Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z internetem bezprzewodowym. Konsolka ładnie połączona z ruterem sygnał prawie 100% wszystko git a internetu w konsoli nie ma. No to robie test. 1.Pkt to Uzyskanie adresu IP, niestety niepowodzeniem. Nie wiem co jest kod błędu 80130182. A jak chce się ponownie z ruterem połączyć pisze przez jakiś czas Coś tam konfigurowanie i po chwili info; Zadługi czas oczekiwania na adres ip. Dziwne bo dzieje mi się to co jakiś czas najczęściej raz dziennie na 20 min a potem wszystko śmiga. Wie ktoś o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Już było to wałkowane, ale nic nie pomaga. Zmieniłem operatora sieci. Wraz ze zmianą zmienił mi sie NAT z 2 na 3. Próbowałem z portami, próbowałem z UPnP i nic nie pomaga. Ktoś może poradzić co jeszcze mogę zrobić?

Dziwne jest to, że np w CoD-BO mogę się łączyć normalnie z ludzmi, a np w RdR, F1 2010 już nie. Przed zmianą operatora wszystko hulało.

Moj ruter to D-Link DIR 635

Edytowane przez Thriller1906

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (napisałem o tym też w oddzielnym temacie, lecz w ogóle nie wyskakuje ) ogólnie z Internetem. Ostatnio w pokoju, w którym znajduje się modem z routerem był remont. Po remoncie Internet na konsoli jak i na PC-ie zaczął szwankować. Mój modem przestał obsługiwać PS3 i kompa jednocześnie :scare:. Tzn. jeżeli najpierw włączę przeglądarkę ( Firefox, jeżeli to pomoże ) to nie mogę się "wpisać" na Ps3 i odwrotnie. W Ps3 wyskakuje, że to błąd DNS. Tak wygląda połączenie mojej konsoli i PC-ta z Internetem : PS3: modem----(kablem)--->router---(Wi-Fi)---->PS3 PC: modem---(kablem)---PC. Dodam, że prędkość mojego Internetu to 25Mb i przed remontem nie było żadnego problemu i wszystko śmigało :thumbsup:. Nie wiem jak to rozwiązać dlatego proszę o pomoc osoby, które miały styczność z tym problemem lub mają ewentualne pomysły na jego rozwiązanie :ok:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem (napisałem o tym też w oddzielnym temacie, lecz w ogóle nie wyskakuje ) ogólnie z Internetem. Ostatnio w pokoju, w którym znajduje się modem z routerem był remont. Po remoncie Internet na konsoli jak i na PC-ie zaczął szwankować. Mój modem przestał obsługiwać PS3 i kompa jednocześnie :scare:. Tzn. jeżeli najpierw włączę przeglądarkę ( Firefox, jeżeli to pomoże ) to nie mogę się "wpisać" na Ps3 i odwrotnie. W Ps3 wyskakuje, że to błąd DNS. Tak wygląda połączenie mojej konsoli i PC-ta z Internetem : PS3: modem----(kablem)--->router---(Wi-Fi)---->PS3 PC: modem---(kablem)---PC. Dodam, że prędkość mojego Internetu to 25Mb i przed remontem nie było żadnego problemu i wszystko śmigało :thumbsup:. Nie wiem jak to rozwiązać dlatego proszę o pomoc osoby, które miały styczność z tym problemem lub mają ewentualne pomysły na jego rozwiązanie :ok:

moze przy remoncie odłączałeś wszystko itp itd...? może ruter pogubił ustawienia. Ja na początek aby wyeliminować tą przyczynę radziłbym od nowa skonfigurować ruter pod pc i ps3..

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem z internetem bezprzewodowym. Konsolka ładnie połączona z ruterem sygnał prawie 100% wszystko git a internetu w konsoli nie ma. No to robie test. 1.Pkt to Uzyskanie adresu IP, niestety niepowodzeniem. Nie wiem co jest kod błędu 80130182. A jak chce się ponownie z ruterem połączyć pisze przez jakiś czas Coś tam konfigurowanie i po chwili info; Zadługi czas oczekiwania na adres ip. Dziwne bo dzieje mi się to co jakiś czas najczęściej raz dziennie na 20 min a potem wszystko śmiga. Wie ktoś o co kaman

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam router Linksys WRT54GC i chciałbym odblokować w nim porty umożliwiające granie online w Battelfield Bad Company 2.

Każdy kto pomorze dostanie +

PS. Tylko opiszcie jak to się robi bo jak widzicie jestem Newbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam posiadam router Linksys WRT54GC i chciałbym odblokować w nim porty umożliwiające granie online w Battelfield Bad Company 2.

