Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Zsynchronizowałem trofea, ale i tak nie mam dostępu do opcji "moje konto". Jestem zalogowany, ale nia mam pełnej aktywacji konta, nie wiem jak ją zrobic. Piszę, że mam przeniśc informację z mojego starego konta i karze mi wpisac hasło i email. Wpisuje od ps3 i nie działa.

Niestety mam tak samo, walczę z tym już jakiś czas i nic z tego. Maila znam. hasło znam a i tak cały czas wywala mi komunikat:

Co najmniej jedno wymagane pole nie zostało wypełnione. Upewnij się, że wypełniłeś wszystkie pola oznaczone *

Logowanie nie powiodło się. Sprawdź adres e-mail i hasło.

Wpisuję wszystko jak należy, okienko na maila i hasło są wypełnione ale i tak cały czas to samo. Już mi ręce opadają

EDIT: Przez przypadek znalazłem rozwiązanie. Wystarczy na dole kliknąć na: Nie, sam podam dane :) Trochę myląca opcja ale wszystko działa i nadal mam dostęp do swojego konta :D

Pozdrawiam

Edytowane przez MOTOCHIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem normalnie loguje się na komputerze na psnetowrk i jak klikam w moje konto pisze bym przeniósł konto ze strony eu do pl.

Podaje poprawnego e-maila i hasło i wyskakuje mi komunikat, że hasło/mail jest nie prawidłowy. W czym może być problem?

Dodatkowo teraz mam problem ponieważ wyskakuje mi błąd 80710B23

Edytowane przez piterm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem normalnie loguje się na komputerze na psnetowrk i jak klikam w moje konto pisze bym przeniósł konto ze strony eu do pl.

Podaje poprawnego e-maila i hasło i wyskakuje mi komunikat, że hasło/mail jest nie prawidłowy. W czym może być problem?

O dziwo zalogowałem się teraz na ps network i bez żadnego przenoszenia wszystko chodzi ok. Tylko teraz nie mogę się wpisać na konsoli.:(

Mam problem normalnie loguje się na komputerze na psnetowrk i jak klikam w moje konto pisze bym przeniósł konto ze strony eu do pl.

Podaje poprawnego e-maila i hasło i wyskakuje mi komunikat, że hasło/mail jest nie prawidłowy. W czym może być problem?

O dziwo zalogowałem się teraz na ps network i bez żadnego przenoszenia wszystko chodzi ok. Tylko teraz nie mogę się wpisać na konsoli.:(

Wszystko teraz działa poprawnie. Pewnie nie chciało się połączyć przez to psnetwork.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam problem normalnie loguje się na komputerze na psnetowrk i jak klikam w moje konto pisze bym przeniósł konto ze strony eu do pl.

Podaje poprawnego e-maila i hasło i wyskakuje mi komunikat, że hasło/mail jest nie prawidłowy. W czym może być problem?

Dodatkowo teraz mam problem ponieważ wyskakuje mi błąd 80710B23

Przecież odpowiedź podałem wyżej. Opisywałem ten sam problem.

Jak prosi o przeniesienie to musisz kliknąć opcję na samym dole:

NIe, sam podam dane.

Pozdrawiam

Edytowane przez MOTOCHIC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można sprawdzić gdzieś datę urodzenia jaką się podało przy rejestracji? Chciałem zalogować się u kumpla na konsoli, ale musiałem podać datę urodzenia, a tej niestety nie pamiętam ze względu na to, że przy rejestracji podałem inną, by móc grać online w gry typu GTA4, czyli +18 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, czy można sprawdzić gdzieś datę urodzenia jaką się podało przy rejestracji? Chciałem zalogować się u kumpla na konsoli, ale musiałem podać datę urodzenia, a tej niestety nie pamiętam ze względu na to, że przy rejestracji podałem inną, by móc grać online w gry typu GTA4, czyli +18 :)

Datę urodzenia podaje się też jak zapomnisz hasła więc raczej nie znajdziesz nigdzie tego. Ja jak zakładałem konto siostrze to też zawyżyłem datę, ale dzień i miesiąc zostawiłem prawidłowy, pobróbuj moze sobie przypomnisz. A jak nie to do Sony dzwoń i np. powiedz, że chcesz zmienić konsolę i musisz podać datę urodzenia, której nie pamiętasz. Może Ci podadzą...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, brat chce sobie założyć konto na psn i wyszła inicjatywa że skoro ja już mam na europe to może damy na jakiś inny kraj, padło na japonie, i tu meritum sprawy, czy jak zarejestruje go na japońskim albo chociażby amerykańskim pss to bedzie mógł grać swobodnie online?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanko, brat chce sobie założyć konto na psn i wyszła inicjatywa że skoro ja już mam na europe to może damy na jakiś inny kraj, padło na japonie, i tu meritum sprawy, czy jak zarejestruje go na japońskim albo chociażby amerykańskim pss to bedzie mógł grać swobodnie online?

