Skocz do zawartości
monobloss

Socom 4

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko jest najgorsze...

boze sorry za okreslenie ale jestes idiotą nazywasz gre najgorsza ale nie potrafisz tego uzasadnic jak juz ktos ma cos do powiedzenia niech powie co i jak a nie jest najgorsza bo tak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

boze sorry za okreslenie ale jestes idiotą nazywasz gre najgorsza ale nie potrafisz tego uzasadnic jak juz ktos ma cos do powiedzenia niech powie co i jak a nie jest najgorsza bo tak

GRAFIKA, GRYWALNOŚĆ, INTERFEJS, UZBROJENIE itp.

Dosłownie wszystko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co nie tak z grafika co nie tak z grywalnoscia? no opowiedz nam o tym jak juz grałes

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta gra to nic innego jak MAG w trzeciej osobie. Jeżeli komuś MAG nie przypadł do gustu to tej gry również nie polubi. Grafika jest średnia rozgrywka trochę monotonna. Ogólnie to mam mieszane uczucia po tej becie.

Edytowane przez RufusPL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najslabsza strona gry wg mnie to kamera. Jest zbyt blisko plecow, postac jest na srodku ekranu, a powinnismy miec widok z nad ramienia. Kto gral w MGO przezywa cos okropnego grajac w SOCOMA. Tak na prawde to kamera zabija cala, mozliwa, przyjemnosc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko ciekawe jak sie spraedzi multi no i ma obsluge mova wiec idealnie:) z sharp shooterem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie gra beznadziejna jeden mecz zagrałem i wyłączyłem to coś według mnie Mag był lepszy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że MAG lepszy na SOCOMA szkoda prądu, ta gra tylko na PSP się nadaje a i tak jest tam słaba ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widać gra nie jest dla wszystkich, zwłaszcza w trybie classic to bardziej taktyczna rozgrywka i pewnie graczom lubiącym napieprzać bez sensu ala CoD raczej nie podejdzie.

Sama kamera już wymusza częściowo inne granie, umieszczenie wg mnie jest ok, taka odległość eliminuje imho problem corner campingu, jedynie system coverów może to powodować, ale znowu łatwo zajść z boku takiego gracza więc nie jest to taki problem. Grafika daje radę, dźwięki wg mnie super, rozgrywka bardzo fajna - już mam w sumie nabite 16h w mp :)

Sharpshooter podejrzewam doda dodatkowej miodności temu tytułowi, poniżej analiza Move w SOCOM.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Wszystko jest najgorsze..." nie słyszałem jeszcze durniejszego uzasadnienia, takie posty to na onecie... :S

Jak dla mnie gra jest bardzo fajna. Emocje niesamowite. Euforia po headzie... Coś EPICKIEGO!

Grafa jest nawet ok porównując do ostatniej gry ZI. Dźwięk również trzyma poziom. Polska wersja nijaka, ale dobrze, że jest. Słabo za to z animacją postaci. Bardzo nienaturalnie wyglądają ciała zabitych przeciwników. (to ludzie czy szmaciane lalki?)

Ogólnie już wiem, że grę kupię bo czerpię z niej mnóstwo funu.

P.S. Czy tylko ja umieram 4 razy częściej niż zabijam? :confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie tak samo day 1 buy :) Fun jest duży, więcej ostatnio gram w SOCOM niż w KZ3. Generalnie gra się tu inaczej niż w inne strzelanki, stąd też ratio może być na początku kiepskie, za to po rozkręceniu się w SOCOM i powrocie do KZ3 znowu tam mi nie idzie :D

Odnośnie układania się ciał to standardowy minus ragdolla, który jak mniemam w tej grze jest. Czasami super ciało się składa po strzale a czasami wygląda to komicznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No oczywiście, że MAG lepszy na SOCOMA szkoda prądu, ta gra tylko na PSP się nadaje a i tak jest tam słaba ...

