Skocz do zawartości
ONE

Borderlands 2

Rekomendowane odpowiedzi

Napisałem, że kupiłem Season Passa i Upgrade Level 2. Nigdzie nie napisałem, że mam podstawkę. ;) Czekam na wersję z Plusa i kupiłem dodatki póki są w promocji.

No nie napisałeś, ale dam sobie rękę uciąć, że gdzieś widziałem Twojego posta, w którym piszesz, że "macie jeszcze jedno miejsce w zajebistej ekipie". To myślałem, że już masz i grasz z kimś ;) Jak to miejsce jest dalej wolne, to być może ja złożyłbym podanie o przyjęcie :cool: Chętnie zagram od nowa, bo IMO najlepsza gra w BL2 to są poziomy 1 - 50, potem balans zaczyna się burzyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos chetny na wspólne granie po ukazaniu sie w PS+ to zapraszam, HS mile widziany, ja mam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No nie napisałeś, ale dam sobie rękę uciąć, że gdzieś widziałem Twojego posta, w którym piszesz, że "macie jeszcze jedno miejsce w zajebistej ekipie". To myślałem, że już masz i grasz z kimś ;) Jak to miejsce jest dalej wolne, to być może ja złożyłbym podanie o przyjęcie :cool: Chętnie zagram od nowa, bo IMO najlepsza gra w BL2 to są poziomy 1 - 50, potem balans zaczyna się burzyć.

Owszem, był taki post, ale miałem na myśli start w stałej ekipie jeszcze z czasów jedynki.  :biggrin: Co do wspólnego grania, poszło PW ;)

Edytowane przez _Matheo_

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema wszstkim!

Szukam osoby chętnej do wbicia lvl op, sam mam teraz pierwszy a gra mi się niezbyt wygodnie w pojedynke.

Gram mayą sprzętu dobrego niemam ale na skillu można polegać :D

Wie ktoś dlaczego dalej używam broni z 61 lvl a i tak przeciwnicy nie mają ze mną szans(slowhand)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szukam ludzi do coopa w B2. Dopiero zaczynam (7-8 lvl) wiec jak ktos chce przechodzic w coopie gre lub ma wolne miejsce w swojej druzynie to mozna wyslac zapro na psn: SkibaPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem ja mam plyte  kolo z + i nie mozemy grac ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam inny problem ja mam plyte  kolo z + i nie mozemy grac ...

Problem jest po Waszej stronie. Wszystkie wersje gry (podstawka na płycie, cyfrówka i GOTY) są ze sobą naturalnie kompatybilne, mało tego - nawet save'y działają poprzez wersje. Także nie jest to problem gry, tylko połączenia między Wami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też nie mogę grać ze znajomymi. Gdy dołączam z listy czy też z invajta po kilku sekundach ładowania wywala mnie spowrotem do menu. Zastanawia mnie jeszcze czerwona czaszka przy misji i czerwony napis Poor match! Co to oznacza, czy to przez to nie mogę się podłączyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawia mnie jeszcze czerwona czaszka przy misji i czerwony napis Poor match! Co to oznacza, czy to przez to nie mogę się podłączyć?

Te oznacza, że różnica poziomów pomiędzy Tobą a znajomym jest duża. "Poor match" oznacza różnicę 6 lub więcej poziomów. Nie ma to jednak wpływu na możliwość dołączenia (lub jej brak).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pany takie pytanko, dzisiaj grajac z kolega z forum w pewnej lokacji (koloseum) znalezlismy skrzynie z czaszka do ktorej byl potrzebny golden key aby ja otworzyc, ja mialem ich ok 10 i pytanie skad? gre mam z plusa, zadnych preorderow nie mialem itp.. jedynie wyskoczylo mi info przy 1 odpaleniu ze znaleziono save'a z 1 czesci wiec za to dostalem te klucze?

 

ok. 10 razy otwieralem skrzynie i nie powiem ze wylecialy nam ciekawe rzeczy co troszeczke ulatwilo gre ;p czy te klucze mozna jeszcze jakos zdobyc?

 

Bo widze ze mozna je znalesc tylko w necie na eventach i akurat dzisiaj tez sie konczy jakis christmas event ze 3 klucze mozna wyrwac..

