Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Miałem to włączone na automatyczne cały czas.

Jeszcze jedna rzecz przychodzi mi do głowy, poszukaj w opcjach PS3 czegoś takiego jak media streaming/media servers (w polskim XMB nie pamiętam nazwy niestety) i wyłącz to. Potem pograj trochę i zobacz czy błąd będzie nadal występował.

Dokładnie tutuaj

Ustawienia > Ustawienia sieci > Połączenie z serwerem multimediów

i wyłącz to.

Edytowane przez Lamkers

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze jedna rzecz przychodzi mi do głowy, poszukaj w opcjach PS3 czegoś takiego jak media streaming/media servers (w polskim XMB nie pamiętam nazwy niestety) i wyłącz to. Potem pograj trochę i zobacz czy błąd będzie nadal występował.

Zobacze.

A te pozostale błędy, co wypisałem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć, że wszystkie te błędy są powiązane z DNS, powinny wszystkie zniknąć.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ok.

Zobaczymy.

Co do tych błędów, to czy mogą mieć zwiazek z BF BC2? Gram online, jestem na serwerze jakims i widze jak inni maja bronie jakie chca. Ja mam 13lvl i podczas grania nie moge uzywac innych broni niz te poczatkowe. I jak mecz sie konczy to sie dowiaduje, ze mam 0lvl.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem... Chodzi o to że jak jest włączone komputer to siła zasięgu na ps3 jest masakryczna, nie da się nawet w Cod`ie chodzić. Mam internet Eircom, 7mb/s. Jak robię test to pobiera tylko z prędkością 3,7kb/s. OCK?

P.S: na kompie mam speedLimiter ustawione na 3,5mb/s

Nie masz tam jakiś dziwnym priorytetów na routerze ustawionych albo własnie w speedlimiterze ?

No ok.

Zobaczymy.

Co do tych błędów, to czy mogą mieć zwiazek z BF BC2? Gram online, jestem na serwerze jakims i widze jak inni maja bronie jakie chca. Ja mam 13lvl i podczas grania nie moge uzywac innych broni niz te poczatkowe. I jak mecz sie konczy to sie dowiaduje, ze mam 0lvl.

Napewno nie jest to wina samej gry, jest jakiś problem z połączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To czemu moge innych zabijac itp?

Bo znając życie nie masz wtedy połączenia z netem, skoro wywala Ci taki błąd to wyrzuca Cię z PSN...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie powinno mnie z serwera wywalic?

Możliwe ze tracisz tylko na chwile i dlatego Cie nie wywala, sprawdź to co Ci napisałem i daj znać czy coś dało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie masz tam jakiś dziwnym priorytetów na routerze ustawionych albo własnie w speedlimiterze ?

Co masz na mysli piorytetów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe ze tracisz tylko na chwile i dlatego Cie nie wywala, sprawdź to co Ci napisałem i daj znać czy coś dało.

Sprawdziłem. Błędu już nie ma. Ale 80730504 jest ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem, próbuję pobrać Lare Croft: the Guardian od the Light (2,3gb) i Heavy Rain: Move Edition (2,4gb), i kiedy dochodzi do 2048mb, zaczyna się coś knocić i cały czas zmienia się status z pobieranie na oczekiwanie i tak w kółko;|. Próbowałem zassać pliki od nowa nie pomogło, a co do teorii, że to wina internetu, to każdy inny plik mniejszy od tych 2 gb ściągam bezproblemu. Błagam pomóżcie bo nigdzie nikt nie potrafi mi pomóc, a support póki co milczy...

Może jednak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może jednak?

To jest wina sieci. Napisz czym sie laczysz i przez co.

PS. No teraz mam czas -

Jakis czas temu uytkownicy BT w UK mieli podobny problem, a dokladniej forwarding im nawalal.

Wyglada na to, iz przy plikach wiekszych niz 2GB psn uzywa innych portow.

Ale zanim zaczalbym grzebac w ruterze, wyeliminowalbym prawdopodobienstwo skopania systemu plikow w ps3 - menu serwisowe - i rebuild database.

