Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

o co ty sie pytasz?

do ps3 nie podlaczysz karty sieciowej na usb

jaki metrowy kabel?

jakie szybsze sciaganie przez n-ke?

co ty wogole kombinujesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki wystarczylo wpisac haslo do sieci.

A teraz inne pytanie czy da sie ogladac filmy np. youtube w jakosci 720p czy 1080p?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z polaczeniem ps3 z netem . Internet mam z kablowki podpinam bezposrednio do konsoli ps3 z modemu i wszystko dziala elegancko jednak okazuje sie ze konsola byla uzywana wiec ja wymienilem na 250 Gb w innym sklepie podpianm internet tak samo jak wczesniej bezposrednio z modemu i nic a na kompie dziala i wczesniejszym ps tez dzialalo . Wpsiuje IP i wszystko co mozliwe w konsolke i nic . Wyszukiwanie adresu IP zakonczone sukcesem jednak przy połaczeniu internetowym wyskakuje bład DNS . Czytalem ze trzeba skontaktowac sie z operatorem internetu i tam sie dowiedziec o adresie MAC jednak wczesniejsza konsolka dzialala normalnie . Jestem zielony w temacie dlatego pisze o porade do was z gory dzieki za jakiekolwiek informacje POZDRO

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kakaroto-songo1 możesz mi pomóc?wałkowałem cały net i nie znalazłem odp...podłączam net bezpośrednio kablem do ps3(net osiedlowy).na auto wywala mi błąd IP.Gdy wpisuje ręcznie to Ip wchodzi ale wywala błąd dns więc wpisałem dns niby od mojego netu i nadal mi wywala błąd dns(nie wiem tylko co mam wpisać w alternatywny dns bo tego nie znam,moze to przez niego mi wywala?)

Pewnie administrator sieci przypisał komputery po adresie MAC karty sieciowej. Musisz przepisać adres karty sieciowej PS3 (jest na forum jak to zrobić) i tyrknąć do zarządcy sieci aby Cie dodał i będzie ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam problem z polaczeniem ps3 z netem . Internet mam z kablowki podpinam bezposrednio do konsoli ps3 z modemu i wszystko dziala elegancko jednak okazuje sie ze konsola byla uzywana wiec ja wymienilem na 250 Gb w innym sklepie podpianm internet tak samo jak wczesniej bezposrednio z modemu i nic a na kompie dziala i wczesniejszym ps tez dzialalo . Wpsiuje IP i wszystko co mozliwe w konsolke i nic . Wyszukiwanie adresu IP zakonczone sukcesem jednak przy połaczeniu internetowym wyskakuje bład DNS . Czytalem ze trzeba skontaktowac sie z operatorem internetu i tam sie dowiedziec o adresie MAC jednak wczesniejsza konsolka dzialala normalnie . Jestem zielony w temacie dlatego pisze o porade do was z gory dzieki za jakiekolwiek informacje POZDRO

Tak jak kolega wyzej napisal, twoj provider mogl przypisac komputer (wlasciwie jego karte sieciowa) po unikalnym adresie MAC.

Mozesz albo zmienic MACa PS3, albo postawic dodatkowa bramke internetowa.

Tzn. druga karta sieciowa do kompa i udostepniasz net z PC konsoli, badz np router jakis tani, a nastepnie temu router'owi ustawiasz MAC twojej karty sieciowej i robisz z niego bramke (NAT gateway), po tym zabiegu masz wlasna podsiec z routera (np 192.168.0.0/24) i mozesz miec w domu 10 komputerow z netem.

Aczkolwiek zastanawiajace jest to iz wczesniejszy PS3 dzialal Ci bez problemu, sprobuj jeszcze ustawic PS3 taki sam IP, adres bramki jaki dostaje twoj PC, w DNS wpisz np DNS telekomunikacji polskiej -> 194.204.159.1

Niezaszkodzi sprawdzic.

