Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

No i po wyścigu, startowałem 1, miałem 8 sek. przewagi, błędy i 2 kary ale nie było jeszcze źle, bo byłem na 5, potem 6 miejscu i zaczynały się problemy z oponami. Ogólnie za dużo błędów, no ale to mój 1 wyścig więc nie ma co narzekać tylko się poprawić. Mam nadzieję, że jechałem względnie czysto, choć na ostatnim kółku postawiło mnie niebezpiecznie bokiem xD Taktyka jednak jest cholernie ważna xD Dzięki wszystkim za wyścig i mam nadzieję, że będę z Wami jeszcze nie raz ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy alePiental jeździ z nami? Bo z tego co wiem nie zgłaszał chęci udziału na forum.

Powinien jechac kolejny rezerwowy.

Proponuję wykreslić drugie miejsce jaki zajął i przesunąć wszystkich o jedną pozycjędo góry.

Niech zgłosi na forum tak jak inni to dołączy do nas.

Hardgib również przed wyjściem z wyścigu napisał, aby go wykreślić z tego eventu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kurde, moja Supra tak połykała przednie opony że co 9 okrążeń musiałem zjeżdżać do boksu....

na dodatek przestrzeliłem kilka zakrętów i dostałem chyba 4 kary ;o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No właśnie nie jeździ, przez całe to zamieszanie z kolejnością na starcie nie miałem już kiedy o tym pisać... Gawron powinien zauważyć... :pardon:

Tak ,czy inaczej, wydaję mi się, że obecny sposób startu działa i sprawdza się znakomicie, walka jest do samego końca, już nie będę się nudził jak to kiedyś bywało, gdy startowałem 1szy :P

Co do punktacji to owszem, wszyscy oprócz Kazmiego (był 1szy) lecą o jedną pozycję w górę.

A Hardgib? No cóź, ktoś go podejrzewam załatwił, jak chce rezygnować to problemu nie ma, choć szkoda. Watson myślę, że się tym zajmie :thumbsup:

Ja na starcie dostałem od Zefira, nie wiem jak to zrobił... zaraz wrzucę wideo, to będzie miał okazję się wytłumaczyć. Po tym incydencie spadłem na ostatnią pozycję, więc swój końcowy wynik traktuję jako niezły sukces :cool:

Jak ty to zrobiłeś? :fool:

@rydz

Jechałeś serią, czy modyfikowałeś? Też mam tą suprę, ale dłużej nią nie jeździłem, więc z chęcią się dowiem czy warto w ogóle ją brać na tor :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@rydz

Jechałeś serią, czy modyfikowałeś? Też mam tą suprę, ale dłużej nią nie jeździłem, więc z chęcią się dowiem czy warto w ogóle ją brać na tor :P

nie serią, założyłem rozpórki i pierwszy stage turbiny bo to nówka sztuka była i dopiero po tym wyścigu dotarła się na 547KM.

Mam jeszcze całą resztę tych aut super gt i chyba wybiorę coś innego, tyle że większość ma po wymianie oleju po 511/512KM i muszę nimi pojeździć żeby się dotarły, bo jak założę turbinę to mają po 551/552KM :D

Ogólnie z tego co zauważyłem po replayu, to w Nissanach GT-R chyba najmniej i najrówniej się opony zużywają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i znowu jestem pokrzywdzony? :D wszyscy do gory oprocz mnie :FFFFF

a jakbym przez niego wypadł hmm? wydaje mi sie ze pkt powinna zachowana byc;p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Okrążenie formułujące i ustawienie na starcie jak najbardziej zdało egzamin ;) Myślę, że jednogłośnie teraz tak będziemy startować. Zajęło to nam 5 min i nie było żadnych problemów :)

2. Wrzuć ktoś później Best Lapy- to rano wrzucę zaktualizowaną tabele.

3. Rozumiem, że rezygnujemy z kwalifikacji i co za tym idzie "Największa ilość pole position" leci do kasacji:P

4. Wykreślić Hardgiba :(

5. Przesunąć o oczko wyżej miejsca od 3 :)

Wyścig:

