Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem, może głupi, ale mam. Ostatnio zmieniłam adres email. Wszystko Ok, wszystkie konta na strnach zmieniłam na nowy email, ALE ZAPOMNIAŁAM PRZENIEŚĆ EMAILU NA PS3!!! Oczywiście nie mogłam się zalogować w necie :ermm: . Wyskakiwało mi, że nie ma takiego konta. Więc zaczełam myśleć: może jakoś przenieść trofea i założyć nowe konto? może przechodzić 8 gier od początku? może na zawsze grać bez internetu?może da się jakoś odzyskać email na WP? Naprawdę nie wiem co zrobić. Proszę o pomoc :( !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie da się przenieść trofików z jednego konta na drugie...

I trochę nie rozumiem co chcesz napisać...chodzi Ci o to że zmieniłaś na stronie playstation maila na innego ? i że przez to nie możesz się zalogować teraz na PSN za pomocą konsoli ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi wydaje się że skasowania adres e-mail na którym był zarejestrowane konto PSN. Wydaje mi się że wystarczy zalogować się na Konto PSN przez przeglądarkę i zmienić adres na nowy

Wysyłane z mojego GT-I9001 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale wlaśnie nie mogę się zalogować, bo wyskakuje, że nie ma takiego konta!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problemik. Nie pamiętam hasła do loginu na PSN. Na konsoli mam automatyczne logowanie i jest git, ale dla pewności chciałem znać/zmienić swoje hasło. Wchodzę na oficjalną stronę PSN klikam na zaloguj, potem zapomniałem hasła, wpisuję maila oraz datę. Klikam ok i czekam i czekam i czekam.........

Mail nie przychodzi, a na pewno adres jak i data są ok.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja akurat z innej rury. Mianowicie próbując się zalogować na jakichkolwiek stronach gdzie tworzymy swój identyfikator psn i o dziwo... Po jego poprawnym wpisaniu (hasła jak i nazwy) cały czas wyskakuje mi komunikat o nieprawidłowości. Próbowałem już na wielu stronach i na każdej jest to samo. Wszystko działa na pewno dobrze gdyż z takimi ustawieniami się zarejestrowałem a nie zmieniałem nic. Również w grę nie wchodzi wpisywanie błędnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, Jestem nowy na forum i mam nadzieję że w dobrym miejscu pisze. Mam taki oto problem. Rok temu jak kupiłem ps3 założyłem konto na psn ale przez konsole. Nie ma problemu z wpisywaniem się na psn przez ps3 oraz z zakupami gier. Problem leży w tym że jak na kompie próbowałem się zalogować do psn to sie nie dało ale wtedy nie było mi to konieczne i sprawę olałem. Teraz założyłem konto na SEN i jak chce wpisać jaki mam identyfikator internetowy w psn to mi wywala komunikat że taki już istnieje i że go nie mogę użyć. Dodam że jak się rejestrowałem na psn przez ps3 to nie przyszedł żaden mail na podane konto mailowe z informacją że rejestracja się powiodła. Jak mam zsynchronizować konto z ps3 z SEN na kompie ?

Edytowane przez Baracuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam takie pytanie odnośnie korzystania z kilku kont na jednej konsoli.

Mam założone jedno konto główne, na którym mam kupionego Plusa, kupuję dodatki itp., czy jak zrobię kolejne konto ( dla osób pełnoletnich) też wszystko będzie działać tzn. czy będę mógł kupować wszystko bez problemów na nowym koncie czy muszę wszystko robić przez konto pierwsze (główne) ? Chodzi o płatności kartą nie zdrapkami. Ogólnie czy to konto nie będzie miało poblokowanych niektórych rzeczy ?

Edytowane przez bartez1994

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, moje konto zostało utworzone jako uk, chciałbym kupić sobie zdrapkę, gdyż mojej karty z PKO psn nie obsługuje i czy wystarczy, ze kupie zdrapkę w polskiej walucie, czy muszę kupić z funtami?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko, moje konto zostało utworzone jako uk, chciałbym kupić sobie zdrapkę, gdyż mojej karty z PKO psn nie obsługuje i czy wystarczy, ze kupie zdrapkę w polskiej walucie, czy muszę kupić z funtami?

