Skocz do zawartości
kill

Magic The Gathering

Rekomendowane odpowiedzi

Ja też mogę się pisać na parę rund wieczorem. Będę w domu około 23, jakby ktoś jeszcze był, to bardzo chętnie zagram :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam dylemat, czy siekac w multi, czy odkrywac karty bo jeszcze sporo do odkrycia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Siekaj w multi, wygrywając bedziesz odkrywał karty :D Rozwiązałem Twój dylemat, poproszę piwko ;P

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w multi tez odkrywa sie karty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to chyba koniec singla :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no wlasnie nie nie odkrywa chyba ze cos przeoczylem ....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 2012 odkrywalem ale rozegralem kilka meczy w multi i nie odkrywalo chyba ze nie gralem rank tylko na invita i tam to nie dziala teraz tak mysle

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

DJ - moze tym deckiem co grasz to masz juz wszystko odkryte? Wtedy Ci nie ma co odkryc. A ja zaczynam od poczatku wszystko - save poszedl sie pasc..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie gralem garukowym ale nie rank tylko invite moze dlatego nie odkrywal a wygralem sporo meczy :(

Edytowane przez DJYano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

YLOD sie stal :D drugi raz podczas aktualizacji FW :/ nie lubie $ony - ale kolejny plej juz jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba pora przestać aktualizować plejke xD bo ja już po gwarancji mam więc lipa będzie jak YLOD wpadnie XD

Tak w ogóle próbuje przejść revenge campaign i niezła rzeźnia tam jest...wkurzające tam jest że nie wiem skąd ale przeciwnicy zawsze mają regenerację hp i nie ważne czym atakują ( od goblina 1/1 po inne mocniejsze stwory ) zawsze im się skaluje ich siła zależnie od landów...a u mnie nie nie ważne że użyje tego samego potwora tak samo... :/

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś z Was może sprawdzał, czy posiadanie pod kontrolą więcej niż jednej karty Fire Servant (talia Chandry) kumuluje efekty? Jeżeli jedna karta podwaja dmg zadawane przez sorcery/instant, to dwie będą efektywnie potrajać?

EDIT:

Dobra, doczytałem się, działa. Zrobić combo z Chandra's Fury i jest board wipe, z każdym innym spellem z tego decka to jest game winner.

Edytowane przez Siriondel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak, ale to jest 1 i chyba jedyna kreatura w tym decku, która znika praktycznie w tym samym momencie, w którym się pojawia ;)

Edytowane przez EndarSeth

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WMKFGC - kod do wpisania w Player Status, Promotional Unlock screen :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co on daje, jeśli można wiedzieć?

Ancient Wilds to jeden z najpotężniejszych i najbardziej wkurzających decków w tej grze. Wiem, bo właśnie nim gram. Sporo ludzi poddało grę przed 5 turą.

Exalted Darkness też mi się fajnie gra :) z małego, popierdólkowatego potworka 1/1 robi się w czasie ataku 8/8, lifelink. Do tego jeszcze unblockable i shroud, i jedziemy. Cudownie.

O dziwo, to pierwszy magic w którym też fajnie mi się gra Garrukiem. Odblokowałem dopiero 2 karty, ale w jakim stylu!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

generalnie uwazam ze wersja 2013 jest najbardziej udana jesli chodzi o decki w podstawce ciekawe co bedzie w dlc :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co on daje, jeśli można wiedzieć?

Ten kod odblokowuje po jednej dodatkowej (spoza tych 30) karcie do każdego decku. Są to zazwyczaj bardzo dobre karty, więc jest to must have.

5 decków DLC jest znanych niemalże od czasu premiery gry.

Edytowane przez pepe201

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy ja wiem, czy to takie must-have'y... W sumie, do decków którymi nie gram, całkiem fajne.

Dla czarnego, ancient wilds i exalted to słabiaki dali. Szkoda,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajesz kod na darmowe karty to jeszcze źle :)

A tak na poważnie - nowe karty dla Ancient Wilds, Obedient Death i Exalted to słabiaki ? To ty chyba nie czytałeś opisu na tych kartach :)

A nowa karta dla Odrica to już full wypas :)

Endarseth - wysłałem ci zaproszenie do znajomych ale chyba masz już maksymalną liczbę ludzi :/

Edytowane przez Lijon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mogli by dodać jakiś nowy tryb...albo chociaż Archenemy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×