Skocz do zawartości
Kovalov

G T Racing

Rekomendowane odpowiedzi

cyrki musza byc. mam nadzieje ze mu przejdzie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie po około 2 godzinach nie udanych prób podłączenia się do Aragornika serwer postawił Skret_kiszek gdzie szczęśliwie mogłem się podłączyć lecz nie było mi dane z wami się pościgać gdyż serwer postanowił mnie rozłączać . Chciałem wam bardzo podziękować za wszelkie starania i przepraszam za kłopot. Będę musiał zmienić internet na szybszy bo tak to ja szału dostane. Pozdrawiam wszystkich!

Edytowane przez luk644

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety dzisiaj musiałem mieć awarie, ostatnio coś zmieniają u mnie w kablach przez co w ostatnim tygodniu już kilka razy wyłączali mi internet :/ . Kto dzisiaj wygrał?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Wygrał Gucio1979. Oba wyścigi, bo w długim niby był drugi, ale wygrał jakiś koleś nie od nas (Belg czy inny Francuz) więc się nie liczy.:)

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Panowie po około 2 godzinach nie udanych prób podłączenia się do Aragornika serwer postawił Skret_kiszek gdzie szczęśliwie mogłem się podłączyć lecz nie było mi dane z wami się pościgać gdyż serwer postanowił mnie rozłączać . Chciałem wam bardzo podziękować za wszelkie starania i przepraszam za kłopot. Będę musiał zmienić internet na szybszy bo tak to ja szału dostane. Pozdrawiam wszystkich!

Lekko przesadziłeś z tymi 2 godzinami biggrin.gif (oficjalnie pokój jest od 20:30), ale fakt poślizg był niezły, ale uporaliśmy się do 23 z całym programem. Sorki, że tak wyszło, ale nic więcej nie mogliśmy już zrobić, kłopotu nie ma, bo zawsze staramy się, żeby wszyscy szczęśliwie dobili do pokoju. Niestety problem jest gdzieś u Ciebie, nikogo więcej nie wywalało (albo to net, albo ustawienia np. routera).

Wygrał Gucio1979. Oba wyścigi, bo w długim niby był drugi, ale wygrał jakiś koleś nie od nas (Belg czy inny Francuz) więc się nie liczy.:)

Dodatkowo, "żabojad" nie jechał czysto (chyba był z klanu GTRacing), więc oficjalnie Gucio - Number One. Gratulacje !!!

Ksawery, sorki, że przy...... w Ciebie, ale Twój spin na poboczu zrobił taką zadymę, że nie widziałem gdzie jesteś, wybrałem lekki wyjazd poza tor i d.... , bo wypadam z obłoku kurzu i trawy a tam bryka stoi bokiem no i sru. Cały przód miałem skasowany pardon.gif, ale Ty chyba też nieźle oberwałeś, trochę dziwne bo powinno zrobić ducha w takiej sytuacji.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lekko przesadziłeś z tymi 2 godzinami biggrin.gif (oficjalnie pokój jest od 20:30), ale fakt poślizg był niezły, ale uporaliśmy się do 23 z całym programem. Sorki, że tak wyszło, ale nic więcej nie mogliśmy już zrobić, kłopotu nie ma, bo zawsze staramy się, żeby wszyscy szczęśliwie dobili do pokoju. Niestety problem jest gdzieś u Ciebie, nikogo więcej nie wywalało (albo to net, albo ustawienia np. routera).

Kovalov ja jakoś od 1930 próbowałem się już wbić do Aragornika :D.

Masz racje problem leży po stronie mojego netu muszę go zmienić wtedy na bank będę się z wami ścigał :D :D

Edytowane przez luk644

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Piątek – 18.02.2011

Pokój otwarty od 20:30

Tor: Fuji Speedway GT

Ograniczenia: moc do 700 KM, waga od 1100 kg, opony Wyścigowe Średnie

Szczegóły jak zawsze STRONA 1 > POST 1

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02.

03.