Każdy kto pomorze dostanie +

PS. Tylko opiszcie jak to się robi bo jak widzicie jestem Newbie

http://www.ps3site.pl/forum/topic/5990-faq-router-i-ps3/

powinno to pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

niestety nie pomogło a wyskoczył błąd 800...(dalej nie doczytam ale były tez litery :D ) , a gdy daje test połączenia jest wszystko ok , a co najlepsze moge sie wpisac tylko jak napisze do kogos wiadomosc to wyskakuje blad i pisze "wypisano".

O co tu chodzi?:(:(:(:(:(:(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Mam problem DNS. Podłączam kabel do ps3 i przy szukaniu strony wyskakuje mi błąd dns 80710102. Wpisuje wszystko poprawnie w ustawieniach i cały czas jest to samo.

Na komputerze działa normalnie internet a na konsoli jest ten błąd. Proszę o pomoc.

Adres IP: 77.252.88.107

Maska podsieci: 255.255.254.0

Brama domyślna: 77.252.88.1

Serwery DNS: 77.252.88.1      i     

195.114.161.61

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mój problem polega na tym, że 2 miesiące temu zmieniłem liveboxa od TP na DSL od tego samego dostawcy. Oczywiście zauważyłem, że typ NAT zmienił się na 3. Dotąd wszystko było ok, ale po zakupie Black Ops nie mogę dołączyć do nikogo ze znajomych ani nikt nie może dołączyć do mnie. Nie słyszę także niektórych osób w ogóle. I pytanie, jak sobie z tym poradzić? Szukałem po internecie. Na youtube jest masa filmików, ale tam pokazane jest, co trzeba zmienić wchodząc ''w router''. Jako, że mam DSL, w router ''wejść'' nie mogę. Dodam, że mój router to Thomson SpeedTouch 608 WL. Bardzo proszę o pomoc i z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,mam otóż taki problem iż chciałbym pograć na multi w batlefield bad company 2,ale trzeba pobrać aktualizacje (patch 1.7Gb) 2 razy ściągałem tą aktualizacje i w nocy przy instalacji wyskoczył mi błąd 80029564.Mam do was moi drodzy prośbę,macie jakieś podpowiedzi ?? ewentualnie jak by ktoś znał stronkę internetową skąd mógłbym pobrać na komputer tego patcha a następnie zainstalować go w ps3 przez pendriva (Szukałem po goglach ale tylko znalazłem patche do komputerowych wersji bc2) z góry dziękuje i pozdrawiam.Ale kiedyś tez miałem problem z pobieraniem.Pierwsza aktualizacja do konsoli co jest pobierana też nie mogłem pobrać tylko ktoś mi podał stronkę i musiałem przez kompa ściągać tą aktualizacje i instalować przez pendriva.Tak że problem mam z demami z PSN,gdy pobieram dema wszystko jest ok i przy instalacji wyskakuje mi ten sam błąd ale to mniejsza z tym.W razie ciekawości sprzętowych to ps3 ma dysk 320Gb i mam go od 3 tygodni,który jest podłączony przez kabel krosowany do internetu Cyfrowy Polsat szybkość 21Mb/s limit transferowy 30Gb ale mam pakiet że jeszcze raz tyle przez pół roku czyli 60Gb.Jeszcze raz bym prosił o pomoc bo bardzo chciałbym pograć w tą najlepszą z sieciowych fpsów strzelanke,z góry dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra. Już się dowiedziałem, że mam ograniczony dostęp, bo moje konto to tylko basic. Więc pytanie, czy jeżeli zadzwonię do nich i odblokują mi odpowiednie porty, to czy typ NAT ulegnie zmianie, czy coś ponadto muszę zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja juz na szczescie uporalem sie ze swoim problemem :D

jak mozesz to napisz jak to zrobiles, byc moze pomoze to komus w przyszlosci

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

porty.jpg

Powiedzcie jak mam to uzupełnić. Porty znam, ale jest tu więcej pól niż w innych opisach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorki ale wycieło to co pisałem czy jest ktoś kto moze podpowiedziec czemu sie nie moge połączyć z siecia??[main] TRACE 18:14:19.376 Starting Java PS3 Media Server v1.10.51

[main] TRACE 18:14:19.377 by shagrath / 2008-2009

[main] TRACE 18:14:19.377 http://ps3mediaserver.blogspot.com

[main] TRACE 18:14:19.377 http://code.google.c.../ps3mediaserver

[main] TRACE 18:14:19.377

[main] TRACE 18:14:19.378 Java 1.6.0_17-Sun Microsystems Inc.

