Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

wolałbym żeby to się rozwijjało,można zmniejszyc liczbe uczestników ale też można stwożyć dwa pokoje i wszyscy się załapią na ten sam wyścig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

wolałbym żeby to się rozwijjało,można zmniejszyc liczbe uczestników ale też można stwożyć dwa pokoje i wszyscy się załapią na ten sam wyścig

Jak dwa pokoje? A potem jak miejsa zsynchronizujesz? To raczej dwa osobne turnieje... Można by ewentualnie porównywać best lapy i ustalać klasyfikacje, ale to nijak się ma do prawdziwego wyścigu ;)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z pierwszego eventu przechodzi 7 osób z drugiego kolejne 7 a ustawienie na 3 wyścigu ( po połączeniu ) mogą być po całkowitym czasie przejechania wcześniejszych .

Albo oddzielne szybkie kwalifikacje.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

może coś na zasadzie ligi mistrzów ,eliminacje ćwierć finał pół finał etc.ale to pewnie zajeło by za dużo czasu..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Z pierwszego eventu przechodzi 7 osób z drugiego kolejne 7 a ustawienie na 3 wyścigu ( po połączeniu ) mogą być po całkowitym czasie przejechania wcześniejszych .

Albo oddzielne szybkie kwalifikacje.

A jak wylosujesz zawodników? Może się zdarzyć, że w jednym wyścigu będzie walczyć ścisła czołówka wyjadaczy, a w drugim będą słabsi ( w tym ja :P ), którym łatwiej będzie dostać się do finałowego wyścigu :)

Ale z drugiej strony fajne rozwiązanie, taki wyścig finałowy. Trzeba tylko dokładnie obmyślić zasady losowania no i kalendarz nie może być taki napięty. Np. max 2 wyścigi finałowe w tygodniu....

Myślę, że to zda egzamin w przyszłości ;)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

troche ot się robi ale poczekajmy na dzisiaj , zobaczymy czy ktoś nie będzie mógł wpaść i czy będzie rezerwa jakaś.

Może akurat będzie na dzisiaj tylko 14 osób :D

@Watson aktualizuj tabelkę :)

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson z tym zaznaczaniem nieobecnych to trochę nie halo , bo nie wyszedłem specjalnie tylko mnie wywaliło do tego bylem na 3 pozycji w momencie odłączenia :/ wiec raczej nie bylo w moim interesie wychodzenie , pamiętaj również że podczas niedzielnych eventow u SUMO jak nie mogłes sie polaczyc tez nikt Cie nie zaznaczał mimo ze nie byleś na wyścigu ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson z tym zaznaczaniem nieobecnych to trochę nie halo , bo nie wyszedłem specjalnie tylko mnie wywaliło do tego bylem na 3 pozycji w momencie odłączenia :/ wiec raczej nie bylo w moim interesie wychodzenie , pamiętaj również że podczas niedzielnych eventow u SUMO jak nie mogłes sie polaczyc tez nikt Cie nie zaznaczał mimo ze nie byleś na wyścigu ;)

żółta supra może którą ścigałem ? Czy to ktoś inny był bo ktoś mi chyba na 3 albo 4 kółku znikł z pola widzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Watson aktualizuj tabelkę :)

Tabelka była już zaktualizowana wczoraj po wyścigu, tylko czekałem na best lapy. Po 16 wrócę z pracy to wrzucę na forum :)

Watson z tym zaznaczaniem nieobecnych to trochę nie halo , bo nie wyszedłem specjalnie tylko mnie wywaliło do tego bylem na 3 pozycji w momencie odłączenia :/ wiec raczej nie bylo w moim interesie wychodzenie.

No ja rozumiem, że jak kogoś wywali to nie jego wina, ciężko to będzie rozgraniczyć i udowodnić.

pamiętaj również że podczas niedzielnych eventow u SUMO jak nie mogłes sie polaczyc tez nikt Cie nie zaznaczał mimo ze nie byleś na wyścigu ;)

Pamiętam, ale wtedy po prostu byłem bez punktów i tyle. A tu w regulaminie jest jasno napisane, że 4 nieobecności i usunięcie z eventu.