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Tym razem będę miał lepsze auto, ale i tak na tym torze nie czuję się dobrze thumbsup.gif Być może będę miał w końcu headseta.

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03.

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04.andre_maks_PL

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz przepraszam za niebecność(pisałem w tej sprawie wczoraj do Kolegi Kovalov),ale niestety musiałem pilnie i nieoczekiwanie jechać do pracy w zwiazku z awarią.A tak się cieszyłem na ten wyścig,bo miałem fajne autko przygotowane. Moze kiedyś jeszcze poscigamy się w tym limicie.

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. kobas_248

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaktualizowana Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o zarezerwowaniu sobie trochę czasu przed wyścigiem na pobranie patcha, który tego dnia będzie wypuszczony.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pamiętajcie o zarezerwowaniu sobie trochę czasu przed wyścigiem na pobranie patcha, który tego dnia będzie wypuszczony.

Dzięki za bardzo słuszną uwagę. Łatka ma być 18 lutego, więc trzeba mieć trochę czasu na ściągnięcie i instalację biggrin.gif.

Ponieważ znalazłem w necie info na temat ustawień szpery czyli LSD, poniżej podaję bazowe ustawienia dla aut z różnymi rodzajami napędu. Są to ustawienia wyjściowe, ale ponoć sprawdzają się przy większości aut. Jeśli ktoś ma doświadczenie w tym zakresie, to chętnie poczytam ewentualne porady i uwagi.

LSD standard 10/40/20

dla napędu FF 30/10/40

dla napędu FR 10-20/20/40

dla napędu MR 8-15/40/20

dla napędu RR 5/5/10 lub 5/5/5 lub 10/20/20

dla 4x4 to jakaś masakra jest, więc muszę to ogarnąć pardon.gif.

Zaktualizowana Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zaktualizowana Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06. denon-75

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Zaktualizowana Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06. denon-75

07. Gumek

09.

10.

11.

12.

Jakie auto wygrało wczoraj? Miałem duży problem z wyborem i jestem ciekawy :) . Dzisiaj albo jutro powinien dojść do mnie headset więc w końcu będę mógł się z wami porozumieć :thumbsup: .

Edytowane przez Gumek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy macie moze jakiś pomysł jak mozna zarejestrować gameplay naszych wyścigów online?

byłoby fajnie sobie je potem poogladać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

czy macie moze jakiś pomysł jak mozna zarejestrować gameplay naszych wyścigów online?

byłoby fajnie sobie je potem poogladać...

W miejscu gdzie są wyniki wyścigu (ikonka w kształcie podium) jest zapis powtórki, później kamera lub nagrywarka, edycja i gotowe biggrin.gif.

Jakie auto wygrało wczoraj? Miałem duży problem z wyborem i jestem ciekawy :) . Dzisiaj albo jutro powinien dojść do mnie headset więc w końcu będę mógł się z wami porozumieć :thumbsup: .

Niestety nie pamiętam co to było, ale było szybkie pardon.gif, za nic nie mogłem dogonić czołówki.

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06. denon-75

07. Gumek

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06. denon-75

07. Gumek

08. kupczyk

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gucio jechał subaru wrx sti sedanem. Za cholerę nie moglem z nim nawiązać walki i jechałem cały czas za nim... Zabawnie bylo w pit stopie. Zjechałem przed nim, wymiana opon i już widzę że jedzie i będzie mnie mijał w boxie, nagle moje auto ruszyło i wbiłem się przed nim. Potem jednak przestrzeliłem pierwszy zakręt. Wyjeżdżałem dość szeroko bo wiedziałem ze jedzie obok mnie albo za mną. I wyszła nie mila sytuacja bo w tym prawym luku zaraz po pierwszym wirażu uderzył we mnie nie wiem czemu i trochę mną zarzuciło i wtedy pozostało tylko mi patrzeć jego tylną klapę przez następne paręnaście okrążeń.

