Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Do zalozenia konta na PSN potrzebny jest email zagraniczny czyli np. gmail. Polskie emaile nie sa akceptowane.

co ty za glupoty gadasz?

ja mam normalnie zalozone na ***@wp.pl

Mam internet w Netii 2,5MB/s Modem Sagem F@st 800 z Kablem do Modemu R11 i do Kompa USB (http://www.internetpristup.com/wp-content/uploads/2009/07/modem-sagem-fast-800-usb.jpg) I chciałbym kupić Router który bym mógł podłączyć do PS3 Konsoli i do Komputera. Internet mam podłączony do kostki a potem do modemu i tak dalej jak opisałem Na początku. Mam na oku Router za 50 zł (http://allegro.pl/sagem-fast1500-modem-adsl-router-neostrada-nowy-i1384265000.html) I chciałbym mieć takie coś jak KOSTKA --> Router (Kabel R11) --> [OD LAN 1-4] do Kompa i do PS3 Po przez Kabel Sieci RJ45 (Ethernet) I nie wiem czy ten Router będzie dobry? Proszę O POMOC!

ten router powinien sprostac twoim wymaganiom

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specs - może banalnie to zabrzmi ale czy ty zamiast założyć konto nie próbujesz sie zalogować na juz istniejące konto....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

specs - może banalnie to zabrzmi ale czy ty zamiast założyć konto nie próbujesz sie zalogować na juz istniejące konto....

Hm... Nie bede tu sie przechwalal ale na konsolach online gram jakies 8 latek. Moja przygoda z graniem po sieci zaczelaGdy wyszedl 1 Socom na PS2. Jeśli chodzi o maila w moim przypadku konto na wp mi nie przeszlo.Chcialem jeszcze dodac że jeśli laczycie konsole po kablu do neta musi to być kabelek sieciowy skrosowany, ktory mozna zakupic w kazdym sklepie komputerowym. Napisze jeszcze o polaczeniu neostrady z Liveboxem do PS3. Sam takiego uzywam. Aby polaczyc sie przewodowo, podlaczamy do Liveboxa kabelek bezposrednio( drugie lacze pod podlaczeniem TV) w konsoli wszystko ustawiamy auto. Teraz opisze polaczenie WI-FI. W ustawieniach sieci w konsoli wybieramy polaczenie niestandardowe. Nastepnie wybieramy polaczenie bezprzewodowe i dajemy wyszukaj siec, wybieramy swoja siec i wpisujemy klucz WEP ktory znajduje na nalepce pod Liveboxem, reszte ustawiamy auto. I najwazniejsze przed zrobieniem testu wciskamy po Liveboxem przycisk REG i trzymamy do momentu zaczna migac kontrolki. Teraz wykonujemy test i po zakonczeniu chulamy na grach. Mam nadzieje

Że pomoze to paru osobom.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest tu pewnie juz wiele takich pytan i odpowiedzi ale ja prosze o wytlumaczenie mi samodzielnie.

Otoz mam problem z internetem.Od srody mam PS3 320 GB/GO Slim i dzisiaj zakupilem kabel do internetu lecz nie moge skonfigurowac a nawet jezeli to nie umiem.Podlaczam z PS3 do modemu (Multimedia) i normalnie chce skofigurowac w PS3.Lecz problem z DSM...czytalem juz duzo o tym mam kilka nawet ciekmawych forum lecz nie wiem co to jest PlayOnline i gdzie to znalezc.

Prosilbym o wytlumaczenie wszystkiego po koleji.

Screen z kabla jest na dole.

Z gory dziekuje i czekam na szybka odpowiedz.

PS:Prosze mi nie kazac o przeczytanie innych tematow bo specjalnie zalozylem ten post aby ktos mi go osobiscie wytlumaczyl i dokladnie.

post-33088-0-93827300-1294408729_thumb.j

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, konsole mialem ustawiona na region polski, teraz przeprowadzilem sie do usa i chce zmienic na amerykanski. Pytanie, jak to zrobic? Gdzie dokladnie?

I jeszcze jeden problem, wlaczajac Red Dead Redemption wyskoczyl komunikat o aktualizacji, po paru % wywala komunikat, ze rozlaczono z multimediami. O co to chodzi? Po sieci gram normalnie, ale sciagnac nie moge nic. Lacze sie bezprzewodowo.

Edytowane przez DawidekFCB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest tu pewnie juz wiele takich pytan i odpowiedzi ale ja prosze o wytlumaczenie mi samodzielnie.