żółta supra może którą ścigałem ? Czy to ktoś inny był bo ktoś mi chyba na 3 albo 4 kółku znikł z pola widzenia :)

Tak, Zefir jechał żółtą Suprą :P

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam, ale wtedy po prostu byłem bez punktów i tyle. A tu w regulaminie jest jasno napisane, że 4 nieobecności i usunięcie z eventu.

Tak, Zefir jechał żółtą Suprą :P

Watson nie przesadzaj , obecny to on był :) widziałem go nawet ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson nie przesadzaj , obecny to on był :) widziałem go nawet ! :D

No był, był ale z powodów technicznych się zmył :D

Koniec OFFTOPU bo przyjdzie MELON i zrobi borutę :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...ja czytałem te zasady i regulaminy na pierwszej stronie i tam właśnie pisało, że numer podacie na forum, no szkoda, mam nadzieję, że znajdę sobie miejsce na dzisiejszy wyścig. Jakby co, to prosze uzupełnić na dzisiaj listę i podać na forum, żebym to ja wiedział czy się załapie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech...ja czytałem te zasady i regulaminy na pierwszej stronie i tam właśnie pisało, że numer podacie na forum, no szkoda, mam nadzieję, że znajdę sobie miejsce na dzisiejszy wyścig. Jakby co, to prosze uzupełnić na dzisiaj listę i podać na forum, żebym to ja wiedział czy się załapie.

dodaj mnie albo któregoś z nas do znajomych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nie zrobi, bo "jak sobie pościelimy tak się wyśpimy", nasz temat - nasz burdel, wszyscy są za niego odpowiedzialni :P

@Tabela

Macie jeszcze jakieś sugestie do tabeli?

@Regulamin

Panowie mam taki pomysł, ponieważ sporo osób wychodziło z wyścigu nie wiadomo z jakiego powodu. Czy nie było by dobrym wyjściem, że osoby, które wychodzą powinny być naznaczane jako nieobecność?:P

Zrobimy tak:

Osoby które wywaliło oznaczaj najlepiej literką W albo coś, żeby jednak pokazać to, że chcieli grać, a nie dało rady, a nieobecnych najlepiej "-" :thumbsup:

Co do dwóch równoległych wyścigów to się trochę Panowie rozmarzyliście... :teehee:

A co do zmniejszenia liczby uczestników to mam pytanie: Macie pewność, że jak startować będzie 14 to i tak nie wywali załóżmy 2óch? I jak to jest, że 2gi raz wyleciał Zefir? Może to po twojej stronie jest jakiś problem? Ja nie wiem co tam Polyphony porąbało, tak samo nie wiem jak przeprowadzać odpowiednie kwalifikacje, skoro zrobiliśmy z pitem i i tak się pojebao :angry:

Lista na dziś, kogoś nie będzie??

1. M-e-l-o-n

2. Kazmi_pl

3. JackXP

4. perek1977

5. arcadiush

6. reissdorf84

7.Gawron88

8.GTPL_hardgib

9.valhalem

10. pnabor

11. dawidm

12. lukinio1

13. Watson20054133

14. rydz87

15. zefir

16. bErEdZiAk007

Rezerwa:

1. Mardok

2. Rafa Polska

P.S Czekam na ewentualne "wnioski o kary" do 24.00

@Mardok

Najlepiej dodaj Gawron88 (hosta), tylko mu napisz, że bierzesz udział w turnieju, żeby na pewno Ciebie dodał :)

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No dobra dodam Was do znajomych, ale możecie mi wytłumaczyć na jakiej zasadzie wtedy się połączę? Wiem jak to wygląda w Uncharted 2 ale w Gt5 jeszcze tego nie przerabiałem.

Lista już jest, teraz zaczynam modły aby kogoś nie było xD

Dziękuję bardzo ^^ Masz plusika xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Menu Główne GT5 >> Świat GT >> Społeczność >> klikasz na Gawron88, lub inny (o ile jest już w grze) >> Gra w toku >> Dołącz

poczekalnia3.jpg

Obrazek zapożyczony z inego tematu, właśność arcadiusha, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko ;-)

Edytowane przez Melon PS3
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

.

