Skocz do zawartości
moskal_1

Co Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

Oj zdarza mu się , ja bardzo lubię Mercedesy , zwłaszcza McLarena , więc jeżdżę nim dosyć często i po szybkim łuku na Nurburgringu potrafi polecieć bokiem i się obrócić , a Sls'em sobie śmigałem i się nic nie działo . A szkoda , bo jest to jeden z moich ulubionych samochodów . Niestety ja mam takie doświadczenia z samochodem , na którym mi zależało i chciałem , żeby dobrze jeździł i ja się nim bardzo delikatnie poruszam . Pewnie jest to kwestia opon i ustawień , albo i prędkości na zakrętach , może się nie wyrabia i traci przyczepność , może za dużo moc i za słaby docisk , nie wiem , ale Slr mi się tak kojarzy . W każdym bądź razie polecam , bo i tak jest fajny .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zarówno SLSa jak i SLRa można dostać po ozłoceniu Szkoły AMG.

A to do najłatwiejszych nie należy :)

Generalnie nie lubię tuningować aut, co najwyżej odjęcie trochę wagi + sztywność, ew. aerodynamika jeżeli pasuje do auta. Jakoś nie widzi mi się jazda powiedzmy SLR 900 koni. Jak chce auto 900 koni to wolę wziąć takie, które było zaprojektowane na taką moc i od razu nią dysponuje bez grzebania.

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to do najłatwiejszych nie należy :)

Co Ty mówisz, w jeden wieczór wszystko ozłociłem. Jak na suchym jeszcze wymaga trochę skupienia tak na mokrym to już śmiesznie proste.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to że w jeden wieczór to ci nie uwierzę , bo sam się męczyłem Sls'em po suchym całe okrążenie około trzech godzin na złoto , bo czas strasznie wyżyłowany , trzeba było ciąć przez trawę i jechać cały czas idealnie i to mi zeszło koło trzech godzin z przerwami z tego co pamiętam , a jest to tylko 1 na 20 wyzwań Amg i trzeba się trochę narobić przy nich . Najpierw jest zapoznanie z torem , przejechanie pierwszy raz całości , sprawdzenie czasu , policzenie ile trzeba urwać do złota , później trzeba się zorientować z jaką prędkością samochód jest w stanie przejechać dany zakręt , gdzie można nie hamować i walczy się o ułamki sekund . Jeden wieczór trwają razem wszystkie przejazdy na złoto , więc musiałbyś zrobić każdy wyzwanie za wyzwaniem pod rząd za pierwszym razem na złoto , żeby zdążyć , w co jak już napisałem nie wierzę , bo ja jeżdżę całkiem nieźle , a Amg rozkładałem sobie na kilkanaście dni , jeżdżąc inne wyścigi w międzyczasie , bo tego nie da się praktycznie zrobić na raz , a już na pewno nie w jeden wieczór . Także sorry , ale nie .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Co Ty mówisz, w jeden wieczór wszystko ozłociłem. Jak na suchym jeszcze wymaga trochę skupienia tak na mokrym to już śmiesznie proste.:thumbsup:

Mówimy o zwykłych ludziach, a nie rasowych popierdalaczach takich jak Ty :P

w co jak już napisałem nie wierzę , bo ja jeżdżę całkiem nieźle , a Amg rozkładałem sobie na kilkanaście dni , jeżdżąc inne wyścigi w międzyczasie , bo tego nie da się praktycznie zrobić na raz , a już na pewno nie w jeden wieczór . Także sorry , ale nie .

Też myślałem, że jeżdżę nieźle, dopóki nie zacząłem ścigać się online z Gawronem, Guciem i Seba. :]

Edytowane przez Shady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest nie re al ne .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W to że w jeden wieczór to ci nie uwierzę , bo sam się męczyłem Sls'em po suchym całe okrążenie około trzech godzin na złoto , bo czas strasznie wyżyłowany , trzeba było ciąć przez trawę i jechać cały czas idealnie i to mi zeszło koło trzech godzin z przerwami z tego co pamiętam , a jest to tylko 1 na 20 wyzwań Amg i trzeba się trochę narobić przy nich . Najpierw jest zapoznanie z torem , przejechanie pierwszy raz całości , sprawdzenie czasu , policzenie ile trzeba urwać do złota , później trzeba się zorientować z jaką prędkością samochód jest w stanie przejechać dany zakręt , gdzie można nie hamować i walczy się o ułamki sekund . Jeden wieczór trwają razem wszystkie przejazdy na złoto , więc musiałbyś zrobić każdy wyzwanie za wyzwaniem pod rząd za pierwszym razem na złoto , żeby zdążyć , w co jak już napisałem nie wierzę , bo ja jeżdżę całkiem nieźle , a Amg rozkładałem sobie na kilkanaście dni , jeżdżąc inne wyścigi w międzyczasie , bo tego nie da się praktycznie zrobić na raz , a już na pewno nie w jeden wieczór . Także sorry , ale nie .

Nie chcesz to nie musisz. Prawda jest taka że uwielbiam ten tor. 4h wytrzymałościowy przejechałem z 10 razy min. SLSem. Na prawdę nie musiałem wielu czasów poprawiać... Ponoć najtrudniejszym wyzwaniem jest 7:05 które wpadło za pierwszym razem.

Trofeum "Oficjalne dane GT-R" zdobyłem robiąc czas 7:17 czyli prawie 12 sec lepszy od wymaganego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać Ferrari Enzo, czy McLaren F1?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

raczej McLaren F1 ,Enzo ciezko sie jezdzi bez dobrych ust.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ok, dzięki za szybką odpowiedź, zastanowię się ale racze McLarena ;P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wybrać Ferrari Enzo, czy McLaren F1?

