Skocz do zawartości
ONE

Dead Island

Rekomendowane odpowiedzi

W najbliższym czasie zamierzam kupić Dead Island.Mam prośbę mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak na PS3 pobrać i zainstalować patcha naprawiającego bugi? Dodam że konsole mam podłączoną do sieci.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W najbliższym czasie zamierzam kupić Dead Island.Mam prośbę mógłby mi ktoś wytłumaczyć jak na PS3 pobrać i zainstalować patcha naprawiającego bugi? Dodam że konsole mam podłączoną do sieci.

Najpierw musisz przygotować sobie kartkę i długopis. Do tego przyda Ci się jeszcze komp, albo kalkulator, koniecznie naukowy!

Będziesz musiał obliczyć wzór kwantowo-jonowy dla przyśpieszenia rakietowego w stanie próżniowym dla promu załogowego.

Jak go obliczysz to jeszcze nie koniec. Musisz potem równanie przepisać na kartkę i wysłać do siedziby Sony oraz Techlandu w tym przypadku.

Oni jak Ci zatwierdzą wynik, to przyślą Ci patcha na płycie, do której odblokowania również potrzebny będzie owy wynik, także zapisz go sobie gdzieś!

I tym sposobem masz patcha!

A tak na poważnie...konsola na rynku już grubo ponad 3 - 4 lata, a ludzie nadal nie wiedzą jak się pobiera patcha?

Podłącz konsolę do neta, włóż grę i patch się sam ściągnie...jak jest w ogóle jakiś, jak nie ma to się nic nie ściągnie.

PS.

Czekam na pytania "kupiłem grę i tam jest taka płytka...co się z nią robi?"...

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płytkę się wkłada do czytnika. Jak jest więcej płytek, to nigdy nie wkładajmy ich razem!

A poważnie, sam się zastanawiam nad kupnem DI. Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka.

Więc tam w gre zaczołem dopiero grać ale z chęcią z kimś pogram.

Gdy chcę wyszukać jakis ludzi do grania to cały czas pustki, no chyba ze zle to robie, czy wy tez tak macie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie znajdę tego typa co u niego jest quest na sprzedanie oleandrów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiada ktoś wersję z UK? Chodzi mi o to, czy posiada ona polski język?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Gdzie znajdę tego typa co u niego jest quest na sprzedanie oleandrów?

Laboratory > Ope's Cave

Biegniesz cały czas przed siebie i po lewej będzie wódz plemienia :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Mam pytanie o dlc Ryder White opłaca się brać i jak z czasem na ile zajmuję przejście . Gra jest jak dla mnie świetna . I jeszcze jedno jak zakończyłem grę jedną postacią i wybiorę inną to zresetuje się ta postać czy będę mógł wrócić do niej później ?

Zombi są takie milusi kochają wszystkich i mocno przytulają:biggrin:

Edytowane przez krzylu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Dzisiaj, razem z kumplem z pracy, skończyłem i muszę powiedzieć że dawno w tak marną pozycję nie grałem. Po pierwszych zachwytach "oo jak ładnie!oo zombiakom można odcinać kończyny! ooo ale się jucha leje!" gejmplej stał się monotonnym obowiązkiem a nie przyjemnością. Grę ratowałby co-op, bo kooperacja ma to do siebie że pozwala czerpać radochę nawet z najmarniejszych gier, ale o tym jak działa strona techniczna multi w DI to już chyba wszystko zostało powiedziane, ja wspomnę tylko że twórcom należy się srogi kop w dupsko za brak jakiejkolwiek "koopowych akcji" - w zasadzie JEDYNA interakcja między postaciami to handel oraz leczenie. Do tego ponadprzeciętnie marna fabuła i zdecydowany brak klimatu apokalipsy. U mnie 5/10 a i tak to zawyżona ocena - coś z takim natłokiem błędów technicznych wogóle nie powinno zostawać poddawane ocenie - ja rozumiem że techland nie śpi na workach z dolarami, a beta testy z prawdziwego zdarzenia kosztują, ale wypuścić takie siermiężne g***o? Wstyd.

Edytowane przez Danny Boy
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj, razem z kumplem z pracy, skończyłem i muszę powiedzieć że dawno w tak marną pozycję nie grałem. Po pierwszych zachwytach "oo jak ładnie!oo zombiakom można odcinać kończyny! ooo ale się jucha leje!" gejmplej stał się monotonnym obowiązkiem a nie przyjemnością. Grę ratowałby co-op, bo kooperacja ma to do siebie że pozwala czerpać radochę nawet z najmarniejszych gier, ale o tym jak działa strona techniczna multi w DI to już chyba wszystko zostało powiedziane, ja wspomnę tylko że twórcom należy się srogi kop w dupsko za brak jakiejkolwiek "koopowych akcji" - w zasadzie JEDYNA interakcja między postaciami to handel oraz leczenie. Do tego ponadprzeciętnie marna fabuła i zdecydowany brak klimatu apokalipsy. U mnie 5/10 a i tak to zawyżona ocena - coś z takim natłokiem błędów technicznych wogóle nie powinno zostawać poddawane ocenie - ja rozumiem że techland nie śpi na workach z dolarami, a beta testy z prawdziwego zdarzenia kosztują, ale wypuścić takie siermiężne g***o? Wstyd.