Heh.... no kurna muszę zmienić samochód bo ten Calsonit to porażka, max 524KM i nawet po wymianie oleju nic się nie zmieniło. Poza tym błędy w ustawieniu samochodu. Skrzynia Max 300km/h i na prostej startowej brakowało mocy :( Generalnie nie popełniałem drastycznych błędów ( uderzenie w bandę :P ) miałem tylko uszkodzenie na starcie wizyta w pit na 5 okrążeniu. Od 5 do 26 okrążenia przejechałem na jednym komplecie opon i pit. Gdyby nie ta wpadka na starcie jechałbym na 1 pit :)

Moje średnie czasy to 1:39.... 1:40 .... :( Słabiutko tym samochodem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

best lapa to chyba ja mialem xd i nie narzekać bo nie było tak tragicznie xd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
2. Wrzuć ktoś później Best Lapy- to rano wrzucę zaktualizowaną tabele.

3. Rozumiem, że rezygnujemy z kwalifikacji i co za tym idzie "Największa ilość pole position" leci do kasacji:P

Ad.2.

Zrobi się ;)

Ad.3.

Tak, nagrodę wrzucę do innej kategorii na 2gie miejsce, muszę się jeszcze upewnić jak wygląda sprawa sponosrów... w końcu mikuś i keilone nie biorą udziału :rolleyes:

BTW. A turbo w nim masz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgłaszam protest pnabor przeciwko Gawron88.

Walka pomiędzy mną a Gawronem trwała od 6 okrazenia, była twarda ale nikomu nic się stało do feralngo okrązenia. Zaznaczę Gawron jeszcze przed naszą walką jechał uszkodzonym samochodem lewa strona obydwa koła. Do zdażenia pomiędzy nami doszło na okrążeniu 9/10 na prostej start/meta wchdząć w zakręt nr 1- prawy. Gawron podszedł do tego manewu tak jak by mnie tam nie było a całą prostą jechalismy ścigając się obok siebie lub wykozystując drafting. Przed końcem prostej była walka bok w bok. Skręcając udeżył mnie w lewe tylne koło powodując uszkodzenie mojego koła. Sam stał się duchem i uszkodził sobie prawe przednie koło. To uszkodzenie spowodowało przedwczesny zjadz do pit stopu i spadek na 10 pozycję. Załączam film ze zdażenia, prosze o rozpatrzenie.

http://www.youtube.com/watch?v=mJfBrMHEqOo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no, myślę, że nie ma wątpliwości w tym przypadku. Gawron jest WINNY. buahahahaha, dożywocie. :P A tak na serio - 3pkt, uwzględnij to Watson w rankingu, tak samo jak inne kary. :P

BTW. Tym razem najszybszy był Kazmi, gz... pewnie nabite draftując za alePientalem :P

020220111875.th.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tyle tak tragicznych błędów we wczorajszym wyścigu to chyba nie popełniłem od początku grania w gt5 :/

Nie dość , że błędy to jeszcze w najmniej oczekiwanym momencie wypiął mi się kabel od kierownicy a łatwo nie było go znaleźć po ciemku :/

Kilka osób 'obstukałem' także przepraszam za moje wczorajsze wyczyny wszystkich a w szczególności dla arcadiusha i perka1977 jeśli dobrze pamiętam.

Pierwszy zakręt i skończył mi się tor wpadłem na trawnik , dobrze ze załączył mi god mode. :/

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

BTW. A turbo w nim masz?

Mam wykupione, ale jeśli dam na 2 poziom to jest 554KM jakoś... a na 1 poziom nie mogę. Krótko mówiąc do tego turnieju się nie nadaję, bo wycisnąłem z niego co się da a jest tylko 524 KM :(

Jeszcze jakieś kary oprócz Gawron -3 ptk ?

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Zgłaszam protest pnabor przeciwko Gawron88.<br /><br />Walka pomiędzy mną a Gawronem trwała od 6 okrazenia, była twarda ale nikomu nic się stało do feralngo okrązenia. Zaznaczę Gawron jeszcze przed naszą walką jechał uszkodzonym samochodem lewa strona obydwa koła. Do zdażenia pomiędzy nami doszło na okrążeniu 9/10 na prostej start/meta wchdząć w zakręt nr 1- prawy. Gawron podszedł do tego manewu tak jak by mnie tam nie było a całą prostą jechalismy ścigając się obok siebie lub wykozystując drafting. Przed końcem prostej była walka bok w bok.  Skręcając udeżył mnie w lewe tylne koło powodując uszkodzenie mojego koła. Sam stał się duchem i uszkodził sobie prawe przednie koło. To uszkodzenie spowodowało przedwczesny zjadz do pit stopu i spadek na 10 pozycję. Załączam film ze zdażenia, prosze o rozpatrzenie.

