Skocz do zawartości
Melon PS3

Supergt Endurance Cup

Rekomendowane odpowiedzi

Na Nurbu mogę ścinać przez trawkę? :sweat:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoha zniknął, poprzednią tabelę, ktoś inny musiał skończyć (czytaj ja), a obecną, cóż, nie liczyłem na chętnych, ale skoro się zgłosiłeś to jasne :)

Z tym, że tabelka musi zawierać "Największa ilość zwycięstw, Największa ilość Pole Postion, Największa ilość best lapów podczas wyścigów" - mogę oglądać replaye i będę ci podsyłał te rzeczy, żebyś je wprowadził ;)

@Jack

Nie wk%wiaj mnie cziterze :D

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zoha zniknął, poprzednią tabelę, ktoś inny musiał skończyć (czytaj ja), a obecną, cóż, nie liczyłem na chętnych, ale skoro się zgłosiłeś to jasne :)

Z tym, że tabelka musi zawierać "Największa ilość zwycięstw, Największa ilość Pole Postion, Największa ilość best lapów podczas wyścigów" - mogę oglądać replaye i będę ci podsyłał te rzeczy, żebyś je wprowadził ;)

@Jack

Nie wk%wiaj mnie cziterze :D

Da się zrobić :) Dziś po powrocie z pracy coś przygotuję i będę ją prowadził.

Ogólnie myślę, że nie będzie problemów, żebym jechał w każdym wyścigu. Praca stale od 8-16 ;) Więc na bieżąco będą wyniki.

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko żartowałem. :whistling:

Zajebiste były komentarze podczas kwali wtedy, np hardgib "ej, kto to tak szybko ładnie przejechał tę szykanę? to Melon pewnie" i te zdziwienia np reissdorfa że najpierw miał sekunde starty a po szykanie 5 xD

Ale już nie będę, obiecuję. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko żartowałem. :whistling:

Zajebiste były komentarze podczas kwali wtedy, np hardgib "ej, kto to tak szybko ładnie przejechał tę szykanę? to Melon pewnie" i te zdziwienia np reissdorfa że najpierw miał sekunde starty a po szykanie 5 xD

Ale już nie będę, obiecuję. ;)

Ja podobnie reagowałem :D Przed szykaną prawie sekundę straty... a po szykanie 5 sek... myślę sobie, no ciul może szybciej można tą szykanę przejechać. Jadę drugie kółko wszystko spoko, podobnie przed szykaną i sekunda straty... po szykanie 5 sekund. Myślę no co jest do ku....y nędzy, przecież dobrze jechałem bez błędu WTF ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja podobnie reagowałem :D Przed szykaną prawie sekundę straty... a po szykanie 5 sek... myślę sobie, no ciul może szybciej można tą szykanę przejechać. Jadę drugie kółko wszystko spoko, podobnie przed szykaną i sekunda straty... po szykanie 5 sekund. Myślę no co jest do ku....y nędzy, przecież dobrze jechałem bez błędu WTF ? :D

Miałem dokladnie to samo , do momentu gdy zobaczylem ze jade za JackXP , widzialem ze ma najlepszy czas wiec nie robilem szybkiego kółka tylko jechalem za nim az w kocu poszedł jak szczała na szykanie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj nie dam rady pojechać, 24h w b-spec i akurat o 24:00 skończą jechać chłopaki -_-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.

Spam to zdrowie! :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Watson - sam to zrobiłeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokoik będzie robiony? Bo zaczynam się niecierpliwić xD

Czekam max do 22.00 więc jeśli pokój nie będzie założony to odpadam.

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kilku punktach moje wrażenia po pierwszym wyścigu Super.

1. Pierwszy zakręt i uderzenie od Perka - 10 sekund kary dla mnie, nie wiem czy słusznie. Spadek z 5 na 9 pozycję :(

2. Drugi zakręt lekkie puknięcie Valhalem'a - mam nadzieję, że nic Ci się nie stało ;)

3. Trzeci zakręt jadąc optymalnym torem jazdy Melon wciska się po wewnętrznej uderzając mnie w prawe tylne koło w wyniku czego mam uszkodzenie. Próbuję jakoś jechać, ale czasy są niezadowalające ( około 2:00 ) - 5 okrążenie pitstop

4. Koło 10 okrążenia wielokrotne próby wyprzedzenia Reissdorf84- niestety bezskutecznie, Kontakt, uszkodzenie i pit stop.