Otoz mam problem z internetem.Od srody mam PS3 320 GB/GO Slim i dzisiaj zakupilem kabel do internetu lecz nie moge skonfigurowac a nawet jezeli to nie umiem.Podlaczam z PS3 do modemu (Multimedia) i normalnie chce skofigurowac w PS3.Lecz problem z DSM...czytalem juz duzo o tym mam kilka nawet ciekmawych forum lecz nie wiem co to jest PlayOnline i gdzie to znalezc.

Prosilbym o wytlumaczenie wszystkiego po koleji.

Screen z kabla jest na dole.

Z gory dziekuje i czekam na szybka odpowiedz.

PS:Prosze mi nie kazac o przeczytanie innych tematow bo specjalnie zalozylem ten post aby ktos mi go osobiscie wytlumaczyl i dokladnie.

po co nam screen z kablem??

masz problem DSM czy DNS?

internet masz z Multimedii? czy Play? bo juz nie wiem, tak niezrozumiale napisales.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po co nam screen z kablem??

masz problem DSM czy DNS?

internet masz z Multimedii? czy Play? bo juz nie wiem, tak niezrozumiale napisales.

Dokładnie. też nie zrozumiałem. Bardziej nas by interesowało, od jakiego dostawcy masz internet, i jaki modem (firma / model) używasz.

Przeważnie opcja "playOnline" jest dostępna w ustawieniach modemu / routera i mozna tam wybrać dla jakiego urządzenia mają być otwarte porty.

No chyba, że akurat nie o to Ci chodziło heh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jest tu pewnie juz wiele takich pytan i odpowiedzi ale ja prosze o wytlumaczenie mi samodzielnie.

Otoz mam problem z internetem.Od srody mam PS3 320 GB/GO Slim i dzisiaj zakupilem kabel do internetu lecz nie moge skonfigurowac a nawet jezeli to nie umiem.Podlaczam z PS3 do modemu (Multimedia) i normalnie chce skofigurowac w PS3.Lecz problem z DSM...czytalem juz duzo o tym mam kilka nawet ciekmawych forum lecz nie wiem co to jest PlayOnline i gdzie to znalezc.

Prosilbym o wytlumaczenie wszystkiego po koleji.

Screen z kabla jest na dole.

Z gory dziekuje i czekam na szybka odpowiedz.

PS:Prosze mi nie kazac o przeczytanie innych tematow bo specjalnie zalozylem ten post aby ktos mi go osobiscie wytlumaczyl i dokladnie.

Wiec jeśli chodzi o lacze z Multimedii to musisz wpisac DNS recznie w konfiguracji sieci w plejce, reszte ustaw auto. Gdzie znalesc swoje DNS ? W kompie wybierasz uruchom w menu start i wpisujesz komende: ipconfig/all i wyskocza informacje Tobie potrzebne. Kiedys swego czasu mialem ten sam problem. Konsola nie widziala automatycznie DNS. Jeśli Ci to nie pomoze napisz wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos z tym?

konsole mialem ustawiona na region polski, teraz przeprowadzilem sie do usa i chce zmienic na amerykanski. Pytanie, jak to zrobic? Gdzie dokladnie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoze ktos z tym?

konsole mialem ustawiona na region polski, teraz przeprowadzilem sie do usa i chce zmienic na amerykanski. Pytanie, jak to zrobic? Gdzie dokladnie?

Ale gdzie ten region chcesz zmienić ?

Chodzi ci o blu-ray ? - to się nie da (jest przypisany do napędu).

A jeśli chodzi o twoje konto to też się nie da - załóż kolejne - tylko po co miałbyś to robić (abstrahując od zakupów w sklepie psn).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale gdzie ten region chcesz zmienić ?

Chodzi ci o blu-ray ? - to się nie da (jest przypisany do napędu).

A jeśli chodzi o twoje konto to też się nie da - załóż kolejne - tylko po co miałbyś to robić (abstrahując od zakupów w sklepie psn).

A faktycznie, przeciez moge zalozyc nowe konto na USA i z niego kupowac, a grac na swoim polskim, right. Dzieki, heh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna posiadam internecik o predkosci 50 mb z upc wczesniej mialem 15 mb kuopilem sobie router rozdzielilem sygnal i smigalo ps3 po wi fi az milo.Teraz zalozyli mi nowy modem thomsona zwiekszyli na 50 mb komputer po kabelku chodzi ok a ps3 po wi fi strasznie wolno nie idzie nic sciagnac z ps store bo sie wlecze strasznie nie mowiac juz o graniu online. Moze ktos podpowie co zrobic.Pozdrawiam i z gory dzieki.