LOL, LOL dla przypomnienia to jest jeszcze !!!BETA!!! A prądu to szkoda na tego MAG-a na PSP słaba !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dla mnie tak samo day 1 buy"- To do zobaczenia na serwerach. :biggrin: Przy okazji, który masz poziom? Pytam ponieważ mam wrażenie, że w tej grze strasznie wolno leveluje :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dla mnie tak samo day 1 buy"- To do zobaczenia na serwerach. :biggrin: Przy okazji, który masz poziom? Pytam ponieważ mam wrażenie, że w tej grze strasznie wolno leveluje :whistling:

gdzie zamawiacie gdzie sie najbardziej oplaca?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"Dla mnie tak samo day 1 buy"- To do zobaczenia na serwerach. :biggrin: Przy okazji, który masz poziom? Pytam ponieważ mam wrażenie, że w tej grze strasznie wolno leveluje :whistling:

14 czy 15lvl mam chyba, z tym levelelowaniem jest imho coś nie tak, najpierw po zdobyciu lvl nabija 3/4 paska do nastepnego poziomu i później powoli się już zapełnia do końca..

Odnośnie kupna to jeszcze nie widziałem dobrej oferty, liczę może na ten zestaw SOCOM + Move, ale pewnie nie dla nas takie rarytasy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktem jest ze dynamika rozgrywki jest typowy cod czyli pojawiam sie i znikam - tylko dla biegajacych - sharpshooter bedzie tu idealny - brak balansu broni narazie - ogolnie to strasznie sie rozczarowalem a mialem nadzieje - zero motoryki i fizyki - tylko do gry klanowej niestety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

kamperom gra sie spodoba, jak wolisz biegac i mucic to sterowanie troche kiepskie i beda cie zdejmowac ci co sie kampia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się w ogóle nie napalałem na tą grę, MAG i poprzedni SOCOM mi nie przypadły do gustu, ale się miło zaskoczyłem, gra się bardzo bardzo fajnie. Nareszcie jest jakaś gra po multi, która wymaga skilla, te bezsensowne bieganie w codzie już mi zbrzydło. Najbardziej skillowa gra na ps3 obok BC2 IMO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj patrzę na tę/tą grę trochę spokojniej i na trzeźwo. Doszedłem do wniosku, iż gra jest rajem dla noobów siedzących w "krzokach". O ile kamperzy są do zniesienia i można ich wypłoszyć za pomocą granatu o tyle od graczy wąchających kwiatki nie ma ucieczki.:scare:Sam spróbowałem tak przewalczyć rundkę i to rzeczywiście się opłaca bo tyle killi i asyst wcześniej nie miałem, ale czy to tylko o te gówniane punkty chodzi czy też o przyjemność z gry... Kolejną bolączką gry są... Ah przecież każdy to wie... Problem każdej multiplayerowej strzelaniny czyli doczytujące się tekstury. Myślicie, że zdążą to poprawić?:unsure:

P.S. Czy tylko ja mam wrażenie, że "wyborówki" są tutaj najsłabszą klasą broni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 5godzinach ściągania beta + patch + aktualizacja, wreszcie odpaliłem.

Moje pierwsze wrażenia:

grafika -rok 2008

dźwięk - te komendy po polsku to jakiś żart

sterowanie - drewno, zero odrzutu.

gameplay - jest nawet nieźle, porównując do multi U2 nawet podoba mi się bardziej

Moja prognoza na metacritic 75%

Grę pewne kupią posiadacze move i sharpshotera, bo na bezrybiu i rak ryba.

Beta do środy, więc pewnie jeszcze kilka godzin pogram, to można będzie więcej powiedzieć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ściągnałem bete Socoma, gra po odpaleniu działa normalnie menu itp., jednak kiedy porzejde do rozgrywki-wlacze szybki mecz (szybka gra, czy cos takiego nie pamietam) włacza się czarny ekran w prawym dolnym rogu naboje imitujące ładowanie i nic, czekałem z 15 minut i rozgrywka sie nie wlaczyla, wie ktos o co moze chodzić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem tak samo wczoraj wieczorem, dziś rano działało wszystko cacy. Może serwery przeciążone.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgodnie z rozpiską dziś beta dla wszystkich. File Size: 781 MB

Plus dodatkowo, 1500 MB Update'u w grze ;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×