Po wyścig... No, ale jedziemy dalej :)

Watson - sam to zrobiłeś?

Tak, sam zrobiłem. Znalazłem jakieś zdjęcie SuperGT, wprowadziłem drobne poprawki w Paincie i gotowe :)

Edytowane przez Watson20054133
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, sam zrobiłem. Znalazłem jakieś zdjęcie SuperGT, wprowadziłem drobne poprawki w Paincie i gotowe :)

To trzymaj plusa ode mnie. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To trzymaj plusa ode mnie. ;)

Dzięki ;)

Dane już wprowadziłem- jeszcze jak ktoś mógłby mi podać kto wykręcił best lap :)

Czy można to inaczej sprawdzić niż oglądać cały wyścig do końca i na ostatnim okrążeniu sprawdzić wyniki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba oglądać wyścig do końca, właśnie to robię. Tabelka super, tylko na obrazku super GT po lewej pisze "2001" :D Poza tym, chyba lepiej wrzucać miniaturę albo sam link, bo tabela jest i tak na tyle duża, że forum ją zmniejsza i nie da się rozczytać (przynajmniej na moim 1400x900) :P

@Mardok

Kurde, pokój był od 21.00, dodaj kogoś do znajomych... Pewnie liczyłeś, że podam nr pokoju, ale, że ostatnio nikt się nie skarżył na problemy z dołączeniem przez friendsów to tego nie zrobiłem :pardon: Następnym razem chyba na wszelki wypadek zrobię :)

Co do wyścigu:

Rafa wleciał jak szalony, pchał się "na chama" wpadając ofc. na mnie, chociaż nie tylko :D Oczywiście zgłaszam to jako protest. Konkretnie - 1szy zakręt wyszedłem z niego, a Rafa wbił mi się w tylni bok, potem zamieszczę fotę/film jeśli to konieczne.

@Watson

Chyba wiem o co ci chodzi, muszę przejrzeć jeszcze raz powtórkę...

Poza tym wyścig czysty... z tym, że oberwanie na samym starcie i ofc. wizyta w pitstopie pozbawiła mnie szans na zwycięstwo :confused:

Szkoda, że w sobotę nas rozerwało, poszłoby lepiej... ehh :P

Co do startu:

Cholera, chyba mimo wizyty wszystkich w pitstopie pomieszało się wszystko... nie wiem jak to rozwiązać <_<

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nieee... na kółku, skąd ten wniosek?

Oki, to jeszcze raz wracając do wyścigowych przygód:

@Watson

Faktycznie, uszkodziłem ci to ostatnie całe koło (do kompletu, resztę wcześniej miałeś uwaloną :whistling: ) też dostałem uszkodzenie (lewy przód), z tym, że do pita zjechałem na 1szym okr., nie ma co zwlekać, tym bardziej że dostałem od Rafy, o czym niżej :P No ale przyznaję, moja wina :blush:

beztytuuukj.th.jpg beztytuu2k.th.jpg beztytuu3v.th.jpg

I teraz tak, któreś z twoich punktów to skargi? Tj. drugi pewnie nie :biggrin: , a 1, 3 i 4?

@Rafa

Pojechałeś ostro, posiadanie pada to żadne wytłumaczenie, wiem, że jesteś przyzwyczajony do kierownicy, ale wiesz gdzie jest L2 na padzie :P Co więcej, jak wiesz, że na padzie gorzej ci idzie to tym bardziej jesteś ostrożny, żeby w nikogo nie uderzyć, a ty lecisz jakbyś sam był na torze prawie... czizas! :scare:

Masz tu filmik, przedstawia tylko kontakt ze mną, ale z tego co wiem to było ich więcej :sleep:

Jako, że w teamie jesteś nowy (nie jeździłeś wcześniej) i mimo kilkukrotnego zwracania uwagi na ostrożną jazdę nie do końca się stosowałeś zastosujemy takie coś (o ile (!) uszkodziłeś też innych, bo słyszałem jakieś skargi po wyścigu) :

