Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Mój kolega ma problem z połączeniem się z Live Box'em. W ogóle nie może się połączyć. O co chodzi wiecie może

http://www.ps3site.pl/forum/topic/44223-faqjak-szybko-i-skutecznie-ustawic-internet-livebox/page__p__386413__hl__livebox__fromsearch__1#entry386413

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam kupiłem niedawno Ps3. Do ps3 chciałbym podłączyć internet ale nie mogę. Próbowałem na wiele razy lecz zawsze wyszukiwało IP lecz połączenia nie . Internet mam od z małej miastowej sieci ale oni są podłączeni pod Netie. Internet jest kablowy. Przeczytałem wiele postów na forach ale nigdzie nie znalazłem odpowiedzi. Proszę o pomoc :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hasło jest chyba 4cyfrowe - tylko 9999 rozwiązań :D:D

serio - ja się tak kiedyś bawiłem...

spróbuj zainstalować najnowszy soft, a jak ci szkoda podnosić soft to może coś w cfe znajdziesz?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz to samo pytanie. Jeżeli na Ps3 mam kilka kont i na jednym z nich kupię dodatek do jednej z gier, ściągnę go to czy będę mógł grać w niego na każdym z kont ? Pomóżcie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam a ja mam pytanie jak polaczyc playa 3 z netem za pomoca routera netgar .Mam neta 10mb/s ,prubowalem po kablu przez router bo kabel besposredni od modemu mam zakrotki i ciagle wyskakuje mi blad o numerze :80710102 .Sprawdzalem ten numer bledu na playstation network i znalazlem tylko jedno takie zapytanie ale niestety bez odpowiedzi .Prubujac sie zalogowac playem podczas grania w nfs hot pursuit wyskakuje wlasnie ten blad.Niewiem dlaczego przez router po kablu nie moze sie polaczyc jak na tym samym mam pc poniewaz w tym samym domu koles ma laptopa i wlasnie dlatego mam router i od niego ciagne kablem do pc.Nie wiem co robic bo jestem laikiem raczej w tych sprawach .Jesli ktos moze cos podwowiedziec i potrzebuje wiecej info to prosze napisac co konkretnie .Bede wdzieczny za jakakolwiek pomoc :pardon:

Edytowane przez davidov26

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie (łohoho, po raz kolejny padła ta formułka ;) )

Mam PS 3 (Specyfikacje 250GB (?) ) i wpadłem na iście genialny pomysł, żeby połączyć się z internetem. Mam Router (ADSL) firma, która dostarcza mi rozrywek sieciowych to Netia (jakby kto pytał).

Problem jest taki, że gdy skanuję i kochana konsolka odnajduje mój router o SSID : Netia-xxxxxxx z zabezpieczeniem (WPA PSK/WPA2 PSK) i mam wpisać klucz WPA, to wtedy pojawia się maleńki ZONK, a mianowicie, kiedy ps3 ogląda konfigurację sieci to uwaga...czekam...czekam i jeszcze raz czekam tylko po to, żeby się dowiedzieć, że się nie udało bo (bagatela) "Czas wymiany informacji kluczowych dobiegł końca" i konsola informuje mnie, że "Klucz WPA może być nieprawidłowy"

. . . Co z tym fantem zrobić? Wklepałem hasło n-ty raz (prawidłowo, moja desperacja sięgnęła takiego szczytu, że pomiędzy pojedynczymi znakami robiłem 5sek. przerwy) Dodam jeszcze, co wyrenderowałem osobiście :

1)Zastanowiłem się, czy to nie przypadkiem chodzi o WEP, więc zmieniłem zabezpieczenie na WEP...efekt, ten sam jak powyżej

2)Zmieniłem SSID (mój komputer określa swoje internetowe IP jako LANDOM2000) więc na taki zmieniłem, nie pomogło, a co więcej, tym razem napisało, że SSID może być nieprawidłowe.

3)Wprowadziłem Hasło : a)moje hasło do internetu (Do uzyskania połączenia) ; B) Hasło, które podpowiedział mi konfigurator sieci bezprzewodowej; c)Numer, który widnieje na spodzie Routera (taak, głupi pomysł wiem, ale jak ktoś jest już zdesperowany, to próbuje każdej możliwej drogi)

P.S (Dla ciekawych) Sieć Przewodowa jak najbardziej działa

Liczę na to, że ktoś w miarę szybko mi pomoże, gdyż sami dobrze wiecie, że granie ciągle na singlu (pomijając split screen) może stać się co najmniej nudne (A chyba zasługuję na przeciwników z krwi i kości a nie botów ;) )

