Skocz do zawartości
Night_Wasp

Call Of Duty Black Ops First Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Błąd jaki teraz mi się wyświetla to 80710D23, czyli że mam plejke na 30 min od zasilania odłączyć:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Omg, PSS chyba wykorkował ;d czyli z grania nici :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już jest szczęśliwym posiadaczem? Jakieś pierwsze wrażenia? :-) Ja zalegam w pracy do 23 i się zastanawiam czy do domu nie skoczyć na chwilę i ustawić ściągania coby na noc było :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś już jest szczęśliwym posiadaczem? Jakieś pierwsze wrażenia? :-) Ja zalegam w pracy do 23 i się zastanawiam czy do domu nie skoczyć na chwilę i ustawić ściągania coby na noc było :-)

Metodą prób i błędów przez 30minut próbowałem i za 40 razem zaskoczyło i pobiera.

Za jakieś 30minut będzie, ale na opinie cza będzie z pewnością dłużej poczekać ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jak rozumiem że to jest co jakiś czas tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
:confused: No ładnie PSN jest przeciążony ;> Chyba z zakupów dzisiaj nici... Edytowane przez Guff

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale zakręcone mapy! Nie mogłem wbić na Berlin więc o nim kiedy indziej napiszę. Podobno najlepsza mapa.

Kowloon omg! Ale namotana. Zdaje sobie sprawę, że nie znam mapy, ale kurde, takiego labiryntu to chyba jeszcze nie widziałem w żadnym fpsie. Myślę, że to będzie raj dla snajperów.

Stadion. Rewelacja, tylko można zginąć z tysiąca różnych miejsc. Praktycznie wyjście 10 metrów od obrzeża mapy = zgon. Niemniej jednak świetny projekt.

Discovery. Mój faworyt. Czuje, że zaraz po Arrayu to będzie moja ulubiona mapa. Dość duże przestrzenie pojawiają się nam jak wejdziemy wyżej, do różnych domków czy mostów, jak jesteśmy niżej podróżujemy wąskimi ścieżkami nierzadko kończącymi się przepaścią. Jest jednak coś w tej mapie co od razu przyciąga. Bardzo mi się podoba.

Najgorzej w sumie wypadł Kowloon, ale to już po filmikach wiedziałem, że tam będzie bloody mess. No cóż, trzeba się ograć. Problem w tym, że w chwili obecnej grają praktycznie same wysokie prestiże i klany. Kilka 15th w lobby to norma. Nie da się nic większego ugrać, ani nawet spokojnie rozejrzeć po mapie bo zaraz zgon. Sytuacja musi się unormować, a lobby zrównoważyć, bo bez mięsa armatniego nie ma gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale mi może ktos powie który z tych plików sciągnąć bo sćiagam pierwszy 1377mb ale każdy ma inny rozmiar więc nie wiem czy mam sciagnac wszystkie czy jak to jest. Z góry dzieki za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurde nie moge znalesć pudełka mozna to sprawdzic w inny sposób??Post niewazny znalazłem pudełko. dzieki za pomoc

Edytowane przez fazi11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki ale byłem tak podjarazny ze nie zajarzyłem:) A tak wogole to pierwszy raz sciagam cos z pss i w sumie ciekawi mnie co jest z gra jak zrobie formata?? moga ja sciagnac znowu za free?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciekawi mnie co jest z gra jak zrobie formata?? moga ja sciagnac znowu za free?

TAK, jeżeli zalogujesz się na konto, na którym go kupiłeś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ehh... niestety sklep cały czas nie działa... Jutro kupię jak bedzie się dało. Widać Sony nie jest przygotowane na rzeszę fanów CoDa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W końcu ruszyło- bynajmniej u mnie :) jeszcze kilka minut i "oblukamy" jak mapki się prezentują :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grałem na wszystkich mapkach i jak dla mnie:

1. Berlin Wall - za scenerię, grywalność i "teren zastrzeżony" :P

2.Kowloon - za te wszystkie alejki, dużo skakania

3.Discovery - ładnie się prezentuje, ale za bardzo mi się nie podoba.

4.Stadium - nie przypadło mi do gustu prawie w ogóle.

