Skocz do zawartości
monobloss

Socom 4

Rekomendowane odpowiedzi

Łączy Was z serwerem gry ? Czy tylko mi sypie błędami podczas próby połączenia ?

Edytowane przez Adriann

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łączy Was z serwerem gry ? Czy tylko mi sypie błędami podczas próby połączenia ?

Tez mam to samo.Blad lub czarny ekran. Sprobuj sie polaczyc do innego trybu gry.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Beznadzieja. Widzę że gra polega na kampieniu. Kampisz fragujesz nie kampijsz jesteś fragowany. Gra nie dla mnie bo nie lubie stać za osłoną i i strzelać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest jakaś parodia.

Odpalam grę , wybieram Bomb Squad i czekam... Czekam... Czekam.

Wybieram inny tryb i powtórka.

I wyłączam to w cholerę. Gra wyleciała z mojej konsoli i kupić jej nie kupię.

Sory ale kolejny ekskluziw dla PS3 nie wart zachodu, obok KZ3.

Do kupienia za 50 zeta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie no z tą aktualizacja to juz jest jakies przegiecie ......

Srogie, nawet nie ma opcji ANULUJ, tylko trzeba :psbutton: wyjść z gry. No i ta wielkość aktualizacji... :fool: Z takim podejściem klientów sobie nie nagrabią.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, a czemu wy macie problemy, jak byście nie wiedzieli to jest BETA i ma służyć do tego aby twórcy mogli skonfigurować servery a nie żebyście mogli sobie za darmo pograć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

multi do mnie nie przemówił ale zobaczylem filmik z singla no i obsluga 3d jak i obsluga mova przemowila za tym ze zamowiłem ta gre:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, a czemu wy macie problemy, jak byście nie wiedzieli to jest BETA i ma służyć do tego aby twórcy mogli skonfigurować servery a nie żebyście mogli sobie za darmo pograć

eee, jak bys nie wiedzial to BETA jest po to zeby sprawdzic jak sie gra w to cos co ma wyjsc za jakis czas. No i teraz cos co moze cie zadziwic - BETA powinna dzialac. Tak, powinna dzialac bo po to ona jest. Ludzie graja i decyduja o tym czy im sie podoba czy nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tym bardziej powinna działać, że gra ma premierę za tydzień - no dobra 8 dni - a tak dostaniemy zabugowany badziew na miarę Killzone 3.

Bo jedyne co teraz mogą zrobić to wypuścić kolejny patch w dniu premiery.

LOL

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam grałem i bugów nie widziełem, jedyne co mi nie pasuje to to że nie mogę wbić z kumplami na server bo nie ma opcji utwórz grupę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No jeszcze czegoś takiego nie widziałem. Ściągnąłem beta demo 750 MB około, aktualizacja do tego 38 MB, nie problem bo to błysk ciupagi, odpalam a tu... 1,5 GB - co to ma być!!??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ciagle marudzicie co macie neta 1mb? prosze was

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o chodz jeden normalny;d gierka warta tego tymbardziej ze single ma byc rewelacyjny ;d a w multi mało gram;d

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

eee, jak bys nie wiedzial to BETA jest po to zeby sprawdzic jak sie gra w to cos co ma wyjsc za jakis czas. No i teraz cos co moze cie zadziwic - BETA powinna dzialac. Tak, powinna dzialac bo po to ona jest. Ludzie graja i decyduja o tym czy im sie podoba czy nie.

Brednie ..

Z jakiego źródła pochodzi twa wiedza na temat wersji beta ? Bo teraz powiem coś co może cię zadziwić - Beta nie jest synonimem dla wyrazu Demo ..

I nie, beta nie służy do tego żeby sobie sprawdzić jak się gra. Beta służy do sprawdzania danego oprogramowania przez większą liczbą użytkowników, celem wyłapania różnych błędów, uchybień i zgłaszania owych niedoróbek do twórców. Fakt, że ludzie podchodzą do wersji beta jak do wersji demonstracyjnej zmusza twórców do selekcjonowania testerów i robienia zamknietych bet.

Inną odmienną kwestią jest często leniwość producentów i umieszczanie znaczka "BETA" dosłownie wszędzie. Łatwość tłumaczenia potencjalnych błedów sprowadzi się do słow " Przecież to beta ... "

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co wy chcecie od tej gierki, przecież jest zajefajna. A singiel będzi jeszcze lepszy, ktoś mówił że to MAG w 3 osobie to chyba w maga nie grał po pod względem rozgrywki to ta gra mi wogóle MAG-a nie przypomina, a gram w niego dość dużo. Jedynie stylistycznie jest trochę do MAG-a podobna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi też się wydawało że beta to nie to samo co DEMO. MAGa nie przypomina stylem grania itd, ale interfejs i ikonki są takie same i dobrze

Edytowane przez KupSePS3

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Socom jest jedynie podobny do MAGa w typie gry gdzie zdobywamy 3 punkty kontrolne by odblokować następne 2. Więcej podobieństwa nie widzę.

Z jednej strony szkoda że wprowadzili tryby z odradzaniem, to już nie to samo. Z drugiej strony więcej osób poleci na tą grę.

Jak dla mnie jest świetna, rozgrywki klanowe są milutkie, a jak ma do tego dojśc Co-op i specjalne misje dla drużyn to będzie cudeńko.

Płakać mi się chcę bo dzisiaj koniec bety a do premiery tydzień. Wracam do MAGa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Z jednej strony szkoda że wprowadzili tryby z odradzaniem, to już nie to samo. Z drugiej strony więcej osób poleci na tą grę.

Zawsze można wybrać tryb z tradycyjnymi ustawieniami socom

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedziałem że oceny szału nie zrobią, ale jest gorzej niż myślałem.

Metacritic: 66%

http://www.metacritic.com/game/playstation-3/socom-4-us-navy-seals

Gamerankings: 66,92%

http://www.gamerankings.com/ps3/991064-socom-4-us-navy-seals/index.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I co to za różnica? Beta była ogólnodostępna więc każdy kto był zainteresowany wyrobił sobię sam opinię. Ja już od dawna nie opieram się na żadnych recenzjach gier, zwłaszcza gdy wzorem gier fps robią CoD..

SOCOM to staroszkolny multi z lekkim liftingiem i to jest właśnie w tej grze najlepsze, do tego tryb Classic bez respów i będzie fajna taktyczna strzelanina, coś czego już w sumie od dawna nie ma na rynku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny... nie normalni ludzie to oceniają, nie wiem o co chodzi. Raz patrze a Dragon Age I ma więcej pkt niż KZ3 chociaż DA jest nie grywalny

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oceny... nie normalni ludzie to oceniają, nie wiem o co chodzi. Raz patrze a Dragon Age I ma więcej pkt niż KZ3 chociaż DA jest nie grywalny

:rofl:

Socom faktycznie slabiutko oceniony. Podziekuje tymczasowo tej grze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×