Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Coś jest nie tak, dostałem zaproszenie, zaakceptowałem, chce wejść do klubu i gra zaliczyła zwiechę. Po restarcie gry nie mam zaproszenia ani członkostwa w klubie... Profesor, jak bedziesz online to wyślij jeszcze raz.

Udało się komuś z zaproszonych zaakceptować poprawnie zaproszenie i wejść do klubu?

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie też sie ciesze z pojawienia sie klubu, ale nalezy zachowac zimna krew! Janki tez zaluje ze jestem dopiero 11, ale w takiej kolejnosci sie zglosilismy i to nasz problem. I prosze przestrzegajcie zasad (wedlug mnie najlpeszym rozwiazaniem byloby, zeby tylko Profesor Resor mógł zapraszać do klubu, bo gdzie kucharek szesc tam nie ma co jesc!) Proponuje kolejne "potwierdzanie" i jezeli ktos z czolowej osemki np. do czwartku nie potwierdzi swojego uczestnictwa, wtedy niech na jego miejsce wejdzie pierwszy, drugi i tak kolejno z listy rezerwowej. Juz niemoge sie doczekac klubowej jazdy ;) Powodzenia i wbijajcie jak najszybciej 2lvl !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od razu przyjąłem zaproszenie do klubu :) ale niestety nie mogłem do niego wejść. Łubudubu, łubudubu, niech nam żyje prezes naszego klubu ! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Serwer od clubow nie daje rady, dzis pewnie poltora miliona zostalo zalozone wiec norma, mi sie trzy razy zwiesilo, raz jak wszedlem do clubu bo nie pojawialo sie zaproszenie, pozniej jak chcialem zaakceptowac, za trzecim podejsciem sie udalo, wszedlem popatrzylem na odpicowanego Resora wplacilem hajs. Fajnie to bedzie jak sie rozwinie. Deadline proponuje na piatek godzine 20, kto sie nie zglosi z poczatkowej trudno, przeskakuje odpowiednio na pozycje dalsza. 3 raz mi sie zawiesilo jak probowalem rozpoaczac wyscig, sa 2vs2 albo 4vs4 a takze clubowy co op

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, serwery nie wyrabiają na tą masę chętnych :rolleyes:

Patrzyłem sobie jakie ludzie nazwy powymyślali itp, to widziałem, że są kluby z 30 członkami.... ciekawe jak oni to zrobili, gdy wszystko tak się wiesza :confused:

Aktualnie lecę dalej z poniechanymi mistrzostwami, licząc, że za którymś razem ponawiające się zaproszenie zaskoczy. <_<

@Edit: Ok, to czekam. Wysyłaj, bo to co było wcześniej nie pojawia się :)

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tak, serwery nie wyrabiają na tą masę chętnych :rolleyes:

Patrzyłem sobie jakie ludzie nazwy powymyślali itp, to widziałem, że są kluby z 30 członkami.... ciekawe jak oni to zrobili, gdy wszystko tak się wiesza :confused:

Aktualnie lecę dalej z poniechanymi mistrzostwami, licząc, że za którymś razem ponawiające się zaproszenie zaskoczy. <_<

Zaraz wejdę to Ci szybko wyślę zaproszenie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hahaha :biggrin: Mam wrażenie, że serwery klubowe zdziczały właśnie i poszły w las. Zaakceptowało mi nagle, ni z tego ni z owego zaproszenie, wcześniej miałem już siedzibę klubu podświetloną, ale w statystykach nic na temat klubu nie ma.Chyba z klubowania na razie nici, puki gawiedź się nie opamięta.

Zrobię jakieś zaległe mistrzostwa i chwilowo odpuszczam nacisk na klub. :mellow:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja chetnie dolacze do klubu. Gry jeszcze nie posiadam, nabede ja chyba jakos pod koniec przyszlego tygodnia, ale z checia juz teraz zagrzeje sobie miejsce w lawce rezerwowej :happy:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może koledzy jeszcze raz chetnych w kolejności zapisywania podać bo ja zgłosiłem chęć przyłączenia i nie wiem na którym miejscu oczekiwania jestem :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak tylko piszę żeby powiedzieć że dalej jestem chętny do klubu.

W końcu nie chce stracić czołowego miejsca na liście rezerwowej :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec zeby nie bylo zaskoczenia przy dopelnianiu skladu, ja albo Profesor bedzie wysylal powiadomienie poprzez forum na temat drugiego etapu przyjec, ewentualnie jesli ktos z pierwszej osemki nie odezwie sie do... (No wlasnie Resor na kiedy deadline?) nastepnie po nieotrzymaniu odpowiedzi przez 2 (?) dni bedzie przeskakiwala na przod nastepna osoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kazdym badz razie ze mna nie bedzie zadnego problemu..... jak narazie bede ostatni na liscie :pardon:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można uaktualnić listę wszystkich chetnych? Będę wdzięczny :thumbsup:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wiec zeby nie bylo zaskoczenia przy dopelnianiu skladu, ja albo Profesor bedzie wysylal powiadomienie poprzez forum na temat drugiego etapu przyjec, ewentualnie jesli ktos z pierwszej osemki nie odezwie sie do... (No wlasnie Resor na kiedy deadline?) nastepnie po nieotrzymaniu odpowiedzi przez 2 (?) dni bedzie przeskakiwala na przod nastepna osoba.

