Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

sygnapoprawka.png

Siedziba klubu znajduje się na Oahu, na malowniczych wzgórzach wygasłego wulkanu.

45092504330605339248.jpg

Malowanie bojowe na aucie:

stikerclub2.JPG

projekt by kremulek

Lista klubowiczów:

1. janki41 - upierdliwy, nawiedzony (i co tylko sobie tam jeszcze wymyślicie) prezes klubu

2. ProfesorResor - twórca, założyciel i prezes klubu na wieki wieków

3. brzozalukpl - sekretarek forumowy klubu

4. kremulek - wariat za kółkiem

5. Edi022 - wariat za kółkiem

6. Grimdar - szkółka ujeżdzania byków

7. mario1212 - TU SĄ PIENIĄDZE !!

8. timetoshake_PL - szkółka ujeżdzania byków

9. Showon23 - szkółka ujeżdzania byków

10. kamiil65 - szkółka ujeżdzania byków

11. fs_CrazyArek - szkółka ujeżdzania byków

12. dj_slavek - wariat za kółkiem

13. Patrickosan - wariat za kółkiem

14. tata_arek - ale o co chodzi ?

15. danio215 - chyba funfel ediego

16. Daros888 - nasz młody wilczek, ale skutecznie kąsający

17. amber257124 - skarbonka

18. ex_devil - świeża krew

19. sadurx - świeża krew

20. OKMAN_ - wyjadacz zapasów piknikowych

Dostęp do 3 poziomu klubu będzie dostępny tylko po otrzymaniu zaproszenia, więc jeśli są chętni proszę o ponowne zgłoszenie w tym temacie.

Minimalny poziom gry do wstąpienia do klubu to poziom 30.

Headset (bądź mikrofon z PLAYSTATION Eye) nie wymagany, ale bardzo wskazany.

W ramach psychoterapeutycznych fascynacji, Janki poleca utwor muzyczny, ktory pozytywnie nastroic ma do clubowej jazdy :D

Temat klubowy, pierwszy post stale aktualizowany.

Edytowane przez BrzozaLuk
  • Like 6

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK. Ja znalazłem takie fajne miejsce na Hawajach na wzgórzu zaraz obok morza, fajna miejscówka, fajny dojazd i gwarantowany przepiękny widokwink.gif

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządek musi być :)

Jakbyście mieli jakieś niepotwierdzone miejsce to się piszę (pisałem wcześniej w temacie, że również chętny jestem, ale to było dawno) ;)

Ewentualnie wpiszcie mnie na listę na drugi poziom :ninja:

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządek musi być :)

Jakbyście mieli jakieś niepotwierdzone miejsce to się piszę (pisałem wcześniej w temacie, że również chętny jestem, ale to było dawno) ;)

Ewentualnie wpiszcie mnie na listę na drugi poziom :ninja:

Możliwe, że nie będziesz musiał czekać aż dobijemy 2 poziom klubu bo koosa666 chyba nie będzie grać online tak przynajmniej pisał w temacie TDU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Można się zapisać na listę rezerwową ? ;)

Edytowane przez esqiro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że lista członków została już sporządzona. :thumbsup: Co do lokalizacji naszego klubu to mi osobiście jest to obojętne(ufam, że dokonacie dobrego wyboru :tongue: ). Z tego co pamiętam(pisał o tym bodajże "BrzozaLuk") w klubie będzie można pełnić różne funkcje(np. skarbnik) więc tym trzeba będzie się zająć jak zostanie to w 100% potwierdzone. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się piszę na listę rezerwową :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na mysli ten klub co jest w sumie niedaleko latarni? Oahu mysle jest lepsze z jednego wzgledu, miaje utrzymania dystansu czy jazdy za liderem beda tam o wiele prostsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wolałbym Oahu, Ibiza urzekła mnie klimatem, ale jest mniejsza i ogólnie mniej się tam dzieje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe, że nie będziesz musiał czekać aż dobijemy 2 poziom klubu bo koosa666 chyba nie będzie grać online tak przynajmniej pisał w temacie TDU.

