Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Mi się podoba, zrobiłem 14lvl w Icebreaker i za to dostałem czapkę, koszulkę, spodnie. Podobnie z grą Echohrome. Graliśmy z kuzynem w warcaby, bilard i kręgle.

Kuzyn mieszka 1000km ode mnie, zawsze to jakieś urozmaicenie poza telefonem czy skype.

Można porozmawiać jak przez telefon, lub mówić do wszystkich którzy znajdują się w pobliżu. Aby mówić przytrzymujemy R2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ja muszę przyznać, że jeszcze sporo pracy im zostało. Wczoraj ze znajomym próbowaliśmy coś z tego wyciągnąć. Ogólnie rzecz biorąc szczyt naszej irytacji był przy lagach. Porozumiewanie się było tak tragiczne, że szkoda gadać. Raz ja słyszałem, ale mnie nie słyszano, raz odwrotnie. Przez jakiś czas było ok, później znowu kicha w związku z porozumiewaniem się.

Nie oczekuję, że w wersji beta wszystko będzie śmigać, dlatego wyrażam swoją nadzieję, że wszystko zostanie poprawione. Ale to się okaże ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zaobserwowałem, żadnych problemów z połączeniem podczas rozmowy. Rozmawiałem z kuzynem, Giertychem i paroma innymi osobami z Anglii i Włoch. Wszyscy mnie dobrze słyszeli.

Jeśli chodzi o klucz do bety to lepiej jest stworzyć nowe konto tam wpisać kod a później się podzielić kontem ze znajomymi. Zrobiliśmy tak w 3 osoby i działa. Niektóre pobrane gry przez PSS mają wpisanego właściciela, HOME nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@zwi

A na europejskim home wygrałeś tą koszulkę itp?

Tak na europejskim Home mozna to wszystko wygrac .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
@zwi

A na europejskim home wygrałeś tą koszulkę itp?

Tak, kuzyn dostał klucz z Niemieckiego PSS.

Ja też pobierałem Home z tego PSS.

Dostałem dużo więcej rzeczy, jak rękawiczki, buty, spodnie, bluzy. Trochę też dostałem w wersji dla kobietki. Kuzyn doszedł do 6lvl w grze o pociągach ale nic nie dostał. W Icebreaker wystarczy zrobić 4lvl żeby coś dostać. W Echochrome doprowadziłem 10 ludzików i dostałem sporo rzeczy. Więc nie jest to specjalnie trudna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dostałem klucz do bety, ściągnąłem pograłem. Pierwsze wrażenie pozytywne "o jaki ładny widok z tarasu". Pościągała się reszta lokacji połaziłem trochę pograłem w bilarda kręgle automaty. I później co. Nie było już nic do roboty. Tylko 4 lokacje i pozwiedzasz i później nie ma nic za bardzo do roboty. Sama koncepcja oczywiście jest bardzo fajna, bo można poznać wiele osób czy spotkać się z kimś kto daleko mieszka, czy nieźle się pobawić.

Mam nadzieję, że pełna wersja będzie dużo bardziej rozbudowana.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

maja dojsc lokacje zwiazane z grami np uncherted dziwi mnie to ze na necie sa filmiki z innymi lokacjami wlasnie z gier ale teraz ich nigdzie nie ma....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skończyłem grę na automatach IceBreaker.

Dostępnych jest 20lvl, co parę poziomów dostajemy coś do ubrania.

Koszulkę, spodnie, rękawiczki, buty a na sam koniec dostajemy..... coś do apartamentu ;) Powodzenia, teraz zabieram się za skończenie Echo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda tutaj nie ma nic do roboty nie ciągnie mnie do tych gierek ani innych reczy do home zawitałem tylko 2 razy.

Wystarczył by jakiś bajerancki czat,potral dostępny przez ps3 coś w stlu Nasza Klasa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK nowe newsy o Home.

Będzie posiadał własną gotówkę, którą będziemy otrzymywali za zdobyte trofea. Jeśli wszystko wypali to za zdobyte do tej pory trofea kasa już będzie na nas czekała w wirtualnym portfelu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

naaajss :) jesli sie sprawdzi, to w koncu bycie trofeowa dziweczka bedzie mialo jakies w miare logiczne uzasadnienie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pochodzilem, pogralem, porozmawialem sobie z hivonzem troche, nawet Arab wpadl ;) i na tym sie moim zdaniem skonczylo, nie mam juz co robic :/ czasami wbije pogadac a tak to wieje nudaaaaaaaaaa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety :/ Smutna prawda. Mieli tyle czasu, a tak na serio gówno zrobili (sorry za wyrażenie, ale inaczej nie da się tego określić)! Mam nadzieję, że to się zmieni...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafix takie 'życie' trzeba lubić. Jedni szaleją w simsach inni w second life ktoś tam w wow a wybrańcy w home. Wszystko opiera się na jednym ważnym szczególe. Współżycie z innymi ludźmi. Jak to lubisz to i home Ci się spodoba. Jak nie to choćby nie wiadomo co tam dali to się nie zmusisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie dostałem BETE klucz do HOME i... na tym koniec! Wlazłem, pooglądałem w teatrze intro WipeoutHD, pogrzebałem w opcjach kilka min, poszedłem połazić po placyku i na tym koniec. A jeszcze Dimsonowi pokazałem to w sumie byłem 2 razy w HOME :)

Jakoś... wyrosłem z Sims'ów, a to dla mnie Simsy!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Pochodzilem, pogralem, porozmawialem sobie z hivonzem troche, nawet Arab wpadl ;) i na tym sie moim zdaniem skonczylo, nie mam juz co robic :/ czasami wbije pogadac a tak to wieje nudaaaaaaaaaa

Hehe, mi się nawet podobało. Jak coś, to zmieniam nick do Home

PSN ID: hivo. Już na "starym" koncie nie mam miejsca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, nie to ze mi sie nie podobalo, tylko znudzilo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie zupelnie nie potrzebny bajer. Dostalem klucz raz wszedlem i koniec:) I prosze nie mowic ze mieli tyle czasu i gowno zrobili bo nie rozumiem czego mozna od Home oczekiwac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
[...] bo nie rozumiem czego mozna od Home oczekiwac.

A ja to bym chcial mieć możliwość np wpadnięcia do banku w HOME i zarekwirowania jakiejś gotówki, strasząc panią Jadzię gumową kaczuszką przy okazji rozebrać jakiegoś ochroniarza do gatek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za dwa lata będziemy się kisić w Home jak ogóreczki. Wystarczy, że zlinkują to z Trophies i z każdą grą jaką się kupi. Plus bajery jak ostatnio Red Bull, i pierwsza rzecz po odpaleniu konsoli to będzie Home. Założę się!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystkie znaki na niebie i ziemi na to wlasnie wskazuja.. za duzo juz kasy i roboczogodzin w ten projekt wpompowali :-/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kill nie mam nic przeciwko żeby Ci się sprawdziło. Na chwilę obecną... no nie ma co tam robić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak myślę, projekt na który poświęcono tyle czasu nie może okazac się kiszką :P

@zwi

Da się w ogóle skończyc echochrome? Przecieżtam można zdobrynieskończoną ilośc pkt., nie ma limitu czy coś takiego...

A poza tym wyczytałem na jakimś ang. forum, że faktycznie ta gra z pociągami nie ma nagród, echochorme ma outfit tego ludka którym się gra (i może coś jeszcze, nie wiem), a icebreaker sam wiesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×