Na amerykańskim napewno się da, a na japońskim nie wiem ale pewnie też pójdzie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie. Czy podając złą datę zakupu konsoli podczas jej rejestracji mogą wyniknąć z tego jakieś konsekwencje? Bo konsolę kupiłem w grudniu i zgubiłem paragon, więc nie wiem dokladnie kiedy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej możesz być spokojny, gdyż ta rejestracja jak dla mnie nic nie daje.

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam będe szczęsliwym posiadaczem Ps3 i chcę sie spytać czy soft 3.30 jest ok i czy mozna z updatować konsole czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej możesz być spokojny, gdyż ta rejestracja jak dla mnie nic nie daje.

Pozdrawiam

A jak nie zarejestruję to coś się stanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam będe szczęsliwym posiadaczem Ps3 i chcę sie spytać czy soft 3.30 jest ok i czy mozna z updatować konsole czy nie

spokojnie mozesz updatowac. zeby grac po sieci musisz miec najnowszy soft

A jak nie zarejestruję to coś się stanie?

nie bedziesz zarejestrowany :thumbsup:

pozatym omina cie darmowe wczasy na hawajach, ktore funduje sony :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Chciałbym założyć nowe konto na ps3 i potem jednoczeście zrobić konto na psn. Chce robić trofea od zera, więc innego wyjścia nie mam. I jak zrobie konto to jak zaznaczyć, żeby to było główne konto ps3 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Mój problem z PS Network wygląda tak: zrobiłem konto na konsoli, a raczej przez nią. Ale potem wpadłem na to, żeby wpisać bardziej...kreatywny nick, tak więc zrobiłem drugie konto, ale na komputerze. Dopiero potem zrozumiałem, że nie da się wpisać innym ID niż tym zapisanym na konsoli, i nie wiem jak (o ile można) usunąć konto. Wiem, że mogę stworzyć nowy profil, i wtedy założyć nowe konto PSN, ale szkoda mi zapisów gry,  a nie wiem co zrobić, by móc z nich korzystać na innym profilu.

Tak więc:

1. Czy da się usunąć konto PSN? Jak?

2. Czy da się gdzieś "schować" save'y w ten sposób, żeby można było z nich korzystać z innego konta, gdy to pierwsze będzie już usunięte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy można usunąć samo konto, raczej nie. A save'y możesz skopiować na inny profil i grać. Oczywiście nie wszystkie się da, więc jak nie będziesz mógł skopiować, to od nowa musisz zaczynać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ej a jak to jest z grami ? Jak sie kupi na ps store pobierze i sie dysk pospuje to mozna jeszcze raz sciagnac? jakis kod sie dostaje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile razy chcesz mozesz pobrac :thumbsup: (w historii downloadu bedzie to co kupiles)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Ale i tak nie będę kupował raczej na pss bo tam nie ma gier po polsku. A nawet po angielsku też ! Jak szukałem LBP ( little big planet ) 2 to było ~1500 wyników i wtym tylko 1 cz. albo 2 demo. I wogóle to wyszukiwanie mają daremne bo człowiek szuka jednej gry a tu ci ~1500 wyników :\ dziadostwo...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :) Ale i tak nie będę kupował raczej na pss bo tam nie ma gier po polsku. A nawet po angielsku też ! Jak szukałem LBP ( little big planet ) 2 to było ~1500 wyników i wtym tylko 1 cz. albo 2 demo. I wogóle to wyszukiwanie mają daremne bo człowiek szuka jednej gry a tu ci ~1500 wyników :\ dziadostwo...

To czego szukasz w PSS to na pierwszych pozycjach wyskakuje, więc nie jest daremne. Jak czegoś nie ma, to albo szukajka nie znajdzie, albo wyświetli inne wyniki, które w opisie mają szukane przez Ciebie wyrazy.

Edytowane przez kam354

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

albo ja jestem slepy albo strasznie malo jest wersji dem. szukam np demka PES 2011 i nie ma. Wchodze w ps store all games A-Z i wersje Demo.Ale tam troszke biedny wybór

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy na PSS są jakieś darmowe pozycje, triale? Jakieś ciekawe minigierki które mógłbym pobrać dla miłego spędzenia chwili czasu? Polecacie coś? Póki co widzę, że za wszystko trzeba posłać mamonę :o

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×