Będziesz musiał kupić zdrapkę z funtami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej , nik cm3pl zarejestrowany mam na maila xxx gdy sie loguje do PSN to wszytko działa jak nalezy , ale jak chce zalogowac sie przez komputer na stronie playstation to loguje mnie , ale nik juz jest inny jakis tam moj starszy , gdy wchodze na strone psnprofiles i wpisuje swoj nik normalnie pokazuje mi w co grałem itp. ale juz zarejestrowac sie nie moge bo jest przekierowanie na strone playstation i tam wpisujac swoj PSN id tj mail i haslo ktore działa mi na konsoli to przez www. wyswietla ze konto nie istnieje.WTF

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie odpowiedział na moje pytanie więc jeszcze raz napisze mój problem tylko trochę bardziej szczegółowo:

Chodzi oto że rok temu jak kupiłem konsole to założyłem przez ps3 konto na psn. Dla konta na psn podałem swojego maila na gmail. Po założeniu konta na psn nie przyszedł mi nigdy mail o tym fakcie ani nie otrzymuje na maila potwierdzenia że zakupiłem jakąś grę. Próbowałem nawet kilka razy zalogować się na stronie sony przez komputer podając swojego maila i hasło lub id online i hasło ale wyskakiwał komunikat że nie ma takiego konta. Wtedy sprawę olałem bo mi nie zależało na tym aby się logować na konto przez kompa. Później PSN zamienił się na SEN. Ostatnio chciałem się zalogować w usłudze SEN przez komputer i podając ten sam mail co przy logowaniu przez PS3 wyskakuje komunikat o tym że nie ma takiego konta. Pomyślałem więc że może trzeba założyć nowe inne konto na SEN przez kompa i jest połączyć z tym na PS3. Wpisałem tego samego maila co używam go do logowania na ps3 i inne dane i konto założyłem. Lecz jak dochodzę do ID ONLINE i wpisuje to co mam na ps3 to wyskakuje że takie ID jest już w użyciu i nie mogę takiego mieć. Ciekawe że przy zakładaniu konta na SEN przez kompa nie pluł się system że taki mail jest już użyty a o ID się pluje. Myślę że dostatecznie wytłumaczyłem w czym problem i teraz proszę o pomoc jak to rozwiązać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wielkie dzięki kolego za ten numer, Poinformowali mnie że przy zakładaniu konta na ps3 popełniłem literówkę w adresie mailowym a oni tego nie weryfikują i stąd całe moje kłopoty z logowaniem.

Edytowane przez Baracuda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takie głupie pytanie:

Jak zrobic na profilu ps3 napis czy cytat czy jakos tak :P

Bo widziałem ze ludzie maja zrobiony taki napis przy avatarze, pytam z ciekawosci bo szukałem i nic takiego nie znalazłem

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do końca w prawo. wybierasz swój nick i tam możesz dodać opis

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Również chciałem o coś zapytać. Zarejestrowałem się na amerykańskim PSN gdyż po prostu na europejskim nie dane mi było się zarejestrować. Tuż po rejestracji zmieniłem swoje pochodzenie i język na Polski. Czy to coś zmieniło czy jednak będę musiał kupować amerykańskie zdrapki?

Edit:// Dodam, że w PSS wszystko mam w walucie PLN (zł)

Edytowane przez Jeffix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

do końca w prawo. wybierasz swój nick i tam możesz dodać opis

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Dzieki za odpowiedz i pomoc :P

Również chciałem o coś zapytać. Zarejestrowałem się na amerykańskim PSN gdyż po prostu na europejskim nie dane mi było się zarejestrować. Tuż po rejestracji zmieniłem swoje pochodzenie i język na Polski. Czy to coś zmieniło czy jednak będę musiał kupować amerykańskie zdrapki?

Edit:// Dodam, że w PSS wszystko mam w walucie PLN (zł)

Mysle ze raczej tak co innego jakbys sie zarejestrował na polskim i zmienił jezyk na angielski tak jak ja

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Trapi mnie jedna sprawa. Mianowicie mieszkam w UK i mam w PS Store walute w PLN i podane dane mojej karty w Polsce.

Przeprowadziłem się kilka miesięcy temu i chciałbym kupic Uncharted cyfrowo za 39zł tylko nie wiem, czy fakt, że obecnie mieszkam w UK ma jakieś znaczenie ?

Tzn, czy nie będzie jakaś dodatkowa opłata czy co za to, że kupuje w UK? Pozdrawiam i liczę na szybką odpowiedź

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ale konto musisz załadować zdrapką z polski.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, jak to jest z tym Ps+ i dwoma slotami? Mam wykupioną usługę na 1 rok, kolega kupił konsolę i chciał to wykorzystać, spróbował sie zalogować na moje konto i mu wyskakuje, że to konto jest już przypisane do innej konsoli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

omg

niech nowy profil na konsoli utworzy

omg

niech nowy profil na konsoli utworzy

Sorry nie rozumieć? No właśnie tworzył nowy profil z moimi danymi i to my wyskoczyło, nie rozumiemy się, więc proszę maksymalnie łopatologicznie wytłumaczyć jak to zrobić. Zakładając, że ja do swojego konta mam przypisane ps+

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×