Skocz do zawartości
Kovalov

G T Racing

Rekomendowane odpowiedzi

01. Kovalov (host)

02. F3niX

03. INODrift

04. Storczycki_pl

05. Tom1422

06. Ksawery

07. aragornik (host zapasowy)

08. NERVUS_PL

09. andre_maks_PL

10. necrid73

11. Mardok_1986

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01. Kovalov (host)

02. F3niX

03. INODrift

04. Storczycki_pl

05. Tom1422

06. Ksawery

07. aragornik (host zapasowy)

08. NERVUS_PL

09. andre_maks_PL

10. necrid73

11. Mardok_1986

12. sorlagy

chetnie zagladne o tej 20:30, jeszcze z wami nie gralem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to mamy kpl. Dodałem, listę rezerwowych. Jeśli z jakiś przyczyn zwolni się miejsce, to będzie można wskoczyć.

Osoby z listy głównej proszę o pojawienie się w pokoju najpóźniej 5 minut przed kwalifikacjami, które planowane są na 21:00 (lub wcześniejsze info o możliwym spóźnieniu).

W regulaminie dodam za chwilę zasady dotyczące wyścigów z uszkodzeniami ustawionymi na duże. Intencją ich wprowadzenia nie jest "krwiożercza" chęć karania, a jedynie wskazanie na szczególnie niebezpieczne sytuacje mogące pojawić się na torze i ramowe określenie zasad właściwego zachowania się na nim, zgodnego z duchem fair play.

Ponieważ w planach mamy, taki wyścig (i to parę ładnych kółek) mile widziane będzie stosowanie się do nich. Przypominam również, że dzisiejsze ściganie jest testem, więc za ewentualne problemy przepraszam i proszę o wyrozumiałość i cierpliwość. Powodzenia i do zobaczenia na torze thumbsup.gif.

01. Kovalov (host)

02. F3niX

03. INODrift

04. Storczycki_pl

05. Tom1422

06. Ksawery

07. aragornik (host zapasowy)

08. NERVUS_PL

09. andre_maks_PL

10. necrid73

11. Mardok_1986

12. sorlagy

Rezerwa:

1.

2.

3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a tak btw to jakie samochody wybieracie, bo ja mam problem abvy zmieścić sie w 400 km ? :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

a tak btw to jakie samochody wybieracie, bo ja mam problem abvy zmieścić sie w 400 km ? :P

Wybierz taki, którym Ci się dobrze jeździ, co za różnica czy będzie to 390, 395 czy idealnie 400 kucy, waga też jest ważna i rodzaj napędu.

Znając życie, zalecam wybór czegoś z modyfikacją wyścigową bo pewnie seryjna buda tylko po zwykłym tuningu na starcie się nie ustawi, a jeśli tak to jeszcze przed wyścigiem będzie podpadała pod definicję "samochodu poważnie uszkodzonego" rofl.gif.

Ja lubię bryczki typu MR, więc poszukam czegoś po modyfikacji wyścigowej, żeby nie blokować zbytnio toru. Priorytet na dziś to sprawne przeprowadzenie całości, czysta jazda i dobra zabawa, a napęd MR ją zapewni (oczywiście przy TCS na off, więc oszczędzajcie mój tyłek na starcie).

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja nic nie mam z modyfikacj ą wyścigowqą, wybieram więc.... zwykły tuning

Zastanawiam sie na e46 m3 391 koni a evo X tez koło 400 km. Pomóżcie wybrac :P

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To przecież należy do ciebie jakim samochodem jeździ ci się lepiej, są zalety 4x4 i auta na tył, więc wedle uznania. Jeszcze moje słowa uznania za powstanie Gt5 Racing School, bardzo prawa idea xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja właśnie się zabieram za szukanie czegoś fajnego;D nie ma to jak wczas;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja tez je kupiłem i tuningowalem tuz przed napisaniem tamtgo posta, no nic potestuje na jezdzie wolnej o ile sie wyrobie. moge sie spóznic 10 minut na jazde wolną

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam nadzieje, że zdarzę. Bo właśnie jestem w środku rozkładania lapka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kovalov, dodam Cię do znajomych, ale gdybyś nie przyjął zaproszenia napisz numer pokoju na forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kovalov, dodam Cię do znajomych, ale gdybyś nie przyjął zaproszenia napisz numer pokoju na forum.

No co Ty wypisujesz ? Jak tylko jest miejsce to zawsze przyjmuję zapki PL, a jak nie ma to się usuwa mało aktywnych lub uciążliwych pardon.gif.

Za 5 minut stawiam pokój, więc robię off z wszystkim co korzysta z netu, lodówkę też na off bo jakaś taka podejrzana (sama się uzupełnia) ninja.gif. Dostęp tylko przez PSN.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tylko ja nic nie mam z modyfikacj ą wyścigowqą, wybieram więc.... zwykły tuning

Można kupić Nissana SILVA spec-R AERO (s15) '02

Koszt 25.600 + 125.000 za RM + mały tuning ( filtr, wydech itp.)

Wychodzi 1.000 kg i 395 KM a po 5 wyścigach równo 400 KM.

Układ napędowy oczywiście FR

Jeżeli chodzi o MR to spróbuję jakiegoś NSX'a ale masa trochę większa wyjdzie.....

EDIT:

No to sobie pojeździłem.....

Załapałem sie dopiero pod koniec treningu bo na początku 2 razy mnie wywalilo na pierwszym okrążeniu

a później nie mogłem sie wbić bo jakieś delikwenty spoza listy zajęły wolne miejsca i Kovalov musial ich "utylizować"

Reszta treningu spoko, później kwalifikacje........i wyścig ............. ale tylko pierwsza prosta.....

