Skocz do zawartości
Kovalov

G T Racing

Rekomendowane odpowiedzi

o której i gdzie Was szukać - pokój prywatny czy w poczekalni mam szukać pokoju?

no i jeszcze jakimi autkami upalamy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pokój się postawił. Jak coś to daj inva to Cię do znajomych dodam. a limity takie jak były wcześniej podane.p

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o której i gdzie Was szukać - pokój prywatny czy w poczekalni mam szukać pokoju?

no i jeszcze jakimi autkami upalamy?

Pokój zakłada aragornik, reszta szczegółów strona 1, post 1, kolor dnia zielony pardon.gif. Jeśli nie Masz mnie lub aragornik'a w znajomych to wyślij zap.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem do kovalova zaproszenie... a i zaraz prześledzę pierwszą stronę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm a możesz kovalov rzucić szybkim kursem tworzenia prywatnego ? bo już się ktoś mi wbił i na moment zamknąłem;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wysłałem do kovalova zaproszenie... a i zaraz prześledzę pierwszą stronę.

Na PSN będę za ok. 10 min, więc spoko odbiorę. Masz czas na poczytanie thumbsup.gif.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie jeszcze wolne miejsce to chętnie dziś do Was dołącze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

AKTUALNA LISTA

01. Kovalov

02. Ksawery

03. sorlagy

04. aragornik - HOST

05. kobas_248

06. F3niX

07. Storczycki_pl

08. Gumek

09. bzyczekfkp

10.

Panowie, naprawdę przepraszam ale nie będę mógł się dzisiaj ścigać :( Nagła sytuacja, dlatego tak późno informuję. Żałuje bo ostatnio fajnie się jechało. Mam nadzieję, że w poniedziałek się wyrobię ;)

@UP Mam wyczucie :D

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na PSN będę za ok. 10 min, więc spoko odbiorę. Masz czas na poczytanie thumbsup.gif.

poczytałem, ale pierdolnik tam w tych informacjach, a to kolor taki, a to kolor taki... :P no nic, wyjdzie w praniu :) ważne, że wiem jaka moc i jakie gumy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli macie jeszcze wolne miejsce to chętnie dziś do Was dołącze.

Miejsce jest, więc wbijaj.

hmm a możesz kovalov rzucić szybkim kursem tworzenia prywatnego ? bo już się ktoś mi wbił i na moment zamknąłem;d

Nic z tym nie zrobisz, trzeba gości wywalać i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer niby wisi. Jak coś to wbijać a jak nie idzie to bedziemy myśleć :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajno sie gralo, zal bo musze wstac wczesnie do roboty tak wiec trzeba sie zawinac - do nastepnego razu,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był niezły, no może nie licząc pierwszego okrążenia, które było dość chaotyczne, na pierwszym zakręcie uderzyłem w jakiegoś nissana, przepraszam :thumbsup: . W sumie zaraz miałem za swoje, bo na zakręcie po drugiej szykanie jakiś ford uderzył w mój tył i musiałem zjechać do boksów. Było widać, że ostatnio miałem przerwę w graniu w GT (sesja była) na pierwszych 10 okrążeniach byłem chyba 6 razy w boksach ale potem już było lepiej i nawet nie byłem ostatni :) ale teraz mam ferie to potrenuję i będzie lepiej .

Ostatnio też były takie problemy z serwerem? Bo teraz chyba połowę osób wywaliło w czasie wyścigu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był niezły, no może nie licząc pierwszego okrążenia, które było dość chaotyczne, na pierwszym zakręcie uderzyłem w jakiegoś nissana, przepraszam :thumbsup: . W sumie zaraz miałem za swoje, bo na zakręcie po drugiej szykanie jakiś ford uderzył w mój tył i musiałem zjechać do boksów. Było widać, że ostatnio miałem przerwę w graniu w GT (sesja była) na pierwszych 10 okrążeniach byłem chyba 6 razy w boksach ale potem już było lepiej i nawet nie byłem ostatni :) ale teraz mam ferie to potrenuję i będzie lepiej .

Ostatnio też były takie problemy z serwerem? Bo teraz chyba połowę osób wywaliło w czasie wyścigu.

Witam, dzięki wszystkim za udział.

Co do serwera, to raczej nie jego wina whistling.gifcześć zawodników się wycofała. Ja osobiście zrezygnowałem po skasowaniu auta na szykanie(za prostą start-meta), uszkodzenia były zbyt duże, więc nie próbowałem czołgać się do pit stopu przez prawie całe okrążenie. Wykorzystałem te kilka kółek jazdy na obczajenie, jak Wam idzie. Jednak ogólnie przez ostatnie dwa dni faktycznie coś się dzieje i pojawiają się problemy z dołączeniem do pokoju (błąd kompatybilności) oraz czasami lagi (jedzie się kilka kółek jest super płynnie i nagle zaczyna się skakanie (tak właśnie rozbiłem sobie auto). Uwaga na przyszłość: Przy pojawiającym się błędzie kompatybilności pomaga RESET KONSOLI.