http://www.youtube.com/watch?v=mJfBrMHEqOo

<br /><br /><br />
<br /><br /><br />

Pnabor to badz tak mily i wrzuc filmik z poprzedniego okrazenia,jak uzywasz boku mego auta do wyhamowania,wypychasz mnie.Lap nr 8 ten sam zakret.Wiec tez nie byles swiety,nawet bardziej ostro jechales,mi zabraklo 5centymetrow by Cie nie uderzyc.Dlatego nie zglaszalem tego bo sam lamales zasady walki,bylem swiadomey jednak mego pukniecia w Twoj samochod a teraz zamiast rozpuscic to po kosciach obaj dostaniemy pkt. karne.No jesli bedziesz na tyle uczciwy by zamiescic filmik bo ja mam zepsuty komp i tego nie zrobie.Aha Pnabor mialem caly samochod przed walka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Poniżej wklejam link do Tabeli Wyników po dwóch wieczorach wyścigowych :)

http://img25.imagesh...nikwsupergt.jpg

;)

Coś słaba jakość :/

edit : nadal słaba chyba za mocno skompresowałeś :)

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam 42 cale i nic nie widac w tej tabelce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

...

Ten laptop w pracy jest jakiś jebnięty, sam mi zmienia rozdzielczość jak bym nie zmienił rozmiaru to i tak, wrzuca na imageshack.us 800x435 :| Wrócę z pracy do domu to zrobię to na swoim kompie...

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pnabor to badz tak mily i wrzuc filmik z poprzedniego okrazenia,jak uzywasz boku mego auta do wyhamowania,wypychasz mnie.Lap nr 8 ten sam zakret.Wiec tez nie byles swiety,nawet bardziej ostro jechales,mi zabraklo 5centymetrow by Cie nie uderzyc.Dlatego nie zglaszalem tego bo sam lamales zasady walki,bylem swiadomey jednak mego pukniecia w Twoj samochod a teraz zamiast rozpuscic to po kosciach obaj dostaniemy pkt. karne.No jesli bedziesz na tyle uczciwy by zamiescic filmik bo ja mam zepsuty komp i tego nie zrobie.Aha Pnabor mialem caly samochod przed walka.

Gawron twarda walka bez uszkodzeń to jedno a przywalenie to drugie. Walczyliśmy od 6 okrążenia i do feralnego zakrętu nikomu nic się nie stało żadnych uszkodzeń, ani ja tobie ani ty mi nie zrobiłeś. Powiedz wprost nie patrzysz wokół siebie tylko jedziesz ze do przodu i nic cie nie interesuje co się dzieje obok ciebie. Na szykanie gdzie dostałeś karę to też nie ja cię uderzyłem tylko ty mnie bo wcisnąłem ci cie do zakrętu, hamowałeś tak wcześnie to skorzystałem proste. Poza tym byłem za tobą i obok ciebie to bierze się poprawkę że ktoś jedzie i walczy o pozycję bezpośrednio. Wina twoja i tyle poco te tłumaczenia. Jeżeli podasz mi miejsce i zdarzenie po którym ucierpiał twój samochód z mojego powodu to proszę o karę i zamieszczę filmik po południu. Ale NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA Z MOJEJ STRONY - być może miałem trochę więcej szczęścia w tych sytuacjach od ciebie. No i spoko.

A i jeszcze jedno od 6 okrążenia walczyliśmy bok w bok, to się bierze poprawkę na taką sytuację i nie zamyka się drogi w zakrętach tylko jedzie się po dużym lub małym łuku. I po to mamy ,mapkę żeby skorzystać z niej jak nic nie widać w lusterku, bo ktoś jedzie z boku samochodu. Jak bym cię uszkodził to karze bym się poddał bez bicia a tak nie ma uszkodzeń nie ma kary chyba. U mnie na filmiku jedziesz z uszkodzonym lewym bokiem - 2 koła lewe.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wrzuć xmla xlsa ( sie rozpedzilem:) ) gdzieś , niech każdy sobie pociągnie.