Jak następnym razem na 3 pierwszych okrążeniach będziesz miał z kimś stłuczkę (z twojej winy) to będziemy musieli podziękować, nie ma co psuć zabawy innym. Spróbuj nas zrozumieć, a raczej szanować na torze ;)

A jak naprawdę nie potrafisz ogarnąć hamowania na padzie to poczekaj aż ci kierę naprawią i wtedy dołącz do nas z powrotem :ok:

Na filmiku jest jeszcze jeden incydent (ten pierwszy) z valhalemem, dostałem od Ciebie, mimo, że nic za tobą nie było... nie wyhamowałeś po prostu... No ale nic mi się nie stało, więc zapomnijmy o tym :thumbsup:

Pozdro i dobranoc

A, bym zapomniał - Best Lapy podczas wyścigu:

010220111869.th.jpg

Chociaż tu jestem pierwszy :P

Edytowane przez Melon PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Watson

Faktycznie, uszkodziłem ci to ostatnie całe koło (do kompletu, resztę wcześniej miałeś uwaloną :whistling: ) też dostałem uszkodzenie (lewy przód), z tym, że do pita zjechałem na 1szym okr., nie ma co zwlekać, tym bardziej że dostałem od Rafy, o czym niżej :P No ale przyznaję, moja wina :blush:

Kurna, dziwne... bo jak oglądałem powtórkę to uszkodzenie miałem tylko po naszym kontakcie... Wcześniej auto było całe :) Nie wiem jak to wyglądało z Waszych perspektyw, ale można zauważyć rozbieżności- jedni widzą tyle uszkodzeń inni tyle.... I to już nie pierwszy raz tak jest. W sobotę jak graliśmy te 15 okrążeń na Nurbie ( trening po nieudanym wyścigu ) Arcadiush i chyba Hardgib komentowali wyścig i dziwili się, że patrząc na jedną osobę Sumo widział np. jedno uszkodzenie, a Hardgib w tym samym czasie widział trzy:P I gdzie tu logika? :D

@Tabela

Macie jeszcze jakieś sugestie do tabeli?

@Regulamin

Panowie mam taki pomysł, ponieważ sporo osób wychodziło z wyścigu nie wiadomo z jakiego powodu. Czy nie było by dobrym wyjściem, że osoby, które wychodzą powinny być naznaczane jako nieobecność?:P

Wczoraj wyszedł Zefir,Perek,Seba i ktoś tam jeszcze :D

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na 28 okążęniu dałem sobie na luz bo kolejny wyścig byłem w czołówce i niestety jeden z drugim narwańcem skasowali mi autko i jakoś motywacja mnie opuściła i ciśnienie mi podeszło jak nie wiem co.. :pardon: :down:

watson jak mi sie uda to dołącze kilka zdjećz pierwszego zakrętu bo mam wrazenie ze kare dostałeś słusznie zaraz obadamy :ok:

1

za duze te zdęcia wiesz co wysle tobie na konsole moze tobie się uda coś z tym zrobić bo ja nie umieć..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

na 28 okążęniu dałem sobie na luz bo kolejny wyścig byłem w czołówce i niestety jeden z drugim narwańcem skasowali mi autko i jakoś motywacja mnie opuściła i ciśnienie mi podeszło jak nie wiem co.. :pardon: :down:

watson jak mi sie uda to dołącze kilka zdjećz pierwszego zakrętu bo mam wrazenie ze kare dostałeś słusznie zaraz obadamy :ok:

Z tego co pamiętam to do hamowanie do prawego nawrotu, jechałem wewnętrzną stroną, mnie lekko wyrzuciło na środek, a Ty przy nawrocie byłeś na zewnętrznej, pojechałeś szeroko i też ściąłeś na srodek- wtedy spotkaliśmy się, nie wiem czyja to wina :/

Po południu wkleje filmik w mojej perspektywy ( kontakt z perkiem i melonem :P )