Edytowane przez sorlagy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, chciałbym podłączyć moją konsole do sieci, miałem z tym poczekać do remontu ale co mi tam nie mogę nie korzystać z innych dostępnych dla mnie opcji.

Niestety moją znajomość na temat routerów jest wręcz żadna więc prosiłbym o poradę jaki kupić. Aktualnie internet mam od Interneti (były InterBit w Tczewie), wszystko prowadzone kablem r45j od serwera w piwnicy. Jaki router doradzacie? cena do 150 zł

1095056502.png

1095061227.png

Edytowane przez AXA

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak jak kolega wyzej napisal, twoj provider mogl przypisac komputer (wlasciwie jego karte sieciowa) po unikalnym adresie MAC.

Mozesz albo zmienic MACa PS3, albo postawic dodatkowa bramke internetowa.

Tzn. druga karta sieciowa do kompa i udostepniasz net z PC konsoli, badz np router jakis tani, a nastepnie temu router'owi ustawiasz MAC twojej karty sieciowej i robisz z niego bramke (NAT gateway), po tym zabiegu masz wlasna podsiec z routera (np 192.168.0.0/24) i mozesz miec w domu 10 komputerow z netem.

Aczkolwiek zastanawiajace jest to iz wczesniejszy PS3 dzialal Ci bez problemu, sprobuj jeszcze ustawic PS3 taki sam IP, adres bramki jaki dostaje twoj PC, w DNS wpisz np DNS telekomunikacji polskiej -> 194.204.159.1

Niezaszkodzi sprawdzic.

Siema Nie Byl Taki Zly Twoj Pomysl Jednak Na Chwile , Wpisalem Ten DNS Jak Mowilems Wesolo Sciagam Sobie Demko Dead Space 2 popisalem z kumplem i wywalilo mnie :] i dalej to samo wpisuje te dns'y co sie da i nic za chwile tyrkam do operatora pozdro

Dobra Zadzwonilem Do Operatora Dopisza Mi Adres MAC do 5 Dni Roboczych Pod Konsolke :] I Wtedy Sie Okaze hehehe ale generalnie dziwna sprawa ze tamta konsolka mi smigala normalnie a tu juz nie

Edytowane przez Lvlian

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siema Nie Byl Taki Zly Twoj Pomysl Jednak Na Chwile , Wpisalem Ten DNS Jak Mowilems Wesolo Sciagam Sobie Demko Dead Space 2 popisalem z kumplem i wywalilo mnie :] i dalej to samo wpisuje te dns'y co sie da i nic za chwile tyrkam do operatora pozdro

A czy PS3 i PC ma taki sam adres IP. Jeżeli tak to nie mogą być jednocześnie włączone Albo PS3 jest wł. a PC wył. lub na odwrót bo inaczej będzie konflikt adresów IP i cię będzie wywalać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy PS3 i PC ma taki sam adres IP. Jeżeli tak to nie mogą być jednocześnie włączone Albo PS3 jest wł. a PC wył. lub na odwrót bo inaczej będzie konflikt adresów IP i cię będzie wywalać.

Tak Maja Taki Sam Adres IP Jednak Kabel Od Internetu Podpinam Bezposrednio Z Modemu Wiec Komputer Nie Jest W Tym Czasie Polaczony Tylko Sama Konsolka Lub Sam PC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam internet 2 mb w netii na łączu tpsa. Miałem już 2 routery i 2 nie były dobre do mojego neta. Teraz z okazji że przedłużam umowę w netii zaproponowali mi modem z wyjściem ethernetowym taki modem/router Asmaxa AR 901. Kumpel ma identyczny i jak podłączyłem PS3 i przy próbie połączenia z PS network to wyświetliło mi się info o zaktualizowaniu konsoli. Nie zrobiłem tego bo narazie to nie moja konsola i nie chce nic uszkodzić. I mam pytanie czy śmiało mogę brać ten router czy raczej nie będzie działac. Sorry że tu umieszczam pytanie, ale juz od południa próbuje napisać nowy temat i nic z tego. Z góry dzięki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, posiadam internet 2 mb w netii na łączu tpsa. Miałem już 2 routery i 2 nie były dobre do mojego neta. Teraz z okazji że przedłużam umowę w netii zaproponowali mi modem z wyjściem ethernetowym taki modem/router Asmaxa AR 901. Kumpel ma identyczny i jak podłączyłem PS3 i przy próbie połączenia z PS network to wyświetliło mi się info o zaktualizowaniu konsoli. Nie zrobiłem tego bo narazie to nie moja konsola i nie chce nic uszkodzić. I mam pytanie czy śmiało mogę brać ten router czy raczej nie będzie działac. Sorry że tu umieszczam pytanie, ale juz od południa próbuje napisać nowy temat i nic z tego. Z góry dzięki