Później tylko podmieniaj plik i będzie git, najlepiej jakby było to podpięte w pierwszym wątku.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O qrwa ! Melon sory nawet nie pamiętam tej akcji ( jak bys mi jej nie pokazal to bym nie uwierzył ) za bardzo nawet nie mam co sie tlumaczyc z tego zajechania , po prostu chcialem sie ustawic na zewnetrznej i Cie nie zauważyłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
<br />Pnabor to badz tak mily i wrzuc filmik z poprzedniego okrazenia,jak  uzywasz boku mego auta do wyhamowania,wypychasz mnie.Lap nr 8 ten sam  zakret.Wiec tez nie byles swiety,nawet bardziej ostro jechales,mi  zabraklo 5centymetrow by Cie nie uderzyc.Dlatego nie zglaszalem tego bo  sam lamales zasady walki,bylem swiadomey jednak mego pukniecia w Twoj  samochod  a teraz zamiast rozpuscic to po kosciach obaj dostaniemy pkt.  karne.No jesli bedziesz na tyle uczciwy by zamiescic filmik bo ja mam  zepsuty komp i tego nie zrobie.Aha Pnabor mialem caly samochod przed  walka.<br /><br /><br />Gawron twarda walka bez uszkodzeń to jedno a przywalenie to drugie. Walczyliśmy od 6 okrążenia i do feralnego zakrętu nikomu nic się nie stało żadnych uszkodzeń, ani ja tobie ani ty mi nie zrobiłeś. Powiedz wprost nie patrzysz wokół siebie tylko jedziesz ze do przodu i nic cie nie interesuje co się dzieje obok ciebie.  Na szykanie gdzie dostałeś karę to też nie ja cię uderzyłem tylko ty mnie bo wcisnąłem ci cie do zakrętu,  hamowałeś tak wcześnie to skorzystałem proste. Poza tym byłem za tobą i obok ciebie to bierze się poprawkę że ktoś jedzie i walczy o pozycję bezpośrednio.  Wina twoja i tyle poco te tłumaczenia. Jeżeli podasz mi miejsce i zdarzenie po którym ucierpiał twój samochód z mojego powodu to proszę o karę i zamieszczę filmik po południu. Ale NIC TAKIEGO NIE MIAŁO MIEJSCA Z MOJEJ STRONY - być może miałem trochę więcej szczęścia w tych sytuacjach od ciebie. No i spoko.<br /><br />A i jeszcze jedno od 6 okrążenia walczyliśmy bok w bok, to się bierze poprawkę na taką sytuację i nie zamyka się drogi w zakrętach tylko jedzie się po dużym lub małym łuku.  I po to mamy ,mapkę żeby skorzystać z niej jak nic nie widać w lusterku, bo ktoś jedzie z boku samochodu. Jak bym cię uszkodził to karze bym się poddał bez bicia a tak nie ma uszkodzeń nie ma kary chyba. U mnie na filmiku jedziesz z uszkodzonym  lewym bokiem - 2 koła lewe.<br />
<br /><br /><br />

Pnabor sytuacja o ktora mi chodzi to nie przed jak pisalem a po tym jak Cie puklem heheh,wiesz ja bym takiego lekkiego nie zglaszal ale na padzie to rzeczywiscie nie idzie jechac z kolem uszkodzonym.Chodzi o litere S tam dostalem kare przez Ciebie kare,to samo kolko nr 8,jak dla Ciebie to moja wina to ja nie mam pytan mozecie mi -500 pisac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na S-ce jak piszesz rzeczywiście wcisnąłem ci się , ale cały czas walczyliśmy o pozycje do tego zakrętu i wiedziałeś że jadę za tobą i obok ciebie.Po za tym hamowałeś tam bardzo wcześnie i nadarzyła się okazja to skorzystałem. A w takiej sytuacji trzeba brać poprawkę przejeżdżając zakręt że ktoś tam jest. Nie wjeżdżasz po dużym i ścinasz po małym łuku. Tak to widzę. A karę dostałeś bo uderzyłeś mnie ale bez konsekwencji uszkodzenia samochodu. Pojechał byś szerzej tak jak wchodziłeś i nie było by sytuacji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×