Skocz do zawartości
Patricko

Inne Gry - Ustawki

Rekomendowane odpowiedzi

A ja od kilku dni katuje snajpe, tyle że nie w sposób kamperski tylko - mk11 - acog 4x, swd - acog 4x i jazda :) jeszcze 20 headshotów i odkryje L96A1 :biggrin: A tak nawiasem, to BF3 robi ze mnie szaleńca, to co ta gra działa na moje nerwy to szok, kiedyś chyba pad już nie wytrzyma ... np wczoraj dostał z dyńki :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet mi nie mów, mnie normalnie tak czasem szlag trafia od niektórych zabić, że masakra.

Czasami nie przelecę nawet 5 metrów i dostaje kulkę. Albo biegnę szybko, schowam się za coś, a i tak umieram...normalnie kule przez ściany przelatują..

I nie mam tutaj na myśli tych do shotguna penetrujących, tylko normalne spluwy.

Albo gość mnie shotgunem ściąga z drugiego końca mapy jakimś rokoszetem....

Respy też są czasami niezłe. Centralnie pod lufą przeciwnika, na Claymore'rze, itd...

TDM musi dostać minimum kilka patchy jeszcze, bo takie rzeczy są cholernie irytujące.

Ale nic, taka gra i trudno. Ja teraz Supportem gram i rozstawiam Claymore'y i mam polew jak mi się co jakiś czas pokazuje, że ktoś się wpakował na niego.

Albo rozstawię sobie jakieś LMG na dwójnogu, przyczaję się na skałce i kille lecą jak szalone.

Wczoraj chyba z 20 do 2 miałem na Caspian Border. Najlepsze jest to, że leżałem tam chyba przez 5 minut i mimo, a i tak nikt nawet się nie kwapił, żeby mnie ściągnąć.

Mimo wszystko BF3 daje sporo frajdy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeszcze 20 headshotów i odkryje L96A1 :biggrin:

A gdzie jest wykazane, co i za co się dostaje?

Ja jadę w ślepo i czekam na pojawienie się jakichś dupereli. No jedyne info, to jaka broń zostanie odkryta, gdy osiągnie się dany pułap zwiadowcy.

Jak na razie od początku gram tylko zwiadowcą.

Edytowane przez MilczaR-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzie jest wykazane, co i za co się dostaje?

Ja jadę w ślepo i czekam na pojawienie się jakichś dupereli. No jedyne info, to jaka broń zostanie odkryta, gdy osiągnie się dany pułap zwiadowcy.

Jak na razie od początku gram tylko zwiadowcą.

W "Mój żołmierz - zadania" - tam jest wykaz postępu broni z DLC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Łeee DLC... tego nie mam i mieć nie będę :)

Łeee ? Świetne są mapy B2K. Nie grałem w Battlefielda 2 na tyle żeby były mi obrzydzone, szczerze powiedziawszy to żadnej nie pamiętam :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naoglądałem się filmików ze stuntami w BF3 i proponuje zrobić ustawkę na pustym serwerze, 8 osób wystarczy, mapa Pustynna Burza czy jakoś tak :D Ja chce zrobić mega jumpa LAV'em :biggrin:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Tacho

A ja te ZADANIA to mam na szaro i nie mogę tam wejść.

Nie wiem czy to dlatego, że nie mam DLC, czy dlatego, że nie ma mnie jeszcze na battle...coś tam.com

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiejsza 4 godzinna sesja z BF3 kapitalna. Wielkię dzięki dla Matijada, Tachografa i szczególne dla Deenego. On mnie nauczył o co w tej grze chodzi i jak patrzeć na mapkę. Dzięki niemu zdoyłem 3500pkt co jest moim rekordem, jak na nie cały tydzień gry w tego typu gry.

Teraz czas obycia w grze, choć czeka mnie jeszcze dużo treningu.

Gra jest świetna, nie można się oderwać.

Jeszcze raz wielkie dzięki!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja też swoje rekordy pobilem ;p . To chyba byla ta sama mapa nawet xd Staty 13 do 0 (!) w conquescie na kaspijskiej. Ponad 8 tys pkt. z samej gry ;)

Mila gierka. Szkoda ze mati uciekl jak ja przyszedlem ;(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuje zagrać "Szturm drużynowy". Spokojnie można wbić szybko na jakiś pusty serwer w osiem osób, najlepiej hardcore :) Tylko pierw muszę zebrać siedmiu chętnych na konkretna godzine ...

No, to dwóch już nas Klacza jest :) Myślę że Deeny, Mateo, Matijad, Kowal, Patricko i Rufi tez by się mogli ustawić :biggrin:

Edytowane przez Tachograf

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś można przyciąć, tylko ja to muszę wcześniej ze dwie rundy zagrać, bo najwięcej wtedy bluzgów idzie i lepiej żeby tego nikt nie słyszał :D Chociaż w sumie i tak pewnie nikt nie będzie słyszał przez tego Voice chata :P

Trzeba będzie towarzystwo z F1P poinformować, żeby się pojawiło bo w sumie trochę osób tam jest :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To moze dzis o 18 - 18:30 ? Ja bede juz za chwile to mozemy zagrac. Nawet jak nie bedzie 8 osob to mozna z kilkoma randomami zagrac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja będę o 18:30 więc możesz zaprosić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pocioramy trochę punktów, za chwile się pojawię i wyśle Ci zaproszenie do znajomych bo chyba nie posiadam tam twojej osoby :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za zapro Patricko, ale ja w tych godzinach nie gram, a już na pewno w BF'a ;) Muszę chronić potomków przed (swoją drogą rewelacyjnym) polskim językiem wojskowym :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zawsze możesz na inglisza zmienić :P Chyba, że chodzi Ci o twój język wojskowy to rzeczywiście wtedy jest problem :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio dało się prawie fajnie pograć 4 vs. 4 mimo, że się nie umawialiśmy specjalnie.

Proponuję to powtórzyć, ale w zorganizowanej grupie 8 osób. Żeby każdy wiedział co ma robić.

Po 1. lista chętnych:

Środa 19:00

(na razie decyduje kolejność zgłoszeń. Jak "na papierze" będzią bardzo nie równe squady to pozmieniamy :) )

Squad 1

1.

2.

3.

4.

Squad 2

1.

2.

3.

4. Deeny_PL

Po 2. jak to ma wszystko wyglądać ( gdyby ktoś nie wiedział ).

1. Tworzymy w menu 2 ekipy po 4 osoby.

2. Squad 1 wchodzi na pusty serwer Squad Rush ( drużynowy szturm ).

3. Kiedy wejdzie zaprasza jedną osobę za Squadu 2.

Squady zostaną wymieszane. Prawdopodobnie zostanie podmieniona 1 osoba.

Gdyby jedna drużyna bardzo przeważała można zrobić wymianę jednego zawodnika.

Np.

Jeden za Sqadu 1 opuszcza serwer. Ktoś ze Squadu 2 szybko dołącza do Squadu 1 ( wystarczy wejść w Menu PS3, najechać na kogoś ze Squadu 1 i zrobić " join session ",

Wtedy wystarczy, że ten co opuścił serwer dołączy do kogoś ze Squadu 2 w ten sam sposób.

Wydaje mi się, że najważniejsze kwestie opisałem. Czekam na ochotników i na ewentualne pytania :D

PS. Oczywiście data do ustalenia. Ta u góry to moja propozycja.

Edytowane przez Kasper

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chcecie grać brzemię,X(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja dołączę, może tym razem pogram z wami dłużej niż jedną rundę :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×