Skocz do zawartości
Gość

Ps3 A Sieć

Rekomendowane odpowiedzi

najpierw wejdz na ta strone: http://www.tech-portal.pl/content/view/26/38/ i sprawdz adresacje ip zobacz czy twoj adres ip znajduje sie w tych zakresach jesli tak to znaczy ze masz prywatny adres ip wtedy musisz skontaktowac sie z administratorem sieci zeby zmienil ci na publiczny a jesli nie znajduje sie w tych zakresach to znaczy ze masz publiczne ip i wtedy zaczniemy kombinowac :smile:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Neo jak masz teraz podpięte do komputera ?

Poprzez modem, router niesety spoczywa w pudełku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Witam,

mam dziwny problem z podłączeniem PS3 do Neo, ale od początku.

Mam w domu Neostradę i żeby zwiększyć jej zasięg dokupiłem router TP-LINK TL-WR543G, najpierw mi troszkę zajęło żeby w ogóle router podawał sygnał dalej. W końcu się udało. W miejscu w którym urzęduję na kompie mam neta sygnał 85%, konfiguruję sieć w PS3 z małymi problemami ale udaję się ( podaję hasło WEP z głównego roueta z Tepsy a nie TP-LINKA), klikam w test pobieranie IP i sprawdzanie łącza przechodzi. NAtomiast nie chce się połączyć z PSN zresztą w ogóle mi się nie loguje konsola.

o co może chodzić?

aha muszę dodać, router z tepsy do jakiś tam ich DSL'owski jest z rodzieleniem sygnały na 4 porty. Bezpośrednie podłąćzeniedo niego działa.

zresztą jakby ktoś mi wysłał na prv kompletną instrukcję od A do Z jak podłączyć prawidłowo router TP-LINKA to neo to bym był wdzięczny :)

Edytowane przez rocker_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was dość (przynajmniej tak mi się wydaje) rozległe pytanie.

Zacznę od tego że:

Jeżeli mam modem z UPC (czarny, zielone lampki.) to czy jest możliwość podłączyć ten modem do konsoli żebym miał dostęp do Play Station Network ?

Szukałem trochę w google, ale odpowiedzi są różne, jedni piszą że to niemożliwe, inni że komputer musi być włączony, a jak jest naprawdę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

najpierw wejdz na ta strone: http://www.tech-port...ent/view/26/38/ i sprawdz adresacje ip zobacz czy twoj adres ip znajduje sie w tych zakresach jesli tak to znaczy ze masz prywatny adres ip wtedy musisz skontaktowac sie z administratorem sieci zeby zmienil ci na publiczny a jesli nie znajduje sie w tych zakresach to znaczy ze masz publiczne ip i wtedy zaczniemy kombinowac :smile:

Nic z tego nie rozumiem. Mój adres ip to: 82.177.230.105

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem świeży na tym forum, proszę nie uznawaćmnie za przypadkowego gościa który po jednym poście więcej tu nie zawita.

Mam problem gdyż mój playstation nie chce sie łączyć z siecią.

Na samym początku mojej historii z plejem (2-5 miesięcy) net działał na zmiane raz tak raz nie ;/

Teraz jednak nie dziala on wogole, polaczenie 100 % wszystko okej, problem z routerem ? na kompie mam neta z tego samego routera jednak podpiety kablem

Z gory dziekuje za odpowiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest niemalże niemożliwe. Robisz test połączenia i wszystko na 100% dobrze ? ohmy.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam . mam problem z polaczeniem z internetem. problem polega na tym ze internet jest bezprzewodowy i bez hasla lecz haslo nalezy podac w przegladarce. nie wiem w jaki sposob wogole to polaczyc w ps3

prosze o pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

imo chcesz skorzystać z hot-spota?

no chyba to chodzi...nie znam sie jak to sie nazywa... takie same zabezpieczenia sa w hotelach i restauracjach

wiesz moze jak to zrobic??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam problem poniewaz przy probie aktualizacji przed wlaczeniem gry router sie restuje. Czy wie ktos co moze byc tego przyczyna? polaczenie mam bezprzewodowe ale nawet gdy przelaczam na kabel to dzieje sie to samo;/ powiem jeszcze tylko ze jestem zielony w tych sprawach wiec prosze o jak najjasniejsze wyjasnienie ;) Z gory dzieki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam! Mam pytanie czy nie ma różnicy czy PS3 będę miał na zwykłym kablu (skrętka) a ekranowanym, obecnie mam ekranowany, ale kupuję nowy i nie wiem czy warto dopłacać do ekranowanego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

Z powodu przeprowadzki nie mam opcji na szybki internet po kablu. Wiec pozostaje mi tylko internet z polsatu w technologi LTE. Niestety ten internet ma limity danych(zastanawiam sie nad 10 badz 25GB) i nie wiem czy mi wystarczy... Gram głownie w MW3 czasami w Fife.

