Skocz do zawartości
Gawron

Wtcc Seria Endurance.

Rekomendowane odpowiedzi

A patch pobrał się przed uruchomieniem gry - Perek ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez urazy do nikogo ale napiszę co myślę o tej dyskusji ;)

Po pierwsze albo Jacek siedzi i się z was napierdala :) albo jest młody i nie rozumie .... Koleś nie dość że słabo jeździ to jeszcze zamiast grzecznie trenować i cicho siedzieć wała z was robi !!

pisząc że on walczy do ostatniej kropli krwi a jak ktoś mu podpadnie to jeszcze go jebnie na koniec... a ostrożnie to on jeździ w A-spec :Dno po prostu nie do wiary !! A wy na to spoko nic się nie stało chcemy więcej kierowców ?? !! z tego co widzę większość osób która poświecą nie mało czasu chce mieć przyjemność i satysfakcje z rozgrywek a żeby to osiągnąć musi być pewien poziom ... który ta większość trzyma wiec jeśli ktoś nie chce nie umie się dostosować ..... to szkoda NASZEGO czasu !!

Po drugie co wy bredzicie o punktach za czystą jazdę !? to nie kurs na prawo jazdy to walka na torze !! jak w życiu trzeba ryzykować trzeba atakować ale przede wszystkim trzeba myśleć !! przejechałem z wami tylko 3 wyścigi ale myślę że mam prawo na ten temat się wypowiadać... odbyłem kilka walk o miejsce zderzak w zderzak i co i zero punktów karnych zero skarg... sprawa jest prosta jeśli koleś za nami jest dużo szybszy tak czy tak nie ma szans się obronić jest tylko szansa spierdolić jemu i sobie wyścig a jeśli jest jedzie naszym tempem trzeba walczyć ale nie za wszelką cenę gramy w symulacje chwalimy się że GT5 to sim, gramy na włączonych na maxa uszkodzeniach.... to myślmy też tak ile mogę zaryzykować (w prawdziwych wyścigach jest dokładnie tak samo i nie raz są sytuacje gdzie na bandzie kończą śmiałkowie ....).

Moim zdaniem karne punkty za zła jazdę są jedynym sensownym rozwiązaniem poszedł bym krok dalej jeśli ktoś np. przez dwa wyścig pod rząd przekroczy pewną ich ilość (za wyjątkowo chamską jazdę) trzeci wyścig sobie odpocznie.... przemyśli ;)

A co do serii LM jeśli to ma mieć sens to muszą być kwalifikację inaczej będzie miazga zbyt szybkie (patrzcie na przepisy F1 107% czasu jak nie to dziękujemy bo to zagrożenie na torze)

Powtórzę na koniec moim zdaniem najważniejszą kwestie jeśli to ma być sim prawdziwa symulacja i smak torów wyścigowych to trzeba się trzymać zasad panujących na prawdziwych torach ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co do serii LM jeśli to ma mieć sens to muszą być kwalifikację inaczej będzie miazga zbyt szybkie (patrzcie na przepisy F1 107% czasu jak nie to dziękujemy bo to zagrożenie na torze)

Powtórzę na koniec moim zdaniem najważniejszą kwestie jeśli to ma być sim prawdziwa symulacja i smak torów wyścigowych to trzeba się trzymać zasad panujących na prawdziwych torach ...

Generalnie to już rzygam tym wszystkim, ciągłym gadaniu, proszeniu o ostrożniejszą jazdę... Szkoda słów i już nie raz się przekonałem, że do niektórych osób można mówić i mówić a wszystko to jak krew w piach!! Czy w pracy czy nawet tu na forum... :angry:

Mid- kwalifikacje musiałyby być dzień wcześniej i zabawa z udokumentowaniem zdjęć czasu i wspomagaczy... szczerze, szkoda na to czasu :/ Poza tym wchodzi w grę ścinanie zakrętów na niektórych torach, których gra nie uznaje kary... Jednym słowem, moim zdaniem nie zda to egzaminu :)

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A patch pobrał się przed uruchomieniem gry - Perek ??

u mnie rano sie pobrał bo ja jestem w playstation plus...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po tych słowach dałbym BANA. Chłopak wcale nie czuje się winny!!!