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja raczej będę ale jakby coś się miało zmienić to dam znać jeszcze przed wyścigiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. M-e-l-o-n

2. Kazmi_pl

3. JackXP

4. perek1977

5. arcadiush

6. reissdorf84

7.Gawron88

8.GTPL_hardgib

9.valhalem

10. pnabor

11. dawidm

12. lukinio1

13. Watson20054133

14. rydz87

15. zefir

16. bErEdZiAk007 <- Mardok

Rezerwa:

1. Rafa Polska

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wczoraj ładny start, przez moment byłem nawet 2, ale oczywiście na szykanie pod koniec 1 kółka ktoś się we mnie kulturalnie mówiąc wjebał i musiałem zjechać na naprawę uszkodzeń... Ludzie, no - nie róbcie totalnego destruction derby.

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Obrazek zapożyczony z inego tematu, właśność andryusha, mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko ;-)
Mam dioptrie w oczach i zwalony monitor, a Ty mi tu jeszcze czcionkę zmniejszasz, żebym nie doczytał hehe. Nie mam nic przeciwko, tylko nie rób ze mnie andryusha ciągle hehe ;)

1. Watson tabelka git, :thumbsup:

2. Na starcie wczoraj nieźle zaspałem - to przez te tablety co wziąłem przed wyścigiem hehe - dzięki za rady chłopaki.

3. Żona do domu o 22:30 wróciła i dostałem opierdol, że córka ryczy, a ja zamiast się nią zająć zaś gram :whistling: Ludzie nie rozumieją, że grając online nie można dać pauzy hehe. ;) Także mam szlaban na poniedziałkowe wyścigi. :(

4. Gawron aka HAMilton znowu bez opon jechał hehe dzięki czemu wyprzedziłem Go (prawie czysto) 10m przed metą wyścigu. ;)

5. Wymieńcie se żarówki w tylnych lampach bo jak hamujecie to nic się nie świeci ;)

6. Kwalifikacje o kant d... rozczaść. Nie dość, że można ścinać jak się chce to i tak rozstawia na starcie nie wiadomo jak - trzeba by wymyślić coś innego. Tylko co.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
6. Kwalifikacje o kant d... rozczaść. Nie dość, że można ścinać jak się chce to i tak rozstawia na starcie nie wiadomo jak - trzeba by wymyślić coś innego. Tylko co.

Przecież pilnowałem szykany... no chyba, że gdzie indziej ścinali :rolleyes: Ma ktoś inny pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)
Ma ktoś inny pomysł?
Mam różne hehe ale najlepsze jest chyba takie:

Rozstawienie w wyścigu wg odwróconej Klasyfikacji Generalnej.

Żeby nie polegać na rozstawieniu przez konsole, które i tak zazwyczaj jest inne niż powinno, jedynym wyjściem mogącym zadziałać na 100% jest przejechanie mini wyścigu "formującego" - jedno okrążenie, w którym nie ścigamy się tylko do mety dojeżdzamy w kolejności wg Klasyfikacji Generalnej. Następnie startujemy już właściwy wyścig z ustawieniami - Rozstawienie na starcie wg poprzednich wyników (odwrócone)

Możemy więc tak jak wcześniej zaczynać o 21:30 by potrenować sobie jazdę na torze, a o 21:55 startować ten miniwyścig (1 okrążenie) i zaraz po tym wyścigu od razu start "prawdziwego wyścigu". ;)

Macie inne pomysły to chętnie posłucham.

Edytowane przez SUMO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Heh, kiedyś (przy okazji SLS) pisałem już o startach wg. kolejności odwrotnej do generalki, co jest uczciwe i pozwala na chyba maksymalne zamieszanie w generalce. Dzięki temu rozwiązaniu będzie się dziać do końca, uczestnicy nie podzielą się tak szybko na grupki jak ostatnio (tj. np. ja z gawronem i mikusiem, później przepaść itd. ). Tak więc może być ciekawie :P Co prawda i tak wolałbym klasyczne klasyfikacje a'la F1, no ale jak się nie da to trzeba coś innego wymyślić.

Mi pomysł Arcadiusha (heh, nauczyłem się :thumbsup: ) pasuje, a wam?

Pozostaje jeszcze kwestia uczestników, którzy nie brali udziału w ostatnim wyścigu, lecą na przód/na tył, w jakiej kolejności?

A czas od 21.30 do 21.55 będzie można wykorzystać na poznanie trasy, w końcu za najszybsze okrążenia podczas wyścigu też będzie nagroda :wink:

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×