Jesli po tym nie bedzie git to:

- wylaczasz media server w menu ps3

- w ruterze musisz otworzyc te porty TCP: 80, 443, 5223 i UDP 3478, 3479, 3685

- najlepiej jakbys mial opcje dmz - wtedy ps3 ma zielone swiatlo na wszystko

Edytowane przez m0rph

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest wina sieci. Napisz czym sie laczysz i przez co.

Router WiFi jakiś stary TP Link, bez żadnego szyfrowania, UpnP`ów i innych uwdziwnien, tak jak pisałem PSN przeglądam bez problemu, gram po sieci też, pliki mniejsze od 2gb także ściągam bez problemu, chociażby wczoraj Soldner`a ściągałem ;|

Co do skopanego systemu plików to skopiowałem 3gb plik video i nie było problemów.

Edytowane przez nightfaler

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do skopanego systemu plików to skopiowałem 3gb plik video i nie było problemów.

no to sam sobie odpowiedziales, gdzie problem. I nie szukaj jakis paranormalnych wyjasnien - to wina ustawien rutera i nie jestes pierwszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to sam sobie odpowiedziales, gdzie problem. I nie szukaj jakis paranormalnych wyjasnien - to wina ustawien rutera i nie jestes pierwszy

Dobra jeśli to wina routera to teoretycznie podpięcie bezpośrednio ethernetem (wywalająć router z obiegu) powinno pomóc (chociaż nie ja tu jestem od mówienia co powinno pomóc), a takowóż się nie stało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktos w końcu?

Nie moge uzyskać NAT

Postępowałem zgodnie z instrukcją z forum, ale nadal lipa

ostatnio przy teście na konsoli wyskoczyl mi bląd DNS

Przy ustawieniach DNS na stronie wpisałem ip routera, w drugim polu tak samo(jak wpisywałem 0.0.0.0 to wyskakiwał komunikat dns failed)

Na konsoli ustawiłem tak samo tj przy obu DNSach ip rutera ( próbowałem później w drugim polu wpisać 0.0.0.0 lecz też nie pmogło)

Prosze pomóżcie!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Użytkownik Lamkers dnia 23 grudzień 2010 - 14:48:19 napisał

Możliwe ze tracisz tylko na chwile i dlatego Cie nie wywala, sprawdź to co Ci napisałem i daj znać czy coś dało."

Sprawdziłem. Błędu już nie ma. Ale 80730504 jest ;/

Edytowane przez Sir Bartwal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam inny problem... Chodzi o to że jak jest włączone komputer to siła zasięgu na ps3 jest masakryczna, nie da się nawet w Cod`ie chodzić. Mam internet Eircom, 7mb/s. Jak robię test to pobiera tylko z prędkością 3,7kb/s. OCK?

P.S: na kompie mam speedLimiter ustawione na 3,5mb/s

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Posiadam PS3 które jest połączone bezprzewodowo z internetem, mam problem z zalogowaniem się do przeglądarki internetowej .

Nie pamiętam hasła ustalonego wcześniej.

Nie wiem jak mam odblokować dostęp do internetu, czy można ten problem szybko i sprawnie rozwiązać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra dodałem te porty i włączyłem DMZ? Tak to ma wyglądać?(screeny)

wszystko pieknie ladnie - ale z dopisz jeszcze skad Ty neta bierzesz - pytam o topologie teraz - np. Modem tepsy - wifi - ps3, albo - modem tepsy - ruter - wifi - ps3.. Jesli przed ruterem jeszcze cos stoi to musisz tam ip rutera w dmz wrzucic..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie ladnie - ale z dopisz jeszcze skad Ty neta bierzesz - pytam o topologie teraz - np. Modem tepsy - wifi - ps3, albo - modem tepsy - ruter - wifi - ps3.. Jesli przed ruterem jeszcze cos stoi to musisz tam ip rutera w dmz wrzucic..

Radiówka

Antena->Jakiś apek (nie wiem co to, wygląda jak jakaś ładowarka do telefonu, dwa wejścia rj45, jedna z anteny druga do mnie do pokoju, mało tego te dwa ethernety mają jakoś mongolsko poprzeplatane żyły!)->Router WiFi Tp Linka (xDSL) -> wifi PS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój kolega ma problem z połączeniem się z Live Box'em. W ogóle nie może się połączyć. O co chodzi wiecie może

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×