Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Blizz promuje Diablo3 jako coś mrocznego a tym czasem to bardzo kolorowy hack'n'slash w klimatach bardziej przypominający Torchlight czy WoW niż pierwsze odsłony serii. Gra oczywiście broni się mechaniką i czystą przyjemnością płynącą z rozgrywki ale klimatem odstaje mocno od tego co serwował nam blizz przy okazji Diablo 1 i Diablo 2.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem materiały - gameplaye, trailery. Generalnie zostałem przekonany. Wiem teraz, że D3 na konsole to zupełnie inne doświadczenie niż na PC. Nie twierdzę, że lepsze czy gorsze. Na pewno bardziej na luzie. To będzie doskonały tytuł na pogranie z kumplami. Zastanwiam się tylko czy czekać na wersję na PS4. Fajnie by było jakby serwery były połączone, wtedy na pewno wziąłbym na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Blizz promuje Diablo3 jako coś mrocznego a tym czasem to bardzo kolorowy hack'n'slash w klimatach bardziej przypominający Torchlight czy WoW niż pierwsze odsłony serii. Gra oczywiście broni się mechaniką i czystą przyjemnością płynącą z rozgrywki ale klimatem odstaje mocno od tego co serwował nam blizz przy okazji Diablo 1 i Diablo 2.

Nie zmienia to gry, ale polecam nakladke darkd3. Zmienia kolory w diablo 3 wylaczcie sobie muze w d3, odpalcie z d1 czy torchlighta i jest klimatycznie o niebo lepiej, naprawde. No aczkolweik to tak jako maly offtop. Poniewaz na konsoli nie bedzie to mozliwe do osiagniecia. No moze poza inna muza.

 

Edit: @down Blizzard wie o tym "modzie", to tylko kilka plikow .dll. Byl gdzies kiedys nawet o tym topik na officjalnym forum, zamiec nic z tym nie zrobi.Ten "mod"nie ingeruje w kod gry,aczkolwiek masz racje moze powinienem dodac, uzywac na wlasne ryzyko. Z grupa znajomych uzywamy to od samego poczatku i jest ok=]

 

Niestety, ja osobiscie chyba odpuszcze d3 na ps3 choc bardzo mnie korci. Docelowo zamierzam grac na ps4 i niestety boje sie , ze blizz nigdy nie umozliwi konwersji save ps3>ps4.

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko dodam, że każda ingerencja programów trzecich w kod gry może skutkować blokadą konta battlenet, a co za tym idzie brakiem dostępu do D3 :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2-godzinny gameplay z PS3:

Edytowane przez fenrizpl

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obejrzałem i naprawdę wygląda fajnie :) Nie zauważyłem aby się gra przycinała itp Gra w kilka osób będzie niezłą zabawą. Mi osobiście strasznie się podoba i nie mogę się już doczekać aż odpalę ją u siebie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie może jak to będzie rozwiązane,

gramy powiedzmy w dwie osoby dobijamy do jakiegoś tam poziomu, i za parę tygodni przychodzi znajomy ktory też chce pograć z nami.

My już mamy 30 a on zaczyna na 1 levelu ? Żeby sobie z kimśpograć kto dopiero chce dołączyć musimy wszyscy zacząć od 1 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie będzie jak na PC. Czyli on dołączy do was z 1 lvl. On będzie szybciej zdobywał doświadczenie a wy wolniej z racji wyższego lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączy do Was tylko jeśli ma zrobione wymagane questy, a wiadomo postać na 1 lvlu nie ma.

Wy będziecie musieli dołączyć do niego i grać z nim od początku, jestem na 95% pewny że tak to wygląda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to będzie na konsoli ale na PC nie ma problemu wspólnej gry wysokich lvl z niskimi, ten na niskim nie musi mieć pokończynych żadnych questow, wystarczy inwajt do party i można jechać z koksem. Jedyne ograniczenie to to, ze niskipoziomowiec nie może grac na wyższych poziomach trudności (piekło, i inferno są dostępne po osiągnięcia odpowiedniego poziomu trudności i ubiciu diablo na poprzednim poziomie, stąd popularność usługi TAXI )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie trzeba nawet ubijać Diablo. Jest level cap, który wynosi w zależności od poziomu trudności na którym chce się grać. Idzie to chyba 15-25-40 (ale nie pamiętam dokładnie), i potem można już wskakiwać na Inferno jeśli ktoś takiego niskiego chara zaprosi. Samemu nie da się tak wejść. Levelowanie do 60 lvla grając tylko np. Podziemia Twierdzy lvl 2 to jest kwestia 3 godzin. No ale nie wiadomo czy tak samo będzie na PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ano, jeśli ma się znajomego z wysokim lvl, to expienie jest banalne, ustawiamy mp10, zakładamy set caina, do tego piekielny pierścień (o ile zrobiliśmy go na innej postaci, ale nawet bez tego pierścionka exp nieźle leci)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwszy post na forum:-)