Na pierwszym zakręcie wszyscy pojechali "w piach" aż się zdziwiłem.....jade jako pierwszy i nagle przede mną wyrastają samochody - 3/4 skaczą od lewej do prawej w jakimś kurzu - za mną to samo.

W tej samej chwili wielki huk od strony zadu , ktoś mnie ostro walnął - tylko gdzie sie tak rozpędził ze nagle banda przy 150 km/h i mój ulubiony komunikat........Zostałeś odłączony od serwera....szkoda, że nie z dopiskiem"znowu"

Czy to wina mojego łącza ? Czy może hosta ?

Dodam, że na początku treningu i kwalifikacji nic nie podskakiwało dopiero po pierwszym zakręcie właściwego wyścigu....

Edytowane przez INO1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na początku coś walił osie z hostem, potem pokój załozył aragornik ( sorka jak przekreciłem) i juz było dobrze, niestety na 13 okrązeniu mnie wywaliło, coś z moim netem się stało... i sobie już nie pojeździłem, ale fajnie było i juz sie zapisuje na piątek :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bardzo fajny wyścig :thumbsup: ...(jazda tym nsx'em to bajka- wkońcu to hania :) ) nie licząc problemów technicznych, pierwszego łuku jak ktoś mi rozwalił auto i pit obowiązkowy, na 11 okr. znowu na zakręcie dostałem strzała uszkodzenie i kolejny pit no i przygniatanie 'ala schumi do bandy na ostatnich okrążeniach :D

Mam nadzieje, że ja nikomu nie namieszałem w wyścigu. Do kolejnego :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ewidentnie ta NSX była szybsza od Evo IX RM :D Fajny wyścig, czekam na piątek :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóż wypada tylko przeprosić, za kłopoty z połączeniami. Godzina z okładem idealna, później dwa razy DC, zmiana hosta kilka okrążeń i znów doznałem DC. Próbuję wbić jako widz, a tu komunikat, że jestem niekompatybilny z hostem, no sorry k.... tyle to ja wiem, ale co ma do tego połączenie sieciowe ? Mimo, że nie zmieniłem orientacji, po restarcie konsoli byłem już kompatybilny. Obejrzałem końcówkę wyścigu.. Dodatkowy wyścig bez problemów.

Dzięki wielkie "aragornik", za pomoc z hostowaniem, oraz Wszystkim za cierpliwość i udział. Jak to mówią początki bywają trudne, ale nie należy się poddawać, więc piątkowe śmiganie aktualne. Rozkład jazdy na stronie pierwszej thumbsup.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta ewidentnie ta NSX była szybsza od Evo IX RM :D Fajny wyścig, czekam na piątek :D

bo chowałem się w Twoim tunelu aero:P...pamiętaj, że napęd 4x4 też ma swoje zalety :D...ale fajnie się walczyło na ostatnich 5 okrążeniach...i na 10sec przed końcem ktoś ciśnienia nie wytrzymał :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie sie gralo, w wyscigu na 22 dalem ciala, dwa sciecia i kary - potem juz do konca utrzymanie pozycji :)

szybkie 5 okrazen to mega fail, uderzenie w bande i po samochodzie he he

nowy HS zamowilem tak wiec bedzie mozna cos pogadac, bo denerwujace jest takie granie nieme,

z checia zagladne jeszcze.....

z checia przyjme jakis invite do friendow, bo mam az 0 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też piszę się na piątek. Wczoraj było przyjemnie (szczególnie jak nie było już takich ogromniastych lagówsmile.gif).

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

W związku z problemami technicznymi wynikającymi z ograniczonej możliwości moich łączy internetowych, host zostanie wskazany w późniejszym terminie.

Jeśli wśród uczestników znajdzie się osoba dysponujący netem o lepszych parametrach (upload min. 1 mega) i chętna do hostowania będę jej bardzo wdzięczny za pomoc. Jeśli nie, hostuję ja z tym, że w celu utrzymania standardowej jakości wyścigu, czat głosowy zostanie całkowicie wyłączony. Pierwszy pokój będzie otwarty na dotychczasowych warunkach (można sobie pogadać), a po treningu o 21:00 pokój zostanie otwarty od nowa na zmienionych parametrach.

Piątek – 11.02.2011

Pokój "Racing school" otwarty od 20:30, czas trwania ok. 2:15:00

Tor: Autodromo Nazionale di Monza (z szykanami)

Ograniczenia: moc do 650 KM, waga od 1000 kg, opony Wyścigowe Twarde

Rozkład jazdy i zasady na stronie pierwszej, pierwszy post.

01. Kovalov

02.

03.

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

W celu przeprowadzenia dodatkowych testów ustawień pokoju, w dniu dzisiejszym również będzie otwarty "Racing School".

Sprawdzane będzie ustawienie hosta zmiennego. Ograniczenie takie jak wczoraj (400 KM, min. 1 tona, WT), tor Suzuka.

Początek ok. 20:00, zapraszam wszystkich chętnych. Nie ma listy uczestników, kto wpadnie ten pośmiga thumbsup.gif.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01. Kovalov

02. Ksawery

03.

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01. Kovalov

02. Ksawery

03. sorlagy

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

01. Kovalov

02. Ksawery

03. sorlagy

04. aragornik (na 99%) jutro potwierdzę jeszcze.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Dziś na pewno chętnie wpadnę a jeśli jutro będę to mogę hostować chyba nie było źle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś na pewno chętnie wpadnę a jeśli jutro będę to mogę hostować chyba nie było źle ;)

Było lepiej niż dobrze thumbsup.gif. Jak będziesz jutro to nie tylko możesz, ale wręcz musisz być hostem biggrin.gif.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. sorlagy

04. aragornik (na 99%) jutro potwierdzę jeszcze.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×