No mogą być dwa dni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy można uaktualnić listę wszystkich chetnych? Będę wdzięczny :thumbsup:

Mario blagam Cie Czlowieku, wejdz sobie na pierwsza strone i zobacz liste, ok ?

zaraz dopisze dwojke ktora dzis wyrazila chec, oraz mala informacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam sie czy deadline nie zrobic na czwartek godzina 20, bo jesli niektorym tyle czasu zajmuje zaakceptowanie zaproszenia to nie chce myslec ile bedziemy robic na 2 lvl, rozumiem ze nie kazdy ma full czasu, ja tez nie mam ale na poczatek niech wejda doswiadczeni choc w miare i autem typu veyron czy cos takiego, takimi autami startuja w klubach bo sie polaczylem z 2 francuzami. niestety nie mozna w pojedynke walczyc, 2 lub 4 osoby z czego najbardziej popularne sa dwie. Wiec czkam na opinie tutaj w watku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie chcę się chwalić ale sporo najeździłem się w TDU2. Ukończyłem 100% wyzwań i wszystkie zadania "poboczne" w garażu posiadam 33 samochody w tym czołówka jak veyron, zonda cinque, aston one - 77. Oczywiście cierpliwie czekam na swoją kolejkę (lista rezerwowa, poz 8), ale jeśli zarząd uznałby, że mogę się przydać w nabijaniu 2lvl to chętnie pomogę :). Jestem dostępny od poniedziałku do piątku późnymi popołudniami i wieczorami. Czasem również w ciągu dnia :) Życzę klubowi szybkiego rozwoju :)

dj_slavek.png

Edytowane przez master20

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem wczoraj mały problem z łączem, ale na szczęście się z nim uporałem. Przyjąłem już zaproszenie do klubu i przekazałem na jego rzecz 100k$, prosiłby jeszcze tylko o zmianę mojej rangi w klubie. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przekazałem 500k $ na rzecz klubu. Jeżeli wszyscy obecni na listach (normalnej i tej rezerwowej) wpłacili więcej niż 300k $ to klub już by miał 2 lvl :)

Szybko wszedłem, wpłaciłem, szybko wyszedłem.

  • Like 1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie przekazałem 500k $ na rzecz klubu. Jeżeli wszyscy obecni na listach (normalnej i tej rezerwowej) wpłacili więcej niż 300k $ to klub już by miał 2 lvl :)

Szybko wszedłem, wpłaciłem, szybko wyszedłem.

Brakowałoby jeszcze 10000 XPwhistling.gif

Zastanawiam sie czy deadline nie zrobic na czwartek godzina 20, bo jesli niektorym tyle czasu zajmuje zaakceptowanie zaproszenia to nie chce myslec ile bedziemy robic na 2 lvl, rozumiem ze nie kazdy ma full czasu, ja tez nie mam ale na poczatek niech wejda doswiadczeni choc w miare i autem typu veyron czy cos takiego, takimi autami startuja w klubach bo sie polaczylem z 2 francuzami. niestety nie mozna w pojedynke walczyc, 2 lub 4 osoby z czego najbardziej popularne sa dwie. Wiec czkam na opinie tutaj w watku.

Też tak myślę i proponowałbym wrzucić na miejsce kogoś kto się nie odezwie Jankiego bo gra regularnie w TDU (a raczej siedzi w kasyniebiggrin.gifjak Ty nabiłeś tam już 6mln? blink.gif), ale to by było nie sprawiedliwe w stosunku do Grimadara, chyba że dwie osoby z pierwszej ósemki się nie odezwą wtedy wskoczą Oni dwaj.teehee.gif A co do daty to można ją skrócić do tego czwartku.

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa to nie wszystko, wazniejsze sa punkty xp z wyscigow, za ktore tez zreszta leci kasa !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzymam moje miejsce,jestem zwarty i gotowy.

Jeszcze trochę i będę jak pod krzyżem ;P

(wiem,wiem głupi żart)

Jestem trochę mniej aktywny w TDU2 ale jeśli będzie już podanie wysłane to od razu odbiorę :-)

Przy okazji,veyrona jeszcze nie mam ale ferrari już uzbierałem :D

Da się robić wyścigi klubowe offroad?

Z pomocą V8 buggy można by sporo zwojować :D

Edytowane przez Grimdar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przy takich zawiechach jak dzisiaj to te 10000XP zdobędziemy za czas jakiś. Właśnie próbowaliśmy z Brzozą się pościgać z innym klubem i nic z tego nie wyszło. Najbliżej było za pierwszym razem, gdy po dwóch byliśmy w lobby, ale potem mi gra nie wystartowała, słyszałem tylko odgłosy wyścigu przez mikrofon jednego z graczy. Eh, może jutro już to ruszy.

Resor wpłaciłem do klubu 300k jakby co ;)

Przy okazji tylko zapodam, że ja przez najbliższy miesiąc będę dostępny tylko w tygodniu, bo w weekendy będę udzielał się w remoncie i nie będę mieć dostępu do konsoli :happy:

@Down: Taa. zawiesił się :laugh: Super auto mówisz? Hm...

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×