Skocz do zawartości
Gość michael-s

Konto PSN - Profil Użytkownika Ogólnie

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebna pomoc mam abonament z kumplem na ps+ i chcialbym dezaktywowac jego konto i czy potem mozna dodac kogos innego? mogłby mi ktoś napisać jak dokładnie to zrobić?dzięki

Edytowane przez hojnat

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam poważny problem i zdecydowałem się napisać o tym w tym temacie gdyż jest to związane z PS+.

Posiadam polskie konto PSN na którym gram niemalże od premiery PS3 w europie. Obecnie jestem w Anglii i byłem zmuszony do założenia konta na UK aby móc kupować na PS+ bez wiekszego problemu za funty.

W ostatnim czasie pobrałem grę Mortal Kombat (PS3) i działała bez zarzutu aż do dziś.

Po uruchomieniu gry (na polskim koncie) pokazała mi się informacja iż "Ten materiał utraci ważność w przeciągu 30min" Po odczekaniu 30 min gra się nadal uruchamia ale zawiesza mi konsolę, muszę robić "zimny" reset.

Chciałbym nadmienić iż plusa na koncie angielskim mam wykupionego aż do listopada 2013r.

Czy ktoś ma pojęcie co jest grane?

Dziękuję za pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przepraszam jesli bylo ale ten temat ma ponad 70 stron i nie mam czasu zeby to wszystko czytac.

Jak moge sobie zrobic w sygnaturce ten przenosny identyfikator ale nie ten ze stronki playstation.com tylko z psnprofiles.com ?

Ten pierwszy dziala mi bez zarzutu ale teraz chcialem zmienic na ten drugi i po wklejeniu do sygnaturki wyskakują jakies smieci.

Probowalem wklejac zarowno BB Code jak i HTML - w obydwu przypadkach to samo.

EDIT : juz znalazlem rozwiazanie i podaje dla innych. Link z psnprofiles jest z podkresleniem co zaburza kod bb i nalezy go najlepiej recznie przepisac.

Edytowane przez marekopawliko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy pomóżcie. Jutro będę miał nową konsolę a starą będę chciał sprzedać. Jak mam usunąć mój profil na starej konsoli?? Próbowałem nacisnąć :triangle: ale jedyna dostępna opcja to "Informacje". Oczywiście nie chcę usuwać całkiem mojego konta ani by moje trofea przepadły. A na nowej konsoli oczywiście będę się mógł normalnie zalogować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem tu nowy i świeży niewiem czy był już taki temat ale mam pytanie,ostatnio zepsuł mi się (tak podejrzewam) napęd może lase możę coś innego niewiem jestem laik w tym sprawach,jest to stara konsolka ma już z 4 lata spokojnie Fat 60gb,mam zamiar zakupić nowego super slima 500gb i tu moje pytanie,nie ma problemu że jesli zaloguję się na swój dawny profil w nowej konsolce wszystko będe miał ? mam na myśli trofea itp ?,np postacie w Dark Souls itp proszę o odpowiedz jeśli temat już był poruszony także proszę o link i zamknięcie tego,pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć . Mam mały problem . Wczoraj gdy wróciłem do domu o 22;00 , psn nie działało (o 16;00 jeszcze działało) i nie działa do teraz , gdy piszę ten post . Gdy próbuje się wpisać to wyskakuje komunikat , że trwa konserwacja sieci Sony Entertainment Network . Nie wiem czy się niepokoić , ponieważ koledze ( jest w Niemczech i to mi daje do myślenia ) wszystko działa . Proszę o szybką odpowiedź . :happy:

Edytowane przez krystek322

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę się zalogować na PSN. Wyskakuje mi komunikat, że wpisuję błędny email lub hasło chociaż oczywiście wszystko wpisuję poprawnie. A jak daję opcję "zapomniałeś hasła" to pokazuje mi, że trwa przerwa techniczna. :wallbash:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj tj. 17.01.2013r. przy próbie zalogowania się do PlayStation Network wyskakuje mi komunikat "Trwa konserwacja sieci Sony Entertainment Network" i nie wiem czy to jest u mnie coś nie tak czy u Sony, ponieważ u mojego znajomego wszystko pięknie działa.

Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, od wczoraj tj. 17.01.2013r. przy próbie zalogowania się do PlayStation Network wyskakuje mi komunikat "Trwa konserwacja sieci Sony Entertainment Network" i nie wiem czy to jest u mnie coś nie tak czy u Sony, ponieważ u mojego znajomego wszystko pięknie działa.

Proszę o pomoc, z góry dziękuje.

Tak to już jest. Mam identyczną sytuacje. Mieszkamy kilka bloków od siebie, ten sam dostawca netu i on może się zalogować a ja nie :P Trzeba czekać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam pytanie. Na konsoli mam profil offline (konsola nowa), niestety teraz nie mogę zalogować się na swoje konto PSN bo trwa przerwa techniczna, czy jeśli zdobęde trofea teraz offline to czy później logując się na swój profil PSN, to trofea te zsynchronizują się z tymi które mam na koncie PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje! Mimo że teraz konsola jest nowa i profil mam "Użytkownik1", a po zdobyciu trofeów np. jutro zaloguje się na konto PSN to trofea będą dodane do bieżących które mam na koncie PSN?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Do c....a kupiłem PS3 dla bezpłatnej gry w multi dlaczego od wczoraj nie mogę grać? Dlaczego konserwacja trwa prawie 48h, ale nieróbmy hałasu niech konserwują sobie jeszcze kilka dni przecież i tak nikt nie gra przez multi na ps3 zwłaszcza w weekend nie? Singiel rządzi.

Edytowane przez kakaroto

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Do c...ja kupiłem PS3 dla bezpłatnej gry w multi dlaczego od wczoraj nie mogę grać? Dlaczego konserwacja trwa prawie 48h, ale nieróbmy hałasu niech konserwują sobie jeszcze kilka dni przecież i tak nikt nie gra przez multi na ps3 zwłaszcza w weekend nie? Singiel rządzi.

Wez zbastuj. Wyjdz na dwor i ciesz sie zyciem. Na graniu "przez multi" swiat sie nie konczy.

Wroc jutro jak ci 24 godzinny ban zniknie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie tylko dziwi czemu mój znajomy się loguje w psn a ja nie mogę? konserwacja tylko dla wybranchy? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej. Do c**** kupiłem PS3 dla bezpłatnej gry w multi dlaczego od wczoraj nie mogę grać? Dlaczego konserwacja trwa prawie 48h, ale nieróbmy hałasu niech konserwują sobie jeszcze kilka dni przecież i tak nikt nie gra przez multi na ps3 zwłaszcza w weekend nie? Singiel rządzi.

faktycznie dziwna decyzja SONY o konserwacji w weekend. Rozumiem, że konserwację planowano krótszą, jednak przedłuża już się o 19 godzin. Powinni przewidzieć taką możliwość i rozpocząć prace we wtorek/poniedziałek. Widocznie jest parę jedynie programistów którzy się tym zajmują, ciekawe czy pracują od wczoraj od 16.

**radzę edytować te przekleństwo :)

EDIT: mówiłem :P

Edytowane przez zxcvb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybaczcie mój komentarz, wiem że przerwa i konserwacja jest dla wielu denerwująca, ale takie zachowanie i wypisywanie na co drugim poście żalów że coś nie działa, jak długo nie będzie działało jest płaczem małego dziecka że nie dostało zabawki takiej jak chciało. Wszystkim graczom "no-life" proponuje wrzucenie na luz w takich sytuacjach, sytuacje stresowe źle wpływają na organizm.

Oczywiście bez urazy do nikogo, szacunek.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja chyba jestem dzieckiem "no-life" bo jak w zeszły weekend nie miałem dostępu do internetu (mój dostawca miał awarię) to myślałem, że mnie do wariatkowa wywiozą :biggrin:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie jak mój kuzyn zakupił na swoje konto kilka gier z PSN, to czy jak się ja zaloguje na swoim PS3 na jego konto to będę mógł je sobie ściągnąć na dysk ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wie ktos czy to prawda ze PSN rozdaje 50 pln na konta uzytkownikow ktorzy mieli problem z zalogowaniem podczas prac serwisowych??? podobno kod sie dostaje...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie rzeczy, tylko w erze, ale ze ery juz nie ma...

Sent from my iPad using Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×