Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

ostatnio nak*** wyscigi i dorobilem sie veyrona,

bede w niedziele wieczor prawdobodobnie wiec szykujcie invity :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie, prosiłbym o wyluzowanie trochę i nie sypanie wulgaryzmami w co drugim poście/zdaniu.

Przymykałem oko, bo wiem, że panuje tu przyjemna atmosfera, ale bez przesady, bo prawie w każdym poście leci mięso...

W grze można jechać równo, standard, ale tutaj prosiłbym o troszkę pokory i nie używanie w co drugim zdaniu przekleństw :)

Bądź co bądź to wciąż forum.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O, moderator się zdenerwował troszkę :P

Ja aktualnie będę jakiś czas offline, gdyż jestem w trakcie przeprowadzki, jak zadekuje się na nowym miejscu i konsola znajdzie swoją półkę to dopiero się pojawię.

Pozdrowionka dla wszystkich :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Patricko,a tak nie na temat - zainteresowałoby cię robienie platynki w Dead Nation w kooperacji?(jak naprawię konsolę)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już coopa w DN zrobiłem, lokalnie. Bo jak widzę co się dzieje z grą po sieci to mi się odechciewa wszystkiego.

Szkoda mi nerwów na to po prostu, żeby co chwile Cie rozłączało.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja zrobiłem częściowo z bratem ale jemu nie chce się przechodzić 4 razy ;d

PS.

Udany reflowing konsoli,nowa pasta nałożona i DZIAŁA!!!!(Póki co)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

założyłem klub

jeśli jest ktoś chętny niech pisze

psn id erwines15

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erwines,zwróć uwagę na nazwę tematu cluB - test drive unlimited 2 a nie cluBS więc pisanie tutaj że założyłeś nowy klub i zgarniasz ludzi jest poprostu chamstwem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erwines,zwróć uwagę na nazwę tematu cluB - test drive unlimited 2 a nie cluBS więc pisanie tutaj że założyłeś nowy klub i zgarniasz ludzi jest poprostu chamstwem...

Ale Club - Test Drive Unlimited 2 oznacza "klub w danej grze" W nazwie tematu nikt nie napisał "Club- ps3siteMadDriversPL tdu2" Więc chyba niekoniecznie chamstwo zrobił @ervines. Bo jak nie w tym temacie to gdzie miał napisać?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł założyć dla swojego klubu osobny temat,zauważ że ten temat został założony przez normalnego użytkownika i pierwszy post został napisany stricte dla tego klubu,poza tym cały temat skupia się na jednym klubie.

Jeden klub - jeden temat.

Wyobrażasz sobie zamieszanie gdyby sprawy organizacyjne dwóch trzech albo nawet czterech klubów były rozwiązywane w tym samym temacie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mógł założyć dla swojego klubu osobny temat,zauważ że ten temat został założony przez normalnego użytkownika i pierwszy post został napisany stricte dla tego klubu,poza tym cały temat skupia się na jednym klubie.

Jeden klub - jeden temat.

Wyobrażasz sobie zamieszanie gdyby sprawy organizacyjne dwóch trzech albo nawet czterech klubów były rozwiązywane w tym samym temacie?

Ogólnie Cię rozumiem. Chodzi mi o "chamstwo". Nie ma co się spinać. Trzeba było powiedzieć słuchaj pewnie się pomyliłeś przenieś będzie git. Nie chcę nikogo na siłę bronić ale napisałem tego posta, bo zdaję sobie sprawę, że mógł to zrobić nieświadomie.

Co do klubu ps3site to też byłem na liście bo chciałem z Wami jeździć. Niestety wiele czynników złożyło się na to, że nie mogłem grać zbyt często. Dlatego odpuściłem temat, żeby nie blokować lepszych/aktywniejszych graczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sorry Grimdar z tym chamstwem to na serio przesada

poza tym jak by każdy chciał zakładać nowy temat bo zrobił swój klub to wiesz ile by tego moderatorzy mieli do usuwania

temat jest nie tylko o waszym klubie i każdy ma prawo się w nim "zareklamować"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spójrz na pierwszy post.

Temat klubowy,pierwszy post stale aktualizowany.

Czy jeśli miałyby być 2 kluby w jednym temacie wyglądałoby to tak?

Poza tym gra wyszła już sporo czasu temu i póki co widzę tutaj tylko ten klub więc moderatorzy nie mają zbyt dużo roboty w tym miejscu.

Ps.

