Skocz do zawartości
Gość AdrianNH

Słaba jakośc wykonania pada Sixaxis

Rekomendowane odpowiedzi

Qrde, zaczynam wpadać w kompleksy, że mam jakieś dłonie zmutowane xD

jestem dziewczyna wiec to chyba normalne, ze masz wieksze dlonie odemnie. pad do 360 jest typowo dla facetow D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Przed kupnem PS3 dużo czytałem narzekań na triggery, ale szczerze mówiąc to mi one w ogóle nie przeszkadzają Wręcz przeciwnie, teraz uważam, że ich modyfikacja względem pada z PS2 była dobrym posunięciem. Ogólnie trzeba przyznać Sony, że świetnie zaprojektowało pada do Playstation i dzisiaj to chyba jeden z najbardziej rozpoznawalnych elementów tej marki Pamiętacie jak kiedyś Sony pokazało tego dziwnego "banana", który miał być padem do PS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już chyba to raz mówiłem, no ale cóż:

chociaż mam ogromne dłonie i długaśne dłonie, to jednak wolę pada od ps3. Owszem, lepiej mi się trzyma pada od Microsoftu, ale to ułożenie gałek to dla mnie porażka :/

Ogólnie to kwestia gustu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie to kwestia gustu.

No i w zasadzie na tym mozna zakonczyc dyskusje ds3 vs pad do x360. Rzecz gustu a z gustem jak z d***, kazdy ma swoja Zaden z padow nie jest lepszy lub gorszy, sa poprostu inne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To i ja się dołączę. Pad z Xbox'a trochę lepiej leży w dłoni, ale SIXAXIS/DUALSHOCK3 jest precyzyjniejszy, wygodniejszy jeżeli chodzi o ułożenie przycisków oraz lżejszy (może aż zanadto, ale ten z Xbox'a jest z kolei za ciężki, więc i tu wolę ps3pada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hehehe się temat rozwinął, po kilku miesiącach leżenia dopisałem swoje uwagi i się podniosła wrzawa!

Tak czy siak, DualShock 3 niedługo będzie w mych dłoniach... kumpel se kupił PS380GB no i Duala miał w pudle... ech te drżenie To ponownie mnie przekonało do zakupienia wibratora!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zajmowałem się 4 letnim dzieckiem, grało na ps3 i za każdym razem kiedy spadało w przepaść w Rachecie, waliło padem o blat. Raz walął tak mocno, że się wyłączył. Mimo to dalej działa, nie trzeszczy i nie ma na nim nawet ryski, więc nie mówcie mi, że sixaxis jest źle zrobiony xD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
No i w zasadzie na tym mozna zakonczyc dyskusje ds3 vs pad do x360. Rzecz gustu a z gustem jak z d***, kazdy ma swoja Zaden z padow nie jest lepszy lub gorszy, sa poprostu inne.

Popieram, a o d*** się nie dyskutuje

A na poważnie, grałem u Hadesa26 na Sixie, gram u Siebie na DS3 i poza wibracjami i ciężkością nie widzę większej różnicy.

Zresztą to tylko sprzęt a wiadomo że każdemy się może trafić felerny egzemplarz, ba nawet się trafiają całe partie, co w moim odczucie i tak nie zmienia faktu że dla mnie Six i DS3 do dobre kątrolery których się przyjemnie używa podczas rozgrywki warto jedynie pamiętać żeby kupować z pewnych źródeł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wolę cięższe pady, ale sixaxis nie jest zły jak na razie nie zamierzam kasy na DS3 wydawać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Ja wolę cięższe pady, ale sixaxis nie jest zły jak na razie nie zamierzam kasy na DS3 wydawać

Wiesz Rafix, DS3 jak ciepniesz w okno to na pewno rozbijesz, Sixem raczej tylko lekko zarysujesz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Rafix, DS3 jak ciepniesz w okno to na pewno rozbijesz, Sixem raczej tylko lekko zarysujesz

Przekonałeś mnie!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz to te pady sa nawet w podobnej cenie 99zł do 135zł. Ja wolę DS3 osobiście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt, DS3 jest cięższy, i więcej szkód potrafi narobić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
To i ja się dołączę. Pad z Xbox'a trochę lepiej leży w dłoni, ale SIXAXIS/DUALSHOCK3 jest precyzyjniejszy, wygodniejszy jeżeli chodzi o ułożenie przycisków oraz lżejszy (może aż zanadto, ale ten z Xbox'a jest z kolei za ciężki, więc i tu wolę ps3pada.

Imho pad od klocka jest lepszy do FPSow i wyscigow wtedy sprawdzaja sie te monstrualne triggery ), DS3 jest lepszy do bijatyk i arcadow.

Tzn wogle ja to bym wolal pada o ksztalcie i wielkosci tego od x360 i rozkladzie galek i przyciskow z DS3 oraz przyciskach R2 i L2 z DS2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam takie pytanie. Czy nie macie wrażenia, że pad do ps3 jest słabo wykonany?? Mój jak się go tak mocniej przyciśnie to cały zgrzypi jakby był wykonany z jakiś słabych plastików. Macie podobnie. Proszę o wypowiedź.

...nie wyginaj na boki to skrzypiał nie będzie ,jak dla mnie jakoś dobra ,przy "MOTOR STORMIE" kilkakrotnie wylądował na : podłodze ,ścianie ,nawet z raz o sufit nim ..... ,dobry jest ... tzn twardy ,a że troszkę skrzypi przy nerwowym wyginaniu ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój pad jakoś nie skrzypi i starannie go obejrzałem!! po oględzinach 2 padów wynika że wszystko jest ok!! pady dobrze spasowane i solidnie wyglądają!! materiał też nie jest zły!! może trafiliście na jakąś słabą partię?? :scare:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×