Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem! Kupiłem dziś używaną konsolę ps3. Chcąc założyć konto psn wyskakuje mi komunikat, że maksymalna liczba kont powiązanych z tą konsolą została osiągnięta. Co zrobić nie mam danych do starego konta, sprzedawca również!

Pomocy!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale lipe masz ! to jeszcze gorzej od mnie : P ja na twoim miejscu zadzwonił bym do ps3 :D nr masz na stronce : )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś jak zmienic emaila, którego mam wpisanego w sowim koncie na Playstation Network bo zapomniałem hasła do tego emaila i chcę zmienic, ale nawet nie wiem jak.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą zalogowałem się na stronie playstation.pl i zauważyłem, że jest opcja rejestracji konsol. Warto się bawić w rejestracje ps3 i psp? Czy może jest to zbędne? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie odnośnie kupowania na psn stork. jest tu w full postów i szczerze nie chce mi sie wszystkiego czytać więc czy mógłby mi ktoś dokładnie wytłumaczyć jak z tego korzysta i czy w ogóle jest to bezpieczne. chciałbym w końcu kupić sobie jakieś dlc. i czy to prawda ze trzeba sie jeszcze gdzies na stronie zarejestrowac zeby zasilac to konto? prosze o pomoc. z gory dzieki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógłby mi ktoś pomóc z następującym problemem?: Mój kolega poprosił mnie, żebym mu zgrał na jego konsole gry, które kupiłem na PSS. Jako, że on nie miał podłączenie do internetu to przyniósł do mnie konsolę. Nie myśląc wtedy za wiele o konsekwencjach na jego profilu zalogowałem się do PSN na istniejące już moje konto i ściągnąłem mu gry, które posiadałem. Po jakimś czasie tenże kolega też postanowił podłączyć się w końcu do internetu no i okazało się, że jego profil(user) jest jakby połączony z moim kontem PSN i nie można na jego profilu zalogować się na inny mail niż mój. Wiem, że można by usunąć jego profil(usera) i założyć nowy profil ale nie chciałbym, żeby przez moją głupotę stracił wszystkie swoje trofea, których już dość sporo nazbierał. Czy istnieje jakieś wyjście z tej sytuacji? czy można jakoś "rozłączyć" jego profil z moim kontem PSN? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wchodzę w notification references to tam jest mój email na Playstation Network, jeśli tak to znam do niego hasło. Tylko, że nie pamiętam hasła na Playstation Network i chciał bym je zmienic, na konsoli mam je poprostu zapamiętane. Próbuje się zarejstrowac na stonie https://secure.eu.playstation.com/sign-in/?PSNReg=true i pisze, żeby wpisac sign in ID(email) i hasło.

E mail wpisałem w 1, ale hasło ma byc chyba do Playstation Network i piszę, że wpisuje źle niech mi ktoś pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego jak na kompie wchodzę na psn to nie ma takich samych informacji jak na moim ps3 to znaczy mój profil z trofeami i awatarem nic nie ma i piszą że muszę się zarejestrować na ps3 jak już to dawno zrobiłem dziwna sprawa wie ktoś o co tu chodzi ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jakiś czas temu musiałem ratować moją ps3 funkcją recovery. I odzyskałem w ten sposób mój profil, co miałem na dysku.

Niestety odzyskał w ten sposób, że przed nazwą profilu dodał gwiazdkę. Niby pierdółka, ale mnie drażni wizualnie ;)

Da się to jakoś zmienić? Bo nie znalazłem edit żadnego :-(

PS. Nie chodzi mi o nick PSN, bo to znalazłem na forum, że nie mogę.

Edytowane przez Wormsek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

notification references- wchodzę to w konsoli i mam podany adres email, ale czy to na pewno ten właściwy. Z kolei w grach typu Fight Night czy FIFA w moim koncie widnieje inny email.

Jak zmienic email i hasło do ps3 network, ja nie pamiętam emaila, a hasło chyba znam, ale nie jestem pewien też chcę sbie ta sygne zrobic i byc tam zarejstrowany. Szlag już mnie trafia.

Jest może taka opcja, żeby napisac na adres Sony, żeby dali mi nowe hasło?????????????

