Skocz do zawartości
Night_Wasp

Call Of Duty Black Ops First Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy wydawca zna swój prestiż, i nie po to promował swoją markę przez dłuugie lata aby zarabiać na niej tyle samo ile początkująca seria. To byłoby niesprawiedliwe, nie? :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam pytanie czy naprawdę nie jest wam szkoda wydawać 53zł !!

Ja wydałem 11 zł, gdzie ty kupujesz :P? :)

PS. Co to za problem znaleźć chętnych na DLC do najlepiej sprzedającej się gry na PS3? Są do tego odpowiednie serwisy, ale regulamin chyba zabrania tu linkować, więc jak się chcesz dowiedzieć gdzie to sobie wpisz:

"Jak ściągnąć grę z PSN w pięć osób" w google i dostaniesz odpowiedz. To nie żadne cheaterstwo, chętnych jest masa, serwis zabezpieczony dobrze przed przekrętami, 11 zł to jak paczka fajek, fakt same 53 zł to rozbój w biały dzień, ale takie czasy trzeba się dostosować :).

Edytowane przez Raps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Każdy wydawca zna swój prestiż, i nie po to promował swoją markę przez dłuugie lata aby zarabiać na niej tyle samo ile początkująca seria. To byłoby niesprawiedliwe, nie? :thumbsup:

Owszem ale Battlefield nie jest początkującą serią ,a ceny DLC do ich produktów sa "śmiesznie" tanie w porównaniu do tych od Acti. W pierwszej części Bad Company w którą grałem kiedyś na xboxie, DICE dało dwa darmowe obszerne DLC jedno z trybem Conquest, a drugie z darmowymi mapami których było kilka, dokładnie nie pamiętam ile , i co dało się? Raczej tak ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No, ale przecież DICE także uległo manii kabony $$ w BF:BC2 dali raz-> możliwość odblokowania wszystkich dodatków oraz nowe ciuszki dla każdej klasy za 15 zł(za wsio lub po 5 dla każdej klasy[4 klasy=20 zł jak kupowalo sie pojedynczo]). Kto chciał to kupił, kto nie, to nie kupił.

O cenach DLC można się spierać długo, te mapki z First Strike są naprawdę fajne, powiew świeżości wnoszą do BO. Nawet widzę, że nie ma tam dropów FPS, a jak coś są pomijalne w 100%. Do tego w FPS raczej nie widziałeś linki którą możesz przemierzyć 3/4 mapy a właśnie taki "feature" występuje. Tak samo w Berlin Wall masz restricted zone- wejdziesz i po 3 sekundach jesteś trupem bo cię wieżyczki sterowane przez kompa zdejmą.

Polecam każdemu ale tylko i wyłącznie na zrzute. Za 53 zł można mieć KZ2 w sklepie :D. A 11 zł to cena marzenie jak za 4 mapy(w zombie nie gram).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy macie już swoje rodziny i w sumie nie ma to znaczenia, ale ja dla przykładu dzień w dzień nie jestem w stanie wydać w markecie mniej niż 50 złotych na podstawowe zakupy żywnościowe. Może w sensie kieszonkowego dla dziecka taka kwota nadal wydaje się duża, ale dla osoby zarabiającej i znającej ceny produktów rynkowych to już nic nie znaczy. Kilka lat temu owszem, ale już nie.

Także nie uważam, żeby cena za jedną mapę w wysokości 10 złotych była wygórowana, (tak dla wyjaśnienia podwyżki cen - wcześniejsze packi były tańsze, ale też miały o jedną mapę mniej). Taki pakiet stanowi teraz ponad 20% wszystkich map multi, więc jest to spore uatrakcyjnienie. Różnorodność, która nie zniknie, a znacząco przedłuża żywotność gry. To co mi się osobiście nie podoba w map-packach do CoD to wciskanie tam mapy do Zombie. Nie gram w ten tryb, nieszczególnie za nim przepadam i jestem w nim "do kitu", a jednak musiałem go nabyć.

P.S. Jeszcze jedno słowo na temat BFa. On jest bardzo popularny na tym Forum, ale jeśli chodzi o sprzedaż to nawet nie może podskoczyć Black Opsowi, która to gra jest najlepiej sprzedającym się tytułem wszech czasów na PS3. Jasne jest wiec, że muszą mieć niższe ceny chcąc przyciągnąć nowych klientów.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja za map pack zapłaciłem 14euro generalnie nie żałuje ale mogło by być z 5 czy 6 mapek to był bym w pełni zadowolony. CODa kocham i jakoś nie mogę się przemoc do innych gierek a stać mnie na ich kupowanie i żona nie ma z tym problemu to tylko w Coda łupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że zakup DLC do ukochanej gry to decyzja czysto emocjonalna, nie można jej mierzyć sensem czy jego brakiem a tym bardziej kwotą zakupu. Oczywiście, istnieje niebezpieczeństwo, że wiedząc o tym Acti zacznie coraz ostrzej łoić cenę ale z drugiej strony każdy zna przecież granicę swojego finansowego bólu.

