Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)

Tak, każda konsola ma zainstalowany nadajnik GPS dzięki czemu łatwo można ją namierzyć gdy ucieknie Ci z domu bądź wyruszy w podróż godową... ;)

Konsola ma jakiś tam nr seryjny, ale nie wróżę Ci sukcesu ze znalezieniem, no chyba że wiesz kto Ci ją zabrał.

E: To nie paczka wysłana kurierem żeby ją namierzać przez internet.

Edytowane przez Darayavahus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem że z tym gps to żart ?? :) ale jeśli aktywowałem konsolę i tworzyłem konto na PSN to chyba widzą przez jaką konsole to robiłem ( nr seryjny/id itp ) więc jesli ktoś bedzie chciał stworzyć nowe konto to można w jakiś sposób to namierzyć.. wiem że moze jest to dla Ciebie śmieszne ale ja mam troche gorszą minę jak jestem kilkanaście tys w plecy ... jak ktoś coś wie to prośba o wskazówki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że Ci źle ale w takiej sytuacji to już chyba tylko ubezpieczenie mieszkania może Cię uratować bo niby jak byś miał znaleźć konsolę znając jej nr seryjny?

Ty go na pewno nie możesz sprawdzić, Sony pewnie tak tylko właśnie - co Ci po nr seryjnym?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprawa skomplikowana . Mozna szukac konsoli o takim numerze na allegro lub w lombardach , badz uzyskac adres ip mieszkania , w ktorym ta konsola zaloguje sie do internetu , ale wiadomo ze sam tego nie zrobi .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem gdzie zapytać więc napiszę tutaj (myślę, że to żaden kłopot). Zmieniłem hasło do facebooka a miałem wcześniej konto połączonę z konsolą, jak zdobywałem trofea to umieszczało to samo na moim koncie na facebooku. Teraz gdy zdobywam trofiki i aktualizuje trofea piszę mi w prawym górnym rogu, że konto nie jest powiązane z facebookiem bo hasło zostało zmienione. Może błache pytanie, ale jak zmienić hasło w konsoli na aktualne z facebooka aby dalej było tak jak dawniej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź w zarządzanie kontem i tam przypisz konto FB ostatnia opcja.

Edytowane przez DarkShadowPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak jesteś zalogowany to się wyloguj a następnie przy próbie zalogowania zobaczysz swój email, hasło a poniżej będzie checkbox w twoim przypadku z zaznaczonym auto-logowaniem. Odznaczi po problemie.

Lub:

https://support.us.playstation.com/app/answers/detail/a_id/223/~/disable-psn-automatic-sign-in

Edytowane przez DarkShadowPL
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam . Mam z kolegą konto na psn na którym składamy się na ps + i dziwi mnie jedno że jak zalogowałem się na sony entertiment pokazuje mi w urządzeniach że posiadam 3 konsole.

Jest jakaś opcja żeby zobaczyć po jakimś numerze seryjnym albo czymś innym która konsola jest moja.

Chciałbym się pozbyć tej jednej konsoli tylko nie wiem czy jest możliwość pozbycia się jej samej.

Co polecacie zrobić aby pozbyć się niechcianej konsoli na koncie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Mam tki problem ze załozylem sobie nowe konto na PSN (na Holandii) i nie mogę sie na nie zalogować na PS3 ( na kompie normalnie się loguje), wyskakuje taki komunikat: "Nie mozna wpisać sie przy urzyciu identyfikatora wpisu(adersu e-mail) innego urzytkownika."

Wie ktoś moze dlaczego tak mam ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej ma ktos problem z polaczeniem sie z psn ze slaska dzwonilem do dostawcy internetu mowi mi ze nie blokuje zadnych portow, dzwonie do sony oni zwalaja wine na operatora interneta ale konsultant mi mowil ze duzo ludzi ze slaska juz dzis dzwonilo... Co moze byc grane?? blad jaki mi wyswietla to 80710092

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam . Mam z kolegą konto na psn na którym składamy się na ps + i dziwi mnie jedno że jak zalogowałem się na sony entertiment pokazuje mi w urządzeniach że posiadam 3 konsole. Jest jakaś opcja żeby zobaczyć po jakimś numerze seryjnym albo czymś innym która konsola jest moja. Chciałbym się pozbyć tej jednej konsoli tylko nie wiem czy jest możliwość pozbycia się jej samej. Co polecacie zrobić aby pozbyć się niechcianej konsoli na koncie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kupuję gry z PSN na spółkę z dwiema różnymi osobami, tzn. jedną grę z osobą A, a inną z osobą B. Wszystko działało bez problemu, do czasu. Kupiłem Darksiders 2, sam jeszcze gry nie ściągałem, a osoba A nie może jej ściągnąć, bo pojawia się informacja, że gra jest już ściągnięta na dwie konsole i z którejś trzeba ją usunąć. Problem w tym, że gry jeszcze nie ściągał nikt na żadną konsolę.

 

Macie jakieś pomysły, jak temu zaradzić?

 

Ostatecznością będzie reklamacja telefoniczna u Sony, ale może udałoby się załatwić to samemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Ostatecznością będzie reklamacja telefoniczna u Sony, ale może udałoby się załatwić to samemu.