Jeszcze raz gratulacje dla Ksawerego za dobrą jazdę i zwycięstwo w wyścigu długim. Było też kilka fauli, ale mam nadzieję, iż po wyścigu wszystko zostało wyjaśnione i nikt nie ma już pretensji. Późniejsze ściganie też było fajne, Gucio sorki za poklepanie po tylnej części samochodu, ale w ostatniej chwili zmieniłeś tor na szerszy i było już za późno na wyhamowanie, moja wina bo byłem z tyłu i to ja powinienem bardziej uważać. Jednak obydwaj utrzymaliśmy się na torze, a Ty zostałeś "popchnięty" do zwycięstwa w wyścigu thumbsup.gif.

Jeszcze raz dzięki i do zobaczenia na torze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyścig był niezły, no może nie licząc pierwszego okrążenia, które było dość chaotyczne, na pierwszym zakręcie uderzyłem w jakiegoś nissana, przepraszam.

Dokładnie w mojego Xanavi Nismo ale przeprosiny przyjęte.:thumbsup:

Kiedy teraz gramy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na stronie pierwszej, post pierwszy znajduje się szczegółowy rozkład jazdy na przyszły tydzień.

Poniedziałek:

Laguna Seca Raceway, 700KM, 1400kg, opony WT, auta Stany Zjednoczone (muscle car).

Zgodnie z życzeniami biggrin.gif.

Środa:

Fuji Speedway GT, 430KM, 1000kg, opony WT.

sekwencja zakrętów przed prostą startową może dać w kość, więc warto wcześniej poćwiczyć whistling.gif

Piątek:

Fuji Speedway GT, 700KM, 1100kg, opony WŚ.

ze względu na ostatnie lekkie szaleństwo na oponach WT, zmieniłem na WŚ (bedzie trochę łatwiej ogarnąć 700 kucy) UWAGA na zmianę wagi. thumbsup.gif

Zapraszam Was do udziału i do zobaczenia w poniedziałek na torze Laguna Seca.

Lista na poniedziałek 14.02.2011 r.

01. Kovalov

02.

03.

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Kovalov

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jestem chetny anytime, tylko w tym tyg jesli chodzi o mnie to klaps - pracuje na 2 zmiane, w domu o 23 dopiero tak wiec... szkoda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista na poniedziałek 14.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Gucio79

03.

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Gucio79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ja też dziekuje za bardzo fajne wyścigi. To były pierwsze moje online,więc miałem troche tremy.Ale atmosfera jest super. Zaliczyłem też incydent wyścigowy. Sorry jeszcze raz Kovalov,starałem się jeździc jak najbardziej czysto(nawet kosztem utraty pozycji),ale w tym feralnym momencie zbiegło się kilka rzeczy i stało się to co się stało. W pierwszym krótkim wyścigu tez mnie pozbawiono szansy na dobrą lokatę,jak ktos po wyjechaniu na tor wrócił wprost pod moje,nadjeżdzające auto. Ale po to są takie spotkania by to wyeliminować i jeździc czysto. Na pewno pisze się na następne wyścigi.

Do zobaczenia w poniedziałek na torze Laguna Seca.

Lista na poniedziałek 14.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Gucio79

03. kobas_248

04.

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Sipap

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Lista na poniedziałek 14.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Gucio79

03. Tom1422

04. kobas_248

05.

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Tom1422

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na poniedziałek 14.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Gucio79

03. Tom1422

04. kobas_248

05. Gumek

06.

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Oczywiście się pojawię (chociaż raczej nie w środę - mam event)

Lista na poniedziałek 14.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Gucio79

03. Tom1422

04. kobas_248

05. Gumek

06. Ksawery

07.

08.

09.

10.

11.

12.

Edytowane przez Ksawery

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na poniedziałek 14.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Gucio79

03. Tom1422

04. kobas_248

05. Gumek

06. Ksawery

07. Aragornik

08.

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lista na poniedziałek 14.02.2011 r.

01. Kovalov

02. Gucio79

03. Tom1422

04. kobas_248

05. Gumek

06. Ksawery

07. Aragornik

08.Storczycki_pl

09.

10.

11.

12.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w poniedziałek skupiamy się tylko na typowych muscle car-ach (ford mustang,chevrolet camaro,dodge charger) czy ogólnie jeździmy amerykańskimi autami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×