Skocz do zawartości
Gość AdrianNH

Słaba jakośc wykonania pada Sixaxis

Rekomendowane odpowiedzi

Temat o skrzypiących padach..Nie moge xD 4 strony o tym komu pad skrzypi ^^

To i ja się przyłączę. A więc:

Mój sixaxis nie skrzypi.

XD

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Temat o skrzypiących padach..Nie moge xD 4 strony o tym komu pad skrzypi ^^

To i ja się przyłączę. A więc:

Mój sixaxis nie skrzypi.

XD

Kolego, zanim zaczniesz filozofować, przeczytaj te 4 strony o ile zdołasz i wyraź wtedy dopiero swoją opinię!...

Skrzypi nie skrzypi to sprawa smarowania, my tu raczej o czyms innym, a nabijanie postów w sposób jaki Ty robisz nie trzyma się kupy!

Masz coś do powiedzenia, to wypowiedz się w temacie na temat, jak nie to idź na cz@t w onet.pl, tam na pewno Cię wysłuchają!...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, zanim zaczniesz filozofować, przeczytaj te 4 strony o ile zdołasz i wyraź wtedy dopiero swoją opinię!...

Skrzypi nie skrzypi to sprawa smarowania, my tu raczej o czyms innym, a nabijanie postów w sposób jaki Ty robisz nie trzyma się kupy!

Masz coś do powiedzenia, to wypowiedz się w temacie na temat, jak nie to idź na cz@t w onet.pl, tam na pewno Cię wysłuchają!...

Kolego, ja nie filozofuję. Przeczytałem ten tamat i nie wiem o co Ci chodzi. Temat jest o słabym wykonaniu pada, a w pierwszym poście Adrian napisał:

Witam. Mam takie pytanie. Czy nie macie wrażenia, że pad do ps3 jest słabo wykonany?? Mój jak się go tak mocniej przyciśnie to cały zgrzypi jakby był wykonany z jakiś słabych plastików. Macie podobnie. Proszę o wypowiedź.

Więc odpisałem, że mi nie skrzypi i że jest wszystko ok, to jest offtop? Nie. A to, że mnie to rozmśmieszyło to chyba jeszcze nie łamanie regulaminu? Jesli już to Ty offtopujesz, bo Twój post nie ma w ogóle związku z tematem :] Jak chcesz się kłócić to jak sam napisałeś "idź na cz@t".

A postów nie nabijam, bo mam gdzieś ile będę miał na "liczniku", ale widzę, że Ty zwracasz na to uwagę.

Poza tym się tak nie denerwuj. Po to jest forum, żeby gadać, a zauwarzyłem, że tutaj co drugą wypowiedź traktuje się jako offtop.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja wiem że było tak, jest i będzie, pierwsze egzemplaże są zbudowane lepiej niż ich odpowiedniki w późniejszych fazach produkcji. Na czymś trzeba zaoszczędzić (przecież konsola ciągle nam z cenami w dół idzie a nie w górę) , no i coś co się psuje od początku nie zaskarbi sobie użytkowników. Każdy pad skrzypi jak się go wygina, podczas grania tego się nie zauważa. Wiem że proces technologiczny również się zmienia, ale nie oznacza to że czasem na lepsze, nie dziwi mnie ze PSP które zakupiłem zaraz po premierze nie ma typowych problemów swoich poprzedników np. gałka analogowa która się niedokładnie centruje, to samo tyczy się pada i jego corocznych ewolucji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Kolego, ja nie filozofuję. Przeczytałem ten tamat i nie wiem o co Ci chodzi. Temat jest o słabym wykonaniu pada, a w pierwszym poście Adrian napisał:

Więc odpisałem, że mi nie skrzypi i że jest wszystko ok, to jest offtop? Nie. A to, że mnie to rozmśmieszyło to chyba jeszcze nie łamanie regulaminu? Jesli już to Ty offtopujesz, bo Twój post nie ma w ogóle związku z tematem :] Jak chcesz się kłócić to jak sam napisałeś "idź na cz@t".

A postów nie nabijam, bo mam gdzieś ile będę miał na "liczniku", ale widzę, że Ty zwracasz na to uwagę.

Poza tym się tak nie denerwuj. Po to jest forum, żeby gadać, a zauwarzyłem, że tutaj co drugą wypowiedź traktuje się jako offtop.

No tak, Twoja poprzednia wypowiedx była przecież na temat... że z 'nutką' drwienia to już inna sprawa

To że mam ponad 1100 postów, znaczy raczej że wcześniej zacząłem i... sporo sie tu udzielam!... raczej też na temat, co możesz sprawdzić...

Miłej soboty!