po co nowy temat skoro to tutaj powinno być twoje pytanie ?

skoro wyskakuje Ci aktualizacja, to znaczy że PS3 łączy się z PS Network czyli dostaje sygnał internetowy (internet jest) więc powinno działać

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem konsole i mam problem z podlaczeniem internetu , internet podlaczam bezposrednio kablem po czym biore ustawienia latwe i na tescie wychodzi mi ip znalesiono ale polaczenia nie dodam ze korzystam z uslug hyperion prubowalem tez ustawien niestandardowe i to samo wychodzi na tescie nie wiem czy cos robie zle . bylem u znajomego ktory korzysta z internetu ups tam bez najmniejszego problemu poloczylo mnie w ustawieniach latwych. moze ktos wie jak mi pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam kupilem konsole i mam problem z podlaczeniem internetu , internet podlaczam bezposrednio kablem po czym biore ustawienia latwe i na tescie wychodzi mi ip znalesiono ale polaczenia nie dodam ze korzystam z uslug hyperion prubowalem tez ustawien niestandardowe i to samo wychodzi na tescie nie wiem czy cos robie zle . bylem u znajomego ktory korzysta z internetu ups tam bez najmniejszego problemu poloczylo mnie w ustawieniach latwych. moze ktos wie jak mi pomoc

usługodawca zabezpieczył się przed nie proszonymi gośćmi przy użyciu filtrowania MAC Adressu, tzn. do twojego kabla został przypisany MAC Adress twojego komputera i tylko na nim będzie działać ten internet

musisz zadzwonić do usługodawcy i poprosić o dodanie MAC Adressu PS3 do listy

to taka moja diagnoza ; )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej,

mam od roku ps3. na poczatku troche haczylo, ale uzyskalem stale ip i smigalo az milo. kilka dni temu wywalilo mnie z fify, a ponowne logowanie na serwery ea powoduje zawieszenie gry. probowalem wszystkiego - restartowalem router, na nowo skonfigurowalem polaczenie i wciaz to samo. co ciekawe, internet na ps3 smiga - laczy sie z playstation store, sciaga gry, loguje sie na konto, tylko te nieszczesne serwery ea i zawieszanie sie gry w momencie laczenia z nimi. na poczatku myslalem, ze to awaria ea, ale 4 dzien z rzedu?

router to chyba nie jest, bo net smiga na pc ladnie, do tego wszystkei testy predkosci netu sa ok. mam od blisko 3 lat linksysa wrt54gl. czy to moze byc on? nic innego mi do glowy nie przychodzi...

jachu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jaki niedrogi router byl by njalepszy zeby wszystko ladnie chodzilo na konsoli??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jaki niedrogi router byl by njalepszy zeby wszystko ladnie chodzilo na konsoli??

Nie jesteśmy jasnowidzami, nie potrafimy na to pytanie odpowiedzieć.

