Skocz do zawartości
xMAFIA_PLxDJ

Ustawki na kosy

Rekomendowane odpowiedzi

To co? Dzisiaj o zwykłej porze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To ja dzisiaj dam bratu pograć zobaczymy co z wami porobi :biggrin: o ile mama nie dopadnie TV :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze spoznilem sie a juz mialem dla Was zalozyc temat "Kosynierzy" :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie konia: nie ulega wątpliwości, że jest bardzo dobry. Ale to nie jego skill nas kroi tylko jego łącze! Wczoraj wieczorem jak wreszcie wyczułem jego laga to lałem go w każdym pojedynku 1 vs 1. Ma strasznie słaby internet i dlatego nas tak kasuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Odnośnie konia: nie ulega wątpliwości, że jest bardzo dobry. Ale to nie jego skill nas kroi tylko jego łącze! Wczoraj wieczorem jak wreszcie wyczułem jego laga to lałem go w każdym pojedynku 1 vs 1. Ma strasznie słaby internet i dlatego nas tak kasuje.

HOLI KEDY WYCZUJESZ MOJEGO LAGA :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

HOLI KEDY WYCZUJESZ MOJEGO LAGA :P

Na razie i tak z Tobą prowadzę więc nie ma takiej potrzeby :thumbsup:

Edytowane przez holis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie i tak z Tobą prowadzę więc nie ma takiej potrzeby :thumbsup:

ale ja mam twoich dogów wiecej :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale ja mam twoich dogów wiecej :P

O ja faktycznie. Jakoś tego wcześniej nie odnotowałem. Ale obiecuję poprawę :biggrin:

A tak w ogóle to powinienem powtórzyć to co kiedyś usłyszałem: "DJ? Ale on gra myszką i klawiaturą to normalne, że jest lepszy".

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah to moje kochane łącze :)

Jeszcze na pewno będzie dużo "kosowania" i na pewno nie zawsze będę miał lagi, to zobaczymy kto was pokroi - czy łącze czy skill :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ah to moje kochane łącze :)

Jeszcze na pewno będzie dużo "kosowania" i na pewno nie zawsze będę miał lagi, to zobaczymy kto was pokroi - czy łącze czy skill :)

A było kiedyś tak, że ich nie miałeś? :tongue:

Moja oferta jest nadal aktualna: ciągle jestem gotów sfinansować Ci porządnego neta żebyś nas tak nie kroił :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A było kiedyś tak, że ich nie miałeś? :tongue:

Moja oferta jest nadal aktualna: ciągle jestem gotów sfinansować Ci porządnego neta żebyś nas tak nie kroił :biggrin:

Koniu doczekał się sponsora :laugh: Koniu bierz 6MB i rachunki na HOLKA adres wysyłaj :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
A było kiedyś tak, że ich nie miałeś? :tongue:

Moja oferta jest nadal aktualna: ciągle jestem gotów sfinansować Ci porządnego neta żebyś nas tak nie kroił :biggrin:

No chyba nie mam zawsze lagów :P

Hmm... a może bardziej bym was kroił wtedy? :)

Koniu doczekał się sponsora :laugh: Koniu bierz 6MB i rachunki na HOLKA adres wysyłaj :laugh:

Jakie tam 6MB... od razu wziął bym 20MB ;) w końcu to holek będzie płacił a nie ja :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

O ja faktycznie. Jakoś tego wcześniej nie odnotowałem. Ale obiecuję poprawę :biggrin:

A tak w ogóle to powinienem powtórzyć to co kiedyś usłyszałem: "DJ? Ale on gra myszką i klawiaturą to normalne, że jest lepszy".

od myszki kosy niezależą unsure.gif a szkoda :P a kose mam na caps lock a nie na myszce

