Skocz do zawartości
Tomo

LittleBigPlanet 2

Rekomendowane odpowiedzi

Grał, grał, pół nocy (prawie całą ;) ) nie spałem przez Szmacianka ;) Sam skończyłem pierwszy świat - kryjówkę Davinci, wcześniej z synem we dwóch (na jego profilu, bo też zbiera pucharki) doszliśmy do połowy następnego - czym dalej tym mroczniej ale i bardziej ciekawie.

Ciężkie będzie srebrne trofeum Scoreboard 25 - znaleźć się w pierwszej ćwiartce na liście w poziomie z gry (nie społecznościowym). Łatwo juz było, gdy było mało grających, teraz wyniki są wyśrubowane, choć może z upływem czasu więcej będzie też takich co będą kończyć z wynikiem w drugiej połowie listy wyników, na razie grają ci co im najbardziej zależało na LBP2 więc podbijają. Grę przyniosłem do domu wczoraj po południu, najpierw dorwał się syn (w sumie to dla niego ;) ) i bez problemu zrobił 25% - inna rzecz że mój 9-cio latek znacznie lepiej posługuje się padem niż ja ;), potem wieczorem, z podobnym wynikiem załapałem się tylko do 50%.

Ogólnie jest fajnie, ale zostawiam Szmacianke młodemu i wracam tłuc wszystko co się rusza w Borderlands ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te 25% wpadło wczoraj wieczorem bez najmniejszego problemu. Gorzej z wymaksowaniem każdego levelu i 24h w trybie tworzenia :) Ogólnie gra się bardzo dobrze, ja jak kolega wyżej gram w Co-Opie co prawda nie z synem, a z młodszą siostrą, ale też jest dużo radochy lecz wkurza trochę kamera (już od LBP1), bo nie widać mnie, albo jej i nie potrzebne zginięcia są.

Edytowane przez szymuR93

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z Acem lvl'u jedyny na prade wpieniający był The Bunker

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś może polską listę trofeów do LBP 2 bo nigdzie w sieci nie mogę znaleźć?

A trofeum Scoreboard 25%, Scoreboard 50% i Long Term Publisher wpadły mi jak tylko uruchomiłem grę (wcześniej grałem w jedynkę i demko dwójki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na trophyhunters znajdziesz .

Edytowane przez MuhMore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lol, przechodziliśmy z bratem story u mnie, chłopak wchodzi do siebie i dostał od razu 20 trofeów :/ Wszystkie te które zdobyliśmy u mnie(za grę) poza takimi które wymagają np opublikowania lvl, napisania recenzji, itp. Też tak ktoś miał?

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Te trofea [spoilery] są za ukończenie różnych ścieżek w opowieśći np. Ukończ DaVinci czy jakoś tak.thumbsup.gif

PS.Najlepiej Opowieść gra się przez internet.Grając z 3 gośćmi spokojnie zdobyłem za pierwszym razem 50% i 25% na liście sieciowejbiggrin.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś ma problem z trofeum as nad asy to może to wam pomoże moja wypowiedź:

Zrobiłem wkońcu trofeum as nad asy. Wydaje mi się, że to trofeum jest zbugowane. Bo miałem już 8 map z rzędu i po mapie 4św. 3plansza skasowało się wszystko. Potem jak pierwsza wczytałem 4-3 to było już ok. Moje mapy po koleji może to komuś pomoże:

1. 4(świat)-3(plansza, nie licząc pierwszej tzn.filmiku wstępnego)

2. 4-1

3. 1-4

4. 1-3

5. 5-1

6. 3-5(boss)

7. 1-5(boss)

8. 2-5(boss)

9. 1-2

10. 1-1(trzeba nakleić okulary bo inaczej most się zarwie i zginiemy)

Te mapy wydawały mi się najłatwiejsze. Uważajcie jeszcze na mape chyba 3-2 także mi skasowało 8 przejść. Nie jestem pewien ale chyba najpierw trzeba zrobić 6 zdobyć szpilkę i odlicza od nowa 10 ale nie jestem pewien

Pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślałem że opowieśc (sory że, napisałem przez c bo mi laptok wariuje) będzie trudniejsza bez straty życia a tu zrobiłem w pótora dnia

Ps: mam już 69% w pucharach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To fakt, w dwójce nie ma trudnych trofeów, a jedynie jeden pucharek jest czasochłonny(24h w edytorze).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostawiasz konsolę na dzień włączoną i pucharek sam wpada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Suteq

Skąd taka informacja? Z tego co widzę nie masz pucharu a w jego opisie jest wyraźnie napisane "active hours" :unsure:

EDIT: No i jeszcze coś wygrzebane w sieci:

You should have all the trophies but one now. The only trophy which you probably won't have is 1440 Minutes of Create. This trophy requires you to play in Create Mode for 24 Active Hours. These must be active hours meaning you actually have to be doing something instead of leaving the ps3 on overnight. If you like LittleBigPlanet then this won't be a trouble but if your not too fond of it then it will be a grind.