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kilka fotek z wczoraj :)

http://valhalem.wrzu...burgring_20gp_f

http://valhalem.wrzu...rgring_20gp_f_1

http://valhalem.wrzu...rgring_20gp_f_2

http://valhalem.wrzu...rgring_20gp_f_3

http://valhalem.wrzu...rgring_20gp_f_4

http://valhalem.wrzu...gring_20gp_f_10

@Melon masz racje walnąłem w Ciebie bez najmniejszego zająknięcia, nie sądziłem, że pierwszy zakręt i będę musiał stać w korku a tu takie zdziwko :D

@Watson lekkie uszkodzenie lewego tylnego koła miałem ale nie ma o co kopii kruszyć. Choć trochę podniosłeś mi ciśnienie bo sądziłem , że uszkodzenie będzie większe :)

Edit :

Niestety uważam , że gra dla 16 osób on line to za dużo , wiem , że większa frajda przy 16 ale gra coś źle się zachowuje moim zdaniem . Ja bym ograniczył do 12 liczbę osób może 14 ale nie maksymalną możliwą.

Wczoraj to chyba niektórzy zawodnicy sami z siebie nie wyszli tylko ich wywaliło ...

Edytowane przez valhalem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Niestety uważam , że gra dla 16 osób on line to za dużo , wiem , że większa frajda przy 16 ale gra coś źle się zachowuje moim zdaniem . Ja bym ograniczył do 12 liczbę osób może 14 ale nie maksymalną możliwą.

Wczoraj to chyba niektórzy zawodnicy sami z siebie nie wyszli tylko ich wywaliło ...

Myślę, że takie zmiany moglibyśmy wprowadzić przy następnym turnieju. Obecnie jest za dużo chętnych i kogo mamy "wyrzucić" ? Jeśli natomiast mieliby grać wszyscy, wypadałoby zrobić kwalifikację wcześniej i wyłonić np. najlepszą 12 do wyścigu. To się wiąże z większym czasem i ogólnie wydłużeniem turnieju.

Ratunkiem w tej chwili może być sytuacja, gdzie ktoś z listy startującej nie zjawi się danego dnia i co za tym idzie nie zapraszamy nikogo z listy rezerwowej.

Takie jest moje zdanie :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że takie zmiany moglibyśmy wprowadzić przy następnym turnieju. Obecnie jest za dużo chętnych i kogo mamy "wyrzucić" ? Jeśli natomiast mieliby grać wszyscy, wypadałoby zrobić kwalifikację wcześniej i wyłonić np. najlepszą 12 do wyścigu. To się wiąże z większym czasem i ogólnie wydłużeniem turnieju.

Ratunkiem w tej chwili może być sytuacja, gdzie ktoś z listy startującej nie zjawi się danego dnia i co za tym idzie nie zapraszamy nikogo z listy rezerwowej.

Takie jest moje zdanie :)

Jasne, że w tym stadium nie ma co odrzucać ludzi bo to nie było by fair .

Tylko podsunąłem taki pomysł bo jeszcze nie zdarzyło mi się żeby były jakieś kicki przy niepełnej ilości . Zawsze dzieje się to przy max ilości osób :/ w nd wywalało jak leci, wczoraj poleciały chyba 3 osoby .

Dlaczego ktoś ma się wkurwiać za przeproszeniem bo gra daje dupy ? Lepiej jechać w 12-14 osób.

Dlaczego ja mam się wkurwić albo Ty Watson jak dzisiaj wywali mnie albo Ciebie albo obaj polecimy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jasne, że w tym stadium nie ma co odrzucać ludzi bo to nie było by fair .

Tylko podsunąłem taki pomysł bo jeszcze nie zdarzyło mi się żeby były jakieś kicki przy niepełnej ilości . Zawsze dzieje się to przy max ilości osób :/ w nd wywalało jak leci, wczoraj poleciały chyba 3 osoby .

Dlaczego ktoś ma się wkurwiać za przeproszeniem bo gra daje dupy ? Lepiej jechać w 12-14 osób.

Dlaczego ja mam się wkurwić albo Ty Watson jak dzisiaj wywali mnie albo Ciebie albo obaj polecimy ;)

No ja rozumiem. U SUMO też ograniczyliśmy liczbę uczestników do 12 max 13 ;) Jestem jak najbardziej ZA ( choć przy mojej formie będę miał problemy z zakwalifikowaniem się, ale co mi tam :D ) ale w niedalekiej przyszłości ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×