Orientuje się może ktoś ile np podczas godziny grania online pobieranych jest danych?

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 po pierwsze lagi

2 po drugie . polsat chyba udostepni ci odpowiedi router abys ps3 podlaczyl?

3 po trzecie lagi

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam do was dość (przynajmniej tak mi się wydaje) rozległe pytanie.

Zacznę od tego że:

Jeżeli mam modem z UPC (czarny, zielone lampki.) to czy jest możliwość podłączyć ten modem do konsoli żebym miał dostęp do Play Station Network ?

Szukałem trochę w google, ale odpowiedzi są różne, jedni piszą że to niemożliwe, inni że komputer musi być włączony, a jak jest naprawdę?

Podbijam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy chodziło z tymi lagami o to, że mobilny internet czy konkretnie o LTE z Polsatu, powiem jedno - ja sam posiadam Play Online 14gb, bez problemu starczy, nie ma ŻADNYCH lagów w grach online. Znajomy mój ma internet z Orange i trochę więcej gra w necie ode mnie, i na samą grę wystarcza mu 2 gb miesięcznie, więc to chyba dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1 po pierwsze lagi

2 po drugie . polsat chyba udostepni ci odpowiedi router abys ps3 podlaczyl?

3 po trzecie lagi

ee w lte lagi? Oczywiście zależy od zasięgu ale po testach, recenzjach widzę ze raczej średnio jest to koło 30ms co jest dobrym wynikiem, przy dobrym zasięgu dochodzi nawet do 20ms. A co do pakietu danych ja bym brał jak najwięcej ;),ale myślę ze 2gb może być mało biorąc pod uwagę różne łatki, aktualizacje, gry z psn etc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Testowałem jak gra się na Orangefree w zasięgu 3G pingi po 120ms - myślałem, że będą lagi jak cholera, ale jak odpaliłem BF3 to grało mi się bardzo dobrze i lagów nie zauważyłem (średni transfer na plansze to 5MB z limitu).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z powodu przeprowadzki nie mam opcji na szybki internet po kablu.

Szybki tzn. jaki? Bo jeśli internet jest Ci potrzebny wyłącznie do gier, a nie do piractwa, to 2 mb/s zupełnie Tobie wystarczą, a nawet 1 mb/s. Sam miałem jedyneczke i gra się normalnie beż żadnych problemów. Aktualnie mam 2 mb/s i to już do gier w zupełności mi wystarcza.

Chyba, że masz możliwość wyboru internetu wyłącznie z TP - a Ci mają tego livebox'a, o którym słyszałem nie za dobre opinię. Choć w sumie Netia korzysta z łącza neostrady, tak więc można też i ich wybrać.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki tzn. jaki? Bo jeśli internet jest Ci potrzebny wyłącznie do gier, a nie do piractwa, to 2 mb/s zupełnie Tobie wystarczą, a nawet 1 mb/s. Sam miałem jedyneczke i gra się normalnie beż żadnych problemów. Aktualnie mam 2 mb/s i to już do gier w zupełności mi wystarcza.

Chyba, że masz możliwość wyboru internetu wyłącznie z TP - a Ci mają tego livebox'a, o którym słyszałem nie za dobre opinię. Choć w sumie Netia korzysta z łącza neostrady, tak więc można też i ich wybrać.

Z TP nie ma żadnego problemu. Do tego mam Livebox'a i nie narzekam! (net po wifi z PS3+laptop) Z czystym sumieniem polecam ;) Jak masz taką możliwość to nie wahaj się ani sekundy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szybki tzn. jaki? Bo jeśli internet jest Ci potrzebny wyłącznie do gier, a nie do piractwa, to 2 mb/s zupełnie Tobie wystarczą, a nawet 1 mb/s. Sam miałem jedyneczke i gra się normalnie beż żadnych problemów. Aktualnie mam 2 mb/s i to już do gier w zupełności mi wystarcza.

czyli że co, jak ktoś potrzebuje szybkiego neta to od razu do piractwa?

  • Like 4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Play jest możliwość wzięcia netu na tydzień na próbę, w tym czasie można rozwiązać umowę. Jeśli w tym Polsacie jest podobnie to bierz i testuj. Dużo zależy od lokalnych uwarunkowań, ja miałem 1mb/s play i chodził chujowo, miałem lagi i zrywało połączenie. Kolega z takim samym netem w innej części miasta nie miał problemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×