Ten temat jest tylko o naszym klubie :P

Nazwa tematu jest taka a nie inna bo nie wiadomo było jak to wszystko wygląda,ale zresztą.

Może reszta się o tym wypowie.

Z chamstwem nie chodziło mi nawet o to że reklamujesz się tutaj ale wskazuje to na dalsze zainteresowanie grą a do spraw organizacyjnych swojego klubu powinieneś mieć osobny temat,bo moderatorzy będą mieli więcej roboty z ogarnieniem dwóch klubów w jednym temacie niż dwóch tematów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeden temat klubowy to już nadto. A jak spadnie jego "popularność" to przeniosę ten temat do działu Online, bo bądź co bądź powinien on tam być od początku :)

Także nie zakładajcie kolejnych bo będę je już usuwał.

Swoją drogą nie rozumiem niektórych...w klubie jest masa miejsc jeszcze, klub jest na 3 levelu już, a zakładanie nowego klubu teraz nie ma żadnego sensu.

Raz, że w życiu już nie zrobicie 3 levelu (może nie w życiu, ale jego zrobienie zajmie minimum kilka miesięcy), a dwa to i tak pewnie w końcu zgłosicie o chęć przyjęcia do tego klubu tutaj.

No i nigdy nie pozyskacie tylu uczestników ile ma już ten klub. A co dopiero aktywnie grających.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erwines poza tym grales z nami na poczatku przed jakas tam wpadka z savem czy czyms, wiec czemu juz nie mozesz dolaczyc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Erwines poza tym grales z nami na poczatku przed jakas tam wpadka z savem czy czyms, wiec czemu juz nie mozesz dolaczyc?

no k*** chciałem dołączyć jeszcze raz tylko oczywiście nikt mi zaproszenia nie wysłał a prosiłem kilka razy parę osób żeby to zrobiły

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie rozumiem tej akcji, byles na samym poczatku w pierwszej osemce, pozniej miales wskoczyc do 16 bo miales tam jakis problem.. Ja teraz nie gram ale niech ktos wysle Erwinesowi zaproszenie i tyle, a Ty Grimdar troche luzuj..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kończąc offtopic,jeździ ktoś dzisiaj? :)

Albo jutro?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak już wysyłacie zaproszenia to może i dla mnei miejsce się znajdzie? Jeżdżę może mniej niż kiedyś, ale mam nadzieję, że w wolniejsze wieczory będę mógł pośmigać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakaś ustawka na poniedziałkowy wieczór? Pośmigajmy/pościgajmy się a nie spinajmy na forum. Ja postaram się wpaść koło 19. Mam nadzieję, że będzie z kim pojeździć ;)

dj_slavek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jakaś ustawka na poniedziałkowy wieczór? Pośmigajmy/pościgajmy się a nie spinajmy na forum. Ja postaram się wpaść koło 19. Mam nadzieję, że będzie z kim pojeździć ;)

Ja będę. Wakacje są to i cały dzień mogę być na PS3. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę. Wakacje są to i cały dzień mogę być na PS3. :)

Rowniez bede wieczoerkiem :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chciałbym pojeździć ale ciągle robię wyścigi wytrzymałościowe w GT5. Więc może następnym razem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie jestem ZA przyjęciem nowego kierowcy do naszego klubu. Miałem okazję dzisiaj pojeździć trochę z radzia11 i muszę przyznać, że młody daje radę (kilka razy śmiało mnie objechał). Z veyronem radzi sobie całkiem sprawnie jak na 22(bodajże) level. Jest dość często z tego co zdążyłem zauważyć więc będzie z kim pojeździć. Prezes co o tym myślisz? Przymkniesz oko na niski lvl kandydata? Jeśli ktoś ma coś przeciwko niech wypowie się lub zamilknie na wieki :)

PS. radzia przed hopkami zwalniamy i to ostro :)

PS2 przed ostrymi zakrętami hamujemy zdecydowanie wcześniej (veyron nie należy do samochodów z dobrymi hamulcami) :)

PS2,5 mniej nerwów, więcej rozwagi

PS3 jeździj, nabijaj lvl, zdobywaj fury i przede wszystkim szybko załatw 4 poziom tuningu swojego veyrona. Na poczatek wystarczy ten co masz. Jednak nie zapomnij, że w wyścigach typu "speed" liczy się przede wszystkim Super Sport.

PS4 mimo problemów z "dołączeniem" (jak zwykle) fajnie się jeździło. Dzięki i do następnego.

dj_slavek.png

Edytowane przez master20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×