Oczywiście, że jestem niewinny, cały czas to powtarzam. :wacko:

Lepiej to napiszę bo znowu ktoś nie zrozumie... To ironia. Tak, przyznaje się do wypadków. Ile razy mam o tym pisać, może jakby to trafiło na stronę główną ze znaczkiem "Hot" to by dotarło? Poza tym teraz znaleźli się znawcy. Rozumiem, że może mnie pouczać Gawron, pnabor, ale jak osoba która przejechała 3 wyścigi chwali się tym że jeździ bezpiecznie bez kolizji... Ja przejechałem trzy pełne eventy i mam więcej doświadczenia niż niektórzy z was "ekspertów". Ale mimo iż jeżdżę czysto i bezpiecznie to po tym jednym Cape Ringu dostanę pseudonim Jack Rozpierdalator. Ale dobra, zniosę to.

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że jestem niewinny, cały czas to powtarzam. :wacko:

Lepiej to napiszę bo znowu ktoś nie zrozumie... To ironia. Tak, przyznaje się do wypadków. Ile razy mam o tym pisać, może jakby to trafiło na stronę główną ze znaczkiem "Hot" to by dotarło? Poza tym teraz znaleźli się znawcy. Rozumiem, że może mnie pouczać Gawron, pnabor, ale jak osoba która przejechała 3 wyścigi chwali się tym że jeździ bezpiecznie bez kolizji... Ja przejechałem trzy pełne eventy i mam więcej doświadczenia niż niektórzy z was "ekspertów". Ale mimo iż jeżdżę czysto i bezpiecznie to po tym jednym Cape Ringu dostanę pseudonim Jack Rozpierdalator. Ale dobra, zniosę to.

jack..... jack jack..... skończ pierd.....ić zacznij myśleć trenuj do le mans ewentu żeby nie było więcej takich incydentów o tak tobie powiem thumbsup.gif

jezdziłeś coś bo je nie widziałem żebyś coś kombinował z furkami,a ważne raczej jest opanować furke i przy okazji potrenować z rywalami z wyścigu TAK CZY NIE!!!???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam tego Peugeota z Le Mans z 2010 roku. Myślę, że dobre auto, zastanawiałem się nad Audi ale Peugeot jest lepszy i tańszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak załatwisz towar to pewnie dużo xD Muszę tego Avatara ściągnąć i zacząć przygotowywać się do le mansa xD

Edytowane przez Mardok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem od kiedy startuje nowy event ale od razu chciałem się do niego zapisać.:thumbsup:

Gdyby ktoś chciał przetestować sobie jakieś Race Cary to w profilu udostępniam kilka, mogę udostępnić każdy (mam wszystkie).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś chętny na trening dzisiaj?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drugie co wy bredzicie o punktach za czystą jazdę !? to nie kurs na prawo jazdy to walka na torze !! jak w życiu trzeba ryzykować trzeba atakować ale przede wszystkim trzeba myśleć !! przejechałem z wami tylko 3 wyścigi ale myślę że mam prawo na ten temat się wypowiadać... odbyłem kilka walk o miejsce zderzak w zderzak i co i zero punktów karnych zero skarg... sprawa jest prosta jeśli koleś za nami jest dużo szybszy tak czy tak nie ma szans się obronić jest tylko szansa spierdolić jemu i sobie wyścig a jeśli jest jedzie naszym tempem trzeba walczyć ale nie za wszelką cenę gramy w symulacje chwalimy się że GT5 to sim, gramy na włączonych na maxa uszkodzeniach.... to myślmy też tak ile mogę zaryzykować (w prawdziwych wyścigach jest dokładnie tak samo i nie raz są sytuacje gdzie na bandzie kończą śmiałkowie ....).