No to dobrze ;) - dajcie jakiś termin potwierdzenia i będzie wiadomo.

Co do lokalizacji to Oahu również wydaje mi się lepszą opcją - znacznie więcej możliwości.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie niema wątpliwości, że powinieneś być założycielem. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miejsce na O'ahu o którym wspminałem znajduje się w takim jakby kraterze wjeżdża się tam tunelem nie wiem jak to dokładniej opisać.

Macie zdjęcie 45092504330605339248.jpg

Trzeba ustalić jeszcze tego skarbnika i sekretarza. Ja proponuje BrzozaLuk i Krypto na te stanowiska. Wy tylko ustalicie na jakie z tych dwóch stanowisk się piszecie. Co Wy na to ?:thumbsup:

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myslalem o jakims klubie niedaleko latarni, przy tamtych dlugich prostych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja napisałem tylko propozycje tej miejscówki. Podoba mi się ona bo jest piękny widok na miasto i na morze z niej, ale jak macie inne propozycje to wysyłajcie zdjęcia albo opisujcie miejscówke potem tylko zdjecydujemy którą wybrać.:thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba ustalić jeszcze tego skarbnika i sekretarza. Ja proponuje BrzozaLuk i Krypto na te stanowiska. Wy tylko ustalicie na jakie z tych dwóch stanowisk się piszecie. Co Wy na to ?:thumbsup:

Jeśli miałbym wybierać między skarbnikiem a sekretarzem to osobiście wolałbym zostać sekretarzem. Dlaczego? A no dlatego, że wydaj mi się, że ma on mniej do roboty i mniejsza odpowiedzialność na nim spoczywa. :tongue: Ale w sumie to mi obojętne więc pozostawiam decyzje w rękach BrzozaLuka. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli miałbym wybierać między skarbnikiem a sekretarzem to osobiście wolałbym zostać sekretarzem. Dlaczego? A no dlatego, że wydaj mi się, że ma on mniej do roboty i mniejsza odpowiedzialność na nim spoczywa. :tongue: Ale w sumie to mi obojętne więc pozostawiam decyzje w rękach BrzozaLuka. :wink:

Ja tam moge nawet zamiatac:p tak czy siak bedziemy wspolnie o wszystkim decydowac, zobaczymy jak to wszystko funkcjonuje po otwarciu klubu. Czy pozostala dwojka z listy potwierdza chec przystapienia do klubu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam moge nawet zamiatac:p tak czy siak bedziemy wspolnie o wszystkim decydowac, zobaczymy jak to wszystko funkcjonuje po otwarciu klubu.

Dobra, już lecę do sklepu aby kupić Ci miotłę. :tongue: A tak naprawdę to oczywiście się z tobą zgadzam - demokracja musi być. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

BrzozaLuk napisął na początku aby pisać propozycję nazwy i klubu. To może ja coś wpiszę :)

PS3SiteDriversPL - We ride on the other site of the sun! B)

Wiem, że były propozycje w temacie głównym o TDU2, ale można dywagacje przenieść tutaj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do nazwy można by coś dodać, fajna propozycje nazwy dał koosa "PS3SiteMadDrivers" można by jeszcze dodać PL i nazwa jest świetna. A co do motta moim zdaniem jest bardzo fajne. Trzeba się pospieszyć z wyborem nazwy i motta żeby potem jak wyjdzie patch wszystko było dopięte na ostatni guzikthumbsup.gif

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podsumowując, było by:

PS3SiteMadDriversPL- We ride on the other site of the sun! B)

(@edit: dodałem s)

Teraz niech się pozostali wypowiedzą ;)

@Down - wcześniej pisałeś jakiejś miejsce koło latarni na Oahu - to był dobry pomysł wg. mnie.

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moze niech bedzie te mad drivers pl a haslo tez mi sie podoba:) dzisiaj odpale tdu to ogarne jakas propozycje klubu, innym obojene?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×