Skocz do zawartości
xMAFIA_PLxDJ

Ustawki na kosy

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak chcecie walczyć na kosy ale na mapie to trudne do wykonania bo jest też wiele osób co walczy brońmi i pojazdami

Jak coś to się dołącze

Ktos zakłada poprostu prywatny mecz , musi być minimum 8 osób :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie. Nikt z zewnątrz nie ma wstępu, choć zdarzają się ludzie, którym zaczyna się nudzić i zaczynają zabijać z innych broni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale wy macie problemy...... ustawka na kosy to ustawka na kosy..... nie ogarniasz co sie dzieje to dostajesz w plecy proste....

W sumie ja nie zauwazylem zadnego problemu... Pleby wala w plecy   :thumbsup:  :thumbsup:  

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurczę, zawsze jak jest kosobranie to mnie nikt nie uwzględnia :teehee: Jak dać się pociąć to tylko z Wami :laugh:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moje psn: koksu_chardkorowy

hmmm pierw wbij jakas normalna range  (masz 7) a po drugie naucz sie pisac swoj nick poprawnie  :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega widać fan "pana Roberta". :biggrin:

Trochę dziwnie by było na ustawce wbijając kosę dostawać brązowy nieśmiertelnik, ale co ja mogę o tym mówić, skoro sam mam 30 lvl. <_<

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

od ktorego levelu beda mogl grac ustawki z wami chłopaki ?

poprawiam moje PSN:

koksu_hardkorowy

dzięki tomasz za zauważenie :)

na jakich ustawieniach gracie R2 kosa czy trojkat co lepsze ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmmm pierw wbij jakas normalna range (masz 7) a po drugie naucz sie pisac swoj nick poprawnie :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup:

Przepraszam, ale czy masz jakąś wyłączność na tą grę?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żebyście się nie zdziwili od że od brązowego kosy dostajecie. To kamuflaż znanej i sławnej 50-tki :rolleyes: .Myślcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi tam generalnie obojętne, jaki lvl. A jeśli to jedynie kamuflaż, to lepiej zagrać tym lepszym kontem, bo złoty nieśmiertelnik lepiej wygląda. :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i tak macie przewagę bo nie mam wszystkich dodatków odblokowanych,

dopiero 50 level da wszystkie bronie i specjalnosci ? jest jakiś lepszy nóż ?

nóż nie, ale większość nożowników z tego co zauważyłem używa szybszego biegania i tarczy :thumbsup:

edit:

a co do 50lvl to tylko prestiż, a perki wpadaja znacznie szybciej

Edytowane przez KrisPora_PL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam, ale czy masz jakąś wyłączność na tą grę?

Nie musze miec wylacznosci ale jak organizuje cos to chyba ja wybieram z kim chcem grac a nie chcem grac z kims ponizej srebrnych dogow ;)  Glupi przyklad: robisz impreze w domu i tez wybierasz osoby z ktorymi spedzisz noc chyba ze lubisz meliny to wpada kto chce ;) 

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musze miec wylacznosci ale jak organizuje cos to chyba ja wybieram z kim chcem grac a nie chcem grac z kims ponizej srebrnych dogow ;) Glupi przyklad: robisz impreze w domu i tez wybierasz osoby z ktorymi spedzisz noc chyba ze lubisz meliny to wpada kto chce ;)

Ja chcem tylko napisać że chcem pisze się tak: CHCĘ :thumbsup:

  • Like 5

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chcem tylko napisać że chcem pisze się tak: CHCĘ :thumbsup:

Popatrz pierw na siebie a pozniej mi uwage zwracaj :thumbsup: :thumbsup: :thumbsup: chciales zablysnac i cos nie poszlo :rofl: :rofl: :rofl: :rofl:

Edytowane przez kakaroto-songo
: o to chodzi, że mu dobrze poszło. już troche + nazbierał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 zatrybilem tylko jak sie zwraca komus uwage odnosnie ortografi to trzeba pilnowac jak sie pisze... czyli "Ja chcem..." powinien napisac poprawnie a pozniej napisac to  " tylko napisać że chcem pisze się tak: CHCĘ "

Edytowane przez xMAFIA_PLxTOMASZ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ty masz lat, że nie potrafisz sarkazmu, albo ironii zrozumieć? ja chcem znać twój wiek :P

sorki za offtop*

* jak komuś nie podoba się dyskusja o ironii itd, to niech zaraportuje to wtedy usunę. ale chyba śmieszniej jest teraz jak to zostanie. ja chcem, żeby to zostało :P

  • Like 2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ile ty masz lat, że nie potrafisz sarkazmu, albo ironii zrozumieć? ja chcem znać twój wiek :P

sorki za offtop*

* jak komuś nie podoba się dyskusja o ironii itd, to niech zaraportuje to wtedy usunę. ale chyba śmieszniej jest teraz jak to zostanie. ja chcem, żeby to zostało :P

Nie potrafie zrozumiec bo wiem ze jemu nie chodzilo o zadna ironie czy tam sarkazm. Nie wiem czy czytales dyskusje prowadzana z tym czlowiekiem wczesniej. Dlatego uwazam ze jemu o to nie chodzilo . A co do wieku 10 12 14 15 18 wybierz sobie co Ci bardziej pasuje ;) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozwólcie, że się wtrącę.

Jak nie potrafisz zrozumieć to słyszałem, że wymieniana tutaj ironia i sarkazm jest cechą ludzi inteligentnych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

×