Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

no to zaliczac mi te kary gdzie jest szefunio tego zamieszania..:) co z ta sprawa z mardokiem i robertem vti co mialem na ostatnim wyscigu??

Za ciezkie uszko to 12-czek :whistling:

Jack,moglbym zezwolic na TCS a samemu jezdzic bez ale zuzycie opon bede mial znacznie wieksze(czyt gorsze czasy i wiecej wizyt w pit).

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też tam jechałem i zakończyłem wyżej od Ciebie :pardon:Ale to Nurburgring... Najprostszy tor. Co innego będzie na krętych trasach typu Suzuka.

to jak jechałeś to co ci nie pasi,pada w łapy i ogień a jak nie chcesz walki to zagraj sobie w symulacje traktora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy... Będzie hardkor i sami będziecie prosić o zmiany w regulaminie po pierwszym wyścigu. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yhy... Będzie hardkor i sami będziecie prosić o zmiany w regulaminie po pierwszym wyścigu. :)

okaże się w praniu jak ktoś będzie jezdził na pałe to raczej nie będzie zmiany regulaminu tylko....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest zamysl ,ze gramy hardcorowo.Teraz chyba juz caly czas Guldek nie bedzie kosil 1 miejsca,zlapie chlopak spina roztrzaska samochodzik i Perek z przyczajki zlotko chapnie :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest zamysl ,ze gramy hardcorowo.Teraz chyba juz caly czas Guldek nie bedzie kosil 1 miejsca,zlapie chlopak spina roztrzaska samochodzik i Perek z przyczajki zlotko chapnie :biggrin:

a jak tyle że na tym spinie jeszcze ciebie musiałby zahaczyć hehe

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jak z tymi karami, jestem uniewinniony czy mam nasłać kogoś do mieszkania sędziego? xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie, nie piszcie szyframi tylko konkretnie.

Kto, Ile, Za co, Komu :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki jest zamysl ,ze gramy hardcorowo.Teraz chyba juz caly czas Guldek nie bedzie kosil 1 miejsca,zlapie chlopak spina roztrzaska samochodzik i Perek z przyczajki zlotko chapnie :biggrin:

Jak bedą dwa wyscigi w tygodniu to bedzie ciekawa walka w pozycjach 1-3 moze nawet valhalem i shady sie podczepią. A jak bedzie tak jak teraz to znowu tylko skrzynie ustawie 15 okrązen testowych i wyscig. 

Ktoś dzisiaj chętny do zarabiania kasy przed 20 :)????? 

Edytowane przez machina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak tyle że na tym spinie jeszcze ciebie musiałby zahaczyć hehe

O to sie nie martw,ta mazda sie kreci jak kłaki na pi....pipce.:rolleyes:

Systuacja z pkt,uszkodzenia ciezkie-tak Perek?Cztli 12pkt.,jesli lekkie to 8pkt

Guldek ja tam specjalnie sie nie przygotowywalem do startow,tory lepiej mi znane wypadalem lepiej,a jak np rzym juz nie bardzo choc przyfarcilo i bylo super.Dzis Cape ring,wole jednak mazda potrenowac choc kompletnie Cape'a nie czuje.

.

Guldek jak sie nie zbiora chetni na le mansy dzis to mozemy ponabijac.

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem chętny do zarobienia kaski - CR $$$$ będę tak gdzieś od 19.30

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to sie nie martw,ta mazda sie kreci jak kłaki na pi....pipce.:rolleyes:

Systuacja z pkt,uszkodzenia ciezkie-tak Perek?Cztli 12pkt.,jesli lekkie to 8pkt

Guldek ja tam specjalnie sie nie przygotowywalem do startow,tory lepiej mi znane wypadalem lepiej,a jak np rzym juz nie bardzo choc przyfarcilo i bylo super.Dzis Cape ring,wole jednak mazda potrenowac choc kompletnie Cape'a nie czuje.

.