16563661.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem UPC z modemem wifi i konsola na tym chodziła, ten modem na wifi wysyłał "tylko" 10Mb choć przy takiej prędkości to powinno Ci wszystko chodzić idealnie i szybko.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kiedyś miałem UPC z modemem wifi i konsola na tym chodziła, ten modem na wifi wysyłał "tylko" 10Mb choć przy takiej prędkości to powinno Ci wszystko chodzić idealnie i szybko.

problem z tym ze nie wiem jak wogole sie za to zabrac.Niby jest net w ps3 ale strasznie sie wlecze..router jaki dostalem z upc to thomson tvg870 u.Prosze o jakas pomoc bo granie przxez siec stala sie wogole niemozliwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam duży problem, dostałem nowiutkiego slimka (moje 1 ps3), zupdatowałem system do 3.55, net działa (przeglądarka) ale nie mogę się dostać do PSN (konto założone na fikcyjną datę urodzenia (1971), na Polskę)

Łączę się bezprzewodowo.

W teście połączenia 2 pierwsze (test połączenia z AP i otrzymania IP) ok ale połączenie z PSN nieudane.

Co robić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfery to masz kosmiczne ale pinga.... hmmm coś duży ten ping.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze porty masz poblokowane w routerze?

Hmm... jak to sprawdzić ?

W sprawach internetowych jestem newbie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Transfery to masz kosmiczne ale pinga.... hmmm coś duży ten ping.

UPC tak ma niestety . I jeszcze to że jak mieszkasz np. W warszawie na Mokotowie( dużo ludzi:P) to zamiast np. 20 MB/s masz 10 bo nie gwarantują ci tej prędkości w umowie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam od niedawna posiadam internecik o predkosci 50 mb z upc wczesniej mialem 15 mb kuopilem sobie router rozdzielilem sygnal i smigalo ps3 po wi fi az milo.Teraz zalozyli mi nowy modem thomsona zwiekszyli na 50 mb komputer po kabelku chodzi ok a ps3 po wi fi strasznie wolno nie idzie nic sciagnac z ps store bo sie wlecze strasznie nie mowiac juz o graniu online. Moze ktos podpowie co zrobic.Pozdrawiam i z gory dzieki.

Sprawdź jak chodzi konsola po kablu.

W ustawieniach routera sprawdź czy masz tzw "game online" czy tam "game mode" i jeśli tak to tam ustawiasz wolne porty - w niektórych routerach można przypisać porty do danego urządzenia.

Jeśli masz bezpośrednio net z UPC to czysta wina routera i kwestia jego poprawnego ustawienia.

Jeśli masz sieć zabezpieczoną hasłem, sprawdź w ustawieniach routera czy masz podany MAC konsoli z prawem dostępu....

To znowu ja, wciąż mam ten problem, konsola wywala mi kod błędu 80710B23, help.

Jaki masz internet , jaki dostawca, jaki router .... sieć zabezpieczona hasłem, czy na routerze ..... a może oba zabezpieczenia ?

Zrób "prawdziwe" konto psn i sprawdź ponownie.

Edytowane przez Dragio

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Jestem również szczęśliwym posiadaczem PS3, do pełni szczęścia jednak brakuje mi internetu przez to cudo. Czy mogę prosić o dokładne instrukcje (jak krowie na rowie) jak to zrobić? mam internet z upc podłączony bezprzewodowo do dwóch komputerów przez Linksys WRT120N, co dalej:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz internet , jaki dostawca, jaki router .... sieć zabezpieczona hasłem, czy na routerze ..... a może oba zabezpieczenia ?

Zrób "prawdziwe" konto psn i sprawdź ponownie.

Nazwy routera w tej chwili nie znam, internet bezprzewodowy 1.5 mb Media-System ( http://www.mediasystem-tdi.pl/ ) hasło na routerze.

Co mają dane na koncie do rzeczy ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Więc tak mam 1mb/s, Neostradę. Wifi w całym domu, bez zabezpieczeń (nie ma szans by ktoś ściągnął sygnał, prócz domowników), ale mam jeden problem. Nie mogę w żaden sposób się połączyć z siecią. Konsola wykrywa router, ale nie może się z nim połączyć. Jakieś propozycje?

Edytowane przez Kuba97

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×