Dobrze chłopak gada, polać mu (albo skręcić lolka). Organizujemy sobie wyścigi a nie free ride i za kolizje trzeba karać. Tabela za fair play to nieporozumienie, tak jak ktoś pisał czysta jazda to obowiązek, a nie dobra wola tak więc jak ktoś nie umie czysto się ścigać to niech się przerzuci na Test Drive, tam sobie może jeździć do oporu w koło wyspy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrze chłopak gada, polać mu (albo skręcić lolka). Organizujemy sobie wyścigi a nie free ride i za kolizje trzeba karać. Tabela za fair play to nieporozumienie, tak jak ktoś pisał czysta jazda to obowiązek, a nie dobra wola tak więc jak ktoś nie umie czysto się ścigać to niech się przerzuci na Test Drive, tam sobie może jeździć do oporu w koło wyspy.

Ok, dajcie już spokój :) Nie będzie żadnej tabeli za jazdę fair play. Dałem tylko taki pomysł- odbił się negatywnymi opiniami- trudno. Ja obecnie jestem za obecnym systemem karania. Nawet ilość ujemnych punktów mi odpowiada. Jest rygor i to motywuje mnie do czystej jazdy :) W całym WTCC dostałem tylko -8 pkt na początku za utrudnianie dublowania, po tym wziąłem sobie to do serca i teraz nie ma mowy, żebym utrudniał ten manewr osobom szybszym, które chcą mnie zdublować :)

Za kolizję- konto czyste :biggrin:

Jeszcze tylko poprawię swoją szybkość i będę PRO :laugh:

WKLEJ KTOŚ ZDJĘCIE Z CAPE RING- CHCĘ ZAKOŃCZYĆ TABELE!

To ile dla Jacka? 20 pkt wystarczy za całokształt?

Edytowane przez Watson20054133

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Postawiłem pokój i zapraszam chętnych do testowania klasy LM. :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja powiem troche w obronie Jacka.Nie polecial z ligi tylko dlatego ze gra z Nami od 3 sezonow i mozemy dac mu szanse.Mial tez swietna frekwencje obecnosci.Zdobyl tez tytul najbardziej ukaranego kierowcy .Gdyby to byla swieza osoba to nie bylo by tematu.

Slusznie Zibi zauwazyl ze po tamtych slowach to powinien byc BAN,dla mnie takie wypieranie sie jest gorsze od samego fakty spowodowania wypadku.

Co do kwalifikacji,da sie je zrobic ale trzeba miec na to czas.Wyscigi najprawdopodobniej beda wtorek czwartek czyli 2 razy w tygodniu.Pon i sroda odpada bo jezdze inny tur.Weekend to wiadomo,szczegolnie teraz grill i te sprawy.

Moze ma ktos zdjecie po wyscigu z wynikami?Best lap mial pewnie Seba,chyba ze Midgard tak zaszalal.Ja zdjecie umieszcze jak znajde na to czasu,moze ma ktos pod reka?

Bede sie staral sklecic nowy temat do wtorku i bedzie mozna leciec LM.Jak nie to w czwartek.Ten tydzien troche pracuje i brak mi czasu i jestem maxymalnioe styrany.

Jack ja Tobie proponuje You tube i obejrzyj sobie walki na torze,zobacz co mozna a co nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie się wypierałem? Jeszcze dwie strony wcześniej napisałem

"Tak czy inaczej przyznaję się do wszystkich wypadków z moim udziałem. "
.

Potem stronę dalej

"I tak zawsze jeżdżę czysto, bezpieczniej niż inni, ale tego się nie zauważa. Jesteś w świetle jupiterów dopiero gdy otrzesz się o parę aut.".
- jeżeli macie problemy ze zrozumieniem to wyjaśniam. Nie mówiłem, że jechałem czysto podczas tego wyścigu tylko miałem na myśli ogół eventów w których startowałem. Ok, miałem tytuł najbardziej ukaranego, ale i tak z reguły odpuszczam niebezpieczną walkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

,Moze sie wyrobisz,ja nie pisze ze nie umiesz jezdzic,moze umiesz a nie chcesz.Moze umiesz a nie wiesz ze umiesz?