Ja kupiłem i sądzę, że kupię każdy następny dodatek bo nowy COD daj mi mnóstwo radości i nie widzę powodu aby sobie odmawiać skoro mnie stać.

Edytowane przez Gregez

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@kill ma rację w sensie jeśli się coś kocha i lubi, to cena nigdy niema znaczenia.

Zobaczcie jakie DLC oferują inni sprzedawcy i zastanówcie się jeszcze raz czy cena ~10zł za mapę to tak naprawdę dużo ??

Wolę mapy niż DLC na odblokowanie sobie od razu wszystkich samochodów w NFS Hot Pursuit za kasę ...

W przeciwieństwie do @killa, Mnie na dodatek skusił głównie tryb zombie.

Uwielbiamy ten tryb i stało się to już rytuałem, że wieczorem po 20:00 spotyka się cała ekipa i szarpiemy razem w zombiaki :)

Ascension bardzo dobre, ale może za mało jeszcze grałem, bo jednak stwierdzam że Kino Der Toten i Der Riese są nie do przebicia.

Miejmy tylko nadzieję że Treyarch odkręci kurki i da możliwość wszystkim posiadaczom BO pograć w odświeżone mapy z WAWa.

Mapy + nowe bronie to genialne połączenie, ale samemu bez rodaków szybko się nudzi, bo niemożna rzucić się na rekordzik.

Co do reszty map z DLC to na razie grałem tylko na Stadium i Discovery.

Mapy bardzo dobre, tylko że troszkę czasu zajmie opanowanie tych wszystkich uliczek i miejscówek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry. mam problem bo kupiłem na pss fire strike ściągam swój numer płyty i pokazuje mi ponad 1396min i cały czas się zmienia więc nie mam ani 1% pobierania. Połączenie internetowe mam dobre więc nie wiem czemu tak jest. Prosze o pomoc :confused: .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I i tak jak wyjdzie nowy CoD na tym samym silniku, to i tak kupią go miliony ^^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może wie czemu tak długo sie ściąga first strike(1300min)sądze że to od przeciążenia serwerów a wy jak myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ściągnąłem w dniu premiery i muszę przyznać, że mapki są super :thumbsup:.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czesc, dzisiaj kupiłem mapy na polskim koncie, po zakupie okazalo się że moja płyta ma nr id na USA czyli sobie nie pogram paranoja jakaś. Jest jakiś sposób aby jednak zagrać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to nie pograsz sobie? Przecież jak kupisz dodatek to masz 6 plików do ściągnięcia, każdy odpowiada innemu numerowi BLES. Powinieneś ściągnąć taki z numerem BLES na płycie z grą. Pozdrawiam.

Edytowane przez Raps

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że on ma BLUSY a nie BLESY :)

Musi kupić na PSS US, inaczej lipa.

USA to nie BLAS? mam RDR z USA i BLAS jest :P

Swoją drogą to niezły sposób na ominięcie blokady regionalnej. Niby nie ma, a jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BLES / BCES - Europa

BLUS / BCUS - USA

BLAS / BCAS - Azja

BLJM / BCJM - Japonia

BLKS / BCKS - Hong-Kong

Fak. Sprzedali mi chiniolską podróbę... :down:

@UP: I była: (...)....blabla... "Dla wersji BLES".

offtop: Czemu mam inną ilość postów tutaj, a jak wejdę do profilu to o 3 niższą? :)

Edytowane przez Arti_P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa na jakąś reklamacje? Przecież przed kupnem powinna być informacja!

Jeśli kupiłeś grę z legalnej dystrybucji w Polsce to tak - reklamuj. Ale oboje wiemy, że tak nie było ;)

Fak. Sprzedali mi chiniolską podróbę... :down:

:D

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ważne że gram na oryginale, to jest zwykłe złodziejstwo i nic więcej, przed kupnem powinno być info aby sprawdzić posiadaną wersje plyty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mnie się ściągało przed chwilą 24 minuty tak BTW... Luzik już na serwerach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×