Skocz do zawartości
BrzozaLuk

Club - Test Drive Unlimited 2

Rekomendowane odpowiedzi

Tylko Panowie zostawcie dla mienie jakieś wolne miejsce :tongue: - TDU odpalę tak za jakąś godzinę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie z zakładania klubu nici. Serwery są jeszcze offline. Ale łatka już jest i z pierwszych wrażeń mogę napisać, że coś tam poprawili (np deszcz pada będąc offline).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sygnapoprawka.png

Siedziba klubu znajduje się na Oahu, na malowniczych wzgórzach wygasłego wulkanu.

45092504330605339248.jpg

Malowanie bojowe na aucie:

stikerclub2.JPG

projekt by kremulek

Lista klubowiczów:

1. ProfesorResor PSNid: ProfesorResor - Nasz cudowny prezydent Klubu.

2. BrzozaLuk PSNid: brzozalukpl - Sekretarka forumowa prezesa

3. Kremulek PSNid: kremulek

4. szefunio1501 PSNid: szefunio1501

5. Erwines PSNid:

6. Esqiro PSNid: VicksonPL

7. Krypto PSNid: Edi022

8. dudek564 PSNid: dudek564

Póki co wpisowe wynosi 100k$ (słownie sto tauzenów baksów)

Lista "rezerwowa", po awansie na 2 lvl klubowy lista chętnych do przyjęcia:

1. Grimdar

2. Janki41

3. Showon23

4. Liszasabi

5. Timetoshake

6. Kamiil65

7. mati_bba

8. pizipizi1

Temat klubowy, pierwszy post stale aktualizowany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aloha Chłopaki. Ładnie się ociągają z tymi klubami co? Już się nie mogę doczekać :) a do tego jeszcze jestem dopiero na liście 2 lvl. Są jacyś kierowcy grający w miarę regularnie? Będzie z kim pojeździć? Ja cisne codziennie wieczorami. Jak to u Was wygląda?

dj_slavek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kluby nareszcie działają.

Mały opis :thumbsup:

Wraz ze wzrostem XP i kasy kupujemy ulepszenie klubu, które daje więcej miejsca na auta i członków i lepiej wygląda B)

Są funkcje typu:

-President - może wszystko (ulepszyć klub, kupić do niego wozy, edytować kartę klubu, zmieniać rodzaj rekrutacji jest otwarta i zamknięta, rekrutować nowych klubowiczów, i pojeździć klubowymi wózkami i edytować członków klubu),

-Executive - może rekrutować, jeździć wózkami i edytować członków,

-Member - może jedynie jeździć klubowymi wózkami,

-Raw Recruit - nic nie może :biggrin:.

W klubie jest tablica na której można sprawdzić historię potyczek klubu, statystyki i ranking klubów. I jest jeszcze bar w którym tworzymy gry i dołączamy do nich. No i oczywiście jest garaż którego na razie nie mamy :sad: Ogólnie klub wygląda genialnie, akceptujcie zaproszenia do niego i sami sprawdźcie jak on wygląda.:thumbsup:

Edytowane przez Profesor Resor

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu klubu chodzilo mi ze poprzez klub wysylac zaproszenia do osob z listy, pamietajcie o wpisowym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu klubu chodzilo mi ze poprzez klub wysylac zaproszenia do osob z listy, pamietajcie o wpisowym

Z tego co pamiętam z TDU1, to tylko założyciel klubu miał możliwość zapraszania nowych członków do klubu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z poziomu klubu chodzilo mi ze poprzez klub wysylac zaproszenia do osob z listy, pamietajcie o wpisowym

Tak można, może robić to prezydent i zastępca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak można, może robić to prezydent i zastępca.

Zastepca jeden tylko moze byc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym wpisowym? Jak się to wpłaca i ile? :) Kupiłem sobie jachcik na Hawajach za 7 baniek i mam spłukę :) Trzeba szybko nazbierać :) Dajcie znać jak już będzie miejsce na 2lvl.

dj_slavek.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jupii... w końcu! :shok:

Dzisiaj po robocie siadam do TDU2 i mam nadzieję, że zaproszenie już będzie czekać ;)

President Resor, zaproszonych ustalaj na Member, a jak wpłacą kasę na Executive.

Kiedy pierwsza ustawka w klubie? Mam nadzieję, że już dziś się uda nam spotkać jakoś wieczorem.

@master20: Gratuluję jachtu, ja jeszcze zbieram :) Wszystkie info są w pierwszym poście nt. klubu.

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam jacht na ibizie, biedak ze mnie:(

Wpisowe 100 tysiecy przy takim biurku, zaraz wejde by przyjac zaproszenie, poznym wieczorem bede jezdzic.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma to jak widzieć cieszącą się pierwszą ósemkę...

A ja nadal 10... chociaż w grze nie zauważyłem do tej pory więcej niż 3 nicki z pierwszej ósemki :whistling:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą doszedł do klubu ktoś o nicku Veldara, nie ma go na liście więc został wyrzucony. Już pokazują się ludzie którzy nie mogą przestrzegać zasad, wkurzające.:confused:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może dałoby się zrobić tak, że doszedłbyś do klubu za kogoś, ale to nie ode mnie zależy.

Jak nie od Ciebie to od kogo?? Ty zakładasz klub i ostatecznie Ty decydujesz kto jest a kto nie w klubie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Większość? Czyli 5? Ciekaw jestem czy uda się w niedługim czasie tylu zebrać z pierwszej ósemki ;)

To można dołączyć do klubu bez zaproszenia?

@Down -Time: Myślę, że z tym może być różnie, zależy jak bardzo będziemy zdyscyplinowani i co dokładnie trzeba zrobić aby wejść na 2 poziom.

Resor, wiesz już coś na ten temat?

@2xdown: A to prawda, że zasad trzeba przestrzegać. Ok, powinienem być za ok 1,5h online. B)

Edytowane przez kremulek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no trzeba przestrzegać zasad zobaczymy ja Szefunio się nie odezwie to coś wykombinujemy.

Większość? Czyli 5? Ciekaw jestem czy uda się w niedługim czasie tylu zebrać z pierwszej ósemki ;)

To można dołączyć do klubu bez zaproszenia?

@Down -Time: Myślę, że z tym może być różnie, zależy jak bardzo będziemy zdyscyplinowani i co dokładnie trzeba zrobić aby wejść na 2 poziom.

Resor, wiesz już coś na ten temat?

5mln $ i chyba 10000 XP.

To można dołączyć do klubu bez zaproszenia?

Można, ale jak będzie to osoba z poza listy to się z nią pożegnamy szybko :tongue:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×