Skocz do zawartości
portek

Screenshoty & Gameplay Video

Rekomendowane odpowiedzi

Fajne intro. No ale filmik bez komentowania nie jest wart uwagi no i bez obrazy, ale nie ma sensu czegoś takiego oglądać 'na sucho'. Więc mikrofony w dłoń, a wartość filmiku wzrośnie!

Dzieki za uwage , byl taki zamiar ale calosc miala byc z komentarzem po angielsku ale typ sie wymiguje od gry . Postaram sie to poprawic od nastepnego odcinka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no , widząc ceny tego ustrojstwa wcale się nie dziwię że niektóre filmiki na youtubie kręcone są na komórkach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Roznica pomiedzy tym podobno gorszym Game Capture HD a podobno lepszym dark crystal jest bardzo niska z tego co wiem to kiedys bylo to wiele wiecej.

Dzieki za link.

Wiem ze do dark crystal trzeba podlaczyc pc,wiec chcialbym sie zapytac ktore lepiej kupic bo 50 zl różnicy jest nieznaczne.

O Jezu cena sie zmieniła :/

Edytowane przez PLasgoogle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem dark crystal i zawsze musialem lapa obok tv miec. Niezbyt praktyczne,ale da sie zyc. Do tego drugiego wystarczy dysk wsadzic i tyle. Patricko uzywa i na jakosc jego produkcji narzekac nie mozna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mialem dark crystal i zawsze musialem lapa obok tv miec. Niezbyt praktyczne,ale da sie zyc. Do tego drugiego wystarczy dysk wsadzic i tyle. Patricko uzywa i na jakosc jego produkcji narzekac nie mozna

Miales a teraz ja go mam :D A o to kolejna odslona Grania na spontanie ;)

Nastepny bedzie z komentarzem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytania z innej beczki:macie specjalne mikrofony do nagrywania komentarza?Da rade polaczyc HS od sony do pc i nagrac komentarz?

I za ile mozna je kupic?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy na jakiej jakości materiału ci zależy. Jak chcesz szumy, trzeszczenia i dźwięk oddychania to leć na jakiś bazar po mikrofon za paczkę czipsów. Jeśli chcesz super jakość to trzeba będzie wydać troszeczkę więcej. A o jaki headset ci chodzi? Na jedno ucho, na dwa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi na jakosci nagrania ale nie orientuje sie jakie to sa pieniadze,a hs mam dedykowany do ps3 od sony na 1 ucho.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zalezy mi na jakosci nagrania ale nie orientuje sie jakie to sa pieniadze,a hs mam dedykowany do ps3 od sony na 1 ucho.

Raczej go nie podlaczysz , a szumy da sie stlumic ale nie do konca . Ja osobiscie uzywam moje hs ( Tritton ax pro 720 ) ale z powodu ze corka spi czasem musze mowic ciszej i mrucze , efekt oddychania da sie zalatwic taka gabka na mikrofonie ;) Wiadomo zanim sobie wyrobisz jakosc i sposoby moze troche minac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie nagralem swoj pierwszy gameplay. Niestety, jest jedna wielka lipa. Nagrywam i gram jedniczesnie na komponencie- jakosc obrazu jest gorsza niz na HDMI, mimo ze mam te 720p. Ale to nic. Jest ten je^%ny input lag, niemalze identyczny jak przed patchem. Da sie panowie to obejsc? Poza tym nie moge korzystac z headseta- komponent jest podloczony do nagrywarki (Avermedia).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to możliwe,że nie możesz korzystać z headseta?Z winy nagrywarki?Hmmm...Jakość obrazu w teorii jest identyczna mi się wydaje,a jeżeli się mylę to niech mnie ktoś poprawi bo sam jestem ciekawy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wlasnie nagralem swoj pierwszy gameplay. Niestety, jest jedna wielka lipa. Nagrywam i gram jedniczesnie na komponencie- jakosc obrazu jest gorsza niz na HDMI, mimo ze mam te 720p. Ale to nic. Jest ten je^%ny input lag, niemalze identyczny jak przed patchem. Da sie panowie to obejsc? Poza tym nie moge korzystac z headseta- komponent jest podloczony do nagrywarki (Avermedia).

Komponent jest podlaczony od konsoli do tv i averki ale hs pozostaje przypisany do PS3 napewno cos namieszales . Jakiego masz hs-a? Jak ustawiasz ze ma byc wyjscie z konsoli po komponentach to nastepne jest by ustawic dzwiek i moze tam cos namieszales a jesli nie to wejdz w dzial gdzie opcje dzwieku itp jak modulator i tam gdzies jest ustawianie do hs-a czy chcesz by bylo slychac normalnie czy nie i tam moze masz przestawione na default i dlatego cie nie slychac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie pomyliles czasem kabla component z tym co daja do ps3 w zestawie?

W zestawie jest kompozyt,ja używałem oryginalne od Sony - PS3 Component AV Cable

http://www.gamestop....-av-cable/64186

oczywiście są też tanie takie kable ale jak taki zastosowałem to pojawiały się zaniki na wizji.

Z konsoli możesz wyprowadzić dwa źródła audio - Component AV Cable [audio L/R] i optykiem.

P.S.

W środę sprzedałem swoją czarnule ale kabel się ostał jak co to zapraszam zainteresowanych na PW :biggrin:

Edytowane przez portek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. problem z lag'iem i headset'em wyeliminowany. Wujek Google dalo ciala, ale na youtube mozna zawsze liczyc. :) Ja mam jeszcze pytanie odnosnie obrobki materialu. Jakich programow uzywacie (czy sa jakies deydkowane dla gameplay'ow z konsol?) do edycji oraz konwertowania video. Dzieki z gory za odpiedz. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do obrobki i konwersji sony vegas (przestalem uzywac przez brak wsparcia dla CUDA) i Adobe Premiere Pro CS6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie moze jak skopiowac filmiki z dysku twardego (Sata) na pen drive'a. W ogole jak zrzucic filmiki na laptopa.

Update: juz rozwiazalem problem

Edytowane przez kabotyn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W środę sprzedałem swoją czarnule

To co teraz będziesz robił ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na x w B3 zdrajca ,tam nie było aimin laga i lepsze serwery (czasami go widzę,heh) ale mam go w znajomych jeszcze, szkoda chłopa ,porządny hanys z Tychów :-) .Mi x + kinect dzieciarnia opanowała,golda nie mam zostało w Amber Gold :-). Artrgora i Jacek AR też na x360 częściej. Co się to z luźmi porobiło.Ja zostaję przy BC2 i Killzone 3 ,może FarCry 3 dokupię i Black Ops 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gra na x w B3 zdrajca ,tam nie było aimin laga i lepsze serwery (czasami go widzę,heh) ale mam go w znajomych jeszcze, szkoda chłopa ,porządny hanys z Tychów :-) .

Dziękuję że jeszcze o mnie pamiętasz,pozdrów chłopaków na polu bitwy.Szykuje miejsce na next gen ale ogólnie to zmieniam sprzęt tak średnio co 3 lata - takie hobby :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×