Skocz do zawartości
Xiem

Diablo III

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie gdzie można kupić broń drzewcową brakuje mi do trofika i nie mogę za chiny znaleźć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja znalazłem w 2 akcie, ale wszędzie da się znaleźć, wystarczy że będziesz skakał między aktami, albo wchodził i wychodził to w końcu znajdziesz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś krzyż blackthorna? Mam juz prawie wszystko z tego zestawu jedynie krzyża mi brakuje

Edytowane przez MaJJkell

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem to cholerne złoto i mogę rozdać ekwipunek. Jutro postaram się wrzucić co posiadam z itemów które dają goldfind ale są tam m.in Złota Skóra, jakieś butki jeśli dobrze pamiętam Głebinowce, aulet, naramienniki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem do inferno własnie moim demon hunterem i jak wlaczylem na poziomie trudnym na takim samym na ktorym gralem caly czas to jest dziecinnie latwo.

Na jakim gracie i na jakim warto od razu zaczac? Wrzucic mastera od razu czy jak?

 

Zaczalem tez grac druga postacia od poczatku na master1 i jest niezla zabawa. walki z bossami sa przesrane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja przeszedłem Inferno na master 2. Fajnie mi się grało. Zwykłe moby padały jak muchy. Z elitami trzeba było trochę kombinować. Problem miałem tylko z Belialem. Grałem DH 60+9

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobiłem do inferno własnie moim demon hunterem i jak wlaczylem na poziomie trudnym na takim samym na ktorym gralem caly czas to jest dziecinnie latwo.

Na jakim gracie i na jakim warto od razu zaczac? Wrzucic mastera od razu czy jak?

 

Zaczalem tez grac druga postacia od poczatku na master1 i jest niezla zabawa. walki z bossami sa przesrane.

Tylko poziomy master jeśli dasz radę to najlepiej bierz 3 lub 4 chyba że golda zbierasz to wtedy 2 lub 1 zależy czy grasz sam czy z kimś.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oświecicie mnie w pewnej sprawie? Gram w D3 parę miechów i dziś się skapłem, że można rekrutować npców do gry. Na filmiku, jak przeglądałem YT widziałem. Ale jak to zrobić? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky serio xD ? W mieście masz zaklinaczkę, szelmę i templariusza. Podchodzisz do jednego z nich i wybierasz dołącz do drużyny czy jakoś tak.

Edytowane przez PatrikoPPL
  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko poziomy master jeśli dasz radę to najlepiej bierz 3 lub 4 chyba że golda zbierasz to wtedy 2 lub 1 zależy czy grasz sam czy z kimś.

Roznie ale czesciej sam. Wiesz co na piekle na spokojnie dam rade do master 3 dalej nie sprawdzalem jeszcze a na inferno ide teraz na master1 ale juz okazjonalnie bo mi sie nie chce tak jsk na poczatku. Teraz chyba przejde sobie magiem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Kentucky serio xD ? W mieście masz zaklinaczkę, szelmę i templariusza. Podchodzisz do jednego z nich i wybierasz dołącz do drużyny czy jakoś tak.

 

Hmm, a jak gra się na wspólnym ekranie z bratem, to idzie zwerbować Npc'a? Bo wydaje mi się, że podszedłem do zaklinaczki, a takiej opcji nie uświadczyłem. Chociaż jak dziś odpalę D3 to jeszcze sprawdzę.

Edytowane przez Kentucky

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym trofeem z rozmowami? The Art of Conversation

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posłuchać wszystkich wypowiedzi szelmy, templariusza itp. Wejdź sobie w wyzwania podczas gry i tam masz wszystko pięknie opisane bądź na youtube.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli pierwszy raz przechodzę grę to lepiej grać na łatwym poziomie trudności? (aktualnie gram na średnim mistrz I) jestem gdzieś tak w połowie 3 aktu i mam 29 lvl . Jak szybko wbić maksymalny lvl? Czy opłaca się do wbicia 60 lvl biegać z infernalnym hełmem? Karty kowala i złotnika można zdobyć od piekła czy inferna?

Pozdrawiam

Edytowane przez himus11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zostawiłem Hełm około 20lvla, zdobyłem lepszy i wsadziłem Red Klejnota. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z infernalnym biegaj do 60lvlu chyba że masz kamień na min.12 rangę, który daje o ile dobrze pamiętam 31% expa niższych się nie opłaca bo dają mniej niż infernalny. Także do szybkiego expienia/farmienia polecam szukać ludzi przez szybką gre. Karty kowalstwa lecą na koszmarze, a na piekle księgi kowalstwa i złotnictwa.

Edytowane przez michupol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeśli pierwszy raz przechodzę grę to lepiej grać na łatwym poziomie trudności?

 

 

Ja zacząłem pierwszy raz na hardzie, i grało się dość łatwo. Jedynie pierwszy akt sprawiał mi trochę problemów, ale potem z bratem szliśmy jak burza.

Jak będzie tobie zbyt łatwo, to w każdej chwili możesz zmienić poziom trudności (tylko jak to zrobisz to startujesz od następnego punktu kontrolnego).

 

Jak szybko wbić maksymalny lvl?

 

Maksymalny lvl nie wbijesz szybko za pierwszym przejściem. Dopiero w NG+. Jak najszybciej? Farmić, farmić i jeszcze raz farmić, przed następnym aktem warto wrócić do jakiś lokacji aby podbić sobie lvl i farmić elity.

 

Karty kowala i złotnika można zdobyć od piekła czy inferna? Pozdrawiam

 

Piekło i inferno to jest to samo ;) Jak przejdziesz grę, to odblokuje ci się KOSZMAR i tam wtedy wypadają karki kowala i złotnictwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady ;-) myślałem o koszu a napisałem piekło :-P. Czy tak samo wbija się nefalemy jak na PC? ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za rady ;-) myślałem o koszu a napisałem piekło :-P. Czy tak samo wbija się nefalemy jak na PC? ;-)

Dokładnie tak samo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siemka panowie odnosnie trofeum -The art of conversation-  z kim dokladnie rozmawiac starczy z templariuszem,szelma,zaklinaczka,kowalem i tym od rubinow czy tez musze pogadac z lea,adria i tyraelem ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z każdym z nich wszystkie rozmowy musisz przeprowadzic. Wcześniej był link do fajnego opisu.

Spoko mnie to tam roznicy nie robilo i tak bym te gadki zrobil tylko chcialem sie upewnic ale mimo wszystko THX , no kto by pomyslal moja pierwsza platyna bedzie w diablo 3 zostalo mi tylko wbic 10lv na hardcor i jest .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×