 

Za rejestracje na stronce gearbox - 1 klucz.

 

Kod na 3 klucze - 5BKJT-CXZ9K-SZKC3-STC33-T5Z3W   wazny do polnocy. Zawsze cos tam skrzynka moze dropnac ciekawego ;p

 

@edit

Chwila grzebania i jeszcze 5 kluczy za free ;p - PlayStation 3: K3KTT-TZS5B-KWKC3-HBWTJ-6WXJT

 

Oczywiscie wklepujemy w grze --> extras --> shift code

 

I taka ciekawostka (news z 19 grudnia)

LootHuntInfograph_Full.jpg

Edytowane przez Skiba94
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

K3KTT-TZS5B-KWKC3-HBWTJ-6WXJT

 

5BKJT-CXZ9K-SZKC3-STC33-T5Z3W

 

KJW3B-SK9H6-X9FKT-9JWB3-3SRCS

 

Np te 3 mi działały,reszty nie chce mi się szukać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*****, co za mózgi.... :wallbash:

To że gra trafiła do PS+ nie oznacza, że trzeba 40 stron tematu napisać jeszcze raz, bo ciężko wam użyć szukajki.

Także przestańcie spamować o tych kluczach, które i tak są mało użyteczne i wszystko było napisane o nich na forum i w wielu innych miejscach.

Macie i cieszcie się. Oto lista wszystkich działających do dziś kodów, z których można co najmniej 100 kluczy łyknąć.

http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_Key

Mówcie mi wuju.

Edytowane przez Siriondel
  • Like 3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oh, wszystkie działają, tylko sporo wpisywania.

 

1 5BKJT-CXZ9K-SZKC3-STC33-T5Z3W

2 W3W3J-6RB3S-69RCT-STWBT-WX6S6

3 5JWTJ-RS95S-JRFWB-ZBCBB-5XJHT

4 KJKB3-6B36H-JF6WT-STCB3-JB69F

5 C3CTT-HS9CZ-TXRKJ-STW3T-SRSKZ

6 KJCT3-JJ3F9-TF6CJ-HJKTB-563CX

7 WJWJB-C3TF9-36RC3-HT5TB-JWBCF

8 KT5B3-S3TRZ-TFXKB-HJKJJ-FCFFZ

9 WTKTB-JK99R-XH6WJ-9BWB3-KK965

10 5B5T3-XR5WZ-J66W3-9BK3B-FH595

11 CTWJJ-CRKCS-3XF5J-SBCT3-Z5BK3

12 CT5JT-B6C59-BFF5T-HBCB3-R5FJK

13 5JCBJ-3WF3B-WTJWR-563T3-K399K

14 53CTT-6KX3T-K3T5R-5RBBB-XJJ33

15 CTKT3-K5RTB-CTTWX-CXJBJ-RFJWZ

16 CBKTT-66RHB-ZHK5B-SB53J-SJ3KT

17 C35T3-CHRSC-SZ55J-HTKTB-SW35F

18 53CBB-KKFXC-W565T-Z3C3B-SKJ33

19 5T5BT-ZKRRC-556WB-9TWJJ-ZXWWH

20 53WTB-HRXHC-H9W53-9JW33-HRRSB

21 WTW3J-39F95-ZZKKJ-9TKT3-Z3HBT

22 WTWJ3-XHKRK-CKFWJ-ZTWBT-HXBZX

23 C3KTB-F6ZKB-KC5WJ-ZTKJ3-XC569

24 C35BB-SJFJS-WCZTR-KR3T3-BWZBW

25 5JKBJ-H5WCF-KWST6-K6BJB-FZ9BJ

26 C3WJ3-56FKB-W5WCB-SBKBJ-9R5KC

27 WBK3B-FKWCT-KWKWB-SJWTB-XCZK3

28 KJCBB-CXSZC-3WWW3-ZTWBJ-RSHC9

29 CTC33-TZH9K-TW553-STKJ3-RJ3H5

30 WTWBJ-HKZ9C-TCCWB-ZT5JJ-6HRZS

31 5TK3J-HJZHW-B5WKT-SBC3B-KTBC9

32 KTKJB-3CX5B-3CWK3-ZBCJJ-JJZ9T

33 5BWJB-W5F5J-JKKWT-9JWJT-KCZ99

34 WJCTT-S3X5B-T5WWJ-ZJWTJ-HXC6F

 

