Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka ; D Mam pomysł ; D Udzielicie mi pobrania Home a ja wam udziele Pobrania Wipeout HD ;  D  i co tam jeszcze będzieci chcieli pociągnąc np. Echocrome czy Crash bandicoot 3 , crash ctr , cool boarders. Pisze się ktoś ; P ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też poproszę o konto.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja już to widziałem jest fajnie a w szczególności ubranka. Pożyczyłbym wam konto, ale też ściągałem ze znajomego profilu. Podobno jest jakaś tapeta dzięki której można zdobyć kod.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Siemka ; D Mam pomysł ; D Udzielicie mi pobrania Home a ja wam udziele Pobrania Wipeout HD ;  D  i co tam jeszcze będzieci chcieli pociągnąc np. Echocrome czy Crash bandicoot 3 , crash ctr , cool boarders. Pisze się ktoś ; P ?

Za Wipeouta HD mogę Ci udostępnić HOME ;D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz mi swój w PW, bo ja do Ciebie nie mogę wysłać wiadomości :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze na email niech Ci poda, gdyby chcial aby wszyscy znali jego GG to by dal w profilu :)

W sumie tez mam bete home i kz2, ale kz2 chyba tylko do jutra i tak dziala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Grzesiek Spuźniłeś się hehe ; D  Przemo Dzięki wielkie jestem zadowolony i ty chyba też. ; ) pozdrawiam Mike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako, że padł mi BD w konsoli i mogę grać tylko w gry z PSStore, chętnie zamienię się kodem z HOME na kod z jakiejś gierki z PSStore :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema jest ktos z Polakow juz na Playstation Home?,bo ja tak ale jeszcze nikogo nie spotkalem,jak tak dajcie znak zycia moj PSN ID:hunter 983 dodawajcie mnie i milego Home Life:).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Jako, że padł mi BD w konsoli i mogę grać tylko w gry z PSStore, chętnie zamienię się kodem z HOME na kod z jakiejś gierki z PSStore :D

czemu nie oddajesz do naprawy ?:)

edit.

rac tak możesz dać innej osobie kod ale nie możesz go wcześniej użyć !

kod można tylko raz użyć jak go już wpisałeś w psn i sciagles home to juz bedzie nieważny i wtedy jedyna możliwością podzielenia sie home pozostanie tylko podanie danych twojego konta i tam z historii downloadu ściągniecie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ze kod nie przypisuje sie do psn oznacza ze moge dac jeszcze komus innemu moj kod do bety?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
czemu nie oddajesz do naprawy ?:)
Gwarancji już nie mam :D A ile może kosztować naprawa bez gwarancji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gwarancji już nie mam :D A ile może kosztować naprawa bez gwarancji?

a pamietasz ze do dwoch lat mozesz po naprawe mozesz udac sie do sklepu w ktorym kupiles zeby ci to naprawili ?:) jak nie minely jeszcze dwa lata od kupna to polecam wejsc na forum do tematu o serwisie i tam duzo osob dalo porady (kontakt z rzecznikiem konsumenta) jak sie uporac z tym bo zazwyczaj sklepy sie wymiguja :) a jak juz masz ponad 2 lata to poszukaj po necie/allegro widzialem ze serwisy sie oglaszaja

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To ze kod nie przypisuje sie do psn oznacza ze moge dac jeszcze komus innemu moj kod do bety?

Tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za udostępnienie konta Lesny.

-----

Mam pytanko, jak to będzie jak już home bedzie dostępne dla wszystkich? Będę musiał wywalić to co mam czy jak? :) Siedze w becie ale nie przez invita a przez udostepnione konto. Jak by co zapraszam do klubu (Polska [POLAND]) itp ;P hehe

Aha wie ktoś kiedy będzie OTWARCIE domku? (dla wszystkich oczywiście)? Bo na razie strasznie mało się dzieje, a czekam na pokoje tematyczne itp :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza dostawa w sklepach bardzo mnie ucieszyła - od razu włączyłem Home, przeniosłem się do "Shopping Centre" i kupiłem wszystkie rzeczy, które były możliwe  :D Szkoda, że było tak mało rzeczy związanych z wyposażeniem naszego pokoju, ale lepsze to niż nic. Ubrania fajne, choć na razie z grubsza się im nie przyglądałem - na to przyjdzie czas.

Wiecie, ciekaw jestem jak to będzie, gdy już w sklepach będzie masa produktów, sale kinowe będą przepełnione, a ludzi w Home masa - zapewne jak Home wystartuje serwery od razu padną, chyba że Sony się na to dobrze przygotuje  :-X

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Home i wszystko zwiazane z nim bedzie darmowe, czy trzeba bedzie placic za wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak będziesz chciał mieć coś wyjątkowego, to to coś z pewnością będzie płatne. Jednak większość podstawowych rzeczy będzie free.

Na przykład apartament w Monte Carlo :P

Trzeba będzie przybulić nie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×