Guldek jak sie nie zbiora chetni na le mansy dzis to mozemy ponabijac.

uszkodzenia ciężkie miałem od mardoka czyli -12pkt dalej dostałem lekkie od roberta czyli -8pkt tak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do roboty nieroby jedne xD

Ja się odwołuję do Departamentu Sprawiedliwości Stanu Ungabubga w Bangladeszu i filii tegoż organu na Madagaskarze! Jestem niewinny i będziecie za to cierpieć męki piekielne! xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja se idę pograć w Uncharted xD Jak Gawron będzie najarany to mi jeszcze -100000000000 da xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

uszkodzenia ciężkie miałem od mardoka czyli -12pkt dalej dostałem lekkie od roberta czyli -8pkt tak?

Perek a nie ma chyba Roberta w tym filmiku?

Edit

Jednak jest tam Robert,jednak moglbys mu odpuscic,pierwszy raz jechal a pozatym miotales sie troche po torze przez te uszkodzenia i wjechal w Ciebie dlatego ze miales slaba predkosc w zakrecie,przez uszkodzenia i przez zlapanie pobocza na wejsciu.

Jak sie upierasz to On tez 8 dostanie,wieck jak Perek potwierdzi to Watson czyn powinnosc,skroc ta glowe szybkim cieciem :biggrin:

Edytowane przez Gawron

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ktoś jest chętny do zarazbiania kaski albo poscigania furkami LM?

 

Musze pozbierac na cos innego niz 908 i 787. Jak bede miał kase to poszukam peugota 905 bo wazy 750kg.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To może teraz ktoś jest chętny do zarazbiania kaski albo poscigania furkami LM?

Musze pozbierac na cos innego niz 908 i 787. Jak bede miał kase to poszukam peugota 905 bo wazy 750kg.

No wlasnie zastanawiam sie czy go przypadkiem nie zbanowac?

Ja chetnie sie poscigam tymi furkami o18, 19 albo 20?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie zastanawiam sie czy go przypadkiem nie zbanowac?

Ja chetnie sie poscigam tymi furkami o18, 19 albo 20?

Dlaczego? Przecież Mazda też jest o wiele lżejsza od Peugota, a i tak na rowni wychodza bo PO są.

To Gawron pisz o 18 ja tez chętnie sie pocigam zobaczy czy ten 908 jest czegoś wart.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Perek a nie ma chyba Roberta w tym filmiku?

Edit

Jednak jest tam Robert,jednak moglbys mu odpuscic,pierwszy raz jechal a pozatym miotales sie troche po torze przez te uszkodzenia i wjechal w Ciebie dlatego ze miales slaba predkosc w zakrecie,przez uszkodzenia i przez zlapanie pobocza na wejsciu.

Jak sie upierasz to On tez 8 dostanie,wieck jak Perek potwierdzi to Watson czyn powinnosc,skroc ta glowe szybkim cieciem :biggrin:

ok policz bez robertathumbsup.gif

To ja se idę pograć w Uncharted xD Jak Gawron będzie najarany to mi jeszcze -100000000000 da xD

znaczy się napalony na ciebie czyli wkurw. za twoje wybryki na torze.... eh mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bedą dwa wyscigi w tygodniu to bedzie ciekawa walka w pozycjach 1-3 moze nawet valhalem i shady sie podczepią. A jak bedzie tak jak teraz to znowu tylko skrzynie ustawie 15 okrązen testowych i wyscig.

Ktoś dzisiaj chętny do zarabiania kasy przed 20 :)?????

Od przyszłego tygodnia będę ogarniał jazdę na kierownicy, więc przez jakiś czas będę zabezpieczał tyły w wyścigach :P

Proponuję nie zmieniać terminów wyścigów i tak jak teraz jechać 3 razy w tygodniu i obowiązkowo bez kontroli trakcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobra ludki ja jednak pojadę le mans bo mi się termin roboty przesunął aż na czerwiec :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od przyszłego tygodnia będę ogarniał jazdę na kierownicy, więc przez jakiś czas będę zabezpieczał tyły w wyścigach :P

Proponuję nie zmieniać terminów wyścigów i tak jak teraz jechać 3 razy w tygodniu i obowiązkowo bez kontroli trakcji.

Ja bym wolał 2 razy w tygodniu np. środa i niedziela. Więcej  czasu na przygotowanie a nie tylko 1 dzień wolnego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×