Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Już nie mogę się doczekać. ^^

 

Dzięki za info.

 

Łap warna za nieznajomość Regulaminu.

 

4. [...] Zabronione jest sztuczne nabijaniu postów w postaci kilku wyrazowych odpowiedzi oraz dopisywanie kilku odpowiedzi pod rząd. Użytkownicy zobowiązani są do edycji własnych postów.
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce będzie można zakupić pre, które będą zawierały "Infernalny Hełm" (sorry za jakość - to tylko Nokia)...

 

6b560357396edd6b.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wkrótce będzie można zakupić pre, które będą zawierały "Infernalny Hełm" (sorry za jakość - to tylko Nokia)...

 

6b560357396edd6b.jpg

 

Jak wkrótce ? Pre można już składać od jakiś dwóch misięcy. 

http://eu.battle.net/d3/pl/console/

Ja swoją kopię gry już zamówiłem oczywiście na ps3. Co do ps4 to tak jak napisali koledzy wcześniej data premiery nie jest znana.

Dla ciekawskich polecam ten temat http://us.battle.net/d3/en/forum/topic/9280998875 jest tam sporo odpowiedzi na nurtujące pytania dotyczące d3 na ps3 ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie mówię o pre w którym dostajesz kod w dniu premiery, tylko o pre w formie pudełka...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja jednak poczekam i kupie na ps4 diablo jak wyjdzie bo na ps3 zanim bedzie wszystko to minie troszke czasu.Troche szkoda sie przenosic z pc na konsolowe diablo tym bardziej że będzie o wiele wiele okrojne niż wersja pc a tym bardziej że ludzie z diablo III co pracowali nad wersją konsolową spowrotem zostali przeniesieni pod wersje pc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozwiń dlaczego wersja na konsole, będzie okrojona w stosunku do PC.

Z tego co czytałem to oprócz AH nic nie zostanie z gry wycięte.

Osobiście uważam wyrzucenie AH za plus, chociaż pewnie są ludzie którym się tyn system podoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

Ta sa to ludzie ktorzy zarabiaja na ah. Usuniecie ah z gry i coop sprawiaja ze konsolowa wersja gry jest o wiele lepsza od pc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ty myślisz ze co na AH dorobisz sie kokosów to jesteś w błedzie.Wersja na konsole nie bedzie posiadać na starcie pvp nawet pisali tylko dodadzą potem pewnie za rok gra bedzie znacznie łatwiejsza niz na pc przykład dodanie uników co ułatwia znacznie gre.Wypadnie item dla innej postaci warty przykładowo 2kkk i co z nim zrobi gracz na konsole jedyne wyjscie to do kupca bo nawet go nie sprzeda.Kolejna sprawa to brak battlenetu

Edytowane przez Kesiek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj odpaliłem po długiej przerwie D3 i chyba potrzebowałem odpocząć od tej gry.

Zacząłem grać magiem (nigdy w poprzednich wersjach nie grałem casterami) i nigdy tak dobrze przy tej grze się nie bawiłem.

Jak wyrzucą AH będę już w 100% szczęśliwy, tylko to mnie boli że zbieram sprzęt po to, aby sprzedawać i kupować na AH.

Dla mojej postaci znalazłem raptem 3 przydatne przedmioty i to prawie na początku gry.

 

Wiadomo czy Diablo III to 'launch title' dla PS4?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepsze jet to, że D3 mam od premiery :) ukończyłem grę 5 razy a i tak czekam na wersję Ps4.
Ah w wersji PC zniszczył całkowicie balans postaci ( bugi na większy drop itd )
A co do pytania:

Assassin's Creed IV: Black Flag Ubisoft   Battlefield 4 DICE   Call of Duty: Ghosts Infinity Ward   DC Universe Online Sony Online Entertainment   Diablo 3 Blizzard   DriveClub Evolution Studios   FIFA 14 EA Sports   Just Dance 2014 Ubisoft   Killzone Shadow Fall Guerilla Games   Knack SCE Japan Studio   LEGO Marvel Super Heroes TT Games   Madden NFL 25 EA Sports   NBA 2K14 Visual Concepts   NBA Live 14 EA Sports   Skylanders: Swap Force Vicarious Visions   Warframe Digital Extremes   Watch Dogs Ubisoft Montreal