Nie chce byc chamski ale do scinania Nurb GP/F to tez byłes pierwszy,Ja Cie nie znam prywatnie ale cala historia naszego scigania raczej nie przedstawia Cie w korzystnym swietle.Ja zawsze mowilem sobie pod nosem jak zblizalem sie do Ciebie.I tez bylo roznie raz bylo gorzej przy normalnym wyprzedzaniu po starcie a inny raz przy dublowaniu.Moglbym napisac ze jestes młody ale nie bardzo bo znam 3-ech niezlych wymiataczy,po 17 lat kazdy.Sam sie dziwilem czema skladki OC sa drozsze przed 25 rokiem zycia.Zrozumialem jak do tego wieku mialem 2 zdarzenia drogowe/wypadki.Dwa razy zabraklo mi1,5-2,5 metra by wyhamowac co prawda,ale w statystykach widnieje.Ale wlasnie po 25-ce minela mi chec do szalenstw,a wczesniej swoj samochod krecilem zawsze na czerwone pole,na kazdym biegu.Teraz lubie zapiac sobie 5-ke czy 6-ke i plynac spalajac tylko kilka kropel :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można powiedzieć że wszystko jest fajnie dopóki nikogo nie mam przed/za sobą. Gdy dochodzi do momentu w którym ktoś naciska na mój tylny zderzak nie wiem jak się zachować - kiedy jeszcze moja obrona jest przepisowa a kiedy już jest to wymuszanie i naginanie przepisów. Podobnie z wyprzedzaniem, nie wiem jak podejsć do tego i potem się to czasami kończy albo niewykorzystaną okazją albo kontaktem i pkt karnymi dla mnie oczywiście. Powinienem się tego nauczyć przez 3 eventy, ale nadal... Takie sytuacje zdają się mnie przerastać.

A, co do Nurburgringu i ścinania. Odkryłem to jadąć chyba w sezonowych albo a spec. Potem ścinałem nie żeby coś zyskać, ale byłem ciekaw waszych reakcji. Nie zależało mi na ukryciu tego, specjalnie to robiłem kilka razy abyście zauważyli to. Robiłem to jako ciekawostkę a nie oszustwo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jack wiem ze Nurb to byles swiadomy ze nie oszukasz,ja nie podejrzewam o niecne zamiary tylko tak wspomnialem.

Jesli to co napisales na poczatku posta(caly pierwszy akapit) jest prawda,to by sie zgadzalo z moimi przypuszczeniami.

Najlepiej jak bys troche pojezdzil z dwoma wymiataczami i dwoma na Twoim poziomie-jeden moze byc troche slabszy od Ciebie a drugi troche lepszy.

A podstawowa zasada jest latwa do interpretacji.Jesli przed zakretem nie wywalczysz sobie overlapu(czyli nie dojedziesz do pol dlugosci drugiego auta)NIE MASZ PRAWA zajmowac miejsca przed pojazdem,Ale w naszym sciganiu staramy sie by ten overlap byl bardziej wyrazny czyli przed zakretem rownamy sie z samochodem i jestesmy rowno na wejsciu,wtedy ten na zewnetrznej MUSI odpuscic.

Wogole overlap z F1 to jakas kpina.Moze na bolidy to sie sprawdza,ale ogladalem wyscigi i dzialo sie w nich niezle.Starty sa podobne jak u Nas,lepsi wypalaja do przodu a Ci co zostali z tylu maja lekkie otarcia,stukniecia,czasem jakis karambol hehehehehe..

Panowie we wtorek 22;00 jedziemy pre season race Le mansami.Temat jeszcze powstanie ale zapisu zrobimy tu ,ja zapisze wyniki i pozniej wkleje w temat>Musze poprostu troche posiedziec by sklecic moje pomysly,upgrady,zmiany.Moze bedzie jeszcze jeden pre season race jak bedzie duzo chetnych.Mam nadzieje ze nikt nie bedzie sie czul urazony jesli osoby z poza pierwszej 10-ki beda musialy sie kwalifikowac czasowka?

1.Gawron88

2.

3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1. Gawron88

2. guldekPL

3. GTPL_Jack - Audi R8 Team Oreca Playstation #4 719 KM/950kg

4.Shady25_

Edytowane przez JackXP

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×