Pozdrawiam :cool:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ps+ mam okazję wrócić do Pandory, i muszę przyznać, że wsiąkłem na nowo, gra się miodnie, tylko główna oś fabuły się przejadła trochę. Mam kilka pytań co do DLC: 1. Czy season pass prócz 4 DLC fabularnych daje coś jeszcze (podobno zwiększa lvl cap do 61)? 2. W ps store nie widzę do kupienia lvl cap 2 do 72 lvl, nie można już kupić, czy jest gdzieś ukryty sprytnie? 3. Kto ma Kriega, warto kupić, fajnie się nim gra? Ech, gdybym wiedział, że tak się wkręcę znów z Bordersy to bym wcześniej zainwestował w te wszystkie DLC, póki były jeszcze za pół ceny....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Czy season pass prócz 4 DLC fabularnych daje coś jeszcze (podobno zwiększa lvl cap do 61)?

Season Pass daje to co napisałeś. 4 dodatki fabularne i zwiększenie level cap do 61.

 

3. Kto ma Kriega, warto kupić, fajnie się nim gra?....

Zajebiście, jeśli mam być szczery, ale to będzie zależeć od preferencji, bo jego styl jest mocno specyficzny. Polega głownie na wpadaniu w szał zabijania, w którym Krieg chowa wszystkie pukawki, lata jak szalony i młóci wrogów gołymi rękoma. Walka wręcz to jest to, w czym gość jest najlepszy i ma największe bonusy z tym związane. Oprócz tego ważną sprawą jest ciągłe obrywanie, bo im większe ryzyko podejmujemy i im więcej zdrowia tracimy, tym Krieg jest silniejszy. Jedno z jego drzewek polega na "samopodpalaniu" się, podczas którego aktywne są zajebiste bonusy. Nie każdy będzie lubił coś takiego. Oprócz tego, gra Kriegiem staje się bardzo łatwa, a z odpowiednim ekwipunkiem można zrobić z niego "samograja" (czyli chodzisz i nic nie robisz, a i tak wszyscy dookoła giną).

Ale IMO zabawa niesamowita. Dla mnie druga najlepsza postać (po syrenie).

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest chętny na małą partyjkę,to możecie zapraszać.

 

Nick : Dominator-88_

HS   : Jest

Edytowane przez DOMIN@TOR_88

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ktoś jest chętny na małą partyjkę,to możecie zapraszać.

 

Nick : Dominator-88_

HS   : Jest

To podbijaj do mnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja pie*****, co za mózgi.... :wallbash:

To że gra trafiła do PS+ nie oznacza, że trzeba 40 stron tematu napisać jeszcze raz, bo ciężko wam użyć szukajki.

Także przestańcie spamować o tych kluczach, które i tak są mało użyteczne i wszystko było napisane o nich na forum i w wielu innych miejscach.

Macie i cieszcie się. Oto lista wszystkich działających do dziś kodów, z których można co najmniej 100 kluczy łyknąć.

http://orcz.com/Borderlands_2:_Golden_Key

Mówcie mi wuju.

Dzieki wuju!

 

Niestety gra ma jakies problemy z polaczeniem sie do 2 osoby czasami (zaraz znow mnie skarca ze to napisalem i nie uzylem szukajki) i czasem ciezko nawet pograc we 2..

Edytowane przez Skiba94

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś ma ochote pobiegać razem na multi to dawajcie znać ;) niestety jeszcze nie posiadam HS.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O ja!

@siriondel-zluzuj lekko pałe bo nie wypada krzyczeć na Noob-y

A reszta niech poszuka bo takie pytania mogą naprawdę wkurzać :D
A co tych statystyk od gearboxa to są one troche dziwne?

Serio 29% Axtonów?.
Ja spotykam w multi Axtona bardzo rzadko :(

Ma ktoś slowhand na 72 lvl?Moge dać legendarny class mod:hunter(68) psycho(71) torch(72) cat(72) siren(61)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×