Dosyć trudny wybór bo auta są bardzo podobne. Wszystko zależy od preferencji gracza i najlepiej byłoby się przejechać. Gdyby PSN żyło chętnie użyczyłbym Ci do testów obydwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

No niestety do testów to jeszcze zostało trochę:biggrin: Ale dzięki za chęci.

EDIT: Kupiłem McLarena, zobaczymy jak będzie jeździł. Mam tylko jeden mały "problem", na początku było wszystko ok, a po max tuningu jest słabszy od Slr-a, nie wiem czemu skoro powinien być mocniejszy. Na następny raz kupię Enzo i porównam sobie te dwa samochody.

Edytowane przez Kryman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam 1,5mln kupic cos? Dozbierac pare mln i cos konkretnego wziac? Potrzebowalbym dosc dobry woz do rozwalenia extremalnych wyscigow. Np. like the wind i e.. zapomnialem jak te ostatnie wyscigi w extremalnej klasie wygladaja. Dream challenge? :) Jaka fura najlepiej rozjechac te wyscigi? Oczywiscie nie jestem pro ktory rozwali ich Veyronem ;)

Pozdro!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dream Challenge jechałem SLR-em, a Like the wind zrobisz corvetta ZR1 po modyfikacji wyścigowej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Mam 1,5mln kupic cos? Dozbierac pare mln i cos konkretnego wziac? Potrzebowalbym dosc dobry woz do rozwalenia extremalnych wyscigow. Np. like the wind i e.. zapomnialem jak te ostatnie wyscigi w extremalnej klasie wygladaja. Dream challenge? :) Jaka fura najlepiej rozjechac te wyscigi? Oczywiscie nie jestem pro ktory rozwali ich Veyronem ;)

Pozdro!

jak zrobisz Like The Winds to dostaniesz toyote Minolte a ona zalatwia problem z

dream cars xD

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca na temat , ale : ma ktoś GT5 do sprzedania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może nie do końca na temat , ale : ma ktoś GT5 do sprzedania ?

Wiem, że nie odpowiem Ci na temat, ale z tak z czystej ciekawości - widzę, że w sygnaturce masz GT, czyli grałeś w ową grę, dodam jeszcze, że często udzielałeś się w temacie GT i chyba masz nawet kierownice, co się stało? Zwątpiłeś i się odwidziało? :pardon:

BTW nie lepiej poszperać na alledrogo? Tu i tak jak nawet złapiesz sprzedającego GT5, to cały handel wykonacie na GameTrade lub już na wcześniej wspomnianym serwisie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dla kuzyna , który dopiero Ps3 nabył niedawno :) . Allegro przeszukane , Gametrade przeszukane , Blackmarket na forum też , no i tu zapytałem , bo tak trochę bardziej tematycznie tu jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszukuję dla kuzyna , który dopiero Ps3 nabył niedawno :) . Allegro przeszukane , Gametrade przeszukane , Blackmarket na forum też , no i tu zapytałem , bo tak trochę bardziej tematycznie tu jest .

Nie za bardzo kumam ale wszędzie znalazłem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zapomniałem dopisać jednego magicznego słówka : Tanio .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo zapomniałem dopisać jednego magicznego słówka : Tanio .

To jaka cena Cię interesuje? :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak pisałem wcześniej , nie dla mnie , tylko dla kuzyna , a interesuje go coś koło stówy + wysyłka , powiedzmy że 110 razem , bo nieco drożej to już się zaczynają oferty w mieście , to znaczy na miejscu i wtedy wiadomo , że woli parę zł dopłacić i wziąć od razu . W blackmarkecie widziałem ofertę 99 zł razem z wysyłką , ale gościu mi jeszcze nie odpisał czy dalej ma grę . Jak piszę niezrozumiale to sorry , jestem strasznie zmęczony , niewyspany i w ogóle .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio "im dalej w wyścigi tym więcej samochodów typowo wyścigowych" i chciałbym sobie jakąś porządną furkę kupić. Chodzi mi o samochody stricte wyścigowe aka z serii LM, uwielbiam nurburgring nordschleife i de la Sarthe a z tymi torami przede wszystkim wiążą się fury do wytrzymałościówki takie jak Audi R10 czy Pedzio 908 HDi. Zdobyłem Toyotę Minoltę, owszem jeździ się tym samochodem fajnie, ale chciałbym coś innego. Z tego co widziałem to te dwa samochody co wymieniłem jakoś mocarne w porównaniu do tej Minolty nie są i zastanawiam się czy któryś z nich warto kupić. Może coś polecicie od siebie? Najfajniej byłoby gdyby to był samochód premium.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ostatnio "im dalej w wyścigi tym więcej samochodów typowo wyścigowych" i chciałbym sobie jakąś porządną furkę kupić. Chodzi mi o samochody stricte wyścigowe aka z serii LM, uwielbiam nurburgring nordschleife i de la Sarthe a z tymi torami przede wszystkim wiążą się fury do wytrzymałościówki takie jak Audi R10 czy Pedzio 908 HDi. Zdobyłem Toyotę Minoltę, owszem jeździ się tym samochodem fajnie, ale chciałbym coś innego. Z tego co widziałem to te dwa samochody co wymieniłem jakoś mocarne w porównaniu do tej Minolty nie są i zastanawiam się czy któryś z nich warto kupić. Może coś polecicie od siebie? Najfajniej byłoby gdyby to był samochód premium.

Bentley Speed 8 Race Car - czasami można trafić w używanych. W prawdzie auto typu standard, ale niszczy Puga 908HDi (Audi zresztą chyba też). Bez problemu twój kierowca w B-spec wygra tym autem (bez modów) wyścig Le Mans 24h.

Edytowane przez rydz87

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×