A i sorki denon za tą sytuację w przed ostatnim zakręcie któregoś tam okrążenia. Wyprzedzałem cię po wewnętrznej, myślałem że się zmieszczę, jednak się przeliczyłem i lekko musnąłem cię, a Ciebie obróciło. Wyhamowałem, żeby Cię puścić przede mną i ponownie jakoś na prostej spróbować wyprzedzić, jednak znowu obrót tuż przede mną i dałem sobie spokój.

To był mój pierwszy taki wyścig i jeszcze raz sorki za moją nieudolną jazdę.

ps. w pt się nie pojawię, ale już w poniedziałek jak najbardziej. Muszę trochę posiedzieć nad notatkami... ;p

ps2. ile z Was jeździ na kierze?

Edytowane przez boniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06. denon-75

07. Gumek

08. kupczyk

09. Storczycki_pl

10.

11.

12.

teraz będe na pewno :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06. denon-75

07. Gumek

08. kupczyk

09. Storczycki_pl

10. Gucio1979

11.

12.

Gucio jechał subaru wrx sti sedanem.

Dokładnie Subaru IMPREZA Sedan WRX STI spec C Type RA '05 Racing Modifications 430 HP / 1065 KG

Zabawnie bylo w pit stopie. Zjechałem przed nim, wymiana opon i już widzę że jedzie i będzie mnie mijał w boxie, nagle moje auto ruszyło i wbiłem się przed nim

Pewnie nie widzielibyśmy się w boksie gdyż jechałem około 20 sekund przed Tobą, niestety okrążenie wcześniej kolega "obcokrajowiec" na prostej start-meta bezczelnie zepchnął mnie na bandy i straciłem wiele sekund turlając się uszkodzonym autem do pitstopu.

Co do sytuacji w boksie też mnie to rozbawiło, w pierwszej chwili pomyślałem że mam lepszych mechaników :biggrin:

Potem jednak przestrzeliłem pierwszy zakręt. Wyjeżdżałem dość szeroko bo wiedziałem ze jedzie obok mnie albo za mną. I wyszła nie mila sytuacja bo w tym prawym luku zaraz po pierwszym wirażu uderzył we mnie nie wiem czemu i trochę mną zarzuciło i wtedy pozostało tylko mi patrzeć jego tylną klapę przez następne paręnaście okrążeń.

Przed tym zakrętem zauważyłem że hamujesz i jedziesz dość szeroko, ja z kolei zawsze cięłem go "zgodnie z przepisami" prawie nie hamując, po prostu niespodziewanie wbiłeś na moją linię jazdy i nie miałem szans wyhamować... W każdym bądź razie nie było to celowe.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06. denon-75

07. Gumek

08. kupczyk

09. Storczycki_pl

10. Gucio1979

11. Keilone

12.

Wczoraj mimo, iż były spore problemy z połączeniem itp. udało się pojechać, host piękna sprawa wszystko idealnie zero lagów. Super jazda bez napinki można obyć się z zasadami jazdy oraz tym, że obok jedzie ktoś taki jak ty a nie komputerowy przeciwnik. Nie obyło się bez puknięć itp. Nie mogłem się nadziwić jak czołówka odjeżdża, zwłaszcza nasz winner który miał praktycznie idealnie taka samą moc i masę jak ja ;/

Na przyszłość musimy pozbywać się nieproszonych gości.

Edytowane przez keil

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista startowa 18.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Ksawery

03. NERVUS_PL

04. andre_maks_PL

05. kobas_248

06. denon-75

07. Gumek

08. kupczyk

09. Storczycki_pl

10. Gucio1979

11. Keilone

12. Skret_kiszek

Myślę że na piątkowy wieczór znajdzie się więcej chętnych do jazdy, możemy powiększyć listę o 4 dodatkowych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Gucio spoko, tak właśnie myślałem, że jak wyjadę to lekko się pukniemy.

Też miałem równo 430hp ale 1130kg wagi. Na winklach byłem bez szans z tobą.

A i jutro wieczorem, jak będzie wolne miejsce to się wbije do Was.

pzdr

Edytowane przez boniek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×