@wilku

masz rację, coś w tym jest, że nawet w PSP widać różnicę. Mam PSP, kolega też ma PSP co prawda gra na nim wiecej, ale wątpię aby to miało wpływ na to, że jego PSP jest lekko 'luźne'... poza tym, pad o którym wspomniałem dziwnie zaczął sie zachowywać w zasadzie po niedługim czasie, a przecież był użytkowany na równi z padem od PS3.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, mam dwa pady, jeden z kartona z chlebakiem i drugi kupiony osobno. (oba sixy)

I teraz się zacząłem zastanawiac, bateria trzyma na oko tak samo długo, (gram nimi na zmiane do rozładowania). Nie widzę absolutnie żadnej różnicy między nimi i nie wiem który jest który. W żadnym nic mi nie skrzypi ale to może dlatego, że nie molestuje ich tak mocno.

To teraz są dwa wyjścia:

a) mam szczęście i trafiłem oba pady super,

mam pecha i mam sixy "słabej jakości" ale nie jestem na tyle przewrażliwiony, żeby cokolwiek zauważyc,

Odpowiedź spójna dla tych punktów mówi, że PS3 jest dla pomyślane dla grupy ludzi do której należe, ludzi którzy nie będą się czepiac każdej drobnostki. A co dla reszty spoleczeństwa? Może Barbie? Może nie skrzypi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Posiadam dwa Sixaxisy, jeden firmowy, drugi kupiony na Allegro, oba są wykonane identycznie, "czpykają" w momencie mocnego ściskania, albo "miętoszenia", podczas normalnego grania owy odgłos nie pojawia się, jednym słowem: nie przeszkadza mnie, to wcale

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój chodzi narazie Ok, ale nie dawno kupiłem Virtua fighter 5 więc jego dni sa policzone, w tej grze trzeba szybko napi... klawiszami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, nie ma co się skrzypieniem przejmować, moja komórka tez skrzypi jak się ją ściśnie a od ponad dwóch lat działa bezawaryjnie - mimo że zaliczała już liczne akrobacje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmmm.. mój SixAxis też trzeszczy, do tego jak powoli naciskam R2 to tak jakby o coś ocierał,i a z L2 tego niema. Tak samo jest z prawym analogiem pociągniesz go do góry(do siebie jak kto woli) i wciśniesz to czuc jakby ten analog miał zaraz wypasc i też słychac w nim takie ciągniecie. I strzałki jak naciśniesz prawą i lewą naraz to czasem dolna też się wciska , no takie wykonanie =\

Ale jednak wszystko działa dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie trzeszczenie nie obchodzi ale drażni mnie luz na R2. Cała reszta jest OK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U kumpla grałem na tym "czymś" i powiem że ten pad jest cholernie mały, nie da go się chwycić porządnie, o graniu to wogle nie mówię. To jeden z miliona powodów dla których wybrałem Xboxa 360

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
U kumpla grałem na tym "czymś" i powiem że ten pad jest cholernie mały, nie da go się chwycić porządnie, o graniu to wogle nie mówię. To jeden z miliona powodów dla których wybrałem Xboxa 360

a czy w tym milionie znalazło się czerwone światło generowane często przez X360 podczas gry, kiedy na PS3 jest ono "tylko" gdy konsola jest w stanie czuwania ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mówiłem o samym padzie :].

Wierzcie mi, albo nie, ale jak dla mnie, to Xbox ma mniej wygodnego padzioka; też tego nie rozumiem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sixaxis jest jeszcze produkowany? Czy teraz tylko DS3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wierzcie mi, albo nie, ale jak dla mnie, to Xbox ma mniej wygodnego padzioka; też tego nie rozumiem...

Masz małe dłonie, jesteś fanbojem, albo nie grałeś na X'ie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mnie strasznie drazni w sixaxisie/ds3 to, ze jak opre na chwile pada na kolanach to praktycznie zawsze wcisnie mi sie albo L2 albo R2.

co do pada do x360 mam odwrotny problem od JakobekS13, dla mnie ten pad jest za duzy D:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwsze. Fanboyem nie jestem (ale szczerze wolę PS3), a na 360-tce grałem nie raz u kuzyna.

To chyba kwestia przyzwyczajenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Być może, ja grałem 2 tygodnie i nie umiałem przywyknąć do pada. Tydzień po tym jak wróciłem do domu kupiłem Xboxa i jest mi z nim dobrze. (BEZ SKOJARZEŃ!!! xD )

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIXAXIS'y i DS3 są dla mnie najwygodniejszymi padami - wygodnie leżą w ręce, z Xbox'em u kuzyna było inaczej.

Ale też pryznaję, że R2 lub L2 się wciskają jak odłożysz pada gdziekolwiek "pod kątem" - mi to nie przeszkadza w U:DF i R&C:ToD.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A o spustach coś powiecie, krzyżak w Six'ie jest bardzo dobry, ale grzybki nie te. W Xklocku podoba mi się ułożenie krzyżak-grzybek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
mnie strasznie drazni w sixaxisie/ds3 to, ze jak opre na chwile pada na kolanach to praktycznie zawsze wcisnie mi sie albo L2 albo R2.

szczególnie w RFOM to irytowało, bo nawet najmniejsze wciśnięcie triggera przerywało wstawkę filmową. Odkładam pada na ten czas i scenka się przewija do końca, trzeba od nowa wgrywać grę. Irytujące, ale ogólnie na triggery nie narzekam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

×