Pre order zrobiony. Ale wiecie cos na temat tlumaczenia? D2 mam w polskiej wersji i jakosc byla swietna. Ciekawe co bedzie z wer.na ps3 . Czy bedzie w ogole czy moze trzeba kupic polska wersje jezykowa czy pobierze sie polska latka.

Mam nadzieje ze chociaz w polowie bedzie tak dobra gierka jak d1 czy d2

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pierwszy post na forum:-)

Pre order zrobiony. Ale wiecie cos na temat tlumaczenia? D2 mam w polskiej wersji i jakosc byla swietna. Ciekawe co bedzie z wer.na ps3 . Czy bedzie w ogole czy moze trzeba kupic polska wersje jezykowa czy pobierze sie polska latka.

Mam nadzieje ze chociaz w polowie bedzie tak dobra gierka jak d1 czy d2

Pozdrawiam

Polska wersja raczej z gatunku średnich. Kilka dobrych głosów i kilka słabych. Nie widzę powodu czemu Blizzard miałby nie wydać pełnej polskiej wersji. Co do tego czy jest w połowie tak dobra jak D1 i D2, pod względem rozgrywki tak. Dalej to cholernie grywalny tytuł. Pod względem klimatu nie dorasta jednak poprzednikom do pięt.

Edytowane przez Firo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wielkie. I o to mi chodzilo. Pre order mam z anglii wiec licze ze bedzie latka polska.

Niedalugo bedzie trzeba n jakies pt sie ugadywac:-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co wyczytałem to mają być polskie napisy.

Co do party to ja jestem chętny. Kto ma ochotę to niech doda mnie do znajomych tylko napiszcie że do d3 ;]

Co do gry to im bliżej tym apetyt większy :) ja już zdecydowałem że pierwszą postacią jaką odpalę będzie szaman =]

A wy którego z bohaterów wybraliście ? 

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez fejn. Choc wolalbym dubbing. Wszystkiego miec nie mozna:-)

Co do wyczekiwania to racja.... mialem szybciej to gdzies ale teraz odliczam kazdy dzien:-) przypominaja mi s czasy diablo 2 i zarywania nocek na battlenecie

Hmmmm jaka postac? Nie jestem oewien ale chyba witch hunter albo barbarian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według muve.pl gra będzie w pełni spolszczona - czyli dubbing + napisy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak. Tylko ze mam pre ordera z uk. I licze ze gra bedzie sciagala tlumaczenie do danej konsoli. Nic trzeba poczekac. Panowie moze gildie zalozymy.

Nie gralem jeszcze w d3 ale czy tylko ja czuje ze bedzie dodatek i dojdzie paladyn?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie to jedna z tych gier że i po wietnamsku nie było by problemu z graniem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tego co czytalem i slyszalem tutaj nacisnieto bardziej jak w piprzednich czesciach fabule. Nie mam problemu z angielskim ale 1 tlumaczenidwojki bardzo mi przypadlo do gustu 2 duma mnie rozpiera jak gram w taki tytul i jest on zacnie przetlumaczony:-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tez fejn. Choc wolalbym dubbing. Wszystkiego miec nie mozna:-)

Co do wyczekiwania to racja.... mialem szybciej to gdzies ale teraz odliczam kazdy dzien:-) przypominaja mi s czasy diablo 2 i zarywania nocek na battlenecie

Hmmmm jaka postac? Nie jestem oewien ale chyba witch hunter albo barbarian

NIe ma takiej postaci jak witch hunter , jest  witch doctor albo demon hunter..

 

 

@downja osobiscie gram barba i uwielbiam sie krecic ;p

Edytowane przez kosciarz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sry my bad. O to mi chodzilo kolego. Ale raczej barbarzynca zagram. W dwojce bylem zakochany w paladynie(smitty pala:-) :-) ) ale z racji ze go tu nie ma no to trzeba inaczej sobie radzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja w D3 nie grałem ale wydaje mi się że podobną postacią do paladyna jest mnich :) ale mogę się mylić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×