Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Więc tak. Jako że w ogole ten temat nie jest do umawiania sie On-Line  a jednak sie stał  ( na bank spowodowany popularnością ) chciałbym sie zareklamować :P

Juza, 25 lat, HS obowiązkowy :)

Lvl 13/14

Postać w grze; ZerO ( jakoś mam zamiłowanie do snajperki oraz walki wręcz - to chyba przez niedawne przejście MGR Revengeance :P )

Styl gry:
- spokojne przechodzenie mapy, nie na pałe jak banda debili 
- przeszukiwanie każdego zakamarka mapy, bo zawsze mozna cos ciekawego znaleść :)
- podczas potyczki, taktyczne osłabienie z daleka, ponieważ w starciu na bliskie dystanse często robi sie zbyt duży chaos i lipa z graczy hehe
- robienie wszystkich misji a nie tylko fabularnych
- no i ogolnie podchodzenie do tematu z jajem :)


Jak ktoś jest zainteresowany wspólnym graniem to pisać pw lub na psn   juza_88   gram przewaznie w okolicach od 20 do ........ aż nie padne :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ludzie ku**a nie potraficie się po forum poruszać? Narobiliście burdelu w temacie z tym swoim zapraszaniem do online w temacie z tym niezwiązanym. Ciężko wejść do działu Online i tam napisać w wątku o Borderlands 2?

  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Season pass kupiony ze składki nie działa? Mam wszystko pobrane i zainstalowane, ale kiedy próbuję wejść do lokacji z DLC wywala mi komunikat, czy chce przenieść się do sklepu i kupić dodatki... Może ktoś powiedzieć o co chodzi i jak ten problem rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wejdź po prostu na konto i listę rzeczy do pobierania. W samej grze będziesz miał listę DLC i przy tych SP info, że zainstalowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie jest info, że zainstalowane, ale kiedy próbuje grać to wywala komunikat, żebym przeszdedł do Store. Nie gram na koncie na którym dodatki zostały kupione, ale to nie powinno mieć raczej nic do rzeczy

Edytowane przez alfik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie sprawdziłem u siebie (jeszcze nie ograłem podstawki) i nie mam problemów z przeniesieniem się do lokacji z DLC. Zakładam, że konto z SP masz ok i nikt Cię tam nie dezaktywował. W takim razie po staremu - pobierz na nowo.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie odpuszczam sobie Bordera.

Okazało się,że muszę jeszcze sporo godzin się w to bawić,żeby wbić platynę.

 

Może kiedyś wrócę,żeby wbić platynę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest z tymi DLC w wersji GOTY, są w formie kodu czy na płycie?

 

Masz osobną płytę, na której masz wszystkie dodatki i je sobie instalujesz.

Potem wkładasz płytę z podstawową wersją gry i jedziesz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Joł!!

Mam mały problem z 4 dlc a mianowicie podczas misji game of games(jakoś tak) nie chcą otworzyć mi się pewne drzwi.Po wyjściu z tych kopalni wchodze do lokacji Hatred's Shadow i ide dalej rozwalam stworki aż podchodze pod te nieszczęsne drzwi a one niechcą się otworzyć.

Jest to podlokacja o nazwie hall of hyperion.I teraz niewiem czy nierobie czegoś źle albo poprostu mam buga.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja z kolei nie mogę się do nikogo dołączyć, próbowałem na różne sposoby, do różnych znajomych i kicha. :( Po próbie dołączenia chwile mi się ładuje po czym wraca do menu. Mam wersję cyfrową kupioną rok temu z season passem. Miał ktoś tak ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

restart routera spróbuj

Podłączałem nawet z pominięciem routera, mam wtedy NAT 1. Gram w inne gry online jedynie w B2 nie mogę, kiedyś nie miałem z tym problemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy wprowadzili jakies zmiany dotyczacego lootu multiplayer? chodzi mi o to ze kazdy losowo dostaje jak w diablo III

Edytowane przez Tyrys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam czy wprowadzili jakies zmiany dotyczacego lootu multiplayer? chodzi mi o to ze kazdy losowo dostaje jak w diablo III

gram na podstawce bez zadnych dlc i grajac ze znajomymi wszystkie bronie sa widoczne dla kazdego i padaja np. Przedmioty dla syreeny gdy gramy np. Asasynem i komandosem, wiec - raczej nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy osoby,która pierwszy raz przechodzi Bordera.

Jeśli ktoś aktualnie robi misję Wildlife Preservation,a dokładniej Doctor's Orders, to niech mnie zaprosi.

Chodzi mi o zabicie tego głupiego niebieskiego robota.Jest na to sprawdzony sposób,ale potrzebuje pomocy.

Mam 49lvl

Edytowane przez ExVitallin_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ex ja też chciał bym zabić tego Jenkinsa .... nawet nie wiedziałem gdzie on jest podobnie jak chubi czy jakoś tak .

Mam 33 lev dopiero co skończyłem podstawkę .... jak damy radę to chętnie pomogę

psn id Schranz1985

ale to już jutro bo mi się nie chce teraz odpalać ps3 idę w kimę .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje pomocy osoby,która pierwszy raz przechodzi Bordera.

Nie musi to być wcale osoba, która pierwszy raz przechodzi Bordera. Masz aktywną misję i nie zebrałeś więcej niż jednego dziennika, to możesz to zrobić, nieważne który raz i jaki tryb. Ja na swojej jednej postaci nawet przeszedłem wszystko inne, ale specjalnie zostawiłem tę misję właśnie na takie okazje. Chyba wiedziałeś o tym wcześniej, dlaczego nie zrobiłeś tego kiedy mogłeś w swojej grze?

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dowiedziałem się o tym po pierwszym przejściu.Teraz w NG+ to robię, ale zajmuje to za dużo czasu.W zwykłej grze wszyscy byli by na 1 strzała,więc szukam osoby,która mnie zaprosi do gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W ciągu gry ubiłem trzech Jenkinsów, wszyscy wyskoczyli mi w opportunity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WPADŁO!!!!!!

Po 20 razie wypadł z 1 kartonu :biggrin:

A ja dziś tam poleciałem sam mając już dawno wszystkie misje zrobione, klepnąłem ten karton i za 1 razem mi wypadł :)

Tak się zastanawiam czy wbijać platynę, gra jest bdb dobić do 50 grając na wyższym poziomie to nie problem tylko tych czelendzy nie chce mi się robić strasznie upierdliwe są .

Jak zacznę na wyższym poziomie to one zostają czy od nowa trzeba je robić ?

Znalazł ktoś tego cziczu czy jakoś tak ? ten stworek za którego jest trophy - podobno losowo wyskakuje - ale ja jeszcze nigdzie go nie widziałem chyba .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

JJ to jest najbardziej upierdliwa rzecz do platyny.Ja na TVHM farmiłem to pełno razy a jak farmie teraz relikty i bronie to wypada mi co chwile, a czasem nawet dwa pod rząd!!!

Ale wole to niż chubby bo te class mody są trudne do zdobycia a szczególnie że 2 razy miałem już pustego chubbego!!

A drop się chyba zwiększył po the bee wypadła mi po 3 próbie a pearlsent wypadł mi z chesta na levelach op :D

Ma ktoś tutaj level 8 OP? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×