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie AH zniszczyło zniszczyło tylko boty bo Ah samo w sobie jest ok pod tym wzgledem nie hcodzi o kase jak chcesz to sprzedać to masz pewność że nikt nie bedzie chciał oszukać tak jak to jest przez handel z osobą bezpośrednio w grze  zapraszam do poczytania do tego linku o co mi chodzi http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/7560416335.Sa ludzie którzy lubią grać w te gre i nia płaczą jak inni  co by blizz nie zrobił dla tej to znajdą sie takie osoby co bedą ja krytykowac i prosze nie myslec ze bronie blizza bo nie bronie wcale wyrażam swoją opinie


http://eu.battle.net/d3/pl/forum/topic/7560416335  tu prosze kliknąć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie powninni wprowadzic ladder w d3 tak jak byl w d2 dzieki temu boty nie beda mialy az takiego wplywu na gospodarke w grze, i oczywiscie dodac lepsze zabezpiecznia przed botami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wedlug mnie powninni wprowadzic ladder w d3 tak jak byl w d2 dzieki temu boty nie beda mialy az takiego wplywu na gospodarke w grze, i oczywiscie dodac lepsze zabezpiecznia przed botami.

 

Boty miały podwójne znaczenie w d2, niektóre wiele pomagały graczom (np chanty). To jest tak jak z energią atomową albo się ją pozytywnie wykorzystuję albo negatywnie, tak samo z botami. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Niedawno Blizzard ujawnił, że Diablo III pojawi się na Xboksie 360 i PlayStation 3 we wrześniu. Data premiery na next-genach nie jest co prawda znana, ale większość osób zakładała, że gra będzie ich tytułem startowym. Niestety nie – developerzy oznajmili w jednym z wywiadów, że wydania na XBO oraz PS4 ukażą się znacznie później.

W wywiadzie udzielonym fanowskiemu serwisowi DiabloFan.com przedstawiciele Blizzarda zostali zapytani o wersję „trójki” na next-geny. Developerzy nie mają jednak dobrych wieści – Diablo III nie będzie tytułem startowym nowych konsol.

 

Powód? Studio dopiero niedawno otrzymało od Microsoftu oraz Sony odpowiednie narzędzia, które pozwolą im przenieść produkcję na Xboksa One oraz PlayStation 4. Orientacyjna data premiery Diablo III na platformy następnej generacji wyznaczona została na 2014 rok.

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Matko boska, kolejny dylemat jak z WD. Brać na ps3 czy czekać i kupić sobie na nextgena? Nie mam zamiaru czekać roku na troszkę podrasowaną graficznie wersję. -.-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na ps3 będziesz miał więcej ludzi do gry w coopa :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na bank bedize na starcie wiecej ludzi mialo na ps3. Aczkolwiek to zalezy czy masz zamiar przesiasc sie na ps4 w ciagu nastepnego roku czy nie. Jesli masz to imo czekaj. Aczkolwiek boje sie ze wersja na ps4 moze sie lekko przesunac ze wzgeldu na xpack ,no ale zobaczymy, Ja osobiscie gram na pc tzn pogrywam i czekam na path ktorego w tym roku nie zobaczymy zal;/ 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy jeszcze od tego, czy wersja konsolowa to będzie gra na lata czy na miesiące. Jeśli na miesiące to jasne, że trzeba kupić na PS3, ale jeśli Blizz planuje wspierać aktywnie wersje konsolowe (tak jak robi to na PC), to ja bym poczekał na PS4.

 

Myślę jednak, że w tym przypadku dostaniemy świetną grę kanapową i tyle, albo aż tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam tylko na info czy postać da się przenieść z wersji na PS3 do PS4.

Jeśli nie to wersja na PS3 będzie jedyną którą kupię prawdopodobnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W koncu Blizzard od dawna mial juz devkity z M$ - jesli byly to te same co uzywali na E3 to co za problem? Nawet AH bedzie dzialac...  :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na blizzconie ogłoszą nowy dodatek do diablo i będzie zestaw ps4+diablo+dodatek do diablo. Mówię wam, zanotujcie dzisiejszą datę. W diablo na PCcie grałem jak wariat, po miesiącu wszystko zaczęło zwalniać, nie było pvp, żadnych resetów, ludzie odchodzili więc też zrezygnowałem... ale grało się wspaniale, na końcu sprzedałem swoje itemy na RMAH i odzyskałem 2x tyle ile wydałem na grę. Warto było i jeżeli ktoś nie grał w diabo to gorąco zachęcam. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w diabolo i nie wiem czy zaczynać przygodę. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie grałem w diabolo i nie wiem czy zaczynać przygodę. :biggrin:

Najlepszy czas zeby zaczac=]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×