[main] TRACE 18:14:19.378 OS Windows 7 x86 6.1

[main] TRACE 18:14:19.378 Encoding: Cp1250

[main] TRACE 18:14:19.378 Temp folder: C:\Users\AGA\AppData\Local\Temp\javaps3media

[main] TRACE 18:14:19.379 Found AviSynth plugins dir: C:\Program Files (x86)\AviSynth 2.5\plugins

[main] TRACE 18:14:19.380 !!! It seems VSFilter.dll is not installed into the AviSynth plugins dir ! It could be troublesome for playing subtitled videos with AviSynth !!!

[main] TRACE 18:14:19.391 Registering transcoding engine AviSynth/FFmpeg

[main] TRACE 18:14:19.392 Registering transcoding engine FFmpeg Audio

[main] TRACE 18:14:19.401 Registering transcoding engine MEncoder

[main] TRACE 18:14:19.402 Registering transcoding engine Avisynth/MEncoder

[main] TRACE 18:14:19.403 Registering transcoding engine MPlayer Audio

[main] TRACE 18:14:19.404 Registering transcoding engine MEncoder Web

[main] TRACE 18:14:19.404 Registering transcoding engine MPlayer Video Dump

[main] TRACE 18:14:19.405 Registering transcoding engine MPlayer Web

[main] TRACE 18:14:19.407 Registering transcoding engine TsMuxer

[main] TRACE 18:14:19.408 Registering transcoding engine Audio High Fidelity

[main] TRACE 18:14:19.409 Executable of transcoder profile VideoLan Audio Streaming not found!

[main] TRACE 18:14:19.409 Executable of transcoder profile VideoLan Video Streaming not found!

[main] TRACE 18:14:19.410 Registering transcoding engine FFmpeg DVR-MS Remux

[main] TRACE 18:14:19.411 Registering transcoding engine Raws Thumbnailer

[main] TRACE 18:14:20.290 Scanning network interface lo / Software Loopback Interface 1

[main] TRACE 18:14:20.428 Scanning network interface net0 / WAN Miniport (SSTP)

[main] TRACE 18:14:20.569 Scanning network interface net1 / WAN Miniport (IKEv2)

[main] TRACE 18:14:20.712 Scanning network interface net2 / WAN Miniport (L2TP)

[main] TRACE 18:14:20.848 Scanning network interface net3 / WAN Miniport (PPTP)

[main] TRACE 18:14:20.985 Scanning network interface ppp0 / WAN Miniport (PPPOE)

[main] TRACE 18:14:21.121 Scanning network interface eth0 / WAN Miniport (IPv6)

[main] TRACE 18:14:21.257 Scanning network interface eth1 / WAN Miniport (Network Monitor)

[main] TRACE 18:14:21.394 Scanning network interface eth2 / WAN Miniport (IP)

[main] TRACE 18:14:21.570 Scanning network interface ppp1 / RAS Async Adapter

[main] TRACE 18:14:21.720 Scanning network interface eth3 / Atheros AR8152 PCI-E Fast Ethernet Controller (NDIS 6.20)

[main] TRACE 18:14:21.870 Scanning network interface net4 / Teredo Tunneling Pseudo-Interface

[main] TRACE 18:14:22.040 Scanning network interface net5 / Microsoft 6to4 Adapter

[main] TRACE 18:14:22.190 Scanning network interface net6 / Atheros AR9285 Wireless Network Adapter

[main] TRACE 18:14:22.374 Using address /192.168.1.65 found on network interface: name:net6 (Atheros AR9285 Wireless Network Adapter) index: 14 addresses: /192.168.1.65;

[main] TRACE 18:14:22.387 Created socket: /192.168.1.65:5001

[main] TRACE 18:14:22.415 Sending ALIVE...

[Thread-5] TRACE 18:14:22.643 Starting DLNA Server on host 192.168.1.65 and port 5001...

[main] TRACE 18:14:22.889 Unable to retrieve MAC address for UUID creation: using a random one...

[main] TRACE 18:14:22.890 Using following UUID: 61daa544-4c01-4d90-9707-c3a5c138a0c2

[main] TRACE 18:14:27.847 It's ready! You should see the server appears on XMB

[Thread-8] TRACE 18:14:37.871 Sending ALIVE...

[Thread-8] TRACE 18:15:01.860 Sending ALIVE...

