Skocz do zawartości
pawlos26

PlayStation Home

Rekomendowane odpowiedzi

bawi sie ktoś w Buzz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktos ma moze informacje odnosnie nowych sklepikow w home??

versace,dior,marc j itd bo zaczyna mi brakowac ciuszkow a chce byc wirtualna Paris H. ;p

ps jesli ktos ma ochote na zabawe (10$ ;@ ) to mozna spotkac mnie w centrum handlowym jak i na EA-poker

ps2 ofck w () to joke :>

Edytowane przez Ayla

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam urzytkownikuw i milosnikuw home, morze lepiej by bylo gdyby kturys z nas zalorzyl wlasnom str internwtowa (SORY ZA BLEDY)-gdzie morzna by bylo wpisywac niki i miejscowosci w kturych mieszkamy,w celu zapoznania sie na home lub znalezienia kolerzanki -kolegi z danej miejscowosci POZDRAWIAM ID HOME KRZYSIEK28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam urzytkownikuw i milosnikuw home, morze lepiej by bylo gdyby kturys z nas zalorzyl wlasnom str internwtowa (SORY ZA BLEDY)-gdzie morzna by bylo wpisywac niki i miejscowosci w kturych mieszkamy,w celu zapoznania sie na home lub znalezienia kolerzanki -kolegi z danej miejscowosci POZDRAWIAM ID HOME KRZYSIEK28

Umiesz pisać po polsku?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz xD to mi szczena opadła , gościu ty do szkoły się idź uczyć , a nie za HOME się bierz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziec czemu PS3 zawiesza mi sie w HOME podczas ladowania "Pre-catching essential items".. a chcialem poogladac filmiki z gamescom ;s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nowy update ps home bodajze numer 1.30. czy po tym upie u Was tez wystepuja problemy gdy chcecie zagrac w kregle ? polowa ludzi ktorych spotkalem przy kreglach strasznie nadawali na ten update, cyrki sie dzialy.

Edytowane przez SmoQ_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś wie co zrobić jak po aktualizacji 1.30 przy logowaniu do PSN wiesza się konsola w momencie "initializing" ??? Please HELP :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy ktoś wie co zrobić jak po aktualizacji 1.30 przy logowaniu do PSN wiesza się konsola w momencie "initializing" ??? Please HELP :)

ale palnolem :P

do usuniecia

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Gdzie mogę znaleźć te inne gry poza salonem gier: kręglami, bilardem i tym 3-4 automatami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma problem. Zawiesza mi się w momencie jak jest initializing ;/

Po tym updacie mi się tak stało.

Edytowane przez insane

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma problem. Zawiesza mi się w momencie jak jest initializing ;/

Po tym updacie mi się tak stało.

Trwają prace na lokalizacją tego błędu, który dotknął cześć konsol. Trzeba czekać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja ma problem. Zawiesza mi się w momencie jak jest initializing ;/

Po tym updacie mi się tak stało.

Witam.

Zeby zlikwidowac ten blad trzeba odinstalowac PS HOME i zainstalowac na nowo wersje 1.30 i po klopocie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co zauwazylem dodano gadzet w postaci aparatu fotograficznego. Mozna go odpalic tak samo ja maszyne do baniek. Na wirtualnym "PSP' zakladka My Items czy cos w tym stylu. Zdjecia zapisuja sie w formacie .jpg w zdjeciach w XMB. Dodam tyllko, ze mozna cykac fotki z pierwszej i trzeciej perspektywy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam problem następujący.Skasowałem Home ostatnio bo potrzebowałem miejsce na dysku :/ .Teraz chce ponownie zainstalować ale jest problem następujący.Kiedy wyskakuje mi żebym wybrał ile miejsca chce przeznaczyć na Home wybieram jakąś tam opcje i daje X.No i zaczyna się problem.Wyskakuje komunikat że trwa zapisywanie miejsca na dysku i pokazuje się pasek postępu.

Pasek wogule się nie przesuwa i instalacja nie kończy.Zostawiłem to na całą noc i nic nie drgnęło.Nie mam pomysłów co z tym zrobić.

Macie jakieś pomysły?

Net jest podpięty i w ogóle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakis blad od tygodnia...

probowalem odinstalowac i wgrac na nowo i 2 razy nic to nie dalo

usunalem tez game data jedynie nie wywalalem save ale moze tez sprawdze to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj (tj. 17 Grudzień) wrzucono kilka fajnych rzeczy do Home'a.

Chyba najciekawszą jest pokój Audi, w którym możemy pojeździć E-Tron'em (o ile jazdą to można nazwać) i wygrać apartament.

Specjalny to on nie jest, chociaż widok z balkonu bardzo fajny ^^ No i zawsze to coś nowego w tej "grze".

Również bardzo ciekawy pokój to SodiumOne. Odniosłem wrażenie, że ten pokój ma swoje własne "zasady".

Zdobywamy tam kredyty, za które można kupić kilka rzeczy. Np. za zarejestrowanie się u nich na stronie dostajemy ileś tam tych kredytów, za zagranie w mini grę itd.

Wraz z pobraniem tego pokoju dostajemy dostęp do dość fajnej gry jaką jest "Salt Shooter", dostępna z poziomu menu, gdzie wybieramy swoje apartamenty.

Mamy statek i musimy niszczyć rzecz jasna statki wroga. Z każdego wypadają przedmioty, które dają możliwość późniejszej modyfikacji naszego statku.

Muszę przyznać, że jak na darmową grę to modyfikacji jest nawet sporo, a gra wcale taka prosta nie jest jak się może wydawać.

Także jak ktoś nie ma co robić na konsoli i się nudzi, to myślę, że godzinka lub dwie zajmie mu zwiedzanie nowych lokacji, oraz ich wieczne "ładowanie".

Edytowane przez Patricko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No fakt pokój audi super, ale czekałem z pare godzin żeby udało mi się zagrac.^^

Mój PSNid : laqum_PL

P.S czemu nie da się w fight night walczyc tymi robotami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zapewne tylko dla picu są, albo może kiedyś zrobią z tego mini gierkę. Chyba jak na razie jedyna gra tam to ta imitacja DJ Hero, ale przyjemnie się w to gra mimo wszystko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś się orientuje jak wygląda sprawa z pokojem singstar?. Są tam jakieś darmowe piosenki?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×