...za chwilę wbijam na Ascension. Zagra ktoś dzisiaj tak do 14-15? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy naprawdę nie jest wam szkoda wydawać 53zł !!!za pakiet 5 mapek (mówię raczej do tych osób które nie kupują na "współe")? Przecież to jest szczyt żeby aż tak doić klienta, wystarczy porównać z konkurencją która za 47zł wydała dodatek który niby także zawiera 5 map, ale wnosi do rozgrywki zupełnie inny klimat, nowe bronie, nowe pojazdy i świetny soundtrack, przez co śmiało mógłby robić za osobny tytuł. Zawsze ceniłem Coda, sporo grałem w cod1 i cod2, a przy call of duty4 spędziłem prawie 3 lata(pierw na PC, potem XBOX360 i teraz PS3), a teraz nie pojmuje tego co się wyprawia. Stawka cały czas rośnie. Map packi do cod waw były po 35zł, MW2 51zł, a teraz Black Ops 53 zł, to jest chore. Czyli mam rozumieć, że w następnej części Coda pojedynczy map pack z 5 mapkami będzie kosztował 60zł? Jeżeli tak to rynek gier wideo zaczyna dzięki takim koncernom jak Activision schodzić na psy. Pieniądze zawsze były dla większości koncernów ważniejsze od klienta ale teraz są już stawiane na ołtarzyku. Szczerze powiedziawszy nie wiem do czego to doprowadzi.

Edytowane przez isao
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy naprawdę nie jest wam szkoda wydawać 53zł !!!za pakiet 5 mapek (mówię raczej do tych osób które nie kupują na "współe")? Przecież to jest szczyt żeby aż tak doić klienta, wystarczy porównać z konkurencją która za 47zł wydała dodatek który niby także zawiera 5 map, ale wnosi do rozgrywki zupełnie inny klimat, nowe bronie, nowe pojazdy i świetny soundtrack, przez co śmiało mógłby robić za osobny tytuł. Zawsze ceniłem Coda, sporo grałem w cod1 i cod2, a przy call of duty4 spędziłem prawie 3 lata(pierw na PC, potem XBOX360 i teraz PS3), a teraz nie pojmuje tego co się wyprawia. Stawka cały czas rośnie. Map packi do cod waw były po 35zł, MW2 51zł, a teraz Black Ops 53 zł, to jest chore. Czyli mam rozumieć, że w następnej części Coda pojedynczy map pack z 5 mapkami będzie kosztował 60zł? Jeżeli tak to rynek gier wideo zaczyna dzięki takim koncernom jak Activision schodzić na psy. Pieniądze zawsze były dla większości koncernów ważniejsze od klienta ale teraz są już stawiane na ołtarzyku. Szczerze powiedziawszy nie wiem do czego to doprowadzi.

A kysz hejterze!

nie chcesz-nie kupuj...

Edytowane przez Arti_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy naprawdę nie jest wam szkoda wydawać 53zł !!!

Nawet dwa razy tyle bym dał. Jak się kocha jakąś grę to pieniądze się nie liczą. Treyarch odwalił kawał dobrej roboty i mam zamiar ich wspierać do samego końca i dać im zarobić, bo dzięki ich grze mam codziennie full zabawy od 4 miesięcy non stop (a zapewne będę grał 2 lata jak w WaW). Tego nie potrafiła mi dać żadna inna gra.

Ok?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A kysz hejterze!
Nie chodzi mi o jakość samych mapek tylko o cenę, posiadam zarówno BF:BC2 jak i Black Ops, Vietnam kupiłem z przyjemnością gdyż stosunek jakość-cena jest wręcz doskonały, natomiast jeżeli chodzi o Black Opsa nie dam się doić. Tyle mam do powiedzenia, po prostu chciałem przedstawić swoje zdanie na temat tzw "Activision".
Nawet dwa razy tyle bym dał. Jak się kocha jakąś grę to pieniądze się nie liczą. Treyarch odwalił kawał dobrej roboty i mam zamiar ich wspierać do samego końca i dać im zarobić, bo dzięki ich grze mam codziennie full zabawy od 4 miesięcy non stop (a zapewne będę grał 2 lata jak w WaW). Tego nie potrafiła mi dać żadna inna gra.

Tu się mogę zgodzić ale nie zmienię zdania co do tego że za taką cenę mogli dać równie dobrze zestaw 8 mapek + 2 do zombies.

Edytowane przez isao

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×