 

Epic. Koniecznie napisz na Forum co odpowiedzieli ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epic. Koniecznie napisz na Forum co odpowiedzieli ;)

Uważasz, że nie ma żadnych szans na powodzenie?

Do tej pory miałem jedno starcie z Sony, z którego wyszedłem zwycięsko, więc może teraz też się uda.

 

Jestem świadomy, że jedno konto może być aktywne na maksymalnie dwóch konsolach, ale w chwili obecnej niektóre gry działają u osoby A, inne u osoby B. Darksiders tylko nie chce.

Logując się do PSN przez komputer widać 3 konsole PS3 przypisane do konta, nie bardzo wiem czemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka. Otóż czy da się grać  na konsoli bez posiadania Konta PSN ? Bo chciałbym kupić konsolke i nie wiem jak to jest a obecnie nie mam routera by na wifi wejść i grać online.

Czy da się usunąć obecne konto PSN z konsoli i założyć nowe ?

Czy da się zmianić pasy ? bo chciałbym kupić używke i nie wiem jak to jest z tym PSN.

 

Przepraszam za głupi temat :D!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Siemka. Otóż czy da się grać  na konsoli bez posiadania Konta PSN ? Bo chciałbym kupić konsolke i nie wiem jak to jest a obecnie nie mam routera by na wifi wejść i grać online.

Czy da się usunąć obecne konto PSN z konsoli i założyć nowe ?

Czy da się zmianić pasy ? bo chciałbym kupić używke i nie wiem jak to jest z tym PSN.

 

Przepraszam za głupi temat :biggrin:!!!!

Zawsze możesz podpiąć konsolę do samego założenia konta, a potem grać normalnie bez dostępu do internetu.

Obecne konto da się usunąć, wystarczy usunąć dotychczasowy profil użytkownika. Jeśli jednak na dotychczasowym profilu są ściągnięte jakieś gry, to lepiej je zostawić to konto, bo na swoim będziesz mógł w te gry grać.

 

 

Mam jeszcze pytanie odnośnie mojego problemu, który opisałem kilka postów wyżej.

Niestety na infolinii nie udało mi się wywalczyć zwrotu kasy, co po głębszym zastanowieniu było niestety do przewidzenia.

 

Miła pani z Sony powiedziała, że można zdezaktywować konto z poziomu konsoli.

Tak też zrobiłem, tzn. na jednej konsoli zdezaktywowałem konto, ale gry na drugiej nadal nie można było pobrać.

Po kolejnej 10 minutowej rozmowie dowiedziałem się, że najpierw trzeba aktywować konto na drugiej konsoli. Aktywacji można dokonać albo poprzez zakup jakiegoś produktu, albo w menu (tym samym, w którym dezaktywowałem). Niestety to nadal nie przynosi efektu.

 

Czy ktoś ma jakiś pomysł, co można jeszcze zrobić? Może coś robię nie tak, jak trzeba?

Dezaktywacji przez www chciałbym uniknąć.

Edytowane przez Sushi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha. Czyli moge grać bez neta ? I jak usune stare konto to bede mógł założyć nowe ? dajmy, że na starym nie ma gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już za kilka dni będę mieć INTERNET w konsoli.

Moje pytania.

 

1.Gdy będę mieć już internet to co mam wpierw zrobić ?

2.Co mi będzie potrzebne by grac Online z innymi graczami ?

3.Co mi będzie potrzebne by ściągać sobie gry z PS3  na dysk twardy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was po dłuższej przerwie. Wkońcu mam wifi a co za tym idzie i internet 8 mb w konsoli :)

A więc założyłem na oficjalnej stronie PSN konto PSN, wszystko jest ok aż do momentu zalogowania się na konsoli.

Wszystko wpisuje dobrze tzn. e-mail i hasło ale i tak pojawia się taki błąd:

,, Nie można wpisywać sie przy użyciu identyfikatora wpisu (adresu e-mail ) innego użytkownika.

Proszę o szybką pomoc.

 

ROZWIĄZAŁEM !!! Wystarczyło utworzyć nowego użytkownika i na nim się zalogować !!!!!

Edytowane przez Szymonaix

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy dobry teman ale dotyczy me pytanie konta psn. Czy jezeli wyczyszcze konsole doszczetnie ze wszystkiego zrobie przywracanie systemu i format dysku to jak rozumiem i konto psn zniknie i wszystko nie bede kozystal z konsoli jakiez pol roku to jak wroce wlacze konsole zaloguje sie do psn normalnie po tak dlugej nieobecnosci i wszystko bedzie tak jak teraz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok to dzieki :-) bo wpasnie wyjeżdżam a mam plusa do marca wiec szkoda bylo by stracici tyle miesiecy a tak jeszfze trzy miech po premierze ps4 nie bede musial kupowac no jakies gierki wpadna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!

 

Piszę tutaj, bo tematu chyba nie ma po co zakładać. Mam takie pytanie - czy drugie konto PSN można stworzyć bez żadnych skutków dla pierwszego konta? Chciałbym stworzyć nowe konto ale nie chciałbym by ono miało jakikolwiek wpływ na pierwotne. Czy jest taka możliwość?

 

Z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×