Zgadzam się z każdym słowem. Gra po pewnym czasie staje się nudnym, zabugowanym gów**m.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest ktoś chętny na co-op????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szukam osób chętnych do coopa.

Najlepiej 3 osoby, aby zrobić te trofea, które wymagają wszystkich osób w coopie.

Do tego jakaś jedna osoba, z którą można potem porobić te pucharki, do których potrzeba jest tylko 1 osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

opyla dead island kupić ?? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Owszem, wg mnie gra jest świetna i wciągająca.

Fabuła co prawda jest tragiczna, bo wirus został tak wytłumaczony, żę w końcu nie wiadomo nic na końcu.

Ale sama gra jest świetna. Potrafiłem przesiedzieć dosłownie cały dzień i grać.

Sporo broni, bardzo fajne modyfikacje, sporo miejsc do przeszukiwania no i rzecz jasna...sieczka zombiaków!

Wiele osób mówi, że gra się cholernie nudzi po czasie... Nie wiem w co grali, ale ja ukończyłem całą grę, gram drugi raz tą samą postacią i gra mnie jeszcze ani trochę nie nudzi.

Jedynie drażni mnie pucharek, który wymaga ukończenia Aktu 1 wszystkimi postaciami, bo nie przepadam za innymi, a azjatka jest i tak "da best" jak dla mnie.

Co do bugów, glitchów, itd. to po patchach wszystko zostało naprawione.

Jestem już od krok od platyny i z niczym nie miałem żadnych problemów.

Także wszystkie bugi zostały ładnie naprawione. Szkoda, że wydali na początku taki niedorobiony produkt, przez co zepsuli sobie trochę tym renomę.

Ale jak najbardziej grę polecam.

Poradnik również niedługo wyskrobie, więc każdy będzie sobie mógł poczytać i sam zobaczy, czy jest to to czego szuka, czy jednak nie.

PS.

I tak w ogóle, jak na polską produkcję, uważam że gra jest genialna.

Cieszę się, że udało się nam zrobić tak świetną grę. W sieci do teraz gra pełno ludzi i nie ma problemu ze znalezieniem jakiejkolwiek gry.

Nawet jak byłem gdzieś już w środku gry, to bez problemu znalazłem ludzi z tym samym questem i na podobnym poziomie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy Dead Island na PSN są po polsku? Ile waży GB?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Ktos chetny do pogrania w coopie dla przyjemnosci ,a przy okazji dla pucharkow,to zapraszam, psn id diolek

Ktos wyzej napisal ze niema problemu z dolaczeniem do gry. Moze gramy w inne gry:-) . Ja probowalem w ciagu ostatniego miesiaca,dziesiatki razy,w roznych godzinach, w roznych rozdzialach,i ani razu mi sie nie udalo.

Edytowane przez diolek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chętnie pogram z kimś w Dead Island. Przeszedłem już grę wielokrotnie, ale gra się super, tylko nie mogę trafić na rodaków.

Mam przekierowane porty, więc nie powinno być problemów z połączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedynie drażni mnie pucharek, który wymaga ukończenia Aktu 1 wszystkimi postaciami, bo nie przepadam za innymi, a azjatka jest i tak "da best" jak dla mnie.

Wystarczy że dołączysz do kogoś kto kończy Akt 1 i gra zaliczy ci jego ukończenie. Sam tak zrobiłem i trofeum wpadło.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy DEAD ISLAND wersja GOTY na PS3 oraz XBOX 360 mają polski tekst w grze?Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź,byleby przybliżającą do poznania odpowiedzi na pytanie..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.Czy DEAD ISLAND wersja GOTY na PS3 oraz XBOX 360 mają polski tekst w grze?Dzięki za jakąkolwiek odpowiedź,byleby przybliżającą do poznania odpowiedzi na pytanie..

Zwykła wersja z UK miała w sobie polskie napisy.

Myślę, że z wersją GOTY nie powinno być inaczej.

Zresztą angielski tam aż tak nie jest potrzebny, jesteśmy prowadzeni za rękę od początku do końca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przejście samego wątku, czy zrobienie wszystkiego co tylko możliwe?

Jak wszystko to zajęło mi to około tygodnia. Sam wątek przejdziesz w 2 dni, góra 3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×