Podaj skąd czerpiesz internet np. Neostrada, DSL, radiówka itp. to wtedy coś polecimy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witajcie otóż mam pewien problem: chciałem zaktualizować soft ale mi wywalało jakiś tam błąd którego nie jestem w stanie teraz przytoczyć, w każdym razie chodziło o porty chyba. następnie usunąłem hasło do neta (w panelu routera) i zaktualizowałem software do 3.55. po aktualizacji jest taki problem, że w pole hasło Nie Mogę Wpisać Więcej Niż Osiem Znaków (Dodam że wcześniej nie było takich problemów, dopiero po aktualizacji FW się to pojawiło, wcześniej net śmigał jak należy [oczywiście mowie o wifi;d]).

proszę o pomoc ponieważ doprowadza mnie to już do szalu i nie jestem w stanie sobie samemu poradzić

wlasnie sobie przypomnialem wazna rzecz: gdzies czytalem ze moze byc tak, ze ps3 nie łączy się z wifi jeśli komputer jest wyłączony (oczywiście było to dokładniej opisane ale ja zapamiętałem hasłowo) i po włączeniu kompa będzie się łączył i właśnie coś takiego jest u mnie. mam nadzieje ze ktoś wie o co mi chodzi i pomoże

Edytowane przez gandalf_58

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@gandalf_58

witajcie otóż mam pewien problem: chciałem zaktualizować soft ale mi wywalało jakiś tam błąd którego nie jestem w stanie teraz przytoczyć, w każdym razie chodziło o porty chyba. następnie usunąłem hasło do neta (w panelu routera) i zaktualizowałem software do 3.55. po aktualizacji jest taki problem, że w pole hasło Nie Mogę Wpisać Więcej Niż Osiem Znaków (Dodam że wcześniej nie było takich problemów, dopiero po aktualizacji FW się to pojawiło, wcześniej net śmigał jak należy [oczywiście mowie o wifi;d]).

proszę o pomoc ponieważ doprowadza mnie to już do szalu i nie jestem w stanie sobie samemu poradzić

wlasnie sobie przypomnialem wazna rzecz: gdzies czytalem ze moze byc tak, ze ps3 nie łączy się z wifi jeśli komputer jest wyłączony (oczywiście było to dokładniej opisane ale ja zapamiętałem hasłowo) i po włączeniu kompa będzie się łączył i właśnie coś takiego jest u mnie. mam nadzieje ze ktoś wie o co mi chodzi i pomoże

Rozumiem, że net'em łączysz się po wi-fi do routera ? - trochę chaotycznie to opisałeś. W bądź każdym razie jeśli tak jest, to komputer nie ma tu nic do rzeczy. Nie wiem też jakie "hasło do neta" masz na myśli - WEP, WPA, WPA2 ?

Bo jeśli chodzi Ci klucz, to nie ma takiej opcji żeby można było tylko 8 znaków wpisać - bo to byłoby 8bajtów * 8bitów czyli 64 bity, a to w sumie żaden klucz. Skasuj ustawienia do internetu w konsoli i ustaw to jeszcze raz od początku.

Przy próbie połączenia powinna wyskoczyć prośba o podanie klucza sieciowego i tam musi być możliwość wpisania dużej liczby znaków.

Jeśli to nie o to chodzi, to napisz dokładniej jakie hasło i gdzie możesz tylko te 8 znaków wprowadzić.

@jachu_

hej,

mam od roku ps3. na poczatku troche haczylo, ale uzyskalem stale ip i smigalo az milo. kilka dni temu wywalilo mnie z fify, a ponowne logowanie na serwery ea powoduje zawieszenie gry. probowalem wszystkiego - restartowalem router, na nowo skonfigurowalem polaczenie i wciaz to samo. co ciekawe, internet na ps3 smiga - laczy sie z playstation store, sciaga gry, loguje sie na konto, tylko te nieszczesne serwery ea i zawieszanie sie gry w momencie laczenia z nimi. na poczatku myslalem, ze to awaria ea, ale 4 dzien z rzedu?

router to chyba nie jest, bo net smiga na pc ladnie, do tego wszystkei testy predkosci netu sa ok. mam od blisko 3 lat linksysa wrt54gl. czy to moze byc on? nic innego mi do glowy nie przychodzi...

jachu

spróbuj wrzucić IP konsoli do dmz. ustaw żeby dhcp nie przydzielał tego adresu, następnie ręcznie wpisz adres w konsoli. jeśli będziesz miał jakieś pytania pisz.

