Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

Czołem, jeżeli ktoś ma internet z PLAY, to napiszcie proszę, z jakiego routera korzystacie. Ja mam Huawei E353s-2 i nie wiem z którym routerem będzie kompatybilny. Dzięki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Mam pewien ogromny problem z instalacją gier powyżej 800 MB - 1 GB ściągniętych z PSS. Każdorazowo ściągnięta gra podczas instalacji na poziomie 14% wywala błąd 80029564. Oficjalna strona Sony podaje, że jest to źle ściągnięty plik z PSS i radzą ściągnąć go ponownie. Problem w tym, że mogę ściągać plik ten po 10 razy, a i tak wyskoczy wyżej wymieniony błąd.

Zagłębiłem się w czeluści internetu i odkryłem, że nie jest to nowy problem, a głównym winowajcą jest tu połączenie z internetem. Moja konsola jest podpięta do sieci przewodowo przez router. Próbowałem już następujących rzeczy:

- ściąganie gier nie w tle i w różnych porach dnia,

- restartowanie systemu oraz formatowanie dysku twardego, itd. (czyt. wszystkie opcje z Recovery Menu zaliczone),

Ustawiania w routerze:

- SPI Firewall - wyłączony,

- Port Range Forwarding - ustawiono wszystkie porty przez które konsola łączy się z serwerami PSN,

- dodatkowo DMZ włączony dla ip konsoli,

- UPnP - włączone,

- różne zmiany MTU,

Ustawienia PS3:

- stałe ip dla konsoli,

- z MTU bawiłem się też,

- UPnP - dostępne,

- NAT 2,

Konsola z internetem łączy się bez problemu, problem jest tylko z źle ściągniętymi grami.

Konsola FAT z wymienionym dyskiem na 500 GB, router kablowy CISCO EPC3825 do którego podłączone są tylko PC i konsola. Prędkość netu: 40 mbit/s

Proszę o jakąkolwiek pomoc/poradę - mi pomału kończą się pomysły...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleciłbym zresetować router do ustawień fabrycznych, zabezpieczyć WIFI i spróbować wtedy.

Do normalnego działania konsoli zazwyczaj nie trzeba ustawiać nic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów po dłuższej przerwie, mam pewien problem.

Od jakiegoś czasu wszystko pobiera mi się strasznie wolno, aktualnie ściągam demo I Am Alive i od może pół godziny mam 47%, gdzie wcześniej miałbym co najmniej 90%.

Przez cały czas i niezmiennie korzystam z wi-fi, siła sygnału to 100% a nawet przy teście połączenia pokazuje że wszystko jest w porządku i pobiera ~13Mb/s - Gdyby tak było, demo miałbym już kilka(naście) minut temu. Ma ktoś jakiś pomysł, co mógłbym z tym kwiatkiem zrobić? Bo nie wydaje mi się aby wina tak powolnego pobierania leżała po stronie wi-fi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jezeli tytul jest chodliwy to zawsze tak jest w dzien update'u

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam problem. Od 1 kwietnia przeszedłem do multimedii i mam modem Motoroli. Kabel idzie z niego Ethernet więc myślałem, że konsola nie będzie miała problemu z dostępu do sieci. Jednak nie da się połączyć. Nie idzie uzyskać adresu IP. Czyżbym coś źle konfigurował? [To nie Router, to Modem]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam niedlugo będe miał router z PLAY 2Gb czy tam mb i nie wiem czy nie bedę miał lagów w multi BF3 poradzi ktoś poradzi ktoś pliss

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam mam pytanie jeżeli biorę internet od kolgi który mieszka na przyciwko przez antene to jest niby taka radiówka da się jakoś internet przerzucić na ps3 bo tylko mam na kompie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki problem, że podczas sprawdzania internetu wypisuje mnie z profilu, co wiąże się z błędem i nie dam rady sprawdzic transferu itp. Co jest nie tak? Proszę o pomoc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odpowie mi ktoś na mój post powyżej prosze no

jak bedziesz to mial to sie odezwij a nie juz zakladasz ze bedizesz mial lagi na sprzecie ktorego nota bene nie masz ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Na mojej konsoli od 4 lat korzystam z internetu, ale ostatnio zauważyłem, że test połączenia kończy się niepowodzeniem przy sprawdzaniu połączenia z Playstation Network. Grać online mogę, ale zastanawia mnie, dlaczego test kończy się za każdym razem, pod wieloma różnymi ustawieniami, fiaskiem... ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

NO własnie mam ten sam problem, tylko moja konsola ma 6 msc, wszystko działa dobrze, tylko testu nie da się zrobić:/ Wypisuje mnie z profilu i sprawdzanie się wstrzymuje. Może ktoś wie o co chodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zmien jezyk psn na angielski z polskiego bo zapewnie przestawiles ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak będę grał w BF3 na multi na necie bezprzewodowym 4gb to będzie mi żarło mocno neta czy nie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak będę grał w BF3 na multi na necie bezprzewodowym 4gb to będzie mi żarło mocno neta czy nie

ja tam bym aż tak nie ryzykowł :rofl:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie czy jak będę grał w BF3 na multi na necie bezprzewodowym 4gb to będzie mi żarło mocno neta czy nie

Będzie żarło tak samo jak na każdym innym...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gry online używają około 50MB na godzinę więc sam musisz zdecydować.

50MB to jest jakaś średnia z gier na PC więc może być i więcej i mniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Aktualnie znajduje się w Norwegii i nie mam tu jako tako internetu w domu... łapie go ze stacji benzynowej i to też nie w każdym miejscu. niestety nie mam możliwości przenieść konsoli w miejsce z netem. Chciałbym się dowiedzieć, czy jest jakaś możliwość wzmocnienia wifi w konsoli(posiadam wersje classic 40gb) może przez jakąś antene wifi usb?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nic nie zrobisz z takim czyms na usb.

ewentualnie musialbys rozkrecic konsole i podlaczyc lepsza antene w miejsce starej, ale jak to zrobic nie wiem....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma czegoś takiego jak antena na usb - jest karta na usb z anteną...

Możesz dokupić sobie urządzenie pracujące jako repeater - stawiasz go w miejscu gdzie jest zasięg a ono dalej przekazuje sygnał po wifi lub po kablu (wtedy działa w trybie AP Client)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozkręcanie konsoli raczej nie wchodzi w gre. Co do tego repeater'a to nie będzie problemu z ustawieniem go pod tego neta ze stacji benzynowej?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Repeater "łapie" neta jak normalna karta...

wireless-repeater-network.jpg

Edytowane przez kloose

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×