Jak nie znasz angielskiego to sobie przetłumacz w google :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ludzie pisali, że nie działa nawet spinanie gumką analogów, trzeba klikać guziczki :) Niektórzy używają do tego turbo kontrolera, można też oglądając np film trzymać pada w ręku i klikać, np :square: :) Oczywiście to dla tych, którzy nie chcą spędzić całego dnia w edytorze :) Warto dodać, że tutoriale zaliczają się do czasu spędzonego w edytorze.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-6896-0-44903100-1296571532_thumb.jppost-6896-0-98627000-1296571608_thumb.jp

Tutaj macie ciekawy sposób :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niektórym to już się chyba całkowicie we łbach poprzewracało ;)

Jak spinałem gumką analogi w Darksiders żeby wbić trophy za km przejechane na koniu to sobie pomyślałem że mam nierówno pod sufitem, brakowało mi jednak tego pucharku a pomimo starań przy przechodzeniu fabuły nie udało mi się zebrać odpowiedniego dystansu.

To jednak co będzie się działo przy okazji 24h w edytorze LBP przejdzie pewnie najśmielsze oczekiwania. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ufff zostały już tylko 3 trophy, choć kotwiczke w 4 osoby zamierzam dziś zrobić więc tylko dwa najgorsze.Od jutra zaczynam z trybem tworzenia. Jeśli ktoś potrzebuje pomocy zapraszam.

mickele1982.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki za pomoc, przydała się ;)

I za patent z zapisem, było by ciężko bez tego, choć skorzystałem ze dwa razy.

Moja mała rada, zacznijcie od końca listy, przyjemniej będzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też myślałem że lepiej będzie zacząć od trudniejszych, ekhmm sam sprawdzę pewnie dzisiaj wieczorem.

BTW Skoro pomogłem to przy moim poście masz add.png do podziękowania :tongue:

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tomo jeszcze nie próbowałem tego ale widzę że jest to super sposób . Nic nie wymuszam ale dawać tu Tomkowi + chłopak sie stara a wy nawet głupego + nie dajecie eh co za naród     :biggrin:

Tomo ode mnie   +

Też proszę o pomoc -grajcie w moje lvl , chcę to trofi za 50 przejść innych graczy  mojego lvl . 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również prosiłbym o zagranie w moje lvl, bo, tak samo jak kolega wyzej, chciałbym zdobyć to trophy. Lvl są krótkie, nie zajmą Wam wiele czasu. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś mi wytłumaczy o co chodzi z tym edytorem? Wczoraj tworzyłem sobie planszę; rano jakieś 2h budowania, wieczorem jakieś 5-6h. W szpilkach mam natomiast zsumowane ledwie 140 minut :confused:

Kurde lubię edytor i się nie obawiałem, tym tempem mogę jednak nie wytrwać ... :confused:

A no i jaki już tak zachęcacie do swoich etapów to zerknijcie na mój stary ale jary etap: Little Big Adventure of Kratos - God Of War

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sory Tomo ale wiesz że ja na edytorze się nie znam . Za to ja mam pytanko :

jak przejść bez straty życia * 1) Kryjówka Da Vinci - Test nowicjusza - tam się ginie przecież ten most opada i trzeba się respić ??? 

OK zrobione zamiast 1 lvl zrobiłem rezerwowy . Podziękowania dla TOMO     :biggrin:

Potrzebuje jeszcze 7 zagrań na mojej planszy -proszę was o pomoc   :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jak przejść bez straty życia * 1) Kryjówka Da Vinci - Test nowicjusza - tam się ginie przecież ten most opada i trzeba się respić ??? ...

Trzeba mieć naklejkę o kształcie okularków, przed wejściem w salę gdzie się zmienia podłogę trzeba ją w odpowiednim miejscu przyczepić i most nie opadnie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×