Edytowane przez mariusz_1983

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam .Posiadam Router TP-link podłączony do PS3 i komputera , PSN działa ale gdy gram w ModNation racers to albo pisze 'niemożna połączyć się z siecią' albo łączy sie i po 3s rozłącza ..... a gdy gram w Bioshock'a 2 w multi dołączam się do jakiegoś meczu ...kończy się jestem w lobby czekam na nastepna runde i bum...disconnect ...ten sam problem mam w GTAIV multi..... A gdy robie test to wszystko jest ok , tylko Upnp jest wyłączone ... Jak naprawić ten problem ???

Edytowane przez Lelo
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet w Netii 2,5MB/s Modem Sagem F@st 800 z Kablem do Modemu R11 i do Kompa USB ([LINK]) I chciałbym kupić Router który bym mógł podłączyć do PS3 Konsoli i do Komputera. Internet mam podłączony do kostki a potem do modemu i tak dalej jak opisałem Na początku. Mam na oku Router za 50 zł ([LINK]) I chciałbym mieć takie coś jak KOSTKA --> Router (Kabel R11) --> [OD LAN 1-4] do Kompa i do PS3 Po przez Kabel Sieci RJ45 (Ethernet) I nie wiem czy ten Router będzie dobry? Proszę O POMOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam internet w Netii 2,5MB/s Modem Sagem F@st 800 z Kablem do Modemu R11 i do Kompa USB (http://www.internetpristup.com/wp-content/uploads/2009/07/modem-sagem-fast-800-usb.jpg) I chciałbym kupić Router który bym mógł podłączyć do PS3 Konsoli i do Komputera. Internet mam podłączony do kostki a potem do modemu i tak dalej jak opisałem Na początku. Mam na oku Router za 50 zł (http://allegro.pl/sagem-fast1500-modem-adsl-router-neostrada-nowy-i1384265000.html) I chciałbym mieć takie coś jak KOSTKA --> Router (Kabel R11) --> [OD LAN 1-4] do Kompa i do PS3 Po przez Kabel Sieci RJ45 (Ethernet) I nie wiem czy ten Router będzie dobry? Proszę O POMOC!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam taki problem chcę podłączyć ps3 pod router combo zte i niby ps3 wykrywa mi że jest podłaczony internet i kabel ethernetowy ale jak juz ustawiłem ustawienia sieciowe tak jak w instrukcji ps3 jest chce podłaczyć i wyskakuje mi błąd serwera Dsn 80710102 nie pomaga nawet gdy resetuje ps3 wiem że trochę to zagmatfane ale pomużcie

Z góry dzięki

mam pytanie jak sobie poradzic z błedem 80710102 bo restart nie pomaga ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Pisałem już w kilku tematach, do kilku (nastu) użytkowników i nikt nie może mi pomóc, więc może tutaj ktoś będzie wiedział.

Otóż mam taki problem:

Konsolę ps3 mam od kilku dni, ostatnio próbowałem się zarejestrować na ps network. Wpisuję datę urodzenia, kraj, język, jednak gdy w następnym kroku prosi mnie o maila oraz password, wpisuję mój adres e-mail i pasword (do maila jest taki sam jaki chciałbym mieć na koncie) po kliknięciu "continue" czy jakoś tak, wyskakuje taki tekst:

The sign-in ID and password combination is not correct.

Please check your entries carefully.

Gdzie tkwi problem? Co robię źle? Bardzo proszę o pomoc.

Pzdr, delta3.

Ps. przy okazji spytam- czy można zapisać grę (fifa 11 w moim przypadku) na ps3 żebym nie musiał wkładać płyty przy odpalaniu ?

Do zalozenia konta na PSN potrzebny jest email zagraniczny czyli np. gmail. Polskie emaile nie sa akceptowane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×