Skocz do zawartości
Night_Wasp

Call Of Duty Black Ops First Strike

Rekomendowane odpowiedzi




Wczoraj wyszedl nowy trailer nowych mapek do black ops :)
jak na pierwszy rzut oka nie sa zle, najbardziej mi sie podoba mapa, z mojej ulubione misji w kampani Numbers ( tam gdzie bedzie mozna zjezdzac po linie ), ta mapka z takim centrum czy jak to nazwac mozna tez wyglada ciekawie. noi oczywiscie nowa mapa zombie, zauwazyliscie bedzie mozna latac na jakiejs podstawce, i sa nowe zombie-malpy :D nie moge sie doczekac juz kiedy wyjda, niestety najpierw wyjda na x-klocka a dopiero potem na PS3 i PC.

A wy co o tym myslicie??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie co do tych mapek wie ktoś ile mogą kosztować czy dają za free te mapki bo niewiem jak to ma być

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm... napewno bedzie trza za nie zplacic, we wszystkich poprzednich czesciach trzeba bylo placic wiec teraz tez trzeba bedzie. ile, nie jestem pewien ze 30zl?? moze mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mam obaw co do jakości tych mapek. Napewno będą fajne, szkoda tylko, że znów będą kosztować 51zł :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szkoda tylko, że znów będą kosztować 51zł :(

Zawsze istnieje opcja kupna w 5 osób :P

Oby w nowej mapie zombie nie zabrakło świeżych pomysłów, typu nowe bronie i perki.

No i małpy żeby nie były jakoś super dopakowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dranzi na całe szczęście wiem i tak też zrobię, bo 50 zł za 5 mapek to jednak przesada, a dycha to w sam raz :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o jakie małpy wam chodzi w tym zombie bo jak gram w zombie to nic takiego nie widzialem wiec nie wiem o co wam chodzi ?? :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o jakie małpy wam chodzi w tym zombie bo jak gram w zombie to nic takiego nie widzialem wiec nie wiem o co wam chodzi ?? :biggrin:

Małpy można wylosować w skrzyni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze istnieje opcja kupna w 5 osób 

Jako, że jestem zielony w tym temacie to może powiesz mi jak coś takiego wygląda? Mapki będę chciał nabyć po premierze ale napewno nie po cenie 51 zł. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle że zombi w black ops jest zbugowane, po 25 rundzie nie da się ich ubić, szkoda gadać. A za mapki ile chcą z 25zł max (powinny być za darmo)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle że zombi w black ops jest zbugowane, po 25 rundzie nie da się ich ubić, szkoda gadać. A za mapki ile chcą z 25zł max (powinny być za darmo)

whisky w sklepie tez powinni dawac Ci za darmo nie? Zarcie tez? Ciuchy tez?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre płace 200zł za gre i co jeszcze mapy za 50 będę kupował śmieszny jesteś . A z resztą valve nie każe nikomu płacić wszystko dostaje za darmo do l4d2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie, że udostępniają mapy z miejscówkami znanymi z kampanii, bo kilka lokacji było naprawdę w sam raz do grania w multi.

Szkoda tylko, że nie będzie dane mi w nie zagrać. :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam tyle że zombi w black ops jest zbugowane, po 25 rundzie nie da się ich ubić, szkoda gadać.

EEeeee tam :P Ja z bratem na xie wbiliśmy 40lvl, ponad 5godzin z życiorysu wycięte ;)

A mapy i tak można kupić tani..... Ciiii :thumbsup:

Na necie są już pierwsze gameplaye, na razie Acti sporo usuwa, ale już jutro będzie ich cała lawina :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam pytanie o jakie małpy wam chodzi w tym zombie bo jak gram w zombie to nic takiego nie widzialem wiec nie wiem o co wam chodzi ?? :biggrin:

kolega powiedzial ze mozna wylosowac w skrzyni, ale w nowej mapie zombie, nie wiem czy zauwazyles ale beda tam biegac malpy-zombie, moze o to ci chodzilo bo to wyzej wymienilem :P

-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ile kosztuje zł ten dodatek na Xgówienko ? A wiecie co to za nuta leci w tym trilerze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załamują mnie teksty typu " powinno być za free"

Nie ma przymusu zakupu - lubię -biorę, nie - to nie.

Proste.

Do MW2 zakupiłem oba map packi i zabawę przedłużyłem o parę miechów. Uważam, że warto i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wiadomo czy w First Strike będzie "wmieszany" w te mapy które się losują w zwykłych meczach, czy będzie specjalna nowa zakładka? Głownie chodzi o to,zżeby móc wybrać sobie tryb w jakim będziemy grali na nowych mapach. Może ktoś grał na X'ie, jak to wygląda?

Edytowane przez Arti_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×