Edytowane przez xMAFIA_PLxDJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Tomasza: jeżeli gramy ustawkę na kosy to biegamy tylko z nożami. Zabijanie z karabinu nie jest akceptowalne. Nawet jeżeli jakiś pajac cię raz zastrzeli to bądź od niego mądrzejszy i wsadź mu kosę w dupę a nie napierdalasz do wszystkich z MG3. Co to ma być? Jak nie chcesz grać na kosy to wyjdź z gry a nie sieczesz do każdego jak leci. Wiem, że nie miałeś wczoraj dnia ale wyładowywanie swoich frustracji faszerując wszystkich ołowiem jest niedopuszczalne. Ja nie strzeliłem do ciebie ani razu a położyłeś mnie z karabinu chyba z 15 razy! Albo gramy na kosy i się bawimy albo jesteśmy burakami co się bawić nie umieją. Sam zdecyduj, w której jesteś grupie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prośba do Tomasza: jeżeli gramy ustawkę na kosy to biegamy tylko z nożami. Zabijanie z karabinu nie jest akceptowalne. Nawet jeżeli jakiś pajac cię raz zastrzeli to bądź od niego mądrzejszy i wsadź mu kosę w dupę a nie napierdalasz do wszystkich z MG3. Co to ma być? Jak nie chcesz grać na kosy to wyjdź z gry a nie sieczesz do każdego jak leci. Wiem, że nie miałeś wczoraj dnia ale wyładowywanie swoich frustracji faszerując wszystkich ołowiem jest niedopuszczalne. Ja nie strzeliłem do ciebie ani razu a położyłeś mnie z karabinu chyba z 15 razy! Albo gramy na kosy i się bawimy albo jesteśmy burakami co się bawić nie umieją. Sam zdecyduj, w której jesteś grupie.

Jesli uwazasz za dobra zabawe walenie kos w placy lub jak zwykle atakujesz drugi ( a tak gadales na kosiarza i lewego...) to sie sam baw w tej swojej piaskownicy  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup: A pozniej gadka JA MAM WIECEJ BLACH  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:    Dzis wlazles specjalnie zeby mi kosy sprzedawac to jedna zarobiles (w plecy) no i klase pokazales 1 vs 1 ( zastrzeliles mnie) 

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ
  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli uwazasz za dobra zabawe walenie kos w placy lub jak zwykle atakujesz drugi ( a tak gadales na kosiarza i lewego...) to sie sam baw w tej swojej piaskownicy  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup: A pozniej gadka JA MAM WIECEJ BLACH  :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:    Dzis wlazles specjalnie zeby mi kosy sprzedawac to jedna zarobiles (w plecy) no i klase pokazales 1 vs 1 ( zastrzeliles mnie) 

Pisałeś mi wczoraj jakieś bzdurne teksty, że wbijam w plecy albo jako drugi a sam na sam nie umiem. To potem stałem w miejscu na środku ulicy i na ciebie czekałem. I ile razy dałeś mi radę? ZERO. Dave, Świtoń i Jacek to potwierdzą. Za to ile razy próbowałeś obiegać i atakować z tyłu lub z boku to już nie jestem w stanie policzyć. A dzisiaj wcisnąłem ci trzy - jedną w plecy bo za tobą biegłem, jedną z boku i jedną prosto w ryja. A zastrzeliłem cię raz bo oprócz ciebie było tam jeszcze dwóch innych. Zresztą to była normalna gra a nie ustawka. Na ustawce nie strzelam, w przeciwieństwie do ciebie.

Tomasz spójrz prawdzie w oczy - nie dawałeś nam wczoraj rady i próbowałeś dorobić sobie teorię, że wszyscy wbijają ci jako drudzy, w plecy, z boku, z nieba, z pod ziemi i cholera wie jeszcze jak. A praktycznie w każdym 1 na 1 leżałeś. Wkurwiłeś się i do końca rundy waliłeś do nas jak do kaczek (co i tak nie uchroniło cię przed dostawaniem kolejnych kos). Ja ci dzisiaj piszę, że zachowałeś się jak burak bo ustawka na kosy to ustawka na kosy a ty mi piszesz, że ja dzisiaj w normalne grze (!) zastrzeliłem cię raz. No weź się ogarnij.

Następnym razem jak będziemy grać ustawkę to poproszę chłopaków, żeby mnie zatracerowali jak choinkę, stanę na samym środku nieruchomo, ty weźmiesz jeszcze dwóch obstawy i może wtedy będziesz mógł się pochwalić moim dogtagiem. Bo ja już nie wiem jak trzeba grać żeby ci pasowało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałeś mi wczoraj jakieś bzdurne teksty, że wbijam w plecy albo jako drugi a sam na sam nie umiem. To potem stałem w miejscu na środku ulicy i na ciebie czekałem. I ile razy dałeś mi radę? ZERO. Dave, Świtoń i Jacek to potwierdzą. Za to ile razy próbowałeś obiegać i atakować z tyłu lub z boku to już nie jestem w stanie policzyć. A dzisiaj wcisnąłem ci trzy - jedną w plecy bo za tobą biegłem, jedną z boku i jedną prosto w ryja. A zastrzeliłem cię raz bo oprócz ciebie było tam jeszcze dwóch innych. Zresztą to była normalna gra a nie ustawka. Na ustawce nie strzelam, w przeciwieństwie do ciebie.