Edytowane przez JACKUL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie za ''pomoc''. Sam sobie poradziłem. Gdyby jednak ktoś miał kiedyś problem z routerem Thomson Speedtouch 608 WL, a takich osób jest sporo, co zauważyłem na innych forach, to aby osiągnąć NAT2 należy:

1.Wpisać w przeglądarkę 10.0.0.1

2. Użytkownik: basic Hasło: basic

3. Wybieramy zakładkę ''Narzędzia'', następnie '' Gry & Współdzielenie aplikacji''.

4. Klikamy ''Utwórz nową grę lub aplikację''.

5. Wybieramy protokół, po czym w górnym polu wpisujemy dany port, a następnie dodajemy. W przypadku portów UDP możemy 2 określić w jednym zakresie.

TCP: 80, 443, 5223, UDP: 3478, 3479, 3658

6. Po wpisaniu wszystkich portów wybieramy ''Skojarz grę lub aplikację z lokalnym urządzeniem sieciowym''. Wybieramy konsole ze swojej listy, zazwyczaj jest ukryta pod nazwą Unknow.

7. Zanim zastosujemy, zaznaczamy opcję UnPn.

Należy pamiętać o ustawieniu UnPn na konsoli jako włączone, gdyż bez tej opcji, mimo odblokowania portów, nasz typ NAT nadal będzie wynosił 3.

Edytowane przez GODLike

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam

otoz mam taki problem

kupilem wczoraj konsole podlaczylem internet tylko ze mi go nie wykrywa w consoli

mam internet z kablowki ze stalym ip podlaczam tym kablem co do komputera al eni cis enie dzieje

jak ktos wie jak to zrobic niech napisze

czy mam kupowac router czy co

dodam ze qmpel ma konsole i ma tego samego neta i tylko kabelek podlacza i odrau internet mu dziala wiec nie wiem czmeu tak jest

jak ktos wie to prosze o pomoc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

MAm taki problem ze w FIFA 10 nie moge grac z wszytskimi po sieci np z sasiadem nie mozemy sie polaczyc... Widze jego zaproszenie czy on moje przechodzimi do okna wyboru druzyny i tam juz jest lipa nie da sie dalej przejsc... Grajac rankingowa z pewnymi osobami da sie grac z innimi nie z tego samego powodu... Jaka jest tego przycyna i jak moge o usunac by wszystko bylo oki...

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :)

Opiszę swój problem tak:

Nie wiem jaki mam router, i mnie to nie interesuje.

Raczej porty mam otwarte, ponieważ laptopy, komórki, iphony mogą się połączyć z moją siecią, lecz PS3 łączy się, wpisuje hasło dobre, i jest spoko. Daje 'Test Connection' i jest dobrze, wykrywa wszystko, siłę sygnału mam 100%, więc raczej coś z softem mam :/

Po prostu gdy daje w Naruto Ultimate Ninja Storm 2 > Online Battles to łączy się, i łączy , i nagle wyskakuje komunikat 'Could not connect to playstation network', i lipa :/ Nowy soft jest, wszystko sprawne, ale PS3 nie był używany jakieś 2lata może 3, więc kurzu trochę na nim było :P

Nie wie ktoś, co jest grane? Przepraszam jak już było, ale jakoś nie mam ochoty przekopywać 160stron :P

Pozdrawiam serdecznie!

Edytowane przez f0g3r

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jaki NAT masz?

moze jedna sprawdzisz czy masz porty poblokowane?

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam dość nietypowy problem bardzo często konsola gubi połączenie z internetem:

Dostawca neta UPC 5mbit

Router Linksys WRT120N

nat.jpg

Ustawienia przekierowania portów na wyżej załączonym obrazku.

Na konsoli widnieje Nat Typu 2.

Trochę to denerwujące w ostatnim czasie bardzo często zdarza się że nie mogę pograć sobie w AC online.

Może któreś porty źle przekierowałem?

Uprzejmie proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

mam problem z bezprzewodowym podłączeniem mojego PS3. Wszystko przebiega poprawnie do czasu wpisania klucza WEP. Po wpisaniu go zamiast 26 cyfr, na ekranie naliczyłam tylko 9 czy 10. Jak sobie z tym poradzić??

Liczę na pomoc :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na tym forum, ale na stronę wchodzę regularnie już od jakiegoś czasu. Mam pytanie co do internetu w ps3. Posiadam modem od neostrady ZTE ZXDSL 852. 2,4 Mb/s. Chciałbym podłączyć internet do ps3 ale kompletnie nie wiem jak. Mam także kabel ethernet. Kombinowałem podłączać ale oczywiście się nie udało. Trzeba zmienić konfiguracje w kompie i ps3 ale które dokładnie? Proszę mi też podać jaki router najlepiej by się sprawdził. I jak dokładnie się go później podłącza. Najlepiej przez wi-fi. Bardzo proszę o pomoc!!!!!!!!! Z góry dziękuje!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×