Skocz do zawartości
moskal_1

Co Kupić?

Rekomendowane odpowiedzi

formule GT z salonu sieciowego, resztę potrzebnych samochodów pewnie już masz albo jeszcze wygrasz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem wreszcie do 20 milionów i zastanawiam się nad zakupem jednego z dwóch zabytkowych race carów. Jaga można wygrać, więc wybieram między Ferrari a Fordem. Wg Was, którego warto zakupić? Ferrari pojeździłem wczoraj (znajomy ma udostępnione), ale można tylko offline, więc test mało miarodajny troszkę. Może ktoś udostępni mi jeszcze Forda? Jeśli są milionerzy, którzy mają je oba, to niech podpowiedzą mi trochę w którego warto zainwestować? Który jest bardziej 'ciekawy' w prowadzeniu? Drugiego z pewnością też kupię, ale minie sporo czasu zanim uzbiera mi się taka sumka znowu... Z góry dzięki za opinie :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obydwa, ale nie jezdzilem ani jednym jeszcze :rolleyes:. Udostępnie Ci Forda i sobie sprawdzisz, a w wolnej chwili zrobie pare okr jednym i drugim i napisze ci swoje spostrzezenia

Dobra przejechałem sie na Deep Forest jednym i drugim. Obydwa auta zrobione na maxa:

Ferrari 637KM 792kg 655PO

Ford 569KM 1000kg 624PO

Wynik: Ferrari szybsze o 2 sek.

Dla mnie troche lepszy w opanowaniu jest Ford i walory akustyczne również mocny + dla Forda (brzmi jak typowa klasyczna wyścigówka)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie. Mam problem z wyścigiem w klasie eksperckiej- puchar zabytkowych samochodów zabytkowych. Poradzicie jakieś autko które łatwo dostać? Ewentualnie jeśli byłby ktoś chętny pożyczyć mi na parę godzinek swój egzemplarz byłbym bardzo wdzięczny :) Moje ID. keczu78

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci przecież pisali o Camaro. Ewentualnie możesz próbować Countachem, ale ciężko podobno...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już Ci przecież pisali o Camaro. Ewentualnie możesz próbować Countachem, ale ciężko podobno...

Comaro jakies cienkie jest.!verymad.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sam jesteś cienki :biggrin: Poszukaj setup jakiś.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Comaro jakies cienkie jest.!verymad.gif

Camaro (+tuning i modyfikacja wyścigowa) albo Countach (+tuning) na standardowych ustawieniach (jedynie skrzynie pod dany tor trzeba ustawić) i spokojnie da się to wygrać. Jak nie dajesz rady to próbuj do skutku i poprawiaj skilla. Nic innego chyba nie znajdziesz za w miarę małe pieniądze, a rady typu kup Ferrari za 20mln raczej Ci się nie przydadzą.

Edytowane przez Shady
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam obydwa, ale nie jezdzilem ani jednym jeszcze :rolleyes:. Udostępnie Ci Forda i sobie sprawdzisz, a w wolnej chwili zrobie pare okr jednym i drugim i napisze ci swoje spostrzezenia

Dla mnie troche lepszy w opanowaniu jest Ford i walory akustyczne również mocny + dla Forda (brzmi jak typowa klasyczna wyścigówka)

Jednak kupiłem Ferrari :D Spłukałem się do zera, ale wszedłem na sezonówki Nascar i mam już 6mln :thumbsup: Teraz będę zbierał $$ na Forda...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jakim autkiem podchodzić do pierwszego z dwóch 24 godzinnych wyścigów na b-specu.

