Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

kill - a tak btw to bierzesz D3 na pleja?

 

 

Nie widzę sensu. Mimo wszystko D3 bez AH i BN jest niczym gra na tableta. Oprócz co-opa kanapowego nic nie przemawia za kupnem tej gry na PS3.

 

Obawiam się, że Forum może się ugiąć od ciężaru żali jakie zostaną tu wylane za jakiś czas ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie dla tych co grali w wersję pc. Od jakiego najwyższego poziomu trudności można zacząć grę i średnio w jakim czasie można wtedy ją skończyć?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba zaczynać od najniższego i konsekwentnie przebijać się przez wyższe. Na moje oko to chyba tak z 6h na wszystkie cztery akty, ale mogę się mylić bo dawno nie grałem. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poniewaz w pracy uzywam mocnych stacji graficznych, PC w domu mam glownie do filmow i bida nie pociagnela D3. Czekalem tyle czasu na Diablo konsolowe i co? I mam cholerny dylemat - brac na PS3, czy poczekac na wersje PS4. Za tym drugim optuje lepsza (mam k.. nadzieje) grafika i ciekawe mozliwosci sieciowe (tez ch.. wie czy beda zaimplementowane). Za tym pierwszym - data, ilosc grajacych i fakt, ze nie wiem, czy wytrzymam lol Kilka dni do premiery, a ja dalej w kropce.

 

@down

Lepszej niz na PS3.. Nie sadze, zeby Diablo wygladalo na PS3 tak samo, jak z max ustawieniami na piecu.

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przecież u Blizzarda nie ma co się spodziewać lepszej grafiki. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie dali informacji, co będzie zawierał następny patch (loot, paragon) to bym konsolowego Diablo brał na premierę. Widząc co przyniesie przyszłość Diablo PC, pozostaje przy tej wersji, aby przygotować się na nadchodzące zmiany (mam plan wbić więcej postaci z paragonem, tak, aby po wyjściu patcha skoksowac mojego barba)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na konsolach D3 ma lekkie zbliżenie do postaci (mniejsze pole widzenia) oraz na gameplayach wygląda idealnie płynnie i ładnie. Wiec jeśli ktoś chce odkładać kupno do wersji PS4 to imo nie warto bo dużo się nie zmieni. Bardziej interesuje mnie czy będzie można wymienić wersję PS3 na PS4... za małą dopłatą ewentualnie (jak obecnie ma być z cod i bf4) bo płacić 3x za tą samą grę erhmmm.....

 

Co do moich wrażeń na PC, D3 mnie zawiodło, doszedłem do A3 inferno barbem co nie było lekkie zaraz po premierze i rzuciłem grę w kont.

W grze od samego początku była masa boterów (rozpracowali gierkę podczas trwającej kupę czasu bety i na premierę byli gotowi jak nigdy) przez co cały rynek się rozsypał (itemy po setki milionów + za realną kasę) dodatkowo, początki inferno dla klas melee były tragiczne, trzeba było farmić złoto na A1 inferno i czekać ,aż koledzy grający casterami wrzucą na rynek jakieś fajne itemy ilvl62/3 aby zrobić progres.

[to co wyżej napisałem już nie aktualne ze względu na patche, teraz postacie mogą iść przez inferno w podobnym tempie, ale zepsutu rynek i masa botów została...]

 

Teraz po roku sam się zastanawiam czy brać wersję na PS3 i mnie mogę się zdecydować ;x , brak AH wraz ze zmienionym dropem zaliczam na ogromny plus. W sumie wersja konsolowa to identyczny system jak D2 na open bn.

Ciekaw jestem tylko czy będzie dodany jakiś system odpowiadający za matchmaking czy pozostanie jedynie zapraszanie ludzi z listy znajomych?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sie jednak zdecydowałem ale biore na ps3, z tego wzgledu bo żona też chce a na pc bym musiał 2 kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam cichą nadziję że Diabełek wyjdzie kiedys odrazu z dodatkiem w zestawie ;)

Data premiery na PS4 ciągle nie jest podana więc może na nową konsolę zrobią taki pakiet D3 + ROS. Jednak premiera dodatku dla konsol z opóźnieniem kilku miesięcy to jednak strzał w kolano. Kto to kupi 2x mając już na PC?

 

Czy czytaliście gdzieś o demie D3 dla PS3?

Edytowane przez crux

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dlatego kupuje na ps3 bo jest za 160+ na ps4 napewno bedzie kolo 200, zreszta ps4 kupie prawdopodobnie dopieru aż wyjdzie wiedzmin bo jak narazie to niema dlamnie  gry na ps4, a dotego czasu oszpilam diabełka na tyle że przemyśle czy wogóle kupić go na ps4 z dodatkiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Haridil ja już godziny odliczam więc pisze do ciebie na psn

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Korci mnie diabełek strasznie kurcze, pewno  kupie The Lost of Us jako złoty srodek hehehe

Edytowane przez Rafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja muszę przyznać, że też jestem ciekawy. Wersję PC ominąłem, nawet się na nią specjalnie nie napalałem. Jako że uwielbiam z bratem tłuc w co-op na 1 ekranie jest pewne że D3 zawita w moim domu ale chyba jednak poczekam na recenzje żeby się dowiedzieć czy gra nie ma miliarda problemów z działaniem. No i jest jeszcze GTA 5 a kasy szkoda tak wydać w 1 miesiącu tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni:-) damy rade Panowie. Tylko jak bedzie wygladal dodatek na ps3. Jako dlc ? Lubie posiadac gry 'fizycznie' a tego typu dodatek pozbawi mnie takiej mozliosci. No i ciekawe jak x cena. Nigdy nie kupowalem dodatkow na ps3. Cena np. Jak za gre czy 60-70 zl? Nic trzeba czekac. Osobiscie podejrzewam ze dodatek wyjdzie na luty-marzec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka dni:-) damy rade Panowie. Tylko jak bedzie wygladal dodatek na ps3. Jako dlc ? Lubie posiadac gry 'fizycznie' a tego typu dodatek pozbawi mnie takiej mozliosci. No i ciekawe jak x cena. Nigdy nie kupowalem dodatkow na ps3. Cena np. Jak za gre czy 60-70 zl? Nic trzeba czekac. Osobiscie podejrzewam ze dodatek wyjdzie na luty-marzec

Dodatek na PC zapowiedziany jest na 2014 rok. Wszyscy PC-towcy mają nadzieję, że nie będzie później niż w maju 2014. Josh Mosqueira mówił w tym temacie -> http://www.ps3site.pl/szkicu-2/164991 <- że ten sam team robi wersję na PC/konsole + dodatki. Wychodzi na to, że jak wyjdzie dodatek na PC to zabiorą się za wersję dla konsol. Przełom 2014/2015 jest realny więc dla konsol.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja dodatku nie bede kupowal na ps3 jezeli diablo spodoba mi sie na tyle aby zgarnac dodatek to juz chyba raczej na ps4, dodatek raczej bedzie kosztowal z 120zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z dodatkiem czy bez Diablo to diablo ale wybrało sobie kiepski okres na premierę.... GTA 5...Dodatek dodatkiem ale jeszcze sama gra nie wyszła;)

Edytowane przez Rafcio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie czekam na PS4 - wzialem preorder - za kilka dni wielki grind :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×