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Konsole PS3 mam juz pol roku, przez ten czas mieszkalem w Niemczech i tam tez ja kupilem. Niedawno wrocilem do Polski, chcialbym zakupic jakas gre przez Play Station Network, lecz dalej mam ceny w euro, a jezyk ustawiony jest na niemiecki. Czy ktos jest w stanie mi pomoc jak mozna to zmienic ? Pozdrawiam i zycze milego dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

skoro pss masz po niemiecku, a ceny w euro to pewnie masz konto psn na niemcy ustawione. jedyna opcja jest zalozenie nowego konta psn na polske. wtedy ceny w pss bedziesz mial w zl (samo pss bedzie po angielsku)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zmienic hasło na playstation network bo nie czaje??

Kliknij tutaj, wpisz swój ID i datę urodzenia, dalsze instrukcję dostaniesz na maila. Jeżeli przy rejestracji podałeś fikcyjne dane i ich nie pamiętasz to będziesz musiał założyć sobie nowe konto.

notification references- wchodzę to w konsoli i mam podany adres email, ale czy to na pewno ten właściwy. Z kolei w grach typu Fight Night czy FIFA w moim koncie widnieje inny email.

Jak zmienic email i hasło do ps3 network, ja nie pamiętam emaila, a hasło chyba znam, ale nie jestem pewien też chcę sbie ta sygne zrobic i byc tam zarejstrowany. Szlag już mnie trafia.

Jest może taka opcja, żeby napisac na adres Sony, żeby dali mi nowe hasło?????????????

Ja rozumiem że myślenie czasem boli ale w tym przypadku nie umiem Ci już pomóc. Jeśli dane były brane z powietrza to zapomnij o tym koncie, sony raczej też Ci nie pomoże. :down:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ten link był dobry, wcześniej ktoś mi podał taki gdzie musiałem wpisywac hasło, do ps network, a ja go nie pamiętam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam problem z ktorym nie potrafie sobie poradzic od pewnego czasu.

Kupujac PS3 zarejstrowalem sie i zalozylem konto poprzez konsole.

Wszystko dziala jak powinno, znam haslo, znam nicka wszystko jest ok.

Problem polega na tym ze nie potrafie zalogowac sie na oficjalnej stornie

PS3, nie moge pisac na oficjalnym forum bo wpisujac adres ktory podalem

podczas rejstracji na konsoli i haslo, usilnie wyskakuje mi ze jest cos nieprawidlowe.

Konsole mam od roku, czy w tym czasie zmienilo sie cos na co powienienm zwrocic uwage

co ma wplyw na taki a nie inny rozwój wypadków? ;)

Bardzo prosze o wytlumaczenie mi tego bo naprawde nurtuje mnie to od dluzszego czasu.

Z góry dziekuje i pozdrawiam

N.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jak zrobic sobie taką sygnaturę z trofeami???

ps- Nie mogę wejśc w informację o profilu bo wyskakuje mi coś takiego:

Jeśli rejestrowałeś się poprzednio na stornie eu.playstation.com, wprowadź nazwę użytkownika (adres e-mail) i hasło, a przeniesiemy szczegóły na nowe konto. Musisz to zrobić, aby aktywować nowy profil.

Ja się wcześniej nie rejestrowałem tam po prostu wpisałem swój email i hasło do konta na playstation network, które tworzyłem jak dostałem konsole.

Jak tego nie zrobie to nie aktywuje mi się konto.

Edytowane przez Barney

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dlaczego jak na kompie wchodzę na psn to nie ma takich samych informacji jak na moim ps3 to znaczy mój profil z trofeami i awatarem nic nie ma i piszą że muszę się zarejestrować na ps3 jak już to dawno zrobiłem dziwna sprawa wie ktoś o co tu chodzi ?

Musisz zsynchronizować trofea z poziomu PS3. Nie u wszystkich to działa ale spróbuj.

PS: Ale bajzel się tu zrobił :P

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zsynchronizować trofea z poziomu PS3. Nie u wszystkich to działa ale spróbuj.

PS: Ale bajzel się tu zrobił :P

Tylko najpierw wytłumacz jak mam to zrobic bo nic mi to nie mówi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W menu konsoli najeżdżasz na "Kolekcje Trofeów" dajesz trójkąt i synchronizacja z serwerem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×