Tomasz spójrz prawdzie w oczy - nie dawałeś nam wczoraj rady i próbowałeś dorobić sobie teorię, że wszyscy wbijają ci jako drudzy, w plecy, z boku, z nieba, z pod ziemi i cholera wie jeszcze jak. A praktycznie w każdym 1 na 1 leżałeś. Wkurwiłeś się i do końca rundy waliłeś do nas jak do kaczek (co i tak nie uchroniło cię przed dostawaniem kolejnych kos). Ja ci dzisiaj piszę, że zachowałeś się jak burak bo ustawka na kosy to ustawka na kosy a ty mi piszesz, że ja dzisiaj w normalne grze (!) zastrzeliłem cię raz. No weź się ogarnij.

Następnym razem jak będziemy grać ustawkę to poproszę chłopaków, żeby mnie zatracerowali jak choinkę, stanę na samym środku nieruchomo, ty weźmiesz jeszcze dwóch obstawy i może wtedy będziesz mógł się pochwalić moim dogtagiem. Bo ja już nie wiem jak trzeba grać żeby ci pasowało.

Tak stales w miejscu i czekales zeby drugi kose strzelic  :rolleyes: Jak np. dave dostal ode mnie to ja zawsze od ciebie nawet czasu nie mialem zeby odejsc. Kazdy kto byl ze mna powie ze zawsze atakowales drugi. Nie gadaj ze ani razu ci rady nie dalem bo kilka blach mam i nie atakowalem drugi bo ja nie jestem toba. Zreszta ta rozmowa jest bez sensu Ty wiesz swoje ja wiem swoje i tyle   :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:   Ja nie musze dawac nikomu rady bo nie uwazam sie za ch wie jak dobrego gracza tylko pierw wszyscy gadacie jaki kosiarz i lewy nie sa a robicie to samo. Wszyscy nie wbijaja jako drudzy tylko TY. Na samym poczatku bylo ciekawie kazdy sie cial i bylo git (wesolo) teraz chodzi tylko o to zeby miec jak najwiecej blach. To jest zabawa? Do Dave napisalem jedna wiadomosc (POJEDYNCZO) stoje sam a tu na mnie 5 osob to co wtedy robie? Strzelam. Mialem jakies pretensje do kogos ze mi kose wsadzil 1 na 1? NIE tylko mam do Ciebie bo gadasz duzo a sam tak robisz Koniec tematu  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  Tak wogole nie musze sie chwalic blachami bo jak juz wczesniej pisalem nie uwazam sie za ch wie jakiego wymiatacza ( w przeciwienstwie do niektorych osob)

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A pozniej gadka JA MAM WIECEJ BLACH  

Akurat tobie nigdy tego nie mówiłem.

Tak stales w miejscu i czekales zeby drugi kose strzelic  :rolleyes: Jak dave dostal ode mnie to ja zawsze od ciebie nawet czasu nie mialem zeby odejsc. Kazdy kto byl ze mna powie ze zawsze atakowales drugi. Nie gadaj ze ani razu ci rady nie dalem bo kilka blach mam i nie gadaj ze atakowalem drugi bo ja nie jestem toba. Zreszta ta rozmowa jest bez sensu Ty wiesz swoje ja wiem swoje i tyle   :rolleyes:  :rolleyes:  :rolleyes:   Ja nie musze dawac nikomu rady bo nie uwazam sie za ch wie jak dobrego gracza tylko pierw wszyscy gadacie jaki kosiarz i lewy nie sa a robicie to samo. Wszyscy nie wbijaja jako drudzy tylko TY. Na samym poczatku bylo ciekawie kazdy sie cial i bylo git (wesolo) teraz chodzi tylko o to zeby miec jak najwiecej blach. To jest zabawa? Do Dave napisalem jedna wiadomosc (POJEDYNCZO) stoje sam a tu na mnie 5 osob to co wtedy robie? Strzelam. Mialem jakies pretensje do kogos ze mi kose wsadzil 1 na 1? NIE tylko mam do Ciebie bo gadasz duzo a sam tak robisz Koniec tematu  :thumbsup:  :thumbsup:  :thumbsup:  Tak wogole nie musze sie chwalic blachami bo jak juz wczesniej pisalem nie uwazam sie za ch wie jakiego wymiatacza ( w przeciwienstwie do niektorych osob)