Pozdrawiam serdecznie, ściskam i Wesołych Świąt życzę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy da się pobrać zwykłe pliki (z poziomu przeglądarki) na dysk konsoli z rapidshare itp?

co jest lepsze - 15 - 20 metrów kabla czy bezprzewodowo? :)

ile maksymalnie bezprzewodowo PS3 wyciągnie kilobajtów/s?

przewodowo są jakieś limity? :)

z góry dziękuję za odpowiedź :)

wesołych

Edytowane przez Fyjo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie da sie sciagac plikow

15-20 metrow kabla jest lepsze

beprzewodowo - 54 mega bity (podziel przez 8 to wyjdzie ile mb/s)

kabel - 1 giga bit (jak wyzej)

Edytowane przez kakaroto-songo1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomoże mi ktoś w końcu?

Nadal nie moge uzyskać NAT.

Ustawiłem statyczne IP dla konsoli, ale nie moge teraz odblokować portów.

Mógłby dać ktoś screena z miejscem gdzei mam to zrobić, albo napisać która kategoria?

Mam DSL-2640B

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

siema podlaczylem juz ps3 do neta bezprzewodowo przez router netgear ale teraz mam go u siebie w pokoju sila sygnalu na ps3 100 % ,ale ja znioslem router na dol do pokoju to sie wszystko jakby kasuje bo i net mi przestajedzialac i ps3 sie nie laczy z routerem .Teraz jak wszystko smiga wchodzac w opcje polaczenia lokalnego idalej we wlasciwosci to moj komp nie ma adresu IP wogole jest ustawione na automatyczne pobieranie adresu IP a jak wpisze recznie ten adres ktory wyswietla mi np. na stronie jakiegos portalu przy wpisywaniu komentarza to zaczyna wszystko wariowac .Pytanie mam takie co i jak mam zapisac ,zasejwowac w kompie tak ze jak zniose router na dol z 2 pietra do salonu zeby wszystko dzialalo bo laptop dziala na routerze .A moze powinienem odlaczyc router jak komp cala reszta jest wylaczona ,zniesc do salonu tam podlaczyc i wtedy uruchomic ? Prosze o pomoc bo jestem wkropce ... Prosze o pomoc ...:sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad: :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wszystko pieknie ladnie - ale z dopisz jeszcze skad Ty neta bierzesz - pytam o topologie teraz - np. Modem tepsy - wifi - ps3, albo - modem tepsy - ruter - wifi - ps3.. Jesli przed ruterem jeszcze cos stoi to musisz tam ip rutera w dmz wrzucic..

Hmm dodając do tego wszystko włączam dzisiaj konsole i patrze, demko HR:ME zamiast pobieranie/oczekiwanie.. miało błąd pobierania, no to wstrzymałem wystartowałem jeszcze raz, na początku oczekiwanie/pobieranie blabla wkółko a potem informacja, że gra została pobrana... nie mam pytań. Żeby tak ten Tomb Raider się tak zassał;|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 130kb/s wystarczy by sobie zagrac w Multi??

Pomocy

uncharted 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy 130kb/s wystarczy by sobie zagrac w Multi??

Pomocy

uncharted 2

wystarczy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przy moim łączu 1Mb zdarzały mi się lagi w on-line na Ps3 więc nie sądzę abyś mógł pograć na 130kb/s :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co Wy gadacie, ja mam 1mb od Multimedia i gra chodzi aż miło. 0 ścinek ani nic ;|

Edytowane przez Matioss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cczyli z 130 kb/s nie pogram ??

ale na PC np w Cod4 gram i to mam dobry ping

na PS3 to co innego ?>??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cczyli z 130 kb/s nie pogram ??

ale na PC np w Cod4 gram i to mam dobry ping

na PS3 to co innego ?>??

Pograsz! Ja gralem przez pol roku na takim i bylo git

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cczyli z 130 kb/s nie pogram ??

ale na PC np w Cod4 gram i to mam dobry ping

na PS3 to co innego ?>??

No pisze Ci że normalnie sobie pograsz, ja nie mam zarzutów co do grania online na moim necie a mam nawet mniej niż Ty (koło 125kb/s)..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To znaczy, że ping masz wręcz idealny i nie powinieneś mieć żadnych przycięć podczas grania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy gadacie za bzdury na 1MB spokojnie da się pograć w U2, ja swego czasu jak miałem taki net grałem aż miło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomocy:confused:

Mam pytanie jak testuje jaką mam szybkość na PS3 to mi wychodzi 89 kb/s

a jak na PC to ze mam 125 kb/s jest to normalne ??:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×