Co polecacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potestuj Audi R10, Pedzia 908, ewentualnie Bentleya Speed 8. Redbullem to żadne wyzwanie czy przyjemność. No jeszcze zależy czy chcesz mieć frajdę, czy po prostu zaliczony wyścig.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Audi R8 (Playstation Team Oreca) '05 + dokup spojler wtedy docisk na tył możesz dać chyba 105. Chyba najlepsze aut z klasy LMP1.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam autka dla b-spec'a, więc i tak przyjemność z jazdy jest wątpliwa, ale rozważę to co proponujecie... bo moja corvetta RM nie daje im rady :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam autka dla b-spec'a, więc i tak przyjemność z jazdy jest wątpliwa, ale rozważę to co proponujecie... bo moja corvetta RM nie daje im rady :(

Zrób Vettela i Twoje problemy z B-Spec się skończą, przynajmniej tam gdzie nie ma ograniczeń :)

Szybko, pewnie i bez problemowo w każdym evencie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

red bull'a już posiadam. Mam nawet 2 sztuki :) Tylko raz użyłem go do b-speca do jazdy po owalu. Ja jednak wolę walkę, lubię kombinować z doborem opon czy kiedy zjechać na pit stopu, a przy red bull'u nie ma to znaczenia, bo i tak da radę i tak.

kupiłem merola z komisu sieciowego za ponad 2mln. dorzuciłem turbo i kupiłem kilka kompletów opon. Razem ponad 1000KM mocy. Póki było sucho trzech wybranych kierowców jechało na 1 miejscu. Potem zaczęły się opady i spadłem na 5te miejsce. W końcu na pół godziny przed końcem jechałem 2 i 1 był niemalże w zasięgu wzroku i nie chcący wyłączyłem wyścig. Po 23 godzinach.

Ale nie o to chodzi w tym temacie, żeby się żalił, ale z czystym sumieniem mogę polecić tego Mesia co teraz jest w "sieciowym". Najlżejszy nie jest, ale z mocą ponad 1000KM i skrzynią ustawioną na 400km/h i kierowcami na 36 poziomie daje radę. Szczególnie na suchym (w przypadku moich kierowców). Bardzo polecam to autko.

http://imageshack.us/photo/my-images/811/c9stats.jpg/

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siedziałeś przy tym Le Mans całe 23h? Co ile darły się oponki lub trzeba było tankować tego Mesia?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podziwiam Cię, że chce Ci się tyle czasu siedzieć i oglądać jak konsola jeździ, a do tego jeszcze się tym pasjonujesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nei siedziałem non stop, ale prócz nocy, od czasu do czasu zaglądałem, żeby podziwiać postępy.

Jeżeli dobrze pamiętam jeżdżąc na miękkich wyścigowych to opony padały zanim kończył się cały bak. Miałem jeszcze tak mniej więcej 1/4 jak sami zjeżdżali na zmianę opon.

Co do deszczowych opon to zostawało ich nie wiele poniżej połowy, a kończyło się paliwo. Na tyle rzadko zaglądałem do gry, że nie chce nawet strzelać na ile kółek przypadały

pit stopu, a nie chce strzelać, żeby nikogo nie oszukać. W środę prawdopodobnie raz jeszcze podejdę do tematu i wtedy napiszę co i jak.

Jeździłem po Circut de la Sarthe i przez ponad 23 godziny samochód zrobił ponad 4000km

Podziwiam Cię, że chce Ci się tyle czasu siedzieć i oglądać jak konsola jeździ, a do tego jeszcze się tym pasjonujesz.

to tak, jak oglądanie F1 w tv, ale prócz oglądania możesz jeszcze o czymś decycdować :)

Edytowane przez Bzyczek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Mam 16sty poziom, nie kupiłem zadnego auta oprócz czegoś w podobie Hondy Civic na poczatku gry. Chciałbym sie zaopatrzyc w cos ciekawego by pozniej nie musieć kombinowac. Laik w temacie jestem takze prosze o wyrozumiałośc, co kupić warto na tym poziomie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i kupiłem, za prawie 90tys M3 CLS 03r bodajże. Kiepska inwestycja z tego co widzę..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam:)

Mam 16sty poziom, nie kupiłem zadnego auta oprócz czegoś w podobie Hondy Civic na poczatku gry. Chciałbym sie zaopatrzyc w cos ciekawego by pozniej nie musieć kombinowac. Laik w temacie jestem takze prosze o wyrozumiałośc, co kupić warto na tym poziomie?

Pozdrawiam

Chyba najlepiej jest kupic Nissan'a GT-R'a z salonu. Ja przynajmniej przejechalem nim duzo wyscigow. Nie wiem tylko czy mozna go kupic juz na 16lvl...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×