Dżizass Tomasz co ty pierdolisz? Może mi jeszcze powiesz, że nie szedłem sam na sam na Ciebie? Naprawdę masz problem z kojarzeniem faktów i pojmowaniem świata, który cię otacza. Moje blachy masz bo biegałeś jak ciota z tyłu i z boku albo właśnie waliłeś jako drugi. I ja o to pretensji nie mam - jak ktoś nie umie 1 vs 1 to kombinuje. No trudno. Wal drugi jak nie umiesz 1 ale na Boga - nie strzelaj. I nie pierdol, że zabijałeś jak biegło na ciebie 5 - strzelałeś do nas z 30-40 metrów zza pleców swoich kumpli. Jak to się ma do tego, co próbujesz tu przedstawić?

Jak myślisz dlaczego Dave wywalił cię ze znajomych? Bo strzelasz jak idiota na ustawce na noże. Wal sobie jako 2, obchodź z boku, z tyłu z góry ale NIE STRZELAJ!

I nie przekręcaj faktów.

Tak wogole nie musze sie chwalic blachami bo jak juz wczesniej pisalem nie uwazam sie za ch wie jakiego wymiatacza ( w przeciwienstwie do niektorych osob)

A czy ja się chwalę twoimi blachami? Albo jakimiś innymi? Jak ktoś się podnieca, że ma tyle a tyle to wtedy daję psztyczka w nos i mówię ile mam ja. I tyle w temacie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat tobie nigdy tego nie mówiłem.

Dżizass Tomasz co ty pierdolisz? Może mi jeszcze powiesz, że nie szedłem sam na sam na Ciebie? Naprawdę masz problem z kojarzeniem faktów i pojmowaniem świata, który cię otacza. Moje blachy masz bo biegałeś jak ciota z tyłu i z boku albo właśnie waliłeś jako drugi. I ja o to pretensji nie mam - jak ktoś nie umie 1 vs 1 to kombinuje. No trudno. Wal drugi jak nie umiesz 1 ale na Boga - nie strzelaj. I nie pierdol, że zabijałeś jak biegło na ciebie 5 - strzelałeś do nas z 30-40 metrów zza pleców swoich kumpli. Jak to się ma do tego, co próbujesz tu przedstawić?

Jak myślisz dlaczego Dave wywalił cię ze znajomych? Bo strzelasz jak idiota na ustawce na noże. Wal sobie jako 2, obchodź z boku, z tyłu z góry ale NIE STRZELAJ!

I nie przekręcaj faktów.

A czy ja się chwalę twoimi blachami? Albo jakimiś innymi? Jak ktoś się podnieca, że ma tyle a tyle to wtedy daję psztyczka w nos i mówię ile mam ja. I tyle w temacie.

mniejsza... :biggrin:

Akurat tobie nigdy tego nie mówiłem.

Wal drugi jak nie umiesz 1 ale na Boga - nie strzelaj. I nie pierdol, że zabijałeś jak biegło na ciebie 5 - strzelałeś do nas z 30-40 metrów zza pleców swoich kumpli. Jak to się ma do tego, co próbujesz tu przedstawić?

Jak myślisz dlaczego Dave wywalił cię ze znajomych? Bo strzelasz jak idiota na ustawce na noże. Wal sobie jako 2, obchodź z boku, z tyłu z góry ale NIE STRZELAJ!

I nie przekręcaj faktów.

Chyba Tobie sie naprawde godziny myla. ale niech ci bedzie tylko wszedlem i od samego poczatku strzelalem :biggrin::biggrin::biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tobie sie naprawde godziny myla. ale niech ci bedzie tylko wszedlem i od samego poczatku strzelalem :biggrin::biggrin::biggrin:

Co za różnica od początku czy od połowy? Położyłeś mnie z 15 razy jak lamer. Wczoraj nie było cię stać na więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×