Skocz do zawartości
kill

Magic The Gathering

Rekomendowane odpowiedzi

Hym...może po prostu zasada będzie taka żeby grać tym podstawowym deckiem bez żadnych dodatkowych kart ?...aaa i jeszcze jedna...że ja wygrywam :laugh:

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam - gra rewelacyjna nawet dla totalnych lajkonikow. Na razie grzebie w kampanii i jest git, a co dopiero w multi - za ta cene to must have!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja pobrałem demko, ogarne je i jak spasuje (a po tutorialku sie podoba) to sie pisze na turniejek :) tylko ogarnianie w niedziele chyba dopiero bede wieksze robić bo czasu nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu Ci mówię że jak ściągasz triala 1,4gb to jest full gra tylko ma zablokowane dalsze opcje..potem jak Ci sie spodoba i kupic full to tak naprawdę dociągasz tylko pliczek 350kb i wtedy masz ją w pełni odblokowaną...

Ahhh...pierwszy przeciwnik i poległem xD miał latające badziewia a ja nic nie mogłem wylosować żeby się bronić :(

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, jesli ktos z poczatkujacych (takich, jak ja) chcialby rozegrac jakies partyjki w multi i bez spinania sie - to dodawac do znajomych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przygrałem w demo i muszę powiedzieć, że jest całkiem zacne. Do tego ładne ekrany loadingowe i mam zaufanie do Wizards of the Coast :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w zależności jaki poziom trudności wybierzemy to dostajemy lepsze karty, więcej czy nie wpływa to na odblokowywanie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Karty dostaniesz takie same jedyne co się zmieni to poziom przeciwnika,jego talia,poziom taktyczny przeciwnika oraz szansa na to że on będzie miał lepsze karty podczas ciągnięcia z talii...

Morph, DjYano wysyłam wam zapro na PSN i nie mogę się doczekać kiedy zagramy razem :)

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mogę co najwyżej po 24:00 zagrać ponieważ wtedy wrócę z pracy...a tak to cały następny tydzień poza poniedziałkiem i piątkiem to od 10:00-16:00 mogę grać:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@up

ja pewnie bede gral wiec jak wyslesz zapa to pogramy w nocy :)

hs'a masz ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jutro kupuję pełniaka, więc zapraszam do wspólnej przyjacielskiej gry. W wersję 2012 prawie nie grałem online, teraz planuję naprawić ten błąd, szczególnie, że nowa odsłona wnosi kilka fajnych zmian i oczekiwanych poprawek (manualne tapowanie many, wreszcie). Mam HS.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak w ogóle zauważyłem coś dziwnego...otóż walcząc z Garukiem w kampanii on przywołał 3 stwory mając tylko 2 karty landów...jak spojrzałem potem bliżej na jego karty to wychodziło że na te wszystkie stwory powinien mieć 8 kart landów...czyżby mały bug ? albo jakaś tajna technika ?XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie się spodobała karta która daje tyle +/+ ile masz landów pod kontrolą...jak się to narzuci na Larwe zielonych to wtedy kosi wszystko...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://gatherer.wiza...mbermaw%20Larva + http://gatherer.wiza...nchwood%20Armor + http://gatherer.wiza...Primal%20Bellow = miazga nie do zakoszenia...

Oczywiście jak sie ma landy xD

Edytowane przez TRaCeGuitar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja pierwszy mecz przegrywam, bo koles ma kreaturne 3/1 latajaca a ja nic do obrony :D i juz mi tak 4 ture jedzie grubo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znam ten ból xD też tak miałem xD on mnie tak zjechał 3x xD ale potem dopadłem się do pająka i zabiłem jego latające potworki i potem jego...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teraz natomiast mam 1 kreaturke i 10 landow :D i on zas ma latajacego :D

LOL, nie moge wejsc w PSS :/ serwery czesciowo dostępne :/ a chcialem pograc multa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×